Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Rukavice Nazran

spidys (Člen)
03.06.2007 13:33:25
Offline

Rukavice Nazran

Zdař,
tak sem pořídil kožený rukavice Na(s)ran a byl sem s nima spokojenej do tý doby než sem zmoknul.
Když sem je sundal, měl sem ruce, jak když sem se hrabal... někde v komíně.
Rukavice pustily barvu nebo co.
Nevíte jak je týhle báječný vlastnosti zbavit? Krom teda toho, že je vzít a zahodit, což se mi nechce (přece jenom stály asi 1.500,-)
Co když je hodim do pračky?

Na(s)ran fakt už nikdy více... bad bad sick sick


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
GSF josef (Člen)
03.06.2007 13:35:40
Offline

Re: Rukavice Nazran

to je normalni u Nazranu, todle se me taky stalo.... chvilku budou barvit....

Roman :) (Člen)
03.06.2007 13:38:29
Offline

Re: Rukavice Nazran

GSF josef psal:

to je normalni u Nazranu, todle se me taky stalo.... chvilku budou barvit....

Me po osmi hodinove jizde v desti pustili i Spidi trochu cerne barvy...


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
fifa b 12 (Člen)
03.06.2007 13:44:46
Offline

Re: Rukavice Nazran

mam rukavky od nazranu a sem  spokojenej mam je uz 3 sezonugood a myslim ze ešte neco vydrži akorat  proti vode jediny opatreni jednou za čas je promastim obyčejnou indulonou a normalni dešte to veme uplne v poho a chlapi stali 700kčgoodsurprised


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Kelly01 (Člen)
03.06.2007 13:50:01
Offline

Re: Rukavice Nazran

Tak s něma zkus brousit 30m po asfaltu nebo betonu..

A pozdravuj dlaně a kloubysmile1


God Save The Queen!
hans (Člen)
03.06.2007 13:50:26
Offline

Re: Rukavice Nazran

mám je taky, běžná věc.....na déšť se vybodni, počkej, až je propotíš.....to teprv poznáš, co je černá barva, která nejde dolů...smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
fifa b 12 (Člen)
03.06.2007 14:03:44
Offline

Re: Rukavice Nazran

nemam v planu je brousit 30 m po zemi a i to by chvilku vydržali  černy ruce sem  znich nikdy nemel ve vnitrku mam este takovou vložku na pot a na zimu  pravda je ze  na parny leto nejsou ideal ale mam radši prsty v teple mel sem na nich dost urazu a když je zima tak mě dost bolej a docela se divim že nejste spokojeny neslisel sem na nazran spatny řečisurprisedgood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
hans (Člen)
03.06.2007 14:17:40
Offline

Re: Rukavice Nazran

já mám teda nazrany za 1500,- a 30 m po asfaltu si s nima taky představit nedokážu....
enem esli vono to nebude tým, že si nedokážu 30 m broušení představit ani s klokanem za 5 litrů....surprised


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kelly01 (Člen)
03.06.2007 14:31:14
Offline

Re: Rukavice Nazran

Protožes to nikdy nedělalidontknow

Rukavice kerý nemaj na exponovaných místech(hrany,klouby,dlaně) kevlar,karbon,titan apod si koupí jen úplnej debilsmile1,nebo naivka kerá si myslí že nikdy nespadnesmile1

To samé se týká bot..

ovšem není o nic proti vám kupujícím podle ceny..

Je to jen můj osobní názor..


God Save The Queen!
hans (Člen)
03.06.2007 14:34:05
Offline

Re: Rukavice Nazran

karbon kevlar a podobný hofna tam mám taky....
a stejně si to nedokážu představit.....
ale nemám nic proti vám, co si kupujete věci podle značky....
je to jen můj osobní názor....

smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kelly01 (Člen)
03.06.2007 14:35:50
Offline

Re: Rukavice Nazran

Seš mladej..
pussy víš..
Věř Nazranusick


God Save The Queen!
hans (Člen)
03.06.2007 14:40:34
Offline

Re: Rukavice Nazran

jsem mladej a jesem tomu rád....good
jojo....beru, že ten klokan je třeba lepší a tu cenu si zaslouží....budiž....
já na to nemám tak mám nazran....
ale stejně jako u všech hadrů tak i u těhle se platí za značku a to mě neba....
proč bych si měl koupit hovězí rukavice za trojku, když si je můžu koupit za 1500??...stejnej matroš, stejný chrániče, prostě stejný CE.....a stejný pákistánci co to šijou??...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
bery (Člen)
03.06.2007 15:10:42
Offline

Re: Rukavice Nazran

bigsmilebigsmilebigsmile


momentalně zavostalej
Rendy (Člen)
03.06.2007 15:33:24
Offline

Re: Rukavice Nazran

Mám Nazran za blbou dvojku , třetí sezona , nebarví , nepářou se - spokojenost ...


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
škardík (Člen)
03.06.2007 18:15:09
Offline

Re: Rukavice Nazran

Kelly01 psal:

Protožes to nikdy nedělalidontknow

Rukavice kerý nemaj na exponovaných místech(hrany,klouby,dlaně) kevlar,karbon,titan apod si koupí jen úplnej debilsmile1,nebo naivka kerá si myslí že nikdy nespadnesmile1

To samé se týká bot..

ovšem není o nic proti vám kupujícím podle ceny..

Je to jen můj osobní názor..

Mam nazran, mam kevlar karbon, jsem spokojenej. Brousit 30m po asfaltu v mejch hadrech, tak ruce dopodnou stopro líp než prdelhelpbigsmile


viz avatar:)
Zdenda (Člen)
03.06.2007 19:26:47
Offline

Re: Rukavice Nazran

Nazran je mrdka. po 5 tisících se pářou zipy, drolí podšívka, barvěj jak nevím co. Někdo má štěstí a chytne lepší kus. Na reklamaci napíšou, že to je normální opotřebení. Co vidím u kluků, tak věe je lepší než jakejkoliv Nazran. Dobře mi tak, nechal jsem se taky zlákat levnou cenou a dobře mi tak. Nazran nikdy více. Už sem na Jarově oblížel Alpiny, slintgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Rendy (Člen)
03.06.2007 19:30:10
Offline

Re: Rukavice Nazran

.... to s těma rukavicema svařujete či co ? idontknow


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Zdenda (Člen)
03.06.2007 20:11:11
Offline

Re: Rukavice Nazran

Jsem víkendovej jezdec. Většinou.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
fifa b 12 (Člen)
03.06.2007 20:27:23
Offline

Re: Rukavice Nazran

nejlepsi je nekoho uražet aniž by vedel proč, treba ten debil kterej si koupi laciny rukavice takže když nemaš rukavice jako robot tak nejsi in joidontknowa nemaš na motu co delat dobry koženy rukavice zabrani dost i bez tech hnusnejch protektoru vlastni zkušenost. samo že s nima je to o nečem jinem treba se nekomu vubec nelibi boule na rukachsurprised


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Kelly01 (Člen)
03.06.2007 20:47:13
Offline

Re: Rukavice Nazran

Nebuď nervově na dně..

Holt jsem viděl různý(i svoje) rukavice po bouračkách..

A kydy o kůži a výhodě mne neberou..

Jak povolí švy je ti kůže na hovno..

A to je problém neznačkových rukavic,bot i kombinéz...

I mýho klokana od Suomy..

Další bude značková a myslete si co chcetesick


God Save The Queen!
fifa b 12 (Člen)
03.06.2007 20:49:26
Offline

Re: Rukavice Nazran

jak si prisel na to nervove na dnebigsmilebigsmile


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
bery (Člen)
03.06.2007 20:55:28
Offline

Re: Rukavice Nazran

sockybigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


momentalně zavostalej
XJelen (Člen)
03.06.2007 21:33:54
Offline

Re: Rukavice Nazran

Rendy psal:

Mám Nazran za blbou dvojku , třetí sezona , nebarví , nepářou se - spokojenost ...

Čéče kerý? Tyhle Nazran?
Mám je v hledáčku, bodly by nějaký referencehelp


Strýcfajtr !!!
hans (Člen)
03.06.2007 21:49:36
Offline

Re: Rukavice Nazran

má podobný a kromě toho že barvěj, tak super....
jen vychytej velikost, neber si takový, co ti hned padnou, vem o číslo menší, vytahaj se...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Jawas (Člen)
03.06.2007 23:37:05
Offline

Re: Rukavice Nazran

XJelen psal:

Čéče kerý? Tyhle Nazran?
Mám je v hledáčku, bodly by nějaký referencehelp

By me zajimalo, jak to v tomhle pripade s tim carbon/kevlarem je, protoze to je presne ten model, na kterem si nas pes jeste jako stene pochutnal. Muzu darovat levou, pokud by nekdo chtel delat pokusy s klouzanim 30m po asfaltubigsmile

pitrman (Člen)
03.06.2007 23:40:52
Offline

Re: Rukavice Nazran

Uzavirame sazky na budouci znacku hadru Otce Furrata. ja sazim Alpinestar anebo Icon. Popripade ti muzu poslat nekolik znacek za pausal.ty pak zjistis, ktera znacka vydrzi nejdyl. Ale to by jsi musel padat tak trikrat do tydnesmile1


in God we trust
Pšán (Člen)
03.06.2007 23:46:09
Offline

Re: Rukavice Nazran

Kelly01 psal:

Tak s něma zkus brousit 30m po asfaltu nebo betonu..

A pozdravuj dlaně a kloubysmile1

..co to je za míra..30m.
..až ti změří 155m.,tak budeš mít vědecky podložené poznatky..
..jako já..
..a né,že bych po nich toužil..smile2


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
03.06.2007 23:50:50
Offline

Re: Rukavice Nazran

...pro něj už jedině nafukovací obleček sumo bigsmile  http://img.takeit.cz///img_product/600/ … ba620e.jpg


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rendy (Člen)
03.06.2007 23:54:34
Offline

Re: Rukavice Nazran

Hans : nejlepší jsou určitě ty co jsou těsné a tlačí tě do špiček prstů ...idontknowbad výborná volba ...


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
škardík (Člen)
04.06.2007 00:11:49
Offline

Re: Rukavice Nazran

škardík psal:
Kelly01 psal:

Protožes to nikdy nedělalidontknow

Rukavice kerý nemaj na exponovaných místech(hrany,klouby,dlaně) kevlar,karbon,titan apod si koupí jen úplnej debilsmile1,nebo naivka kerá si myslí že nikdy nespadnesmile1

To samé se týká bot..

ovšem není o nic proti vám kupujícím podle ceny..

Je to jen můj osobní názor..

Mam nazran, mam kevlar karbon, jsem spokojenej. Brousit 30m po asfaltu v mejch hadrech, tak ruce dopodnou stopro líp než prdelhelpbigsmile

Mam hodně podobný, neli stejný v jinej barvě a naprostá spokojenostgood


viz avatar:)
Koldan (Člen)
04.06.2007 07:33:41
Offline

Re: Rukavice Nazran

Někdy dyž vidím ty trůby co jezděj v lítě bez rukavic,tag se nestačím divit,páč vono přece jen první čím čowěk začne kolem sebe při pádu máchat,sů pazůry.Tagže rukavice raději pevné a s protektory,páč dyž čowěk letí vzduchem a třeba udělá i nějakýho teho odpichnutýho ridberga,tag ta pravděpodobnost,že švihne plnou silou rukou vo zem je velká,no a dyž tam budou chrániče,jeto jen plus,vo pordřítí  a klouzání se ani nebavím.Stejně tag s botama,jezdíval sem dříf s turistickýma,bez chráničů malíkové hrany  prostě jen kožená botka z nepříliš kvalitního matrošu.A su rád,že sem to vyměnil.Viděl sem několik bot po pádu (naposledy Furatovi), gde dyby nebyl právě ten malíkový slajdr,asi by noha vypadala jinak,nemluvě vo dalších vychytávkách jako kotníkové, holenní chrániče atd. kerý čowěk vocení,dyž si to klouže po asfaltu s nohů pod mašinůgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jarken (Člen)
04.06.2007 08:21:37
Offline

Re: Rukavice Nazran

Koldík:"...klouzat s nohů pod mašinu" bigsmile - jako já s koněm smile2, Sidina vydržela, pouze jsem na ní musel vyměnit kostibad, ale levý kotník ani modřina, představa, že bych měl na nohou tenisky nebo co tak sick no né?No ano! good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Bedřich (Člen)
04.06.2007 08:52:56
Offline

Re: Rukavice Nazran

Tak Kelly, já si rád nechám něco doporučit. Do čeho bych měl tedy jít?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kelly01 (Člen)
04.06.2007 09:53:13
Offline

Re: Rukavice Nazran

V dobré cenové relaci jsou Clovery..

Já mám rád Spidi,ale určo je hodně dobrých značek,okoukej co maj na pazourech na MotoGPsmile1

Ale Nazrany jsem tam nevidělsurprised


God Save The Queen!
Timerobber (Člen)
04.06.2007 11:14:22
Offline

Re: Rukavice Nazran

Nazrany mám s holkou kolem dvojky a zatím spokojenost, ale zaplať bůh jsem ještě nepadal. Na první promoknutí taky trochu zabarvily, napodruhé a potřetí už míň, nebo vůbec. Myslím že přestanou a hodit je do pračky to ne, to se podle mě zničí, nebo znehodnotí. Nechat bejt.
Kelly: Jsi tu možná nejvíc zkušenej tygr a o tvým doporučení nikdo nepochybuje, ale ber to tak, že lepčí Nasran než nic, podívej se, kolik blbečků okolo jezdí ve slipech, triku a dřevákách...


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Mek (Člen)
04.06.2007 15:24:37
Offline

Re: Rukavice Nazran

Ja mam taky rukavice od Nazranu asi za 1500,- . Zatim sem 2x prochcal a pokazdy mel zbarveny ruce, ale jinak sem s nima spokojenej. Letos uz sem 2x lehnul a rukavice podrzely good . Na to ze mam i zbytek hadru od Nazranu, tak se me v podstate pri tech drzkach nic nestalo. Viva Nazran bigsmile

hans (Člen)
04.06.2007 16:24:21
Offline

Re: Rukavice Nazran

Rendy psal:

Hans : nejlepší jsou určitě ty co jsou těsné a tlačí tě do špiček prstů ...idontknowbad výborná volba ...

kup si nový přesně na velikost a po pár kilákách budeš mít prsty vo článek delší.....je to super, když se ti to zadrhává vo páčky....idontknow
jako u každý kožený součásti platí, že povolí....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
vOjTaB6 (Člen)
04.06.2007 16:38:32
Offline

Re: Rukavice Nazran

Vo tom barvení: Filous, Vorel, Inkviz, Lihy, Fresh a já nevím gdo ještě, ze mě měli prdel, gdyž sem před dvouma rokama v létě na pumpě v Radotíně sundal moje hájtech rukavice vod firmy Stech. Před tim sem jel z Plzně až do Práglu ve slejváku. Půlka lidí si myslela, že ty ruce mám tak potlučený a druhá mě považovala za negra, než sem sundal přilbu. Ale to hlavní, bylo to první promoknutí a rukavice šly do kytek. Tak vot tý doby jenom kvalitu...good


Bandit rulezz!!!
Petr J. (Člen)
04.06.2007 16:49:33
Offline

Re: Rukavice Nazran

dobrá diskuze.....to je zase pussy......bigsmile

Jawas (Člen)
04.06.2007 21:03:49
Offline

Re: Rukavice Nazran

vOjTaB6 psal:

Vo tom barvení: Filous, Vorel, Inkviz, Lihy, Fresh a já nevím gdo ještě, ze mě měli prdel, gdyž sem před dvouma rokama v létě na pumpě v Radotíně sundal moje hájtech rukavice vod firmy Stech. Před tim sem jel z Plzně až do Práglu ve slejváku. Půlka lidí si myslela, že ty ruce mám tak potlučený a druhá mě považovala za negra, než sem sundal přilbu. Ale to hlavní, bylo to první promoknutí a rukavice šly do kytek. Tak vot tý doby jenom kvalitu...good

Prvni motorukavice jsem si koupil v r. 2000, byly to takove tenci "letni" Levior. Koupil jsem je v parnem lete, kdy jsem se v nich pekne potil, ruce jsem mel po par km jak havir. Nekolik kamosu me uklidnovalo, ze az v tom zmoknu, tak to barvit prestane. Za ty roky jsem v nich zmoknul xkrat, barvi svine porad stejne. bad

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr