Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Stelvio

pecik (Člen)
21.05.2007 10:51:48
Offline

Stelvio

Cau vsichni,uz jsem se ptal vedle na motorkarich a tam nikdo neporadil.Tak jestli nekdo nevi od kdy je otevreno Passo Stelvio.Chci ject prelom kveten -cerven ,Ch passa,a tak bych si chtel taky dat stelvio.Nasel jsem na alpyneroads ze je snad jeste zavreno,tak pocitam ze otviraj od 1.6 ale nevim.Dik Petr


suzuki gsf 1200 s BANDIT,r.v.2004
inkvizitorr (Administrator)
21.05.2007 10:55:08
Offline

Re: Stelvio

1.6. good


doba je temná...
pecik (Člen)
21.05.2007 11:18:04
Offline

Re: Stelvio

Poníženě dekuji.good


suzuki gsf 1200 s BANDIT,r.v.2004
inkvizitorr (Administrator)
21.05.2007 11:31:49
Offline

Re: Stelvio

tyhle pasa sou dycky trochu loterie, jeli sme dva roky zpátky na začátku červce timmelsjoch a nahoře bylo deset čísel sněhu, chumelenice se chcancem jako kráva, viditelnost na tři metry, ideální dopravní prostředek skůtrsurprised sněžnejsurprised na druhou stranu když vyjde póčo, tak to stojí za togood ten timmelsjoch doporučujugoodgoodgood


doba je temná...
pecik (Člen)
21.05.2007 12:05:29
Offline

Re: Stelvio

Jo timelsjoch je dobrej,mozna lepsi ho ject od rakous,az na ty vycurany rakusaky,za kazde passo myto,to v italii jezdis cely den a ani euro.Loni jsem projel vychodni tyroly v okoli Cortiny az po Bolzano a parada.Snad jen Grossglock. tam se myto vyplati.Je tam vsude na co koukat,zastavit,fotit,zastavit a zas koukat.Az na tech 17 e.Na pocasi si pockam.pojedu az po predpovedi pocasi.


suzuki gsf 1200 s BANDIT,r.v.2004
Mirek D (Člen)
21.05.2007 12:33:10
Offline

Re: Stelvio

pecik psal:

Jo timelsjoch je dobrej,mozna lepsi ho ject od rakous,az na ty vycurany rakusaky,za kazde passo myto,to v italii jezdis cely den a ani euro.Loni jsem projel vychodni tyroly v okoli Cortiny az po Bolzano a parada.Snad jen Grossglock. tam se myto vyplati.Je tam vsude na co koukat,zastavit,fotit,zastavit a zas koukat.Az na tech 17 e.Na pocasi si pockam.pojedu az po predpovedi pocasi.

Timmelsjoch je určo pro svezení lepší jet z Italska. Je to podstatně akčnější... .
Poplatky nekomentuju, maj to tam tak zařízený a nic s tím nenaděláš.


Autobus je taky Suzuki... .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr