Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Chorvatsko

Koldan (Člen)
25.05.2007 12:12:41
Offline

Chorvatsko

chceme tam jet jak bude ten prodloužený víkend se svátkama v červenci, do Crikvenice, jediné co řešíme, estli naslepo nebo přes net zajistit ubytko už teď. Byl sem tam už před nějakým rokem, naslepo,ale na ceny ubytování si už nevzpomenu, jak se to teďkonc pohybuje? Dá se v sezónu naslepo to ubytko sehnat? My když jsme tam byli, tak jsme chvilku stáli u hlavní cesty a pak si nás odchytl maník na mopedu a zavedl až k apartmánům. Mám trošku vobavu, že v tento termín tam bude přetlakidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
25.05.2007 12:39:33
Offline

Re: Chorvatsko

Co se týče plnosti, podle mě není důvod k obavám, bo Chorvati, Rakušáci a Taliánové si berou všeci dovču až na přelomu července/srpna - toť má zkušenost

Koldan (Člen)
25.05.2007 13:08:21
Offline

Re: Chorvatsko

Mour psal:

Co se týče plnosti, podle mě není důvod k obavám, bo Chorvati, Rakušáci a Taliánové si berou všeci dovču až na přelomu července/srpna - toť má zkušenost

a tvá zkušenost s cenami naslepo? my zme tehdá měli tuším apartmán za 14 euro na osobu,ale jag říkám,je to už minimálně dva roky


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
25.05.2007 13:11:18
Offline

Re: Chorvatsko

Koldan psal:
Mour psal:

Co se týče plnosti, podle mě není důvod k obavám, bo Chorvati, Rakušáci a Taliánové si berou všeci dovču až na přelomu července/srpna - toť má zkušenost

a tvá zkušenost s cenami naslepo? my zme tehdá měli tuším apartmán za 14 euro na osobu,ale jag říkám,je to už minimálně dva roky

....švagrová našla pro nás letos apartmán s klimou a u móřa asi za 20,-E/osoba ...takže ceny asik podobné

alex (Člen)
25.05.2007 13:14:00
Offline

Re: Chorvatsko

pujdes pod stan... je to problem??? idontknow


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
osiris (Člen)
25.05.2007 13:16:16
Offline

Re: Chorvatsko

...třeba se medvídku potkáme smile1
...ceny jsou furt podobný, záleží jen jakej komfort zvolíš, místo seženeš i na blind, ale už si nebudeš moct tak vybírat


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
25.05.2007 13:31:24
Offline

Re: Chorvatsko

alex psal:

pujdes pod stan... je to problem??? idontknow

stany ne e.

Tů Osiris:hele a nemáš nějakej vodkaz přes kerej si to bůkuješ? Ty jedeš taky do crikvenice?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
25.05.2007 13:37:10
Offline

Re: Chorvatsko

...ne tam ne, jedeme s kovalem níž, nad split k trogiru
...zadej si do vyhledávače třeba "ubytování chorvatsko" a vyjede ti spousta stránek který se tím zabejvaj a tam se v těch kvantech můžeš přehrabovat a vybírat, pak už si jen s domácím vyměníš pár e-mailů, nebo mu přímo zavoláš a je to


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
25.05.2007 13:38:23
Offline

Re: Chorvatsko

Osi + Koldan: ...no to budou mít Vaše maminy z vláčku na pláži radost goodbigsmile

osiris (Člen)
25.05.2007 13:42:22
Offline

Re: Chorvatsko

...woeeee bigsmile a budem vozit děti neee bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kolibra (Člen)
26.05.2007 11:13:05
Offline

Re: Chorvatsko

ja tam letim taky...vyjezd 20.7......jedu k omisu......takze kdyz potkas modlo bily autobus nejakeho bandita a horneta mavej a skoc do cesty mozna stihnem zastavit bigsmile....sice pres trogir nejedu ale pres Split ano


XXX
osiris (Člen)
26.05.2007 11:36:41
Offline

Re: Chorvatsko

...beru bazuku, když nezastavíš přede mnou, tak když mě mineš, tak pak určitě bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
26.05.2007 12:20:00
Offline

Re: Chorvatsko

Nevíte někdo přesně kam se obrátit abych zjistil co a jak se psem na jejich hranicích? Tady píšou, že stačí europas, čip a očkování ale chtěl bych to vědět na tuty. Nemá někdo nějakou zkušenost? Dík


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
kolibra (Člen)
26.05.2007 13:27:39
Offline

Re: Chorvatsko

osi taky te miluju bigsmilebigsmilesmile1


XXX
Filous (Člen)
28.05.2007 11:14:20
Offline

Re: Chorvatsko

Zdenda psal:

Nevíte někdo přesně kam se obrátit abych zjistil co a jak se psem na jejich hranicích? Tady píšou, že stačí europas, čip a očkování ale chtěl bych to vědět na tuty. Nemá někdo nějakou zkušenost? Dík

...skušenost s pesou do HR mam...stačí čip, pas, prohlídka vot veterináře s kerou si pag dojdeš na okresní veterinární správu pro kulatý razítko do pasu (tam uš sebou psa mít nemusíš) a valíš...měl sem sebou čubu dvakrát a ani při jedný cestě nechtěli na žádnejch hranicích vidět ani psa ani pas surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
28.05.2007 12:47:14
Offline

Re: Chorvatsko

Fildo dík, já jen že mám teď hodně nepopulární plemeno víš, a nechci se dočkat nějakýho překvapení. Ještě se zeptám jak probíhal převoz přes Rakousko a Slovinsko?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
28.05.2007 13:17:50
Offline

Re: Chorvatsko

Zdenda psal:

Fildo dík, já jen že mám teď hodně nepopulární plemeno víš, a nechci se dočkat nějakýho překvapení. Ještě se zeptám jak probíhal převoz přes Rakousko a Slovinsko?

...no jak bych ti to popsal??? ...probíhalo to asi takle: "henhéééén, hééén, hééééééén....vječinou kolama dólu po dálnici" surprised ...a jináč si orgáni na čárách psa vůbec nefšímali, přestože ho viděli surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
28.05.2007 13:22:31
Offline

Re: Chorvatsko

njn ježe až uviděj toho míhoidontknow vona je milionová, je to mazel ale hrozně si brání auto, asi ji budu muset uspařt jinak to nevidimsurprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
28.05.2007 13:32:46
Offline

Re: Chorvatsko

Zdenda psal:

njn ježe až uviděj toho míhoidontknow vona je milionová, je to mazel ale hrozně si brání auto, asi ji budu muset uspařt jinak to nevidimsurprised

...dej jí Roháč na dobrou noc............. surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
28.05.2007 13:44:06
Offline

Re: Chorvatsko

Budu musetsmile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr