Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Válec dolů - pomoc

Bombarďák (Člen)
26.12.2006 11:04:40
Offline

Válec dolů - pomoc

čus všem, prosil bych Vás o radu. Sundal jsem ventil. víko a potřebuju sundat válec (chčije mi tam pod těsněním olej). Teď ale přesně nevím, co všechno musím povolit, sundat atd. Mám tu detailní foto vrchních střev, tak kdybyste někdo věděl, tak moc dík za rady.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Bombardak/viko.jpg

"Burn rubber, not your soul"
KOVAL (Člen)
26.12.2006 12:41:54
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

To je prostě neuvěřitelný.....surprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedidontknow

Pšán (Člen)
26.12.2006 12:52:11
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

To Koval:
..taky jsem trochu čuměl..ale jsou ty svátky a ty jsi kluk šikovná s velkýma zkušenostma a přehledem..a stejně nemáš co dělat..viď že bombarďákovi Charlimu poradíš..viď že jósmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
26.12.2006 13:42:41
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

Čoveče,kdyby byla aspon poradna registrace,tak bych se priklonil k Pšánovi s tím škemráním,ale takhle nevim nevimidontknowbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Bombarďák (Člen)
26.12.2006 15:28:55
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

......... sorry že teď budu sprostej, ale ať se jdou vysrat s těma novejma stránkama, já byl řádně zaregistrovanej do pussy. No nic, udělám to znova!!!!!!!


"Burn rubber, not your soul"
Lihy (Člen)
26.12.2006 15:41:41
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

Bombarďák psal:

......... sorry že teď budu sprostej, ale ať se jdou vysrat s těma novejma stránkama, já byl řádně zaregistrovanej do pussy. No nic, udělám to znova!!!!!!!

surprised Di se vysrat ty, a trochu na tom hajzlíku přemejšlej.....když si schopnej ptát se tady na takovou věc, budeš umět ty válce nasunout spátky na písty? budeš umět nastavit správně vačky aby se ti nepotkaly písty s ventilama? Budeš vědět v jakym pořadí a na jakej moment utahovat šrouby na tý palici?, atd....
Ty se na to vyser, bo serviz bude levnější teť než po tvý opravěidontknow

ps. jestli se nudíš kup si medvídka mývalabigsmile

Bombarďák (Člen)
26.12.2006 15:51:31
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

to Lihy: idontknow tak nevím, za co jsi mi dal hned takovej kotel, jestli snad za to slovo "vysrat"?? Kdo ví co tě žere. Momenty si zjistím z manuálu, nastavení vaček taky a co tam nenajdu, na to se zeptám někoho, kdo už to dělal. Tož tak, tak nevím, proč seš takovej bad


"Burn rubber, not your soul"
pedro (Člen)
26.12.2006 15:52:48
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

no covece rozebrat je to sranda proste povolk vsecko co vidia ale slozit je to trosku horsi .
jinak si vem nejkou papirovou krabici a vsecko co z toho sundas tak zabodni do te krabice na presne misto abys pak presne vedel kde ta konkretni soucastka byla .
Musis sundat vacky ozubene kola z vacek abys je protahl pod retezem a pak povolis vsecky ty vetsi srouby co sou pod vackama tech je tam tusim deset pak stahnes hlavu jde to trosicku z tuha ale jde to jo a nezapomen si poradne poznamenat jak byly rozvody goodhodne stesti covece

osiris (Člen)
26.12.2006 16:18:59
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

k tomu co pise pedro: nejdriv si vyndej napinak good

k tomu co pisou ostatni: snad vis co delas, jestli jeste ne, tak si to jeste jednou rozmysli - kdyby jsi se takhle neptal, tak je to treba v pohode - ale na druhou stranu je taky mozny, jak pises ty, ze vis jak na to, neco podobnyho (at uz treba rozebranou skodovku) uz mas za sebou a jen si overujes svoje domenky, v tom pripade at sedilo  podari good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
26.12.2006 18:03:02
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

Hele nemyslel sem to nijak zle, prostě sem použil tvoje slova :)
jinak tohle: "ale přesně nevím, co všechno musím povolit, sundat atd" samozřejmě v tom manuálu je....

Bombarďák (Člen)
26.12.2006 18:42:28
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

to Lihy: v pohodě, nic se nestalo. Některý výrazy z toho manuálu jsou pro mě dost těžko přeložitelný i se slovníkem, nicméně už je to dole (a ani to nebolelo smile1):

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Bombardak/motor1.jpg

"Burn rubber, not your soul"
Tom-DK (Člen)
26.12.2006 18:51:20
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

goodpokračuj a informujbigsmile

Ondráš (Člen)
26.12.2006 18:58:06
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

Víc mě bude zajímat jak to dáš dohromady... Sundat bych to myslím zvládnul taky...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Palino (Člen)
26.12.2006 19:55:51
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

Hlavne at se ti nestane to co mne. Chtel jsem rozmontovat a vycistit starozitny budik, ktery fungoval.
Rozmontovani pohoda,cistka pohoda, slozeni pohoda. Ale nesel. Za dva dny jsem nasel jednu soucastku, ale uz nikdy jsem nezjistil kam patri.bigsmilegoodbigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
nety (Člen)
29.12.2006 07:23:48
Offline

Re: Válec dolů - pomoc

Když koukam na ten obrázek, tak bych se o to rozebrání ani nepokusil. Hold se smířim s tím, že jsem pouhý uživatel.smile1


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr