Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » čz versus tsubaki??

Vostrý Ondřej (Člen)
16.05.2007 19:12:13
Offline

čz versus tsubaki??

jak je mezi nimi velký kvalitativní rozdíl???Mam dilema.
Potřebuji řetězovku i s rozetama
Chci si ji objednat  na www.retezy.info
a nevim jestli vzít nejlepší od čz nebo nejlepší od tsubaki.
Je mezi nimi dost velkej cenovej rozdíl,tak jenom jestli i kvalitativní.
dík za postřehysmile1

Riko (Člen)
16.05.2007 20:11:20
Offline

Re: čz versus tsubaki??

No, na tvym miste bych sel asi radsi do tsubaki, ta CZ je sice dobra kamos to mel na VFR 750, a byl to docela drzak, ale u 1200 bych se toho bal, i kdyz znam blazna kterej to ma na Blackbirdovi surprised


Je to černé a klepe to na dveře. Co to je? Naše růžová budoucnost.
osiris (Člen)
16.05.2007 20:23:30
Offline

Re: čz versus tsubaki??

...cz se uz oprostuje od spatne povesti a obav (napr. bmw je pouzivaji jako oem do svejch motoru)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Riko (Člen)
16.05.2007 20:39:09
Offline

Re: čz versus tsubaki??

to mas pravdu Osi, ale treba konkretne ten kamos si ho daval na tu VFR v servisu a mechos na nej zacal rvát ze si ho nasvedomi nevezme a ten CZ retez mu nenanytuje, nakonec se nechal presvedcit a retez vykonal pak solidni vykon. Ale u te 1200tomu jeste neverim, chtelo by to nekoho kdo to vyzkousibigsmile takze jo kup si CZ


Je to černé a klepe to na dveře. Co to je? Naše růžová budoucnost.
fido (Člen)
16.05.2007 21:05:28
Offline

Re: čz versus tsubaki??

mě by zajímalo, kolik kdo najel už na ČZ


bla...blabla...!
sukinrr (Člen)
16.05.2007 23:57:00
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Vy blazni podivej te se kam se dnes davaj retezy CZ kamos si ted kupoval cz retez na zavodku jestli volis mezi temahle dvouma znackama tak jednoznacne cz. Na primaru ma cz retez pulka motorek evropy a uz to dvaj i na sekundar do prvovyroby. Ted mam na banditu original RK ale dalsi bude cz

Bedřich (Člen)
17.05.2007 00:44:48
Offline

Re: čz versus tsubaki??

fido psal:

mě by zajímalo, kolik kdo najel už na ČZ

B6 celkem 1500km a nemusel sem napínat. V 1100km sem pak jsem sundaval kola a je to pořád stejný, asi.

... ale já jsem magor, každejch 400-500km poctivě čistim a žádně mažu...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
fido (Člen)
17.05.2007 08:11:15
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Bedřich psal:
fido psal:

mě by zajímalo, kolik kdo najel už na ČZ

B6 celkem 1500km a nemusel sem napínat. V 1100km sem pak jsem sundaval kola a je to pořád stejný, asi.

... ale já jsem magor, každejch 400-500km poctivě čistim a žádně mažu...

To zní dobře...až zlikviduju dida, zkusím CZidontknowgood


bla...blabla...!
Filous (Člen)
17.05.2007 08:26:53
Offline

Re: čz versus tsubaki??

...dneska budu kámošoj na B12 vobjednávat ČZ x-ring 530SDZ, tag uvidíme...je za 2.860,- peněs...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
17.05.2007 08:27:28
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Filous psal:

...dneska budu kámošoj na B12 vobjednávat ČZ x-ring 530SDZ, tag uvidíme...je za 2.860,- peněs...

...samože komplet řetězofka i s kolama...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mates (Člen)
17.05.2007 08:58:08
Offline

Re: čz versus tsubaki??

...takže .... ČZ mám ... najeto zatím asi 4000km bez dopínání ....


… voranžová
Metalista (Nový člen)
17.05.2007 09:02:10
Offline

Re: čz versus tsubaki??

urcite sla tedka CZ hodne nahoru a lidi to dost chvalej... tak proc to nezkusitgood

mates (Člen)
17.05.2007 09:12:58
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Filous psal:

...dneska budu kámošoj na B12 vobjednávat ČZ x-ring 530SDZ, tag uvidíme...je za 2.860,- peněs...

tak tak přesně tenhle sem dal sobě na 6ku a myslím že vydrží .... hlavně mazat, hlavně mazat !! smile1


… voranžová
Georges (Člen)
17.05.2007 10:12:35
Offline

Re: čz versus tsubaki??

prodává se tolik šmejdů co mají zaplacenou reklamu na trati a pak stejně nevydrží...bad
když řetez, tak jedině ČZ...

Bedřich (Člen)
17.05.2007 12:11:33
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Filous psal:
Filous psal:

...dneska budu kámošoj na B12 vobjednávat ČZ x-ring 530SDZ, tag uvidíme...je za 2.860,- peněs...

...samože komplet řetězofka i s kolama...

JJ, taky tak 530good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Dado (Člen)
17.05.2007 22:30:44
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Tak to tady čtu a asi to zkusím taky. Khelpde se dá ta 530 x kroužek objednat??


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
fido (Člen)
18.05.2007 07:10:26
Offline

Re: čz versus tsubaki??


bla...blabla...!
Filous (Člen)
18.05.2007 08:04:14
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Dado psal:

Tak to tady čtu a asi to zkusím taky. Khelpde se dá ta 530 x kroužek objednat??

... www.motoretezy.cz ...a je docela vochotnej, dyš chceš, tag ti ho i snejtuje good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dado (Člen)
18.05.2007 09:11:25
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Jsgoodbigsmileem si početl a už jsem chytřejší, díky pánové.


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
K.a.s.y.m. (Člen)
18.05.2007 09:42:11
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Zdarek já mám na B6 už 13 tis. EK 530 SROZ /112 a zatim jenom mažu.ještě nebylo třeba natahovat.a to je ten nejobyčejnější.s těma dražšíma dodávají i nejtovaci sadu takže vše uděla každy doma stačí klíč číslo 8smile1,Jinak kámoš má na TL 1000 S ČZ řetez už asi 8 tis.a naprosta spokojenost.takže ČZ mužu taky vřele doporučit.good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
18.05.2007 09:58:20
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Tu sadu co dostanu k řetězu chci vidět...


God Save The Queen!
PALOUS (Člen)
18.05.2007 10:16:53
Offline

Re: čz versus tsubaki??

ČZ tam mám páč sem to chtěl na rychlo a Kuba ji měl volnougoodsem to rozflák kladifkem a jezdímbigsmilejak dlouho?surprisedtak to nevím snad se to dozvítebigsmileřetěz jako řetěz jebu na togood


Jebat motorky :-)
Vostrý Ondřej (Člen)
18.05.2007 18:44:55
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Tak jsem nakonec zvolil zlatou střední cestu a objednal alpha 530ku tsubaki.Je prý ve zlatý a přijde mi domu neznejtovaná,takže spojit doma.Jinak nevíte jestli vypadá jako sigma,nebo má (články ve tvaru osmiček)jako třeba čz???Prodejce mi tvrdil,že ta alpha má právě oválný tvar,tak nevim,uvidíme co mi příjde.Jinak mi tvrdil,že na 12ku bandita je sigma ůplně zbytečná,protože je prý na výkony kolem 180koní.A ůplně stačí ta alpha.Sigma je prý to samý jako alpha,akorát má prý trochu větší pevnost.good

Ondráš (Člen)
18.05.2007 21:58:27
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Vostrý Ondřej psal:

Tak jsem nakonec zvolil zlatou střední cestu a objednal alpha 530ku tsubaki.Je prý ve zlatý a přijde mi domu neznejtovaná,takže spojit doma.Jinak nevíte jestli vypadá jako sigma,nebo má (články ve tvaru osmiček)jako třeba čz???Prodejce mi tvrdil,že ta alpha má právě oválný tvar,tak nevim,uvidíme co mi příjde.Jinak mi tvrdil,že na 12ku bandita je sigma ůplně zbytečná,protože je prý na výkony kolem 180koní.A ůplně stačí ta alpha.Sigma je prý to samý jako alpha,akorát má prý trochu větší pevnost.good

Hm... No nevím... Já teda bych vzhledem k točivému momentu dával na B12 to nejlepší, ale pán bude asi zanlec...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
škardík (Člen)
19.05.2007 10:49:56
Offline

Re: čz versus tsubaki??

D.I.D bez jakýkoliv údržby po 5000 mrtvejbad vim sem pussy Kolik vyjde jakože ta řetězovka od ČZ. sem tam našel ceny koleček, ale ne řetězůidontknow Díky


viz avatar:)
Eremi (Člen)
19.05.2007 10:56:13
Offline

Re: čz versus tsubaki??

škardík psal:

D.I.D bez jakýkoliv údržby po 5000 mrtvejbad vim sem pussy Kolik vyjde jakože ta řetězovka od ČZ. sem tam našel ceny koleček, ale ne řetězůidontknow Díky

tak hlavně, že to víšbigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
mates (Člen)
19.05.2007 11:11:20
Offline

Re: čz versus tsubaki??

škardík psal:

D.I.D bez jakýkoliv údržby po 5000 mrtvejbad vim sem pussy Kolik vyjde jakože ta řetězovka od ČZ. sem tam našel ceny koleček, ale ne řetězůidontknow Díky

počítej tak 2600-2800 za celou sadu


… voranžová
škardík (Člen)
19.05.2007 11:41:07
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Díkesgood


viz avatar:)
Prdik (Člen)
19.05.2007 12:02:37
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Mam na svem malem SVecku ČZ 525 SDZ x-krouzek. Nalitano 8tisic s tim, ze jsem v 7tisicich poprve drobatko dopinal. Jinak zadny problem. Mam ho od http://www.motoretezy.cz/ i s pastorkem, rozetu nemeli,tak jsem ji koupil na www.berantuning.cz ... vsechno good

K.a.s.y.m. (Člen)
21.05.2007 15:04:42
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Pro nevěřící Tomáše typu Kelly01 posilam link http://motostudeny.motonet.cz/dokumenta … f9b2261a12
sjed si az dolu tam mas fotku i s popisem.bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
21.05.2007 15:36:37
Offline

Re: čz versus tsubaki??

toz ta 530 sada za 2800 to je bomba sem necekal doufam ze to je i na b6 teda smile1ceka me vymena po sezone asi a retez manalitano pres 20k si myslim co sem tak koukal tak to vypada ze tam bude teprve druhej


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
21.05.2007 16:34:48
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Šroubovací sponě neříkám nýtovací přípraveksick


God Save The Queen!
Joza (Nový člen)
22.05.2007 13:13:41
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Dado psal:

Tak to tady čtu a asi to zkusím taky. Khelpde se dá ta 530 x kroužek objednat??

třeba u mě a k tomu KettenMax zdarma

BRDMEN (Člen)
22.05.2007 16:10:22
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Ja koupil tsubaki alfa a dal bych si přes držku po 3tis. už nerovnoměrně vytahán.
třikrat do pussypussypussy

Gumish (Člen)
22.05.2007 17:53:23
Offline

Re: čz versus tsubaki??

BRDMEN psal:

Ja koupil tsubaki alfa a dal bych si přes držku po 3tis. už nerovnoměrně vytahán.
třikrat do pussypussypussy

To me povidej. Chlapek prede mnou tam dal nejaky IRIS a dusoval jsem ze tam je nova cela sada. No a ja na tom najezdil tak maximalne 3tis. a uz je nerovnomerne vytahanej. K tomu jeste predni kotouce prijdou na radu a rozvodaksick


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
mates (Člen)
22.05.2007 18:05:23
Offline

Re: čz versus tsubaki??

.... apropo ČZ řetěz používá aj Smrž ve WSBK na Ducati ... takže mechoš kerej na někoho "řval" že mu ČZ nenamontuje že si ho nevezme na svědomí ... ehm ... asi typ člověka : coe český není dobrý surprised


… voranžová
Riko (Člen)
22.05.2007 20:55:52
Offline

Re: čz versus tsubaki??

No myslim, ze muzu prohlasit, že až budu kupovat řetez na B12 pujdu do čz, jste me docela přesvědčilismile1


Je to černé a klepe to na dveře. Co to je? Naše růžová budoucnost.
Vostrý Ondřej (Člen)
22.05.2007 21:51:16
Offline

Re: čz versus tsubaki??

to brdmen:
nevim,nějak se mi to nezdá.Přece jenom tsubaki je si myslim renomovaná firma a vytahanej řetěz po 3000 tak jak píšeš???idontknowNevim,ale já spíš slyšel na tyhle řetězy samou chválu.Každý máme holt jinou zkušenost nosurprised.Každopádně mi tvůj příspěvek nepotěšilbigsmile

Meloun (Člen)
22.05.2007 22:02:57
Offline

Re: čz versus tsubaki??

...3000km je teda zatraceně málobad
Ikdyž jestli má někdo pořád přední kolov luftě,řetěz nečistí a nemaže jak má,tak to i docela možný jesurprised
To Brdmen:
Člověče,koukám do tvýho profilu a další "nepřímej" konkurent!surprisedbigsmile
Chcem se postupem času pustit do vitráži taky,ale to jsou zatim jen plány...
Jinak by mě zajímalo,odkud odebíráte sklo?Nebo jestli si ho i sami tavíte?Jestli to neni tajný?
Jinak mrkni na www.banasglass.com
Zatim jsme zaměřený jen na sklo pro tavenou plastiku+nějaký drobnější lisování.
Osi zajisté promine totální odbočení od tématu a skratou reklamu...bigsmile,ale tohle nei asi věc,která by obyčejné smrtlníky nějak zajímala...
Přinejhorším to smázni no...smile1


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
22.05.2007 22:05:20
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Omluva za překlepy...nějak mi to dneska jde nosick


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
22.05.2007 22:55:10
Offline

Re: čz versus tsubaki??

...nebuď cimprlich smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sukinrr (Člen)
23.05.2007 18:41:20
Offline

Re: čz versus tsubaki??

mates psal:

.... apropo ČZ řetěz používá aj Smrž ve WSBK na Ducati ... takže mechoš kerej na někoho "řval" že mu ČZ nenamontuje že si ho nevezme na svědomí ... ehm ... asi typ člověka : coe český není dobrý surprised

To byl asi takovej ten klasickej měnič dilu kterej si rika mechanik a na cem neni japan to se mu nezda dobry i kdyz je to vetsinou to horsi..........

jiri50 (Člen)
23.05.2007 19:41:32
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Na začátku sezony jsem vzal sadu ČZ x530 najel 3000 km a dnes jsem vyměnil pryž 2CT (uprostřed tvrdá, na krajích měkká) a řetěz jsem nešponoval, má furt stejný průvěs. Jsem zvědavej na tu 2CT. Metzeler 4 jsem ojel za 8000, ještě tam byly zbytky vzorku, ale na vodě špatný, tak jsem radši vyměnil.


jsem pomalejší - ale ne vždy
l3stat (Nový člen)
23.05.2007 21:42:29
Offline

Re: čz versus tsubaki??

zdar dneska sem čistil a chybí mi v něm pár o kroužků tak chci vyměnit řetěz nebo mám měnit celou saru i s rozetou a kolečken
ted nejsou moc prachy tak bych vzal nejradči jenom řetěz a jaký typ tam má vůbec být poradte dík mám b12

jiri50 (Člen)
24.05.2007 09:24:09
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Já mám ČZ SDZ x530 15/45 rozety JT, můžeš hodit mail na JOZA. Jestli jsi rozety dával s předešlým řetězem a nevidíš na nich změny - tak Ti stačí jen řetěz. Já měl zadní pěknou, ale přední byla jak kotoučová pila - takže sadu. Jinak výrobců řetězů je dost, ČZ řetězy jsou levné a výdrž? - viz výše.


jsem pomalejší - ale ne vždy
BRDMEN (Člen)
24.05.2007 12:35:07
Offline

Re: čz versus tsubaki??

čeče co to tavíte za blato 860 stupňu bigsmilebigsmile
Jinak pěkné barvičky.Rozjeďte tabulové cca 4mm.
Jinak sklo mam z usa,italie,china a vobčas rus a polák


Meloun psal:

...3000km je teda zatraceně málobad
Ikdyž jestli má někdo pořád přední kolov luftě,řetěz nečistí a nemaže jak má,tak to i docela možný jesurprised
To Brdmen:
Člověče,koukám do tvýho profilu a další "nepřímej" konkurent!surprisedbigsmile
Chcem se postupem času pustit do vitráži taky,ale to jsou zatim jen plány...
Jinak by mě zajímalo,odkud odebíráte sklo?Nebo jestli si ho i sami tavíte?Jestli to neni tajný?
Jinak mrkni na www.banasglass.com
Zatim jsme zaměřený jen na sklo pro tavenou plastiku+nějaký drobnější lisování.
Osi zajisté promine totální odbočení od tématu a skratou reklamu...bigsmile,ale tohle nei asi věc,která by obyčejné smrtlníky nějak zajímala...
Přinejhorším to smázni no...smile1

Ondráš (Člen)
24.05.2007 12:52:10
Offline

Re: čz versus tsubaki??

l3stat psal:

zdar dneska sem čistil a chybí mi v něm pár o kroužků tak chci vyměnit řetěz nebo mám měnit celou saru i s rozetou a kolečken
ted nejsou moc prachy tak bych vzal nejradči jenom řetěz a jaký typ tam má vůbec být poradte dík mám b12

No... Koukni na kloečka jestli jsou ještě dobrý. měli by tam vydržet alespoň 2 sady (ale nemusí). Jinak na B12 dávej tu nejlepší kvalitu, takže 530. Nenech se ukecat na 525 nebo 520.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bedřich (Člen)
24.05.2007 13:57:52
Offline

Re: čz versus tsubaki??

Jestli se nepletu, tak CZ 525 je trochu užší než 530, takže by tam ani nešel...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Meloun (Člen)
24.05.2007 19:54:40
Offline

Re: čz versus tsubaki??

BRDMEN psal:

čeče co to tavíte za blato 860 stupňu bigsmilebigsmile
Jinak pěkné barvičky.Rozjeďte tabulové cca 4mm.
Jinak sklo mam z usa,italie,china a vobčas rus a polák


Meloun psal:

...3000km je teda zatraceně málobad
Ikdyž jestli má někdo pořád přední kolov luftě,řetěz nečistí a nemaže jak má,tak to i docela možný jesurprised
To Brdmen:
Člověče,koukám do tvýho profilu a další "nepřímej" konkurent!surprisedbigsmile
Chcem se postupem času pustit do vitráži taky,ale to jsou zatim jen plány...
Jinak by mě zajímalo,odkud odebíráte sklo?Nebo jestli si ho i sami tavíte?Jestli to neni tajný?
Jinak mrkni na www.banasglass.com
Zatim jsme zaměřený jen na sklo pro tavenou plastiku+nějaký drobnější lisování.
Osi zajisté promine totální odbočení od tématu a skratou reklamu...bigsmile,ale tohle nei asi věc,která by obyčejné smrtlníky nějak zajímala...
Přinejhorším to smázni no...smile1

...860 je DOLNÍ tavící teplota!
A je to tak měkký hlavně kvůli lepšímu zpracování a m¨nižším teplotám při přetavu v sádrovejch formách(tavená plastika)
Formy jim to vydržej a nemusej s tou teplotou bůhví kam nahoru+lehčí broušenígood
Vymejšleli jsme to specialně pro tyto ůúčely se Z.Lhotským.
Je to v podstatě mačkárenský sklo.Jinak jich máme i víc(tvrdších),ale tohle se osvědšilo nejvíc a hlavně je to sodnodraselný-ne olovo...
Plochý bychom klidně rozjeli,ale nejsou financebad
Jinak ta barevnice je jen základ,děláme to v různých intensitách+při větším odběru klidně i na zakázku.


PURE NAKED BIKE!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr