Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » netlumí předek

Helis (Člen)
16.05.2007 09:12:25
Offline

netlumí předek

Ahoj,chtěla jsem se vás jen zeptat na názor.Moc se v tom sama nevyznám,ale včera jsem jela do servisu s tím,že mi netlumí předek.Ten chlap mi řekl,že je potřeba dolít olej,to mi je jasný.A taky,že je potřeba vyměnit ložiska a gufera.Kdosi mi ale řekl,že tam žádný ložiska nejsou,tak jak to je?Poradíte prosím?

Filous (Člen)
16.05.2007 09:19:52
Offline

Re: netlumí předek

...ložiska f teleskopech žádný nejsou, to je pravda, enem gufera a esi sou f p... no prostě špatný, poznáš esi máš mastnou pracovní plochu kluzáku, tj. tu menčí lesklou rouru co zalejzá do tý vječí roury, tzn. gufero propouští volej a je prostě f p... no špatný a chce vyměnit...ale esi na to koukal něgdo kompleksně a zjistil, že máš f p... no špatný ložiska f kole nebo f krku řízení, tag je to taky možný, ale na průbjech tlumení to aš zas takovej vlif nemá, spíš na jízdní vlastnosti jako takový...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Helis (Člen)
16.05.2007 09:25:57
Offline

Re: netlumí předek

No,komplexně na to nekoukal.Jen to prostě vzal za řidítka,prohoupal a určil diagnózu:)Tak myslíš,že to mám vzít ještě jinam?Taky je možný,že je to šmejd,objedná ložiska,já je zacáluju a on mi je tam nedá.To nepoznám.Nemám v tom servisu zkušenost,vlastně v žádnym servisu....:(

osiris (Člen)
16.05.2007 09:30:05
Offline

Re: netlumí předek

...moh tomu taky rozumět a je to tak jak ti napsal filous, poznal ložiska v krku nebo kole


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tom-B12 (Člen)
16.05.2007 09:30:12
Offline

Re: netlumí předek

Měl jsem problém, že mi nechodil skoro vůbev předek, rozebral jsem, vylil jsem tu původní sračku černé barvy a neurčité viskozity a nalil jsem nový, mimoto toho starého tam bylo o šest centimetrů více než tam má být. Problém vyřešen, tlumiče chodí naprosto krásně. goodsmile1

milanz (Člen)
16.05.2007 09:32:37
Offline

Re: netlumí předek

u nas povodne diely vzdy davaju naspät, ale zase nikde nieje napisane, ze ti daju tie povodne... holt bussines je bussiness, snad len najst seriozny servis, kde ta "neokradnu".

ja chodim len do origo honda/suzuki servisu, ale pocul som dost nazorov, ze cim autorizovanejsi servis, tym horsie. Kazdopadne poznam tam kazdeho, a to je dovod preco chodim prave tam.


ked uz do pekla, tak na bielom koni !
Helis (Člen)
16.05.2007 09:35:14
Offline

Re: netlumí předek

To Osi:Jo to je možný.Pro mě je blbý,že já nevím kde ložiska jsou a kde ne....tak jsem jen chtěla vědět,zda jsou v tlumičích nebo ne.Teď vím,že ne a pro příště už budu vědět,až mi budou o ložiskách říkat.Zkusím to vzít ještě jinam,co mi řeknou.....

Newada (Člen)
16.05.2007 10:18:26
Offline

Re: netlumí předek

Pokud chceš mít jistotu a nemáš  dobrého známého kdo ti s tim pomůže, zajdi do Filousova k Dvořákovi. Já sem dal loni na Filousovu radu a na garančku jsem to tam dal a spokojenost. Akurát za jistotu se platí.
http://www.suzuki-dvorak.cz/servis.htm


jak dlouho ještě?
Pšán (Člen)
16.05.2007 10:26:12
Offline

Re: netlumí předek

Helis psal:

To Osi:Jo to je možný.Pro mě je blbý,že já nevím kde ložiska jsou a kde ne....tak jsem jen chtěla vědět,zda jsou v tlumičích nebo ne.Teď vím,že ne a pro příště už budu vědět,až mi budou o ložiskách říkat.Zkusím to vzít ještě jinam,co mi řeknou.....

..no radši jó..nechápu jak borec poznal ložiska tím,že to vzal jen za řídítkaidontknow..to by tam ty ložiska snad nesměly být aby poznal vůli(rozumněj,není tam žádná páka vůči tomu krku)
..beztak mu to cvaklo na nýtech kotoučů a hned že to jsou ložiska..
..pokud to neměl postavené na centrálu a nezkoušel to na spodcích vidlí,tak musí cítit,jak mu rostou nehty na rukou,jaký má v těch rukách cit..
jinak ty gufera a olejíček,jak psal Filous..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
16.05.2007 10:49:27
Offline

Re: netlumí předek

Helis psal:

No,komplexně na to nekoukal.Jen to prostě vzal za řidítka,prohoupal a určil diagnózu:)Tak myslíš,že to mám vzít ještě jinam?Taky je možný,že je to šmejd,objedná ložiska,já je zacáluju a on mi je tam nedá.To nepoznám.Nemám v tom servisu zkušenost,vlastně v žádnym servisu....:(

...hele, seš z hopsahejsa Brandejsa, tag na to skoč, zajeť k nám do USB k Alešoj a von ti poví...akurát dyby byly f p... jakože špatný i ty ložiska, tag se nesmíš divit, co tě to bude stát, páč Aleš nemá rát náhrašky a uznává jen a pouze Original Suzuki genuine parts surprised...holt značkovej service s garancí kvality...a nebo se staf u mě a můžem na to třeba mrknout, myslim, že ložiska f p...jakože špatný bych poznat měl surprised ...a gde si to pag třeba necháš případně vopravit bude tvoje volba...ha?e?


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Helis (Člen)
16.05.2007 10:52:42
Offline

Re: netlumí předek

To filous:No,to je docela dobry napad....kdy by se ti to hodilo?Ráda bych to mela co nedrive z krku...:)

Filous (Člen)
16.05.2007 10:59:48
Offline

Re: netlumí předek

...navečír, řekněme po 19 h bejvam f tejdnu doma a nebo tudle sobotu dopoledne...po vobjedě mam ňákou trachtaci a v neděli prej musim jít nutně jezdit bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Helis (Člen)
16.05.2007 11:06:08
Offline

Re: netlumí předek

V sobotu ráno jedu do MB,ale vracím se odpo....nešlo by to třeba dnes,ale o malilinko dřív?

Pšán (Člen)
16.05.2007 11:11:08
Offline

Re: netlumí předek

Helis psal:

V sobotu ráno jedu do MB,ale vracím se odpo....nešlo by to třeba dnes,ale o malilinko dřív?

..bavíte se ještě pořád o vidlích,doufámbigsmilebigsmile
..sorry,musel jsem..(znáš to Filo)


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
milanz (Člen)
16.05.2007 11:20:58
Offline

Re: netlumí předek

ked sa tak bavime o tych prednych tlmicoch, treba tam obcas tu kvapalinu menit?


ked uz do pekla, tak na bielom koni !
Filous (Člen)
16.05.2007 11:22:40
Offline

Re: netlumí předek

Helis psal:

V sobotu ráno jedu do MB,ale vracím se odpo....nešlo by to třeba dnes,ale o malilinko dřív?

...myslim, že dneska by to šlo i dříf...vokolo 18tý? ...můžu ti skusit kólnout, aš se budu blížit k domovu...no a nebo to nech na tu sobotu ráno, budeš to mít cestou a je to na chvilku surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
16.05.2007 11:23:26
Offline

Re: netlumí předek

Pšán psal:
Helis psal:

V sobotu ráno jedu do MB,ale vracím se odpo....nešlo by to třeba dnes,ale o malilinko dřív?

..bavíte se ještě pořád o vidlích,doufámbigsmilebigsmile
..sorry,musel jsem..(znáš to Filo)

...a vo čom jinym ty chlíváku bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Helis (Člen)
16.05.2007 12:35:56
Offline

Re: netlumí předek

Dnes kolem 18.by to bylo ok...good.Tak napis nebo brnkni,cislo mam v profilu.Díky mooocgood

Zdenek (Člen)
16.05.2007 22:25:37
Offline

Re: netlumí předek

Filous,,ať si neuděláš vostudu vždyť máš leta,proboha.Zdenek.goodbigsmile

Filous (Člen)
17.05.2007 07:58:19
Offline

Re: netlumí předek

Zdenek psal:

Filous,,ať si neuděláš vostudu vždyť máš leta,proboha.Zdenek.goodbigsmile

...neboj Zdendo, sem ze starý školy, né jag Freš s Kubou a se Škarďou bigsmile , fšechno probjehlo ve fší počestnosti, akorát myslim, že sem Helis moc nepotěšil smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Helis (Člen)
17.05.2007 08:52:18
Offline

Re: netlumí předek

Jj,můžu potvrdit....ve vší počestnosti....bigsmile
To Filous:Byla jsem v té Yamaze a řekli mi,že toho mají teď moc,ale jelikož byl pán velmi ochotný a ještě ke všemu je to spolužák mého otcegood,tak tam s ním dnes jedeme a on nám řekne,jak postupovat.Na co kouknout a tak....
A tam mě tedy taky nepotěšili,protože říkali,že tomu bude asi něco víc....takže v pohodě Filous.....je vás víc,kdo mě včera nepotěšili....idontknow

škardík (Člen)
06.06.2007 18:42:39
Offline

Re: netlumí předek

Filous psal:
Zdenek psal:

Filous,,ať si neuděláš vostudu vždyť máš leta,proboha.Zdenek.goodbigsmile

...neboj Zdendo, sem ze starý školy, né jag Freš s Kubou a se Škarďou bigsmile , fšechno probjehlo ve fší počestnosti, akorát myslim, že sem Helis moc nepotěšil smile2

wogo teť sem si toho teprf fšimsurprised Já sem ten genitálieman nebo jak se tomu říká, takže jako bachafuckbigsmilebigsmile


viz avatar:)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr