Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » přešití sedla

hans (Člen)
26.05.2007 19:29:25
Offline

přešití sedla

hoši, jednou jsem tu viděl obrázek, jak jste si někdo nechával přešít sedlo.....
mám B6 96 a pro spolujezdce je to fakt peklo... navíc i pro mě.....
chtěl bych vidět, jak jste to upravovali,.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
maňas (Člen)
27.05.2007 06:28:35
Offline

Re: přešití sedla

někde to v diskuzi je,ale mě se to hledat nechce


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
hans (Člen)
27.05.2007 10:23:23
Offline

Re: přešití sedla

mě právě taky ne....smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
1.2_Bert (Člen)
28.05.2007 22:36:24
Offline

Re: přešití sedla

hans psal:

hoši, jednou jsem tu viděl obrázek, jak jste si někdo nechával přešít sedlo.....
mám B6 96 a pro spolujezdce je to fakt peklo... navíc i pro mě.....
chtěl bych vidět, jak jste to upravovali,.....

Hoď oko do mého profilu.surprised


12.Bandit je dobrá minulost
sonyk (Člen)
14.06.2007 10:02:00
Offline

Re: přešití sedla

toz tak zacal sem taky jezdit s batohem(Kiki) a na tom starim modelu je to fakt peklo jelikos sem malej a hubenej je za mnou dira do ktery batoh pada a dost na me tlaci takze musi sedet az na hore a drzet se vetsinou vzadu.potrebuju to sedlo presit tak aby ta zvedla plocha byla este tak o min 5 cm delsi k mejm zadum aby batos sedel vejs a moh me obejmout.myslite ze to zvladne starej zkusenej calounik? a cim to vubec vycpe? diky


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
14.06.2007 11:00:39
Offline

Re: přešití sedla

Totok je pěkný!Někdo to sem už dával.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/banditfd2.jpg

PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
14.06.2007 11:09:48
Offline

Re: přešití sedla

toz ale to je furt kratk. sem proste malej a za mnou je dira a kdyz do ni batoh spadne tlaci me na nadrzsmile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
14.06.2007 11:11:53
Offline

Re: přešití sedla

Tak přestaň blbnout po hřišti s balónem-beztak si pak budeš rvát vlasy,že sis voddělal kolena!surprisedbigsmile
Raději si doma dřepni na prdel a cpi se všim možným a máš po starostech!goodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
14.06.2007 11:13:58
Offline

Re: přešití sedla

Meloun psal:

Tak přestaň blbnout po hřišti s balónem-beztak si pak budeš rvát vlasy,že sis voddělal kolena!surprisedbigsmile
Raději si doma dřepni na prdel a cpi se všim možným a máš po starostech!goodbigsmile

na tom neco budesmile1 uz sem to omezil mel sem jeden zapas za 3 mesice to de ne?a z este k tomu sem brankar takze zadnej velkej vydej energie.

mno musime to nejak poresit pac kdyz se drzi vzadu ji pak bolej ruce.mam na proti calounika ale nevim nevim no.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
bubák (Člen)
14.06.2007 11:49:23
Offline

Re: přešití sedla

sonyk psal:

toz ale to je furt kratk. sem proste malej a za mnou je dira a kdyz do ni batoh spadne tlaci me na nadrzsmile1

jj, já na batoh seru ale jsem taky hadrák, tzn tak do 70kg i v hadrech a botech.Já pro změnu na tom ve větru ujíždělbad Před půl hodinou jsem si přivezl sedlo přešité, udělal mi tam zarážku na prdel, prodloužil a vyrovnal prostor pro batoh aby nesjížděl. Stálo to dva litry, nechtěl jsem žádný vyšitý blbinky a tak, možnost samozřejmě byla. Ještě jsem ho nezkoušel ale vypadá docela dobře, dal bych sem fotku ale nějak se mo to z tej pracovní mašiny nedaří, posílám ti ji mejlemgood


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
sonyk (Člen)
14.06.2007 12:01:33
Offline

Re: přešití sedla

toz tak to diky velice.du na to mrknout


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
14.06.2007 12:05:08
Offline

Re: přešití sedla

tak diky dneska az prifrcim z prace dom vemu batoh a sednemsi a mrknem o kolik to posunout mam to ted takhle http://fotoalba.cz/fotky/3562478 5 .cisel proste tam jeste potrebuju tu rovnou plochu no.sna dmi to ten calounik vod nas udela


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
bubák (Člen)
14.06.2007 12:13:04
Offline

Re: přešití sedla

sonyk psal:

tak diky dneska az prifrcim z prace dom vemu batoh a sednemsi a mrknem o kolik to posunout mam to ted takhle http://fotoalba.cz/fotky/3562478 5 .cisel proste tam jeste potrebuju tu rovnou plochu no.sna dmi to ten calounik vod nas udela

tag to jóó, to má batoh jako na sjezdovcebigsmile, odpoledne ti písnu fotku jak to vypadá na bandasce, mě to posouval proti původnímu asi o tři cenťáky dopředu a nějak tvaroval molitan či co, jsem sám zvědavej jaká to bude změna.


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
sonyk (Člen)
14.06.2007 12:15:43
Offline

Re: přešití sedla

presne batoh na sjezdovce.tak dik posli


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Honzik1 (Člen)
14.06.2007 13:15:25
Offline

Re: přešití sedla

bubák psal:
sonyk psal:

toz ale to je furt kratk. sem proste malej a za mnou je dira a kdyz do ni batoh spadne tlaci me na nadrzsmile1

jj, já na batoh seru ale jsem taky hadrák, tzn tak do 70kg i v hadrech a botech.Já pro změnu na tom ve větru ujíždělbad Před půl hodinou jsem si přivezl sedlo přešité, udělal mi tam zarážku na prdel, prodloužil a vyrovnal prostor pro batoh aby nesjížděl. Stálo to dva litry, nechtěl jsem žádný vyšitý blbinky a tak, možnost samozřejmě byla. Ještě jsem ho nezkoušel ale vypadá docela dobře, dal bych sem fotku ale nějak se mo to z tej pracovní mašiny nedaří, posílám ti ji mejlemgood

Pokus se to sem hodit, taky by mě zajímal vysledek!!!good


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
sonyk (Člen)
14.06.2007 13:28:31
Offline

Re: přešití sedla

kde ze to teda presivaj.ten calounik u nas neni uz spolehlivej moc chlasta a mohl bych bez sedla bejt taky pul roku.hele az se dostanu domu upnu foto kdyz tak na ftp a hodim link lae v praci nemuzu


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
14.06.2007 13:32:40
Offline

Re: přešití sedla

...kup si Bagstera...www.bagster.fr


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
14.06.2007 14:08:42
Offline

Re: přešití sedla

nj ale tam maj an modely 00- 2007 ja mam 97 smile2 ale videl sem tu nekde na motopuzzle tusim podobnou sedacku


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
bubák (Člen)
14.06.2007 14:13:44
Offline

Re: přešití sedla

Filous psal:

...kup si Bagstera...www.bagster.fr

Bagster by byl krásnej ale cenasick a navíc dáš jim sedlo, oni pošlou do francie a dva měsíce čekáš a to se mi nechtělo, dělá to borec v HK, hlaně teda tjúning káry ale když má čas tak i sedlo urobí, já to měl do dvou dnů, foto pošlu až budu doma, a hned vyzkouším posez. jinak  www.calounikps.com


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
sonyk (Člen)
14.06.2007 14:24:01
Offline

Re: přešití sedla

skoda ze mam hradec tak daleko to je dva dny postou tam dva dny zpatky.kurna


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
21.06.2007 10:43:41
Offline

Re: přešití sedla

Tak sem splašil někoho z březnice.ukazal mu foto domluvil to a odvez si sedacku.Rikal ze by to zvlad i do nedele ale dal sem mu vic casu pac se na moto stejne nedostanu.Udela to zrejme podle foto od toho calounika z HK takze diky. cena do kuze 1000 - 1500kc tak sem zvedavej.jen aby mi neujel s tou sedackou smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
26.06.2007 20:28:38
Offline

Re: přešití sedla

muzete mi pls nekdo psolat foto sedacky ze spoda.tam u toho reminku jak je uchycenej pripada mi to ze mi od calounika toho prislo minsmile1 diky


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
26.06.2007 20:33:14
Offline

Re: přešití sedla

nebo teda spis co je pod matickou ureminku pod sedackou diky cim driv tim lip


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Timerobber (Člen)
27.06.2007 10:51:02
Offline

Re: přešití sedla

Tu fotku toho pjeknýho sedadla jsem sem dával já, taky jsem si to podle toho nechal udělat. Nebylo to levný, ale je to ouplně boží, prdel hezky na měkkoučkým, dá se jet celej den a pozadí a pussy mojí holky je v bavlncebigsmile, taky myslim, že to nevypadá vyloženě strašně a tuzérsky. Konečně mám ze Suzuki cestovní Hondu bigsmile Někdo mi říkal, že je to moc vybraný a že tam nezbude matroš (pod prdelí řidiče), ale chyba lávky, tam je matroše habakuk, se to ještě polstrovalo 2cm měkkotinou a je to čupr. Přikládám foto mojí piksly před, s tou tvrdou lavicí a po změně, hlavně nekritizujte pánové, že je špinavá, aspoň je to důkaz, že jsem jezdil good A čachry s laďákem taky neřešte, zrovna se přebaluje..
A protože mi serou šicky tuzéři a maséři co píčej originál, jsem si dal za todle pár facek, ovšem sedla mám obě, origo i pyčotunynk.

http://img407.imageshack.us/img407/4906/mojemx6.jpg



http://img407.imageshack.us/img407/4821/p6090566px9.jpg



Esi to něgdo umí vrznout direkt na plochu, tak to sem mázněte.

Editoval osiris (27.06.2007 12:22:56)


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Timerobber (Člen)
27.06.2007 11:05:53
Offline

Re: přešití sedla

Jinak malej postřeh pro borce, co se jim na starým modelu skasávaj gatě, řežou do kulí, maj promačkanou prdel a holka na ně sjíždí tak, že jí maj jako klíště na krku. Podotýkám, že takhle se absolutně nedá jezdit, je to o hubu a například ze mě, z totálního flegma se stává cholera jak svině.
Problém je v tom, gdyž máte blbý textilní motogatě, nebo nedajbože rifle nebo tesilky. To je konecbad. Prdel bandasky je strašně nahoru a sedlo je rovný. Furt budete sjíždět na nádrž, bude vás to srát a ksicht budete mít natlačenej až do budíků. Pokud si natáhnete kožený gatě, tak se oba přilepíte a už se nehnete. Váha na ruce bude pryč, holka bude jak přilepená a oba si to užijete, podotýkám i s původním sedlem, takhle jsem byl v sedle asi 5 hodin a furt mě to bavilo. Přečalounit jsem to nechal proto, že jsem z toho chtěl udělat gauč.
Takže kůže panstvo, nejen z bezpečnostního hlediska, ale i kvůli prdelnímu komfortu.good


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
tomB12 (Člen)
27.06.2007 11:22:36
Offline

Re: přešití sedla

Něco na tom bude idontknow mám textil s kůží na řiti a takovýto pussyviny s masírováním koulí o nádrž neřeším good

sonyk (Člen)
27.06.2007 15:34:39
Offline

Re: přešití sedla

Timerobber psal:

Jinak malej postřeh pro borce, co se jim na starým modelu skasávaj gatě, řežou do kulí, maj promačkanou prdel a holka na ně sjíždí tak, že jí maj jako klíště na krku. Podotýkám, že takhle se absolutně nedá jezdit, je to o hubu a například ze mě, z totálního flegma se stává cholera jak svině.
Problém je v tom, gdyž máte blbý textilní motogatě, nebo nedajbože rifle nebo tesilky. To je konecbad. Prdel bandasky je strašně nahoru a sedlo je rovný. Furt budete sjíždět na nádrž, bude vás to srát a ksicht budete mít natlačenej až do budíků. Pokud si natáhnete kožený gatě, tak se oba přilepíte a už se nehnete. Váha na ruce bude pryč, holka bude jak přilepená a oba si to užijete, podotýkám i s původním sedlem, takhle jsem byl v sedle asi 5 hodin a furt mě to bavilo. Přečalounit jsem to nechal proto, že jsem z toho chtěl udělat gauč.
Takže kůže panstvo, nejen z bezpečnostního hlediska, ale i kvůli prdelnímu komfortu.good

proto sem nechavalsedacku presit. mam model 97. stalo me 1000kc o kuze hodim sem foto.vystalal a srovnal mi sezeni pro mladou tudis by name nemela padat.svuj sedak sem nechal bejt ac se mi i pri delsi ceste sedi dobre i kdyz trosku to reze do predele


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
12.07.2007 10:18:35
Offline

Re: přešití sedla

tak tady sou dve fota noveho sedla.Vytvarovani a presiti do kuze 1000kc.Stredocesky kraj okr pribram.

http://www.sonyk.ic.cz/P7110277.JPG
http://www.sonyk.ic.cz/P7110285.JPG

sry za velikost fotek cca 1.6MB jedna

btw tu lednici tam nereste tchan ma domaci pipu na plzinkubeergood


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
bečka (Člen)
12.07.2007 13:38:00
Offline

Re: přešití sedla

sonyk: ta pípa s lednicí je supr.Jinak bordel v garaži máš skoro stejnej jak já bigsmilebigsmilegood

Neni ten výstupek pro spolujezdce až moc vysokej?? Ale jinak pěkný..


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
bečka (Člen)
12.07.2007 13:38:48
Offline

Re: přešití sedla

nebo spíš sedlo jezdce je moc nízkosmile1idontknow


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
sonyk (Člen)
12.07.2007 14:07:43
Offline

Re: přešití sedla

sem mrnavej proto sem tak nizko zatim se nam jelo krasne velkej test bude 21. do brna a 22.7. z5 takze pak kdyz tak napisu.
sedlo je dobry sem spokojenej i kdyz me to tolik nevadilo jako batuzku.

jinak garaz neni moje ale skoro tchana ale ceka tam poradnej uklid pac na zimu musi kolem motorky bejt mnohem vic mista takze mu to tam povyhazim.

motyka pujde rozebrat.
musim nechat nejak striknout nebo nabarvit ty okrasny plechy(hliniky ci z ceho to je) u stupacek.plus nechat predelat prirubu k vejfuku.

a celkove motorku vycistit od rpachu a tak.takze pres zimu bude casu dost smile1

kdyby jste nekdo vedel cim mam striknout(vylestit nebo neco) ty hliniky co jsou u stupacek ridice piste smile1 pak me jeste taky ceka asi sundani nadrze a nechani nastrikat oderky , da se sehnat nejak ve spreji ta suzuki modro zelena metla ?nebo jak mam opravit oderky na nadrzi?tusim ze cislo podle ktereho se namicha barva je nekde na ramu nebo v VTP?.

Predem diky


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr