Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vzduch nebo pena?

ewans (Člen)
21.05.2007 18:00:53
Offline

Vzduch nebo pena?

Zdar odbornici chcu s ezeptat esi tady nekdo jezdi na jine naplni kola nez na vzduch,mam tim namysli takovou tu penu c se tam strikne a je to vlastne bez udrzbovy-nemusite hlidat esi vam to uchazi,nepichnete to a nemeni se v tom tlak vlivem tepla,nic moc o tom nevim,tak se chci informovat esi to stoji za to....good


Presedlal jsem na sv650
bobule (Člen)
21.05.2007 18:02:44
Offline

Re: Vzduch nebo pena?

no já nevim jak ty ale já mam radši když se mě gumy přehřejvaj než aby byli studený takže tam seru vzduch na benziněsurprised


to jebu
ewans (Člen)
21.05.2007 18:06:07
Offline

Re: Vzduch nebo pena?

bobule psal:

no já nevim jak ty ale já mam radši když se mě gumy přehřejvaj než aby byli studený takže tam seru vzduch na benziněsurprised

to jo,dyz se zahrejou tak je jasny ze s elip jezdi,to by melo fungovat ja na ty pene ne?Me jde spis o to ze mas vyresenej problem s tim ze nemusis pichnout a ze ti to nebude nikde uchazet


Presedlal jsem na sv650
bobule (Člen)
21.05.2007 18:18:15
Offline

Re: Vzduch nebo pena?

ewans psal:
bobule psal:

no já nevim jak ty ale já mam radši když se mě gumy přehřejvaj než aby byli studený takže tam seru vzduch na benziněsurprised

to jo,dyz se zahrejou tak je jasny ze s elip jezdi,to by melo fungovat ja na ty pene ne?Me jde spis o to ze mas vyresenej problem s tim ze nemusis pichnout a ze ti to nebude nikde uchazet

píchnu, fouknu sprej nebo tam naseru klínek a jedu dálidontknow


to jebu
osiris (Člen)
21.05.2007 18:26:36
Offline

Re: Vzduch nebo pena?

...asi myslíš ultraseal, nemám, nezkoušel jsem, jen jsem četl
...údajně do průměru 6mm průrazu, jsou i zkušenosti kdy jim to naopak nezafungovalo a museli si pomoct např. kusem sirky, klacíkem, na částečný a chvilkový utěsnění aby ta hmota mohla zapracovat
...tohle by snad nemělo zabraňovat ohřevu pneu, jako při plnění plynem
...cena, myslím kolem pětikila do pneu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ewans (Člen)
21.05.2007 18:38:48
Offline

Re: Vzduch nebo pena?

osiris psal:

...asi myslíš ultraseal, nemám, nezkoušel jsem, jen jsem četl
...údajně do průměru 6mm průrazu, jsou i zkušenosti kdy jim to naopak nezafungovalo a museli si pomoct např. kusem sirky, klacíkem, na částečný a chvilkový utěsnění aby ta hmota mohla zapracovat
...tohle by snad nemělo zabraňovat ohřevu pneu, jako při plnění plynem
...cena, myslím kolem pětikila do pneu

jo taky sem o tom jen slysel,vychazi to tak petikilo na kolo souhlasim,ale esi to ma cenu davat dyz budu kupovat nebo obouvat novy pryze(jety z okruhu)


Presedlal jsem na sv650
osiris (Člen)
21.05.2007 18:42:27
Offline

Re: Vzduch nebo pena?

...no tak to teda nema smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
21.05.2007 18:46:55
Offline

Re: Vzduch nebo pena?

dejme tomu do funglovek,na cestu na dovču bych si to dal ale jinak asi zbytečný,pokad na tý gumě najedeš dva litříky tak i neekonomickýbad


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ewans (Člen)
21.05.2007 18:47:39
Offline

Re: Vzduch nebo pena?

dik za radu,seru na tobigsmile


Presedlal jsem na sv650

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr