Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Až pojedete do Němec.....

Rubič (Nový člen)
29.05.2007 12:29:51
Offline

Až pojedete do Němec.....

V sobotu jsme si se ženou řekli , že vyjedem do Pola v Pasově a tak jsme vyrazili okolo12. Cestou jsme dvakrát prochcali ale přesto jeli dál. Ve tři už jsme přijížděli na hranice kde už bylo jasno nikde ani noha tak si říkám dobrý aspoň se vrátíme domu brzo. To jsem se ale kurevsky přepočítal. V kukani na německý straně stojí stojí klasickej zrzavej gestapákfuck a tak řádně zastavim a poudám „tentág“  ale místo odpovědi skopčák obejde motku koukne na značku a už nás sune stranou, chce pasy, techničák, řidičák a tak. Říkám si pořád dobrý snad to nebude trvat dlouho. Postavim motku na stojan a už to začalo –  první půl hodinu obcházel motku tahal za hadice, kabely, tahal za kapotáž  chtěl sundat sedačku ….. říkám ještě porád dobrý, až zjistí že je všechno OK včetně origo vejfuku tak jedem dál, nicméně uběhla hodina blb došel pro druhýho a už tahaly ve dvou, svítili baterkou na čísla na motor  hulákali „total havarriren“. Takle proběhla další hoďka a nám už začala docházet trpělivost. Pan všemocný se se mnou ze začátku nechtěl bavit vůbec a pak lámanou angličtinou vysvětlil ,že moto je kupované u nich 2001 a před převozem do Čech  v roce 02 totálně zbořená. (To už ne mě šla krize).help 
Zkrátka tímto stylem to probíhalo do asi šesti hodin (vedro jako sviň) …....... koukali do nádrže, brali si klíček do kanclu, čísla na štítku prohlíželi odhadem asi 15x …... asi ve čtvrt na sedm povidám zrzounovi, že máme doma dítě a že potřebujeme zpátky do čech, ten mi odpověděl : „Já  taky jezdím na motorce a mám dítě a sám jsem si uvědomil co si dát na 1 místo tak se zařiďte“
v tuhle chvíli jsem uvažoval o vraždě a letech strávených v německym krimu.smile2

Došli jsme na českou stranu čáry kde nám pani suše sdělila že už jsme dnes šestý koho dusej a že když je naserou tak klidně nechaj odtáhnout motku do Pasova a měsíc si jí nechaj na zkoumání. V tu chvíli jsem byl rozhodnutej že utrhnu vejfuk a umlátím skopčáka namístě, ten mi po 15min jde naproti nese naši věci usmívá se a řekne něco jako že si to ještě prověří v Suzukisurprisedsurprised a že si máme udělat pěkný výlet do Něm,.
Otočili jsem motku (19hod) s očima zalitýma krví jsme a hnali domu, ještě doma jsem si říkal, že se tam vrátim a dotyčného vlastnoručně utluču....

Tolik přátelské upozornění k našim německým přátelů z EU aby jste věděli co vás může potkat.sicksickfucksurprised Ještě teď je mi nasick

sten (Člen)
29.05.2007 12:42:16
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

pussy to mas nervy z ocele, ale co jinyho cloveku zbejva ...
   na kretena narazis holt všude a nejhorší je, že je to zrovna když to člověk nejmíň potřebuje ... (jinak je divny ze sam jezdi na biku a dela tam takovy pussyviny !!! ) -že to neni kradeny musel vědět hned když si to prolustroval a vy ste mohly zvesala pádit dál ...

    neuděláš nic idontknowbad


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Mour (Člen)
29.05.2007 12:45:49
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

....víte co je nejdražší tekutina na světě? ....pot z celníka

Loser (Administrator)
29.05.2007 13:19:32
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

Mour psal:

....víte co je nejdražší tekutina na světě? ....pot z celníka

bigsmilebigsmilebigsmilegood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Rubič (Nový člen)
29.05.2007 13:37:23
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

To sten: Chvilkama mi to ale připadlo že se snad mezi sebou sázej jestli to sneseš a pojedeš dál anebo jestli otočíš a pojedeš domu.pussy

Bedřich (Člen)
29.05.2007 16:46:32
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

Docela magorsurprised

... bych asi neměl ty nervy... jenže co nadělat ...

... sere mě tohle zneužvání mocifuckfuckfuck


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
bečka (Člen)
29.05.2007 20:17:14
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

no , když sem viděl , co se sjíždělo od železný rudy na brněnskou gran prix za stroje, tak sem se taky divil, že je pustili. ale to jim nevadí, vždyť sme v čechách..


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Eguák (Člen)
29.05.2007 21:16:13
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

surprisedsurprised

Sou eště furt nasraný že prohráli obě války, tak si to vylejvaj na motorkářích to je naprosto logický...bigsmile

fifa b 12 (Člen)
29.05.2007 22:07:39
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

sou to kurvy jezdil sem tam 9 let skoro každej den pres strazny a kdyz jim hrablo tak to stalo za to me jednou prohliželi i salam mezi chlebem špinavejma rukama holdpussy


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
škardík (Člen)
29.05.2007 22:19:57
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

No mě o velikonocích taky ty zrzavý klokaní potratí slepičího m*du šacovali a bohužel mi v autě(měl jsem pučený tatíkovo) našli tátovo náboje do pistole co zapoměl vyndat a cigaretový papírkyhelphelp Takže 5hodin na celnici, test na drogy a záznam u nich v pičítači. To se nám ta zku*vená únie vyplatí s těmahle šmejdama. Měli by uctivě klopit oči a stydět se za svojí historyi, ale místo toho ten vobtloustlej skopčák bude stát na vobrubníku předemnou, aby byl vejš a bude na mě mluvit ti svym vypussyčeným povýšeným tonem.. Mám radši cikány než Skopčákyfucksickfucksicksicksicksick

Teda to sem se zas rozčílilsmile2


viz avatar:)
Kelly01 (Člen)
30.05.2007 16:24:34
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

pussy

Mlčsmile1

Prodávaj nám lidový autabigsmile


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
30.05.2007 16:38:41
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

škardík psal:

No mě o velikonocích taky ty zrzavý klokaní potratí slepičího m*du šacovali a bohužel mi v autě(měl jsem pučený tatíkovo) našli tátovo náboje do pistole co zapoměl vyndat a cigaretový papírkyhelphelp Takže 5hodin na celnici, test na drogy a záznam u nich v pičítači. To se nám ta zku*vená únie vyplatí s těmahle šmejdama. Měli by uctivě klopit oči a stydět se za svojí historyi, ale místo toho ten vobtloustlej skopčák bude stát na vobrubníku předemnou, aby byl vejš a bude na mě mluvit ti svym vypussyčeným povýšeným tonem.. Mám radši cikány než Skopčákyfucksickfucksicksicksicksick

Teda to sem se zas rozčílilsmile2

tak tak ... radsi bych osoulozil romku nez nemkubigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Zdenda (Člen)
30.05.2007 21:06:06
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

Cigošky prej dobře kouřej ...surprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
31.05.2007 07:56:24
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

Lůzr a Kovboj s Teplic:
...ste nechutný sicksicksick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
31.05.2007 09:25:31
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

Kolujou tu zvěsti tak nevim. Neboj zkoušet to nehodlámbigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Loser (Administrator)
31.05.2007 10:02:08
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

Filous psal:

Lůzr a Kovboj s Teplic:
...ste nechutný sicksicksick

nevis, co je dobry bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Zdenda (Člen)
31.05.2007 10:20:41
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

Fajnšmekr?surprised

smile1smile1smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
31.05.2007 10:41:08
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

Loser psal:
Filous psal:

Lůzr a Kovboj s Teplic:
...ste nechutný sicksicksick

nevis, co je dobry bigsmile

...to asi né a navíc s mym vyznánim bych si ho pag musel uškubnout bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Newada (Člen)
31.05.2007 11:17:45
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

Teda to sem se zas rozčílilsmile2

tak tak ... radsi bych osoulozil romku nez nemkubigsmilebigsmile

Poraženec, tak teď jdu od soudu a máš zákaz se ke mě přibližovat na 100 m. bigsmile


jak dlouho ještě?
Loser (Administrator)
31.05.2007 11:24:35
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

Newada psal:

Teda to sem se zas rozčílilsmile2

tak tak ... radsi bych osoulozil romku nez nemkubigsmilebigsmile

Poraženec, tak teď jdu od soudu a máš zákaz se ke mě přibližovat na 100 m. bigsmile

no problembigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
sonyk (Člen)
31.05.2007 11:56:25
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

ja bych asi po hodina volal znamymu s norimberka at prijede me prekladat ze ho zazaluju za omezovani osobni svobody


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
01.06.2007 09:09:49
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

Zdenda psal:

Fajnšmekr?surprised

smile1smile1smile1

Fajnšmekr?surprised Co chceš za 2 rumy...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
01.06.2007 13:13:55
Offline

Re: Až pojedete do Němec.....

Tady chodí už za 5 Eur ale z tak levýho kraje jako jsi ty teda nejsmesurprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr