Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Musí mít plácačku ??

Zdenák (Člen)
30.05.2007 11:22:44
Offline

Musí mít plácačku ??

Jedu v plechovce v zákazu vjezdu mimo povolení.... Jedu tam služebně .
jedu zpět k výjezdu najednou mi do vozovky skočí muž a mává (asi stopař)
Situace se komplikuje "stopař" jde k místu řidiče : Dobrý den MP. ha...
Otázka kde mám povolení ,hledám, zapomněl jsem ho ve firmě...
říkám vrátím se pro něj hned jsem zpět, odpověď ne - doklady.
Jste ochoten zaplatit pokutu 300 ?? surprised odpověď jasná NE!!!

Povolení samozřejmě předložím před komisí, ale otázkou je mohou zastavovat auta jen rukama??
neměli by mít plácačku nebo baterku??

Díky....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
hans (Člen)
30.05.2007 11:27:54
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

hale mě jednou zastavila fízlice jen tak rukou a to úplně mimo komunikaci....bylo to v zaplaveným kamenolomu, kam se chodíme koupat....
to víš, bez helmy atd na fichtlovi......
a hned jestli nevim kdo tam ničí značky zákaz vstupu a já samozřejmě že nevim, i když jsme to vždycky vyházeli my....

takže jestli tak zastavovat můžou, to nevim, ale je to běžná praxe....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
vOjTaB6 (Člen)
30.05.2007 11:29:42
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

MUSÍ mít kompletní uniformu včetně čepice a plácačku. (teda alespoň to takhle vždycky bylo) a jestli byl v civilu a prokázal se jen odznakem (to snad nemůže ani kriminálka), tak bych ho asi poslal do háje, páč to by tě moh stavět každej jouda se zdařilým odznakem pro děti, co prodávaj vjetnamci.

Dogůůů, gde si, potřebujem vysvětlení...helpbigsmile


Bandit rulezz!!!
ABik (Člen)
30.05.2007 12:02:06
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

Antikrist (Člen)
30.05.2007 12:32:42
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

ABík, čupr stránka čéčegood. Jsem zvědavej až mě zastaví a spustím na ně ty paregrafy určo dostanu místo domluvy, nebo dvou stovek dvojku a správní řízení jak se znám.bigsmilebigsmilebigsmile


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Dog (Člen)
30.05.2007 12:41:13
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

MP může zastavovat ,,rukou,, tedy takové to paže dopředu a otevřená dlaň.. MP k zastavení musí mít důvod viz. zákon o MP.  Pro ně platí povinnost ústrojové kázdě a td. Uniforma prvotně prokazuje příslušnost k MP.
Ale na MP se ptej spíš nějakého MPíka. V praxi ti tam prostě skočí zvedne ruku a nebo bude dělat něco jako máv máv a jóga dohromady. Nemají pud sebezáchovy :)
Stačá??

Dog (Člen)
30.05.2007 12:45:30
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

To: VojtaB6
Kriminálka se prokazuje služebním odznakem SKPV a průkazem příslušníka Policie ČR.  Dle zákona. Pokud máš pochybnost o pravosti policisty v civilu tak je vždy dobré zavolat na 158. Falešných policajtů je dost. Havně Rumuni to mají v Praze jako bezva kšeft na cizince. bigsmilebigsmile

Bedřich (Člen)
30.05.2007 12:57:23
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

To tůdle byla reportáž myslim v český co resp. v kdo a jakých uniformách  může zastavit.
Bylo toho docela dost.... skoro nic si nepamatujubad


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
fuja (Člen)
30.05.2007 13:14:56
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

mám dotaz.
jedu v noci.
staví mně hlídka na odlehlém místě.
nezastavuju ,bo myslím že nejsou cajti praví.
cajti praví nebo nepraví jedou za mnou.
nereaguju na jejich výzvy k zastavení
zastavuju na nejblizší policajtské služebně.
budu nějak trestán?

alex (Člen)
30.05.2007 14:03:46
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

fuja psal:

mám dotaz.
jedu v noci.
staví mně hlídka na odlehlém místě.
nezastavuju ,bo myslím že nejsou cajti praví.
cajti praví nebo nepraví jedou za mnou.
nereaguju na jejich výzvy k zastavení
zastavuju na nejblizší policajtské služebně.
budu nějak trestán?

urcite nie, raz som pozeral v telke dokument, kde tato situacia bola rozoberana... nemusis zastavit, ked mas pochybnosti, ze hliadka je prava a zastavuje na odlahlom mieste... mozes pokracovat v jazde ale si povinny zastavit co najskor na verejnom priestranstve, osvetlenom a kde sa pohybuju nejaky ludia nie az na stanovisti...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
maňas (Člen)
30.05.2007 16:29:24
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

přesně jak píše alex,za to trestat nemůžou

podle mého kriminálka,může být v civilu,ale z druhé strany už ste někdy viděli kriminálku stavět auta,na ustrojenost se zeptám souseda na vesnici,až tam pojedu za 14 dní,dělá zástupce velitele na kriminálce

ps. sem ho nikdy v uniformě neviděl
pps. samo nejsem jeho sekretářkabigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
30.05.2007 16:44:44
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

...no tak kriminalista v uniformě by toho vyšetřil bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
30.05.2007 17:53:24
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

alex psal:
fuja psal:

mám dotaz.
jedu v noci.
staví mně hlídka na odlehlém místě.
nezastavuju ,bo myslím že nejsou cajti praví.
cajti praví nebo nepraví jedou za mnou.
nereaguju na jejich výzvy k zastavení
zastavuju na nejblizší policajtské služebně.
budu nějak trestán?

urcite nie, raz som pozeral v telke dokument, kde tato situacia bola rozoberana... nemusis zastavit, ked mas pochybnosti, ze hliadka je prava a zastavuje na odlahlom mieste... mozes pokracovat v jazde ale si povinny zastavit co najskor na verejnom priestranstve, osvetlenom a kde sa pohybuju nejaky ludia nie az na stanovisti...

jo najednu stranu sice nezastavíš z obavy,že tě může něgdo vokrást, na druhů stranu i pokud nebudou ti cajti falešní,tag z teho nevyvázneš dobře,páč hned jag je objedeš s tím,že zastavíš později na nějakém veřejném místě,se za tebů vyřítí a nějakej snaživec tě vodbachne za ujížděníbad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Dog (Člen)
31.05.2007 11:18:50
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

1. zastavuje tě pomalovné auto s majákem policajti v uniformě a ty jedeš ve své škoda 120L Pravděpodobnost, že se jedná o falešné policajty je 0. doporučuji zastavit.

2. Převážíš firemní prachy tak jako každý týden a je to ve všeobecné známosti a na odlehlém místě tě staví civilní auto s magnet. nápisem  policie a majáčkem, policajti i v uniformě nebo čerňákách - doporučuji okamžitě volat 158, a pokud to půjde pokračovat pomalou jízdou na nejbližší služebnu, nebo do vesnice před domy, kde jsou lidé. 

pokud se rozhodneš nestavět policajtům z důvodu obavy o bezpečnost okamžitě volat 158 a žádat o potvrzení pravodsi policejní hlídky a POMALOU a OHLEDUPLNOU jízdou pojedeš na bezpečné místo tak to myslím normálně uvažující člověk veme. S odkazem na loupežná přepadení tě pak z podobného průseru dostane každý slušný advokát.

Ale to je jenom podle mne bigsmile

Jo jako Kriminálka jsem stavěl auto s odznakem v levé, pistolí v pravé ruce a auto stálo hned na fleku bigsmilebigsmile Potřeboval jsem dohnad jednoho hodného utíkajícího sportovce (falešnej policajt bigsmilebigsmilebigsmile) Řidič nezaváhal a málem toho utíkajícího přejel good

Pšán (Člen)
31.05.2007 11:28:39
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

..normálně uvažující člověk by to asi vzal..
..normální policajt by tě ještě opálkoval i s doprovodným balíčkem bodů za telefónování při řízení mot.vozidla..
..podle mě..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Marián (Člen)
31.05.2007 11:34:28
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

jednou me staveli statni a ptal sem se je na to,jestli musim zastavit v noci policajtum na neosvetlenym miste mimo obec.
rekli mi, at takovejm nestavim, ze za tmy mam zastavovat pouze v obci a na osvetlenym miste.
Ze by za tmy mimo obec stat nemeli a nemeli by chytat...


...sam mezi jebkarema...
fuja (Člen)
31.05.2007 12:34:05
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

musím se ještě optat Doga co myslí tím pomalou jízdou pokud to půjde.kdyč to nepůjde tak co?
Dog vypadá podle mluvy na vyjímku.ja s policajtama moc dobré zkušenosti nemám.
Musím se s váma podělit o příhodu ,která se mi stala před lety.měl jsem tehdy ještě jawu 250.kyvačku.spolehlivý stroj.jedu do města něco vyřizovat,už nevím co.Vyjíždím s parkoviště ,přilbu na hlavě a v hubě brýle.A ty brýle byly příčinou těžkého zločinu.Do proti policajti.Vlastně jenom jeden.Blikání troubení,smyky na silnici,skoro jak z akčního filmu.Zastavuju. Z auta vyskakuje policajt.nejsem žádný čahoun,měřím tak 173.milý příslušník je mi tak po nos ,ale co nemá do výšky to má do chytrosti.Řev jaký su zločinec atd atd.Dovedete si to určitě představit.Po řvu přišlo na kontrolu papírů.Dávám občanku ,řidičák ated zůstal jak opařený.Techničák v pussy.Říkam si :tak to su v pussyFurt ho po mně chce a já hledám a hledám.Vytáhnu peněženku a techničák mu dávám.tak mne ještě chvilku jebal,zaplatil jsem jakousi pokutu a policajt odjel.Po odjezdu jsem se málem začal válet smíchy.Kdyby jste ten techničák otevřeli,tak první co uvidíte je napsáno:NAKLADNI VOZIK DOMACI VYROBY.Jak jsem přijel dom jdu k kámošovi a popisuju mu to.On mi na to říká.Však víš,že policajti musí být vždy dva.Jeden umí číst a druhý psát.Ty jsi asi chytl toho psacího.idontknow

alex (Člen)
31.05.2007 14:01:19
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

fuja psal:

musím se ještě optat Doga co myslí tím pomalou jízdou pokud to půjde.kdyč to nepůjde tak co?
Dog vypadá podle mluvy na vyjímku.ja s policajtama moc dobré zkušenosti nemám.
Musím se s váma podělit o příhodu ,která se mi stala před lety.měl jsem tehdy ještě jawu 250.kyvačku.spolehlivý stroj.jedu do města něco vyřizovat,už nevím co.Vyjíždím s parkoviště ,přilbu na hlavě a v hubě brýle.A ty brýle byly příčinou těžkého zločinu.Do proti policajti.Vlastně jenom jeden.Blikání troubení,smyky na silnici,skoro jak z akčního filmu.Zastavuju. Z auta vyskakuje policajt.nejsem žádný čahoun,měřím tak 173.milý příslušník je mi tak po nos ,ale co nemá do výšky to má do chytrosti.Řev jaký su zločinec atd atd.Dovedete si to určitě představit.Po řvu přišlo na kontrolu papírů.Dávám občanku ,řidičák ated zůstal jak opařený.Techničák v pussy.Říkam si :tak to su v pussyFurt ho po mně chce a já hledám a hledám.Vytáhnu peněženku a techničák mu dávám.tak mne ještě chvilku jebal,zaplatil jsem jakousi pokutu a policajt odjel.Po odjezdu jsem se málem začal válet smíchy.Kdyby jste ten techničák otevřeli,tak první co uvidíte je napsáno:NAKLADNI VOZIK DOMACI VYROBY.Jak jsem přijel dom jdu k kámošovi a popisuju mu to.On mi na to říká.Však víš,že policajti musí být vždy dva.Jeden umí číst a druhý psát.Ty jsi asi chytl toho psacího.idontknow

Toto podobne sa stalo mojmu otcovi... isiel na Skode 110 a stavili ho zeleny... dal policajtovi osvedcenie od Fiat 126P... policajti mu ho zabavili za derave blatniky... zapis o odobrati bolo vystavene na Skodu 110... Otec na druhy den isiel na Policiu s tym zapisom a osvedcenim, ktore vlastne mali mat cajti... Isiel priamo za velitelom a ten sa mu strasne ospravedlnoval, ze nastal omyl... Vratili mu osvedcenie od Fiata 126P a ani za derave blatniky nic nebolo... Len cajti mali hanbu... smile1


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Dog (Člen)
31.05.2007 21:53:09
Offline

Re: Musí mít plácačku ??

To Fuja
Pomalou jízdou myslím prostě jet v klidu a neblbnout a pokud se za tebou rozjedou tak dávat najevo, že nechceš ujíždět bezohledně a někoho ohrožovat. Prostě pomalu pokračovat na dobře osvětlené místo aby za tebou mohli v klidu jet. Jak ale píšu nikdo nebude přepadávat řidiče na odlehlém místě maskovaný za policajta pokud to nebude připravné na jistotu na konkrétní zločin. Čekat na někoho náhodou se nedělá.
Když to bude připravené tak to do tebe falešní policajti nacpou ze sapru a vezmou co chtějí. Věř tomu, že vím co píšu. Na dobře připravé přepadení musíš být sakra machr a střelec abys to včas rozpoznal a unikl.  To jenom ti praví napřed budou houkat a opakovaně dávat znamení k zastavení.
V době mé mladosti mě na 1 máje naháněli (Já jel na Pionýru), protože jsem jezdil v kraťasech z americký vlajky. Průser jak vrata. bigsmile.
Pak jsem jednou dostal pokutu za to, že na Pionýru nemám fungující brzdové světlo.. On ho nemá má jenom komcové, ale policat trval na tom, že to kluci co je stavěl ho měli. No jo, měli, jenomže přidělaný ze Simsona samo domo.  Pokuta za černý brejle při jízdě v noci (20Kč) to tenkrát byla celá nádrž.  a td a td.. Jenže tenkrát ti policajti vypustili kola a zahodili ventilek místo pokuty, když tě chytili při blbosti..

Policati teď chodí zásadně tři! Jeden umí číst, druhý psát a třetí dává na ty dva divný intouše bacha!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr