Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Motosprint Vodňany

Jíra (Člen)
01.06.2007 10:29:35
Offline

Motosprint Vodňany

Nazdar, chystáte se někdo v sobotu 2.6. na sprint do Vodňan, nebo tam bude jen nás pět, který koukli do kalendáře? smile1. Dával to tam JardaGSF


BMW Pičo! :-)
Americkej (Člen)
04.06.2007 09:08:16
Offline

Re: Motosprint Vodňany

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/JirkaGSF12/sprint.jpg



docela hezkej den, jenom ti matláci Vodňanští se s tou časomírou nenaučej...bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
jardagsf (Člen)
04.06.2007 10:10:53
Offline

Re: Motosprint Vodňany

resume: cas 11,59 a dalsi rozjizdka se nejela bo to co tam bylo s merenim casu se neda napsat - to se proste muselo videt
Pat a Mat jsou studovani ingenyri proti tem matlakum s casomirou . Vloni cas 11,53 a 11,03 - takze se to moc nemenilo. Poradi 2 (ale od koncebigsmile)
Jira na B-6 cas asi 12,6 a pojel tam i nejake zmzliny , coz na poprve docela dobry vykongood
kaskaderi vcelku fajn - srsen a matousek , zmokli jsme jenom asi 4x , nejvetsi ohlas mel asi 6-lety klucina , ktery sprintoval na minibike a na vedlejsi draze jezdil na 4kolce peknou pilu good
a jeste zdravim Fifu a jeho mladeho (ze to tam s tatou vydrbigsmile )
jardagsf na dalsi sprinty se tesici
ps. akorat meli udelat tridu pro normalni chlapy - bylo to tam samy komar na zmrzline


MOTO KOZZI GRISO
SLUGI (Člen)
04.06.2007 10:21:26
Offline

Re: Motosprint Vodňany

...a co takhle hodit sem pár fotek idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Jíra (Člen)
04.06.2007 14:54:56
Offline

Re: Motosprint Vodňany

jardagsf psal:

resume: cas 11,59 a dalsi rozjizdka se nejela bo to co tam bylo s merenim casu se neda napsat - to se proste muselo videt
Pat a Mat jsou studovani ingenyri proti tem matlakum s casomirou . Vloni cas 11,53 a 11,03 - takze se to moc nemenilo. Poradi 2 (ale od koncebigsmile)
Jira na B-6 cas asi 12,6 a pojel tam i nejake zmzliny , coz na poprve docela dobry vykongood
kaskaderi vcelku fajn - srsen a matousek , zmokli jsme jenom asi 4x , nejvetsi ohlas mel asi 6-lety klucina , ktery sprintoval na minibike a na vedlejsi draze jezdil na 4kolce peknou pilu good
a jeste zdravim Fifu a jeho mladeho (ze to tam s tatou vydrbigsmile )
jardagsf na dalsi sprinty se tesici
ps. akorat meli udelat tridu pro normalni chlapy - bylo to tam samy komar na zmrzline

Příště jedu zase!! smile1 Škoda, že šel Bandítek na zadní,vymáčkl jsem trochu spojku a to mně spomalilo...bad ...no a kdyš mi Jarda s Americkým řekli co a jak, druhý rozjížďky nebyly sick
Ale za mnou dvě CBR 600F a ještě nějaká jiná zmrzka bigsmilegood
To americkej - hodíš mi nějaký fota plís smile1??
...i sem? smile1


BMW Pičo! :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr