Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Bedřich - help please (intercom, handsfree)

filas (Člen)
22.05.2007 17:01:12
Offline

Bedřich - help please (intercom, handsfree)

Zdravím,

ve starší diskuzi jsem si našel že jsi řešil nějaký hans free do helmy a že jsi vybral něco s nalepovacíma sluchátkama do helmy za nějaký 3 kila. Mám několik otázek:

Jak se to jmenuje
Kde to mají - na to odkazu co jsi uváděl to už není
do kolika km/hod můžeš telefonovat
jaký máš tel (značku)
jaký z toho máš celkově pocit

díky za info good

Editoval inkvizitorr (23.05.2007 12:07:25)


máte štěstí že jdu náhodou kolem, říkají o mě že prý jsem odborník :surprised:
osiris (Člen)
22.05.2007 17:18:32
Offline

Re: Bedřich - help please (intercom, handsfree)

...do kolika km s tym můžeš telefénovat není aš tag moc důležitý, do 100-120 vyhovujou šecky a nat 120 uš pag stejně strachy jakorát koktáš, kór ve vinglech smile1
ps: tam já uš i trousím bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Palino (Člen)
22.05.2007 18:24:04
Offline

Re: Bedřich - help please (intercom, handsfree)

Celý den mně řve mobil a furt něco řeším. Představa, že bych měl brát telefony ještě na motorce mě děsí. Navíc to musí být fest nebezpečné. Možná máš jiný názor, ale mně to připadá napussy


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
MartysN6 (Člen)
22.05.2007 19:49:05
Offline

Re: Bedřich - help please (intercom, handsfree)

Pavel_B12 psal:

Celý den mně řve mobil a furt něco řeším. Představa, že bych měl brát telefony ještě na motorce mě děsí. Navíc to musí být fest nebezpečné. Možná máš jiný názor, ale mně to připadá napussy

podepisuju, na motce se chci odreagovat a ne řešit pussyovinysmile1

škardík (Člen)
22.05.2007 20:08:12
Offline

Re: Bedřich - help please (intercom, handsfree)

No jo kucí, ale co když chci na tý motce jezdit do práce a pak holt teda musim jet něco vyřídit a musim bejt na telefonu?? Jinak si nemyslim že je to nebezpečnější..


viz avatar:)
sonyk (Člen)
22.05.2007 21:13:38
Offline

Re: Bedřich - help please (intercom, handsfree)

vsak ja musim byt taky furt na prijmu vozim dva telefony ale brat je pri jizde ani vomylem az zastavim vidim zmeskanej hovor a kdyz nejsou lifi blbi napisou sms abych se ozval urco a napisoi proc


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
vorel (Člen)
22.05.2007 21:46:45
Offline

Re: Bedřich - help please (intercom, handsfree)

možná dobrý k navigaciidontknow


řikám si hurikán
filas (Člen)
22.05.2007 22:30:11
Offline

Re: Bedřich - help please (intercom, handsfree)

S tím braním za jízdy s váma souhlasím, ale,

jsem OSVČ
jedu třeba někam během dopoledne - volají mi zákazníci, něco chtějí, potřebuji to s nima pořešit ...
klidně i zastavím, pohovořím a zase pojedu...

zatím jsem zkoušel jenom takové sluchátkoidní s portem bad .... funguje good, ale to nasazování helmy badbad nehledě na to že z toho asi budou bolet uši vod těch sluchátek zastrčených v uchu.

zatím uvažuji o intercomu albrecht 500 cosi anebo o sluchátkách do helmy. Zatím asi vyhrává ten intercom, ikdyž bych ho měl hlavě kvůli gsm.


máte štěstí že jdu náhodou kolem, říkají o mě že prý jsem odborník :surprised:
Bedřich (Člen)
23.05.2007 08:35:39
Offline

Re: Bedřich - help please (intercom, handsfree)

To Filas:
Já to nemám na telefonování a na komunikaci přes interkom. Ale je to jedno. Slyšíme se do 120-130 naprosto čistě, 140 sou tam ruchy a šumy. Když nefouká vítr tak 160 rozumíš. Ale je to hlavně tim intercomem, kterej nemá nějaký to odšumování či co. Když jsem to zkoušel s MP3 přehravačem tak jsem vše slyšel to 160 krásně.

Ten Head set mám na pevno zabudovanej do helmy na výstupu je 2,5mm JACK. Sluchátko drží v helmě na sucháči a pro mikrofon jsem musel vyříznout vedení v polistyrénu. Pak jsem ho tam zamáčk a drží. Takže jen strčim Jack a frčíme.

Ten Head set je doplněk k vysílačkám Cobra, ale oni to maji vedený jako náhradní díl proto to stojí ty tři kila(jinak běžně talíř). Jelikož že to je pro ty vysílačky tak to má i ten jejich konektor, to se musí předělat.

Víc nevim, nejsem v čr a vše mám doma v kompu...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
filas (Člen)
23.05.2007 21:31:48
Offline

Re: Bedřich - help please (intercom, handsfree)

Bedřich psal:

To Filas:
Já to nemám na telefonování a na komunikaci přes interkom. Ale je to jedno. Slyšíme se do 120-130 naprosto čistě, 140 sou tam ruchy a šumy. Když nefouká vítr tak 160 rozumíš. Ale je to hlavně tim intercomem, kterej nemá nějaký to odšumování či co. Když jsem to zkoušel s MP3 přehravačem tak jsem vše slyšel to 160 krásně.

Ten Head set mám na pevno zabudovanej do helmy na výstupu je 2,5mm JACK. Sluchátko drží v helmě na sucháči a pro mikrofon jsem musel vyříznout vedení v polistyrénu. Pak jsem ho tam zamáčk a drží. Takže jen strčim Jack a frčíme.

Ten Head set je doplněk k vysílačkám Cobra, ale oni to maji vedený jako náhradní díl proto to stojí ty tři kila(jinak běžně talíř). Jelikož že to je pro ty vysílačky tak to má i ten jejich konektor, to se musí předělat.

Víc nevim, nejsem v čr a vše mám doma v kompu...

Dík, to mi vrtalo hlavou, všude sem tu sadu viděl za litr. Asi půdjdu do toho intercomu a budu mít pořešený dvě mouchy jednou ranou


máte štěstí že jdu náhodou kolem, říkají o mě že prý jsem odborník :surprised:
Bedřich (Člen)
24.05.2007 08:48:07
Offline

Re: Bedřich - help please (intercom, handsfree)

Hlavně stojí 300kila protože to je jen sluchátko a mikrofon. Není tam to PTT tlačítko. Je to pro ty COBRY ale vyrábí to tušim ALBRECHT. Někde doma mám katalogový číslo...
Dělaji dvě verze, do integrálky a do otevřený helmy.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr