Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Výměna řídítek

BikerGSF (Člen)
07.06.2007 10:21:31
Offline

Výměna řídítek

Zdarec!Chtěl sem se zeptat, jak to děláte při výměně řidítek???Koupil sem si řidítka Lucas a byl sem z toho krapet vyvedený z mírysmile1, když sem je tam chtěl namontovat. Všechno šlo v poho, až na přišrubování přepínáčů-v těch origo řidítkách jsou dírky, do kterých se zacvaknou ty přepínače-v těch nových díry nejsou(takže tam nesedí:( a navíc-musím povysunout plyn. rukojeť aspoň o 2cm ven z řidítek, aby se tam vešla plynová rukojeť, přepínač a ještě brzda. No a když to povysunu o ty 2 cm, tak tam zas nedám závážíčka-protože se nemají o co opřít...Kuva, to byl zas nákup!sick Díky za rady!!!good a popřípadě, kdyby ste je někdo chtěl, tak je nechám za 500,-. Jsou chromové a jsou jak nové!Jo a značku jsem už psal, ale pro upřesnění-Lucasgood


Bandiťák z jihu Moravy
Koldan (Člen)
07.06.2007 10:33:18
Offline

Re: Výměna řídítek

musíš to vyvrtat,ty dírky tam sů vot teho,aby sa to neprotáčelo


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mr.BSE (Člen)
07.06.2007 10:49:12
Offline

Re: Výměna řídítek

mas foto? jak sou dlouhy? koupim jegood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
07.06.2007 11:16:22
Offline

Re: Výměna řídítek

...eště sem neviděl vjetve kam by se to fšechno nevešlo a musel bejt vo dvje čísla vysunutej heft, to je pussyvina idontknow ...a dirky normálka vrtnout, jag radí Betonovej man...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
BikerGSF (Člen)
07.06.2007 11:20:00
Offline

Re: Výměna řídítek

Filous psal:

...eště sem neviděl vjetve kam by se to fšechno nevešlo a musel bejt vo dvje čísla vysunutej heft, to je pussyvina idontknow ...a dirky normálka vrtnout, jag radí Betonovej man...

Tak já to zkusím vyvrtat a snad to bude OKa. Ale fakt je to jakési divné-včera sem dojel ze školy a a hned sem se s tím aktivně rýpal asi do půl 2 do rána a nic...nejsu úplný ňoumasmile1, ale fakt nevím. Jinak díky všem za rady!good


Bandiťák z jihu Moravy
Koldan (Člen)
07.06.2007 12:21:56
Offline

Re: Výměna řídítek

Pán vozů má recht,nechápu proč by sa to na ty větve nemělo vlízt? dyk vot teho si je kupoval široký,tam musí bejt placu i na houkací kačenku a držák na pivoidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
BikerGSF (Člen)
07.06.2007 12:28:08
Offline

Re: Výměna řídítek

Koldan psal:

Pán vozů má recht,nechápu proč by sa to na ty větve nemělo vlízt? dyk vot teho si je kupoval široký,tam musí bejt placu i na houkací kačenku a držák na pivoidontknow

Kupované jsou kvůli tomu, že jsou širší-ale...dojde mně, že jsou nějak čudno zahnuté-prostě že délka na plyn, přepínač a brzdu je moc krátká(když dám plyn zárověň s koncem řidítka, vedle plynu dám normálně přepínač a hned vedle toho brzdu-tak ta brzda je už zešikma-tož nevím...


Bandiťák z jihu Moravy
Koldan (Člen)
07.06.2007 12:37:39
Offline

Re: Výměna řídítek

BikerGSF psal:
Koldan psal:

Pán vozů má recht,nechápu proč by sa to na ty větve nemělo vlízt? dyk vot teho si je kupoval široký,tam musí bejt placu i na houkací kačenku a držák na pivoidontknow

Kupované jsou kvůli tomu, že jsou širší-ale...dojde mně, že jsou nějak čudno zahnuté-prostě že délka na plyn, přepínač a brzdu je moc krátká(když dám plyn zárověň s koncem řidítka, vedle plynu dám normálně přepínač a hned vedle toho brzdu-tak ta brzda je už zešikma-tož nevím...

origo větve sů zahnuté a držadla pag už dů skoro vodorovně,zatímco třeba u tagů je to tag,že vod teho ohybu se držadla zvedaj pod úhlem cca 15% furt nahoru,tagže dyž sem to tam potom vše namašlil,tag brzdová nádržka byla dycky mírně zešikma,prostě nejni vodorovně se zemí jag na originálech


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
BikerGSF (Člen)
07.06.2007 13:00:50
Offline

Re: Výměna řídítek

to Koldan: Jo tak, myslel sem, že nádržka je dycky rovno a já to mám na howno...to su rád, že je to normálgood


Bandiťák z jihu Moravy

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr