Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Prší...

Zdenák (Člen)
26.05.2007 20:58:49
Offline

Prší...

Včera jedem, Račice kouknu málo motorek zatím... tak, že jako jedem Litoměřice, 10 km před se zvedá vítr jako prase, obracíme letíme Liběchov situace s deštěm vypadá dobře, dáváme Dubou, cesta zpět hned za dubou déšť, moc prima zatačky, lepší by byla pramice. v Tupadlých potkávam Martyse plave na druhou stranu.... :o)

Dnes vyrážím na plochou dráhu Mšeno sedíme koukáme na mraky nad náma a občas někdo pronese, z toho nepoteče. najednou první kapka a už se zase jelo. (plavalo)..

přestává mě bavit pořád něco sušit.... bad smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
sten (Člen)
26.05.2007 21:14:08
Offline

Re: Prší...

to Zdenák:

   bad veslovat v doubí slalom je na pussy
- ja letos jestě nezmok, což je divny, protože lóni jsem toho najezdil snad vic po vodě než-li po suchu ... sick

na ty plochy draze se aspon ale neprasilo do kelímku s pivem ne ???           
    počasí je nevyzpytatelná potvora (něco jako ženskábigsmile )


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
maňas (Člen)
27.05.2007 06:32:06
Offline

Re: Prší...

no pokud sem přijde to co je teď v germánii,tak ani pramice nebude dostbigsmile,to vipadalo podle ukázek,že jediný vhodný dopravní prostředek je ponorkabigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
maňas (Člen)
27.05.2007 06:33:22
Offline

Re: Prší...

no pokud sem přijde to co je teď v germánii,tak ani pramice nebude dostbigsmileto spíš vypadá na ponorkubigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
maňas (Člen)
27.05.2007 06:34:55
Offline

Re: Prší...

a kurňa došlo i to první,se omlouvám za to I místo Y
bigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ABik (Člen)
27.05.2007 06:46:45
Offline

Re: Prší...

V Jedovnicích jsem spal jednu noc ve stejné chatce jako Jarken a od té doby zmoknu na každé vyjížďce fuckbigsmile S velkou oblibou si užívám kroupy, nárazový vítr a přívalové deště fuckbigsmile
Obzvláště na pneu Michelin Pilot Sport je to obrovská zábava.

maňas (Člen)
27.05.2007 07:17:21
Offline

Re: Prší...

jako dopsněk by to sneslo ty dětský lyže,a pak to bude dobrýbigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
MartysN6 (Člen)
27.05.2007 20:34:45
Offline

Re: Prší...

Zdenák psal:

Včera jedem, Račice kouknu málo motorek zatím... tak, že jako jedem Litoměřice, 10 km před se zvedá vítr jako prase, obracíme letíme Liběchov situace s deštěm vypadá dobře, dáváme Dubou, cesta zpět hned za dubou déšť, moc prima zatačky, lepší by byla pramice. v Tupadlých potkávam Martyse plave na druhou stranu.... :)

Vogo celej tejden se těším  že to vemu na chalupu přes Dubouj , do Mělníka sucho ,v želízech leják jak svin a ten me doprovázel až do Mnich.hradište ale vynahradil jsem se ti v sobotu a dneska s Myšákem na železnaku,frýdlantu atd . good

Zdenák (Člen)
27.05.2007 23:17:22
Offline

Re: Prší...

Dneska jsem si to opet taky vynahradil a ani se neptejte jak.... jasny ze doma ani kapka jen tam kde jedu chcije...  fuck bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Myšák (Člen)
29.05.2007 14:42:05
Offline

Re: Prší...

MartysN6 psal:
Zdenák psal:

Včera jedem, Račice kouknu málo motorek zatím... tak, že jako jedem Litoměřice, 10 km před se zvedá vítr jako prase, obracíme letíme Liběchov situace s deštěm vypadá dobře, dáváme Dubou, cesta zpět hned za dubou déšť, moc prima zatačky, lepší by byla pramice. v Tupadlých potkávam Martyse plave na druhou stranu.... :)

Vogo celej tejden se těším  že to vemu na chalupu přes Dubouj , do Mělníka sucho ,v želízech leják jak svin a ten me doprovázel až do Mnich.hradište ale vynahradil jsem se ti v sobotu a dneska s Myšákem na železnaku,frýdlantu atd . good

Tak sem vcera dobyl druhou metu po stupackach a v jedny ostrejsi u zeleznaku sem vzal asfalt tim padakem surprised Musel sem si na chalupu pro cisty trenky surprised Mel si pravdu..je to jak nemoc bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Mour (Člen)
29.05.2007 14:44:46
Offline

Re: Prší...

...a já furt zalívám zahradu z hadice .... a z oblohy nic smile2bigsmile

Myšák (Člen)
29.05.2007 15:02:29
Offline

Re: Prší...

Mour psal:

...a já furt zalívám zahradu z hadice .... a z oblohy nic smile2bigsmile

Zavolej Jarkenovi at se stavi na kafe :)


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
MartysN6 (Člen)
30.05.2007 17:09:57
Offline

Re: Prší...

Myšák psal:

Tak sem vcera dobyl druhou metu po stupackach a v jedny ostrejsi u zeleznaku sem vzal asfalt tim padakem surprised Musel sem si na chalupu pro cisty trenky surprised Mel si pravdu..je to jak nemoc bigsmile

Ale bylo to na tobě vidět ta radost, nicméně víš co bude následovat---sundáš ty drahý padáky goodsmile1

Myšák (Člen)
31.05.2007 12:35:08
Offline

Re: Prší...

MartysN6 psal:
Myšák psal:

Tak sem vcera dobyl druhou metu po stupackach a v jedny ostrejsi u zeleznaku sem vzal asfalt tim padakem surprised Musel sem si na chalupu pro cisty trenky surprised Mel si pravdu..je to jak nemoc bigsmile

Ale bylo to na tobě vidět ta radost, nicméně víš co bude následovat---sundáš ty drahý padáky goodsmile1

bigsmile a takova drahota to byla smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr