Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » motoalarm :-(

flamboyant (Člen)
22.05.2007 12:42:59
Offline

motoalarm :-(

To Filous : tak asi houkat nebudeme smile2smile2 Potrebujou prelozit barvy dratku z ty japonstiny nebo cinstiny bo co to je idontknowidontknow tak nevim jestli nekoho sezeneme....
To All: jen tak mimochodem neznate nekoho kdo by umel prekladat z japonstiny ( cinstiny ) Diky moc goodbigsmile


... zatím jsem jen batoh :-)
flamboyant (Člen)
22.05.2007 12:45:03
Offline

Re: motoalarm :-(

Vysvetleni good Koupila jsem od Filousa motoalarm ale bohuzel jen s cinskym navodem... a ani v servise si s cinstinou nevi rady smile1 Tak kdybyste vedeli o nekom kdo by nam mohl pomoct tak prosim pisnete smile1 Kdyztak nam bude zdobit policku no smile1


... zatím jsem jen batoh :-)
vOjTaB6 (Člen)
22.05.2007 13:08:11
Offline

Re: motoalarm :-(

mu to dej přeložit, dyť Filous je vot tama, se koukni, jak má na fotkách z jedas šikmý voči...bigsmile

Ale jinak, google a spol už jsi zkoušela??


Bandit rulezz!!!
mr.BSE (Člen)
22.05.2007 13:30:29
Offline

Re: motoalarm :-(

co je to za alarm? co stal?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
gore (Člen)
22.05.2007 13:44:11
Offline

Re: motoalarm :-(

pic nic ve zlym ale alarm je napussy ja ho mel a ukradli mi ji i doma z garaze tagze jedine mechanicky prostredky proti mozna malinko zmuzou..to je fse
picbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
flamboyant (Člen)
22.05.2007 14:13:57
Offline

Re: motoalarm :-(

vOjTaB6 psal:

mu to dej přeložit, dyť Filous je vot tama, se koukni, jak má na fotkách z jedas šikmý voči...bigsmile

Ale jinak, google a spol už jsi zkoušela??

Jeste ne e.. prekladac nema cenu hledat pac vietnamskou klavesnici asi nenajdu a zatim to nechci nejak hrotit pres profesionaly surprisedby za to beztak chteli penize a pac sem chuda studentka ( teda uz asi zatim jen do zejtrka pac maturuju good) tak nemam penize na rozhazovani no smile2 Zatim zkusim hledat takhle a nebo nejakej kuchar v cinsky restauraci  by mohl pomoctbigsmile ale myslim ze takovy manici neumi ani cesky tak nevim jak jim to budu vysvetlovat bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


... zatím jsem jen batoh :-)
flamboyant (Člen)
22.05.2007 14:14:53
Offline

Re: motoalarm :-(

gore psal:

pic nic ve zlym ale alarm je napussy ja ho mel a ukradli mi ji i doma z garaze tagze jedine mechanicky prostredky proti mozna malinko zmuzou..to je fse
picbeerbeer

Dik za utechu bigsmilebigsmile


... zatím jsem jen batoh :-)
flamboyant (Člen)
22.05.2007 14:15:32
Offline

Re: motoalarm :-(

flamboyant psal:
gore psal:

pic nic ve zlym ale alarm je napussy ja ho mel a ukradli mi ji i doma z garaze tagze jedine mechanicky prostredky proti mozna malinko zmuzou..to je fse
picbeerbeer

Dik za utechu bigsmilebigsmile

...ale bohuzel mas asi pravdu idontknow


... zatím jsem jen batoh :-)
Loser (Administrator)
22.05.2007 14:17:09
Offline

Re: motoalarm :-(

kdyby tak byl aspon radne vyplnen profil ... a vedeli jsme odkud jsi .... to bych te mozna mohl i nekam nanavigovat k prekladuidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
flamboyant (Člen)
22.05.2007 14:18:24
Offline

Re: motoalarm :-(

mr.BSE psal:

co je to za alarm? co stal?

No je to proste alarm no.. na porizovaci cenu se musis zeptat Filousa smile1 Ale tajne bigsmile Pac alarm byl darek pro jednoho banditaka odsud tak nemusi vsechno vedet goodgood
Diky bigsmile


... zatím jsem jen batoh :-)
flamboyant (Člen)
22.05.2007 14:22:58
Offline

Re: motoalarm :-(

Loser psal:

kdyby tak byl aspon radne vyplnen profil ... a vedeli jsme odkud jsi .... to bych te mozna mohl i nekam nanavigovat k prekladuidontknow

Hotovo goodbigsmile


... zatím jsem jen batoh :-)
Loser (Administrator)
22.05.2007 14:56:12
Offline

Re: motoalarm :-(

No, tak tam nikoho neznam, ale pokud si skocis v Brne nekam na vejsku na fildu, tak tam potkas plno nadsencu, kteri by tomu urcite rozumeli a radi prelozigood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
maňas (Člen)
22.05.2007 16:50:14
Offline

Re: motoalarm :-(

rozsypanýmu čaji tady asi nikdo rozumět nebude,ale když napíšeš přesnej model tak třeba někdo měl,či má s cz návodem nésurprisedbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Loser (Administrator)
22.05.2007 17:11:43
Offline

Re: motoalarm :-(

Tak se zeptej rovnou Filouse, ne? Modrej dratek na zelenej knoflik, cervenej dratek na bilej knoflik! A je togoodgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
flamboyant (Člen)
22.05.2007 17:19:09
Offline

Re: motoalarm :-(

maňas psal:

rozsypanýmu čaji tady asi nikdo rozumět nebude,ale když napíšeš přesnej model tak třeba někdo měl,či má s cz návodem nésurprisedbigsmile

No je to model RG - 660 a nad tim jsou cinsky znaky smile1 Neco jako obraceny obojetny E a pak neco jako JRK a H dohromady bigsmilebigsmilebigsmile


... zatím jsem jen batoh :-)
flamboyant (Člen)
22.05.2007 17:21:23
Offline

Re: motoalarm :-(

Loser psal:

Tak se zeptej rovnou Filouse, ne? Modrej dratek na zelenej knoflik, cervenej dratek na bilej knoflik! A je togoodgoodgoodbigsmile

Loser dik za typy.. ta filda nejni spatnej napad smile1 good No a k tem dratkum : je jich tam kapku vic smile1 Na jednu samicu je pripojenej jeden cernej, jeden cernobilej, bilej, tri zluty, dva zeleny, ruzovej a cervenej bigsmilebigsmilebigsmile idontknow


... zatím jsem jen batoh :-)
osiris (Člen)
22.05.2007 17:26:16
Offline

Re: motoalarm :-(

flamboyant psal:

Neco jako obraceny obojetny E a pak neco jako JRK a H dohromady bigsmilebigsmilebigsmile

...no tak to je jasný, to první je "pravděpodobně" a to druhý je "směrem od epicentra" smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
22.05.2007 17:31:36
Offline

Re: motoalarm :-(

osiris psal:
flamboyant psal:

Neco jako obraceny obojetny E a pak neco jako JRK a H dohromady bigsmilebigsmilebigsmile

...no tak to je jasný, to první je "pravděpodobně" a to druhý je "směrem od epicentra" smile1

safra, tolik barev ani neznamidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
flamboyant (Člen)
22.05.2007 17:33:54
Offline

Re: motoalarm :-(

No jo no idontknow Je to nejaky tezky smile1 ale treba se nakej koumak najde smile1 helphelphelpbigsmilebigsmilebigsmile


... zatím jsem jen batoh :-)
flamboyant (Člen)
22.05.2007 17:36:01
Offline

Re: motoalarm :-(

...slr jako v servise se na to zas tak spatne nedivali bigsmile otazkou zustava jestli to nedelali jen tak na voko surprisedidontknow Njn kdyztak budu u bandasky drzet nocni staz ze jo smile1 Co bych jako batoh neudelala goodgood


... zatím jsem jen batoh :-)
Loser (Administrator)
22.05.2007 17:37:51
Offline

Re: motoalarm :-(

podle me se na tom neda nic skazit. Sem nekolik let montoval kompjutery a kdyz sem nekam zapojil nejakej dratek spatne, tak se prd delo (jen jsem jednou zapojil opacne USBecka a vyhorela cela deska ... ale to prej nemuselo bejt vybec tim spatnym zapojenimbigsmile)

To nejak zapoj a mozna to budes mit aj s vohnodtrojemgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
sten (Člen)
22.05.2007 17:37:51
Offline

Re: motoalarm :-(

flamboyant psal:
Loser psal:

Tak se zeptej rovnou Filouse, ne? Modrej dratek na zelenej knoflik, cervenej dratek na bilej knoflik! A je togoodgoodgoodbigsmile

Loser dik za typy.. ta filda nejni spatnej napad smile1 good No a k tem dratkum : je jich tam kapku vic smile1 Na jednu samicu je pripojenej jeden cernej, jeden cernobilej, bilej, tri zluty, dva zeleny, ruzovej a cervenej bigsmilebigsmilebigsmile idontknow

covece tolik barev neni ani v sériových vodovkách bigsmile       

je to sice honička, ale vetšina samiček tuto "frekvenci" styků zvladá ... smile1

na to zapojeni by to chtelo sehnat tel na Mc givera  - zeptám se večer v hospode a kdyztak ti ho písnu good


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
maňas (Člen)
22.05.2007 17:44:36
Offline

Re: motoalarm :-(

no když vodovky sou jen základ,jó takový tempery to už by se dalo bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
flamboyant (Člen)
22.05.2007 18:49:45
Offline

Re: motoalarm :-(

Loser psal:

podle me se na tom neda nic skazit. Sem nekolik let montoval kompjutery a kdyz sem nekam zapojil nejakej dratek spatne, tak se prd delo (jen jsem jednou zapojil opacne USBecka a vyhorela cela deska ... ale to prej nemuselo bejt vybec tim spatnym zapojenimbigsmile)

To nejak zapoj a mozna to budes mit aj s vohnodtrojemgoodgood

To jo... to ne teda.. nic se takhle zkouset radsi nebude.. co kdyby nam vyhorela nase milovana bandaska? smile2 To nemuzu dopustit .. to radsi budu drzet tu nocni straz good


... zatím jsem jen batoh :-)
flamboyant (Člen)
22.05.2007 18:51:35
Offline

Re: motoalarm :-(

To sten : diky moc good a umi japonsky? idontknowbigsmile


... zatím jsem jen batoh :-)
sten (Člen)
22.05.2007 19:09:43
Offline

Re: motoalarm :-(

flamboyant psal:

To sten : diky moc good a umi japonsky? idontknowbigsmile

Mc giver prece umi všechno a z ničeho uděla nemožny ...good  - jen jednu věc neumí tak jako já ... (ale to bys musela dělat batůžek na jinym mocyklu) bigsmilebigsmilebigsmile
                      čus at vam to jezdi a hlavně KOUKÁ (jasně že ten alarm a né porád dokola zmiňovanej bandiťáckej "vláček") goodbigsmile


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Pšán (Člen)
22.05.2007 19:18:45
Offline

Re: motoalarm :-(

flamboyant psal:

Vysvetleni good Koupila jsem od Filousa motoalarm ale bohuzel jen s cinskym navodem... a ani v servise si s cinstinou nevi rady smile1 Tak kdybyste vedeli o nekom kdo by nam mohl pomoct tak prosim pisnete smile1 Kdyztak nam bude zdobit policku no smile1

..kdybys mě poslechla a koupila tu hajzldesku,tak i bez návodu to namontuješ i sama a ještě si na ni i užiješ..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
sten (Člen)
22.05.2007 19:24:45
Offline

Re: motoalarm :-(

sten psal:
flamboyant psal:

To sten : diky moc good a umi japonsky? idontknowbigsmile

Mc giver prece umi všechno a z ničeho uděla nemožny ...good  - jen jednu věc neumí tak jako já ... (ale to bys musela dělat batůžek na jinym mocyklu) bigsmilebigsmilebigsmile
                      čus at vam to jezdi a hlavně KOUKÁ (jasně že ten alarm a né porád dokola zmiňovanej bandiťáckej "vláček") goodbigsmile

- místo kouká má být HOUKÁ    smile1


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Ondráš (Člen)
24.05.2007 11:38:57
Offline

Re: motoalarm :-(

flamboyant psal:

To All: jen tak mimochodem neznate nekoho kdo by umel prekladat z japonstiny ( cinstiny ) Diky moc goodbigsmile

Kelly má vynikající translátorsmile1good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
24.05.2007 12:18:30
Offline

Re: motoalarm :-(

...aš teť sem našel tedle příspjevek surprised ...hele, je mi to líto, ale já to řikal, že k tomu nejni českej manuál, ale enem japonckej návot, ale určitě by to mělo bejt stejný, myslim jakože stejně barevně značený jako každej jinej alarm, tagže si myslim, že něgdo, gdo do toho dělá, by si s tym měl poradit...víc mě nenapadá smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
24.05.2007 14:09:27
Offline

Re: motoalarm :-(

MOžná bych moh pomoc s tou japanštinou...

... ale potřebuji to vidět  - naskenovat a hodit na mail...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
24.05.2007 14:13:14
Offline

Re: motoalarm :-(

Bedřich psal:

MOžná bych moh pomoc s tou japanštinou...

... ale potřebuji to vidět  - naskenovat a hodit na mail...

...ty krááávo Beďo, ty hovoříš rodnou řečí svýho bajku??? idontknowsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
24.05.2007 14:55:51
Offline

Re: motoalarm :-(

Filous psal:
Bedřich psal:

MOžná bych moh pomoc s tou japanštinou...

... ale potřebuji to vidět  - naskenovat a hodit na mail...

...ty krááávo Beďo, ty hovoříš rodnou řečí svýho bajku??? idontknowsurprised

Má lepší translátor než Kelly.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bedřich (Člen)
24.05.2007 15:07:55
Offline

Re: motoalarm :-(

nee, ještě toho trochu. Káťi kolega dělá do bonsajích a tak trochu umí a kolegině si vzala japoncesurprised a doma spolu mluví ruskybigsmile

dám jí to a uvidíme....


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
24.05.2007 15:19:04
Offline

Re: motoalarm :-(

Bedřich psal:

nee, ještě toho trochu. Káťi kolega dělá do bonsajích a tak trochu umí a kolegině si vzala japoncesurprised a doma spolu mluví ruskybigsmile

dám jí to a uvidíme....

...pičo surprised ...to msurpriseduší bejt famílije surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
24.05.2007 15:56:37
Offline

Re: motoalarm :-(

Filous psal:
Bedřich psal:

nee, ještě toho trochu. Káťi kolega dělá do bonsajích a tak trochu umí a kolegině si vzala japoncesurprised a doma spolu mluví ruskybigsmile

dám jí to a uvidíme....

...pičo surprised ...to msurpriseduší bejt famílije surprisedbigsmile

Taká klasická, česká...bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
flamboyant (Člen)
24.05.2007 16:18:21
Offline

Re: motoalarm :-(

To Bedřich : No to by bylo super smile1 Mam to poslat postou nebo to staci oskenovat?? smile1 Ted si uzivam euforie po maturite takze jsem jeste cinsky restaurace obejit nestihla smile1 ale fakt nevim co to je jestli japonstina nebo cinstina nebo vietnamstina clovek se v tech sikmovokejch nevyzna ze jo bigsmile

To All: Jo a slysela jsem, jen tak mimochodem, ze vietnamci nemaji v abecede pismenka P, Z, R, takze kdyz vietnamec krici: " oooo" tak je to vlastne POOZOOR bigsmilebigsmilebigsmile tak bacha na sikmovokovy co kricej oooo goodgoodgoodbigsmile Zatim dikec, pisni a domluvime se, Bandit pussysmile1


... zatím jsem jen batoh :-)
flamboyant (Člen)
24.05.2007 16:21:21
Offline

Re: motoalarm :-(

To Filous : to je v pohode smile1 Darovanymu nebo uz koupenymu konovi na zuby nehled se rika... ja jen shanim pomoc smile1 Nestezuju si smile1 On pan v servise rikal ze potrebuje aspon znat popis tech dratku pac jak jsem psala tak je jich tam vic a on nevi kterej ma kam zapojit.. schematko tam je ale bez barevnyho vyznaceni a rikal ze na to aby to zkousel nema pojisteni pac by nam mohla vyhoret motorka surprised Takze proto shanim good


... zatím jsem jen batoh :-)
Bedřich (Člen)
24.05.2007 16:24:09
Offline

Re: motoalarm :-(

Poštou nee, se to někde "náhodou" zase ztratí a budeš v pussy. Naskenuj to a pošli na mail-v profilu. V pondělí to předám kolegini...

Jo bude nejlepší, když nějak napíšeš či označíš co chceš. Vono jestli to bude mít 50sát stran, tak mě stim pošle hádej kam...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
flamboyant (Člen)
24.05.2007 16:34:06
Offline

Re: motoalarm :-(

To Bedrřich : tak mam docela průůůser bad Jak ty pismenka jsou detailni tak mi to scaner nebere smile2 Nejsou tam videt vseckny ty prtavoucky carecky v tech pimenkach.. zkusim to zejtra vzit na kopirku, prisosnout tam barvu a zvetsit to a budu to muset poslat tou postou hm? Origos bych si nechala good Nevidim jiny reseni idontknow


... zatím jsem jen batoh :-)
Bedřich (Člen)
24.05.2007 16:37:27
Offline

Re: motoalarm :-(

Tak to vyfoť foťákem...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
flamboyant (Člen)
24.05.2007 16:44:33
Offline

Re: motoalarm :-(

Jo vidis na makro viď?? bigsmilebigsmile chytrej kluk smile1 Ale to musis pockat protoze ke kvalitnimu fotakovi se dostanu az vecir bigsmilebigsmile Bude to stacit?


... zatím jsem jen batoh :-)
Bedřich (Člen)
24.05.2007 17:07:54
Offline

Re: motoalarm :-(

Doufám, že nefotíš jako já ... pod 5Mb/fotka nejdubigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
24.05.2007 19:12:03
Offline

Re: motoalarm :-(

Bedřich psal:

Doufám, že nefotíš jako já ... pod 5Mb/fotka nejdubigsmilebigsmile

By z toho měl Osiris radost kdybyste to šloupli na stránky.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bedřich (Člen)
25.05.2007 08:39:51
Offline

Re: motoalarm :-(

bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
flamboyant (Člen)
25.05.2007 13:19:11
Offline

Re: motoalarm :-(

To Bedřich : Fotka bude smile1 A neboj zmensim to smile1 Zatim vazne nekde na siti bigsmile


... zatím jsem jen batoh :-)
Bedřich (Člen)
29.05.2007 23:41:21
Offline

Re: motoalarm :-(

no, tak kolegině má dovolenousmile1 ... týden

... ještě se pokusim toho druhýho....


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
flamboyant (Člen)
30.05.2007 09:59:21
Offline

Re: motoalarm :-(

To Bedřich : to je v poho ja na to nespecham.... klido si pockam smile1 ale dikec mocgood


... zatím jsem jen batoh :-)
Bedřich (Člen)
05.06.2007 11:41:36
Offline

Re: motoalarm :-(

No tak něco mám, ale ty texty jsou čínsky, což se liší od japonštiny a šlo to. Zdar


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr