Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Krádež motorky

Candyman (Člen)
17.06.2007 12:30:28
Offline

Krádež motorky

Ahoj lidi, jen se chci podělit, dnes ráno mi ukradli motorku Suzuki Bandit 600 N. Mám toho hajzla natočeného na kameru. Za chvíli tady hodím odkaz na video, ať se můžete všichni podívat. Stalo se to na Plzeňské, Praha 5 dnes kolem 4h ráno. Samozřejmě budu rád, kdyby měl někdo nějaké info.

Mirass (Člen)
17.06.2007 13:03:27
Offline

Re: Krádež motorky

ZMRDI ZASRANÝ!!! surprisedfuckfucksmile2 dej popis tý mašiny. Kdyby náhodou někdo , někde

marcoo (Člen)
17.06.2007 13:35:49
Offline

Re: Krádež motorky

KURVY.K nám se taky dobejvali.Ale měli smůlu že se nám nějak zvrtlo opejkání buřtíků do ranních hodin a čapli jsme je.Takže v garáži od tý doby přibyla i kotva.Nahoď video.

Kelly01 (Člen)
17.06.2007 14:07:43
Offline

Re: Krádež motorky

surprised


God Save The Queen!
Candyman (Člen)
17.06.2007 15:24:00
Offline

Re: Krádež motorky

tak zatím sem to hodil na youtube.com takze tady jsou dva odkazy

http://www.youtube.com/watch?v=bMVtKYBt5Q0

http://www.youtube.com/watch?v=2-_mJVllxKI

Loser (Administrator)
17.06.2007 15:32:15
Offline

Re: Krádež motorky

no ty pussypussy zabit ty zmrdy


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
vysky (Člen)
17.06.2007 15:33:34
Offline

Re: Krádež motorky

sick  Nedavno jsem si koupil motorku a kdyz vidim tohle,tak abych si sehnal i zbrojak

Mirass (Člen)
17.06.2007 15:45:58
Offline

Re: Krádež motorky

Tý vole úplně se mi vaří krev,když toho sráče vidim! co na to video esembáci?

Candyman (Člen)
17.06.2007 15:51:59
Offline

Re: Krádež motorky

A tady jsem pro to vytvoril webove stranky, rozeslete jako prevenci vsem znamym. Diky

http://www.kradez-motorka.wz.cz/

marcoo (Člen)
17.06.2007 15:55:37
Offline

Re: Krádež motorky

Kurva to je zkurf.Rozkopat rypák zmrdoj.

Candyman (Člen)
17.06.2007 15:58:53
Offline

Re: Krádež motorky

Cajti mi řekli, ať přijdu zítra, že vyšetřovatelé přes víkend nedělají bad, takže to semnou jen sepsali a zítra hned ráno jdu na stanici s videem a fotkami, doufám, že toho týpka, nebo moji motorku najdou help smile2

Takže v podstatě pokud Vám odcizí vozidlo v sobotu, hledat ho začnou až v ponděli, není to krása?

yello (Člen)
17.06.2007 16:05:49
Offline

Re: Krádež motorky

...a podle obleceni zadny socky...sicksicksick


...che palle !!!
Lukasiny (Člen)
17.06.2007 16:06:02
Offline

Re: Krádež motorky

PRO NORMÁLNÍHO ČLOCVĚKA S IQ NAD 100 NEPOCHOPITELNÉ.


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Nosorozec (Člen)
17.06.2007 16:08:51
Offline

Re: Krádež motorky

no ty vole tak to teda cumim!! ja bych tem sracum sekal ruce a hezky pomalu a po kouskach jinak toho nenechaj!! preju hodne stesti pri hledani!! budu davat pozor!! a az toho zm.da chytnes tak dej vedet rad prijedu na pranyrovani!!


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
xrohy (Člen)
17.06.2007 16:17:30
Offline

Re: Krádež motorky

Tsi woe to mrdky bych mu tu nohu zlamal na 80x.
Doufám ze je chytnou buzny. fuckfuckfuckfuck


Čaroděj Dobroděj 8-)
Lukasiny (Člen)
17.06.2007 16:29:05
Offline

Re: Krádež motorky

Az se zitra dozvis co a jak dej vedet. Snad ty policajti nejsou bože tak kničemu že by na tu svini nepřišly. Byl videt docela pekne a někam to odtahnout k nastartovani musel takže by mohl bejt i na jiný kameře. Přeju hodně štestí.


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Fik-B6S (Člen)
17.06.2007 16:38:17
Offline

Re: Krádež motorky

To je z nějaké prumýslové kamery nebo jak se to podařilo nahrát?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Candyman (Člen)
17.06.2007 16:40:57
Offline

Re: Krádež motorky

Díky moc lidi, kdybyste náhodou projížděli bazary na netu, nebo kdekoliv jinde a našli ji, určitě mi dejte vědět na tel.: 608 947 173 nebo mail candymanek@seznam.cz nebo prostě tady. Byl bych Vám moc vděčný. Samozřejmě pokud mi dá někdo skutečné info k nalezení, nabizím odměnu 10 000,- Kč help

Candyman (Člen)
17.06.2007 16:42:45
Offline

Re: Krádež motorky

Nahrával sem si to z okna svého bytu

Marián (Člen)
17.06.2007 16:51:36
Offline

Re: Krádež motorky

Candyman psal:

Nahrával sem si to z okna svého bytu

mozna sem pomalejsi,ale proc uz si po prvnim odchodu toho typka nak nezakrocil,popr nezavolal cajty?


...sam mezi jebkarema...
Mirass (Člen)
17.06.2007 16:52:31
Offline

Re: Krádež motorky

Candyman psal:

Nahrával sem si to z okna svého bytu

noo.. počítám,žes asi za tou kamerou nestál..smile1

Candyman (Člen)
17.06.2007 16:53:31
Offline

Re: Krádež motorky

Marián: tu kameru jsem měl zaplou přes noc, stalo se to ve čtyři ráno a to jsem spal, ráno při pohledu z okna už tam nebyla. Až pak jsem začal prohlížet video s tím hajzlem

XJelen (Člen)
17.06.2007 17:14:56
Offline

Re: Krádež motorky

Ty pussy tak to je síla.


Strýcfajtr !!!
XJelen (Člen)
17.06.2007 17:16:45
Offline

Re: Krádež motorky

Candyman psal:

A tady jsem pro to vytvoril webove stranky, rozeslete jako prevenci vsem znamym. Diky

http://www.kradez-motorka.wz.cz/

Vrazil jsem ten odkaz na náš webík, snad je poldové najdou, zmrda i motykufuck


Strýcfajtr !!!
mass (Člen)
17.06.2007 17:43:42
Offline

Re: Krádež motorky

To sou svine takovejm lidem bych nacini rezal tupym nozemsicksicksick


Rikej co rict chces a mysli to vazne...
Fresh Man (Člen)
17.06.2007 17:47:08
Offline

Re: Krádež motorky

jéžíší, to by byla krása, probudit se a jen tak hodit voko na Bandasku a von tam... hesky bych ho za ní usmíkal dyš jí tak chtěl.........

puknu vsteky dyš to vidim... tu drzost, aroganci, suverén.

moc moc moc přeju ať ho najdeš!!! a prosím nezaťěžovat státní aparát, řešit na místě...ale nenahrávat!!!!


Bandit pičo
Candyman (Člen)
17.06.2007 18:02:21
Offline

Re: Krádež motorky

Jelene a ostatní, díky moc, opravdu doufám, že ho někdo dostane. Jak sem psal, tu odměnu myslím smrtelně vážně.

Cvrček (Člen)
17.06.2007 18:19:03
Offline

Re: Krádež motorky

kur*........no prostě nemám slov...co na to říct...to se fakt nedá....fuckfuck
Usekat ruce!!!Rozčtvrtit!!! Takoví si nezaslouží slušnou smrt!!!A hodit do sraček!!! Kua!

Myslím že je tu dost lidí co hledá na netu motky...sna jí najdem.No pokud taky neskončila na kousky na náhradní díly.

MartysN6 (Člen)
17.06.2007 18:20:04
Offline

Re: Krádež motorky

SEKAT JIM RUCE ZMRDŮM /nedelal to prvně/sicksick

Jen nechápu proč jsi tam aspon neměl kotoučak a nákym kval.řetězem přidělany k lampě,bohužel žijem v čechách.

přeji ti at ji najdeš

Pšán (Člen)
17.06.2007 18:31:20
Offline

Re: Krádež motorky

..sekat ruce u samé prdele..
..hodně štěstí při hledání..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
kavis (Člen)
17.06.2007 20:04:47
Offline

Re: Krádež motorky

pussypussysurprisedsurprised
Nemam slov fuckfuck


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
osiris (Člen)
17.06.2007 20:24:24
Offline

Re: Krádež motorky

...koukám, že policajtům by nestačilo i kdyby jsi zloděje přivedl sebou badsmile2
...ať ji najdeš a co nejvíc v původním stavu, kdyby se ti podařilo v případě, že příběh bude mít šťastnej konec zjistit jeho adresu, tak bych se docela i projel


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
17.06.2007 20:24:34
Offline

Re: Krádež motorky

sicksicksickfuck


to jebu
Lukasiny (Člen)
17.06.2007 21:43:01
Offline

Re: Krádež motorky

osiris psal:

...koukám, že policajtům by nestačilo i kdyby jsi zloděje přivedl sebou badsmile2
...ať ji najdeš a co nejvíc v původním stavu, kdyby se ti podařilo v případě, že příběh bude mít šťastnej konec zjistit jeho adresu, tak bych se docela i projel

To už mě taky napadlo, ale nechtěl sem nic zakřiknout. Až na něj přijdeš uděláme menší Bandit srazek u něj doma ne? bigsmile Hlavně at ti to dobře dopadne.


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
John (Člen)
17.06.2007 22:05:08
Offline

Re: Krádež motorky

Z toho videa je mi zle. Bydlím kousek od tebe tak si na ty sráče dám pozor. Hodně štěstí při hledání Banďoura.smile2

hans (Člen)
17.06.2007 22:11:28
Offline

Re: Krádež motorky

tak na takovej srázek bych zajel taky....
mimoto candy, odměnu za pomoc by si vzal jedině stejnej *urák, jako ti ji ukrad....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Bedřich (Člen)
17.06.2007 22:33:51
Offline

Re: Krádež motorky

Hnussick nechávám spát moji modřinu v podobný garage a taky se bojim a nandavám dva kotoučáky...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Candyman (Člen)
17.06.2007 22:49:26
Offline

Re: Krádež motorky

Díky za podporu, jestli toho parchanta najdu, tak se u něj určitě sejdem a trochu mu zagumujem na xychtu. Lidi a nebuďte tak naivní jako já a pořádně si mašiny zamykejte a nelitujte peněz za zámky a bezpečnostní systémy. Teď už si říkám, že 3 500,- za BrakeBlock s poplašňákem není moc, ale je mi to už hovno platné smile2

REX (Člen)
17.06.2007 23:00:24
Offline

Re: Krádež motorky

Sekta ruce!!! jsou to pussy


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
MAZI (Člen)
17.06.2007 23:03:17
Offline

Re: Krádež motorky

zmrdi zlodějský...když budou chtít ukradnou ti to dneska i s kotoučákem a řetězem ....  jen je to trochu zdrží bad  třeba to šel vodtlačit do nějaký dodávky ....  i když nevím proč by si na to bral tu bundu.... sem zvědavej co vypatraj cajti.


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
kavis (Člen)
17.06.2007 23:18:05
Offline

Re: Krádež motorky

Podle xichtu me to prijde,ze ten co si ji odtlaci, ze je to nejakej vjetnamec..mozna mi to jenom prijdeidontknowfuck


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
osiris (Člen)
17.06.2007 23:45:27
Offline

Re: Krádež motorky

...ten co si ji vodtlacil je hajzl


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Honzik1 (Člen)
18.06.2007 08:28:12
Offline

Re: Krádež motorky

Ty pussy, taky bydlím kousek od tebe. Jsou to kurvy. Budu čumět po každym zmrdovi s bílejma botama a čepicí....smile2


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Datel (Člen)
18.06.2007 14:40:10
Offline

Re: Krádež motorky

Candyman: .....jsi neuvěřitelně naivní

...každopádně přeju hodně štěstí

Timerobber (Člen)
18.06.2007 16:48:38
Offline

Re: Krádež motorky

Vítej v klubu nešťastných. Taky mi ukradli litrovou CBR, pojištění nemaje, z garáže po měsíci a něco, jenom jsem se mohl jít vyřvat. Dřel jsem na ni přes dva roky a skoro jsem nežral. Hádám že to udělali stejným způsobem. Dneska bych ze vzteku asi zabil. Proč mám pocit, že jsme zasranej národ zlodějů?? bad


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
bubák (Člen)
18.06.2007 17:28:31
Offline

Re: Krádež motorky

sicksickChce se mi blejt velebnosti, zabít a pochcat, co jinýho. když už máš tak hezký video co takhle zkusit prohnat to přes nějaký ty media, myslím že za zkoušku nic nedáš a v tývce by tu držku mohl někdo poznat, na dobrou práci policie bych tak nějak moc nespolíhal.


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Radek-Ban (Člen)
18.06.2007 17:43:59
Offline

Re: Krádež motorky

Je me z toho nasick docela mě překvapilo že s tim zámkem říženi to nebylo až tak těžkýsurprisedsurprised tak at ti to dobře dopadnesurprised


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Kelly01 (Člen)
18.06.2007 18:15:59
Offline

Re: Krádež motorky

Takže až budete kupovat motorku s nfunkčním zámkem řízení tak si na tohle vzpomeňte...


God Save The Queen!
vorel (Člen)
18.06.2007 18:16:29
Offline

Re: Krádež motorky

vim že sem stim trapnej, ale pojistka na kradež/havárii vyjde na b6 okolo ž litrů
jinak hodně štěstí, sviní bude čím dál vícsmile2


řikám si hurikán
Kelly01 (Člen)
18.06.2007 18:21:17
Offline

Re: Krádež motorky

I kdyby byla za 7 je to polovina zámku na kotouč zmiňovaného vejš..

A dostali by jste cca 60-80% časové hodnoty v době krádež..

Na 100%toho co jste do ní dali před rokem sice můžete zapomenout ale lepší než nicgood


God Save The Queen!
Myšák (Člen)
18.06.2007 18:32:17
Offline

Re: Krádež motorky

vorel psal:

vim že sem stim trapnej, ale pojistka na kradež/havárii vyjde na b6 okolo ž litrů
jinak hodně štěstí, sviní bude čím dál vícsmile2

Jak koho bad
Ja platim 12 000,- ....ale mam klid


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Fik-B6S (Člen)
18.06.2007 18:40:18
Offline

Re: Krádež motorky

Myšák psal:

Jak koho bad
Ja platim 12 000,- ....ale mam klid

sem na tom podobně mě to stálo asi 11bad ale je klid


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Kelly01 (Člen)
18.06.2007 18:51:57
Offline

Re: Krádež motorky

To máte divný,já platil i se zákonným kolem 8500 na dvanáctku,a teď jsem si připojistil i výbavu na 50000good


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
18.06.2007 19:32:56
Offline

Re: Krádež motorky

Kelly01 psal:

To máte divný,já platil i se zákonným kolem 8500 na dvanáctku,a teď jsem si připojistil i výbavu na 50000good

a kde to mas? U kooperativy?idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Candyman (Člen)
18.06.2007 19:34:33
Offline

Re: Krádež motorky

Tak ráno jsem byl na cajtech, tam mi to přišla jako taková komedie. Nejdříve půl hodiny vůbec zjišťovali o co jde, nikdo nic nevěděl, pak za mnou přišla jakási sekretářka a cpala mi číslo na nějakého kolegu, který v práci bude až za týden a ten důkazní materiály zpracuje (až po tom týdnu, že)... takže sem tam trochu chytil nerva a sekretářku jsem poslal někam, že chci, aby si to ode mne převzal aspoň nějaký policajt... ten mi pak řekl, že se to musí vyvolat, tak jim říkám, jak chcou vyvolat video a oni prý, že z toho nadělají fotky, ty už jsem jim ale na to důkazní CD, které jsem tam nesl připálil taky. Asi sem jim je měl rovnou taky vytisknout, když to musí někam posílat na vyvolání.

Policista mi řekl, že většinou se nachází jen díly, takže v podstatě mám asi šanci, že se mi vrátí jen rám, protože na něm jediném je číslo, možná mi vrátí taky SPZtku. Ale zase bych je tak úplně neodsuzoval, možná se opravdu nakonec poštěstí.

Kelly01 (Člen)
18.06.2007 19:37:21
Offline

Re: Krádež motorky

Loser

A kde jinde?
Měl jsem i před pádem,prachy poslali za pár dní tak to nemám důvod měnit...


God Save The Queen!
kavis (Člen)
18.06.2007 19:37:56
Offline

Re: Krádež motorky

kdyz to tak vidim, asi fakt zacnu premejslet o tom zamku na kotouc s alarmem? mate ho nekdo? a jakej..idontknow


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
Datel (Člen)
18.06.2007 22:18:00
Offline

Re: Krádež motorky

kavis psal:

kdyz to tak vidim, asi fakt zacnu premejslet o tom zamku na kotouc s alarmem? mate ho nekdo? a jakej..idontknow

To není všelék. Je taky potřeba minimalizovat potenciální problémy.....

....a nechovat se jako provokatér a podbízet se zlodějům......zn. Kdo první?

Nosorozec (Člen)
18.06.2007 23:40:30
Offline

Re: Krádež motorky

no ja nevim teda nechci nak pomlouvat nasi policii ale kdyz me ukradli motorku tak jsem si ji pomalu musel najit sam a kdyz jsem ji to volal kde je a tak tak mi rekli ze ti co to delaj jsou na dovoleny ale ze az se vrati tak jim to pan nadrizeny vyridi!! no jako nevim teda jsem myslel ze kdyz takhle maj dovcu tak to za ne dela nekdo jinej ale asi ne no!! ale zase netrvalo dlouho od ty doby co jsem jim to volal a volali mi zpatky ze uz maj motorku i s tim sracem co ji ukrad!! takze zase podle toho co rikali ze uz o nem vedeli a tak ze ho meli vytypovanyho tak si zase na druhou stranu myslim ze taky neco delaj takze si myslim ze sance nejaka je!!! tak preju hodne stesti i ja budu pozornej protoze obcas prochazim co se kde prodava a tak!!! a jinak bych se taky moc rad k vam pridal na pripadny bandit sraz!!! tak drzim palce


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Ice (Člen)
19.06.2007 07:20:19
Offline

Re: Krádež motorky

Tak jestli se zjistí kdo to je, tak počítejte i s mou společenskou návštěvou... Při pohledu na to video se to ve mě vařilo a být něčeho takového náhodou svědkem, tak už asi bručím taky... Já bych ho kokota zabil! fuck


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Koldan (Člen)
19.06.2007 08:30:10
Offline

Re: Krádež motorky

bubák psal:

sicksickChce se mi blejt velebnosti, zabít a pochcat, co jinýho. když už máš tak hezký video co takhle zkusit prohnat to přes nějaký ty media, myslím že za zkoušku nic nedáš a v tývce by tu držku mohl někdo poznat, na dobrou práci policie bych tak nějak moc nespolíhal.

NOVA po tom hupsne jak čokl po uzeným (sorry Huskybigsmile) kdo má natočenou krádež v přímém přenosugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
19.06.2007 08:48:13
Offline

Re: Krádež motorky

A na novou je domasmile1good


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
19.06.2007 09:42:21
Offline

Re: Krádež motorky

tak tak ... verim, ze nova za to rada zaplati par desitek tisic ... navrhl bych jim tak 40 000 s tim, ze prima za to da klidne pade, ale ze mas novu radsi, tak bys to chtel prodat spis jim.

Kdybys potreboval helfnout, tak firma shustr a shit ti jiste rada pomuze!! Je tak Vorel?good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Candyman (Člen)
19.06.2007 09:56:20
Offline

Re: Krádež motorky

Tak volal, psal a jinými způspby kontaktoval jsem všechny tři TV naše a zpět se zatím ozvala jako první prima a pořad Krimi live, pak z čt1 Na stopě a Nova zatím vůbec....

Candyman (Člen)
19.06.2007 09:57:32
Offline

Re: Krádež motorky

Díky moc za podporu lidi. Co se týká TV, tak včera se mi ozvala ČT1 "Na Stopě" a Prima "Krimi Live" a mají o to zájem. Do novy jsem volal, ale ženská v telefonu nezněla, že by jí to extra zajímalo, takže se asi neozve. Každopádně za to nic nechci, nejsem vůl. Budu rád, když se to do telky dostane a brát za to nějaké prachy by mi bylo vrcholně trapné.

Koldan (Člen)
19.06.2007 10:13:54
Offline

Re: Krádež motorky

no, msylím,že voni by sa ani nepřeplatili,tagže spíš bych to bral jako fajn šanci jag s tím trošku pohnůtgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Datel (Člen)
19.06.2007 11:04:28
Offline

Re: Krádež motorky

Nepočítej, že by se po tom Nova vrhla. Oni rozjeli protimotorkářskou kampaň.............

Šel bych do Ostravy stopem Na stopu good ať se Jarken neprsí sám bigsmile

fido (Člen)
19.06.2007 11:32:49
Offline

Re: Krádež motorky

Dovedu si představit situaci ho u toho chytit...kdybys tam měl pohybový čidlo, který by tě upozornilo. Protože se každýmu normálnímu majiteli motorky okamžitě navalí krev do hlavy po spatření něčeho takový..vím, co by u mě následovalo. Vem si že ho domlátíš bejzbolovkou a oni tě odsoudí za nepřiměřenou obranu a napadení a šu**n se na tobě bude ještě hojit s trvalým poškozením na zdraví. To je smutná pravda. Tenhle to měl připravený dlouho dopředu...


bla...blabla...!
Candyman (Člen)
19.06.2007 11:46:08
Offline

Re: Krádež motorky

Systém na hovno no... sick

Takže mi přišla zpráva, že pravděpodobně tuhle krádež odvisílají ve čtvrtek v 21:00 v pořadu Krimi Live na Primě, pokud se zadaří tak se to odvysílá i tutu středu v pořadu Na stopě na ČT1

Ať se všichni na toho parchanta podívají, snad ho někdo pozná.

Newada (Člen)
19.06.2007 12:14:21
Offline

Re: Krádež motorky

to víš Fido už nám sem dou ty novoty ze západu idontknow Ve státech je lepší zloděje rovnou zastřelit než jakkoliv zranit.


jak dlouho ještě?
Nosorozec (Člen)
19.06.2007 19:02:58
Offline

Re: Krádež motorky

hele jeste mela ta motorka na sobe neco podle ceho by se dala nak lip poznat??


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
vlada1200 (Člen)
20.06.2007 00:08:06
Offline

Re: Krádež motorky

Candymene
Upřímnou soustrast!
Ale abych přidal něco do frcu, tak se mi líbí ty názory, že benga dělaj ho.....Když stojí na silnici tak všichni (nejenom motorkáři) držkujou, ale když se jim něco stane,  tak za kým běží a bréééééčí! A takový co blikají na ostatní, aby je upozornili že někde stojí, tak takovým šmejdům, které sis pěkně natočil jenom pomáhají. (pomohou jim vyhnout se policejní kontrole atd.!!!!!) Myslím, že by toho bylo víc, co bych napsal, ale to je asi na diskusní fórum.
PS: Zkus ještě poslat na fórum fotky ukradené motorky!


Jezdím tak, abych dojel!
Koldan (Člen)
20.06.2007 07:34:02
Offline

Re: Krádež motorky

vlada1200 psal:

Candymene
Upřímnou soustrast!
Ale abych přidal něco do frcu, tak se mi líbí ty názory, že benga dělaj ho.....Když stojí na silnici tak všichni (nejenom motorkáři) držkujou, ale když se jim něco stane,  tak za kým běží a bréééééčí! A takový co blikají na ostatní, aby je upozornili že někde stojí, tak takovým šmejdům, které sis pěkně natočil jenom pomáhají. (pomohou jim vyhnout se policejní kontrole atd.!!!!!) Myslím, že by toho bylo víc, co bych napsal, ale to je asi na diskusní fórum.
PS: Zkus ještě poslat na fórum fotky ukradené motorky!

už to tu bylo probírané mockrát,je to o lidech,každopádně je fakt,že pokutu za to,že sem stál jedním kolem na "trávníku" u popelnic mi dali,dyž mi to samé kolo i s autem na druhej den ukradli,byli zticha.Stejně tak když na mě ušil boudu tady jeden zákazník a u naprosto zřejmého případu ,kdy stačilo zvednout možná pětkrát telefon,máme doteď v kolonce pohledávek napsáno nevyřešeno.O měření v průmyslovejch zónách,na konci obcí u značky apod. nemluvě. A to,že ukradený auto si musí kolikrát čowěk najít sám a ještě se dohádat s cajtama,aby mu ho vůbec vrátili,jsem slyšel už taky víckrát.Ale jak sem psal je to o lidech,všade sů kokotibigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Živel (Člen)
20.06.2007 07:51:55
Offline

Re: Krádež motorky

Tak to je mazec toto! Čučím na to s otevřenou papulou a nemám slov!! Zkopat smrada!!! fuckfuck


Život není věčný, ale já ano...
Čendina (Člen)
20.06.2007 07:57:46
Offline

Re: Krádež motorky

Candyman: no jo. S přítelem občas parkujeme motorky ve vrátnici před Rehabiliťákem v Kladrubech, zamčené U-zámkem a řetězy pod kamerami a u rozsvícené kukaně kde je nonstop vrátný. Každý večer mám nutkání se ještě párkrát jít podívat jestli tam motorka je. A přítel mě ujišťuje, že ať neblbnu, že už se tolik nekrade jako dřív a motorka je dobře zajištěná. Voni je řetězy ani moc nezdrží, pokud ji někdo bude chtít ukrást. Ale odradí takový ty frajírky - čerstvý zlodějíčky, kteří kradou hlavně díky tomu že mají příležitost.

Nemáte tu někdo známého policajta? Někoho, kdo by byl schopný z videa a databáze identifikovat toho zloděje?

Teda přiznám se že jsem dostala v životě 2 pokuty - obě zasloužené. A ještě se mi nestalo abych s policií, tedy s tou v terénu (úřední šiml je jiné zvíře s jinými vlastnostmi a to i policejní), měla nějaký problém, vždy mi pomohli. Nejhezčí to asi bylo při průjezdu Brnem, zrovna když bylo GP, jeli jsme po nějaké šílené vedlejšce a i tam hlídkovali dopraváci a kontrolovali techničáky. Moc pěkná mladá policajtka nám sdělila že už jednu kradenou chytli a očividně z toho měla fakt radost. A já s ní.

Tak hodně štěstí....ať tahle story má dobrý konec.

Candyman (Člen)
20.06.2007 09:22:48
Offline

Re: Krádež motorky

Ahoj lidi, no je to fakt težké, už třetí noc nespím a když jo, tak se mi o tom pořád dokola zdá. help

Jinak fotky motorky a popis je tady  http://kradeze.motoinzerce.cz/kradez.php?kid=210

poznávací znaky jsou: ulomena špička spojkové páčky, levý přední blinkr přilepen izolační páskou, poškrábané levé víko motoru, malinký důlek na levé straně nádrže

vlada1200 (Člen)
20.06.2007 11:59:10
Offline

Re: Krádež motorky

For all

Předem se omlouvám Bandiťáci, ale až budu stát na silnici, tak počítejte s tím, že až uvidím modrého (asi jakéhokoliv)  Banďourka, tak po vás jdu a zastavím Vás! Zjistím, jestli to není ten Candymana a pošlu Vás dál.

To je vše, co pro tebe Candymene mohu udělat! idontknow

PS: Věřte že všichni benga nejsou stejný i mezi nimi jich jezdí hodně na motocyklu!


Jezdím tak, abych dojel!
osiris (Člen)
20.06.2007 12:03:14
Offline

Re: Krádež motorky

good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
20.06.2007 12:08:58
Offline

Re: Krádež motorky

vogo Candy, az na tu ulomenou packu, odpovida ten popis uplne moji smoulince (jen ja ji mam o rok starsi)idontknowidontknow
tak doufam, ze me kvuli tomu nebude Vlada moc vysetrovat az na nej nekde narazimidontknowbigsmile


Joooo kuciiii, a uz sem nasel ten velkej technicak .... nevim proc, ale ja vul jsem ho zasantrocil mezi smlouvy z bankyidontknowidontknowbigsmile

toz tak


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
kufor (Člen)
20.06.2007 12:23:41
Offline

Re: Krádež motorky

hm, chlape, sucitim s tebou
divny pocit v zaludku, jak som tie videa kukol
asi by bolo dobre pozistovat v okoli od bazaristov a podobnych ksichtov, kto tam kradne, ti to urcite budu vediet
no a potom je to uz jednoduche, vycihat, chytit, zobrat za mesto a vysvetlit, ze takto sa slusny clovek nechova ...


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Jerry (Člen)
20.06.2007 13:51:09
Offline

Re: Krádež motorky

No, přeju ti štěstí ale moc nedoufej. A na nějakou trestnou výpravu moc taky nespolejhej. Ono to všechno vystydne a ono se toho nakecá. Taky jsem měl adresu toho kdo mo ji čornul a nakonec když se všichni v klidu zamyslí, zváží případný rizika.........
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=2197
Ale přeju ti štěstí.
A fakt je asi nejlepší pojistka.


A kurva...
Ondráš (Člen)
20.06.2007 14:59:25
Offline

Re: Krádež motorky

Kdybych ho při tom přistihl, tak bych byl asi obviněný z ublížení na zdraví...

fuck
sick


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Candyman (Člen)
20.06.2007 15:08:58
Offline

Re: Krádež motorky

vlada1200 psal:

For all

Předem se omlouvám Bandiťáci, ale až budu stát na silnici, tak počítejte s tím, že až uvidím modrého (asi jakéhokoliv)  Banďourka, tak po vás jdu a zastavím Vás! Zjistím, jestli to není ten Candymana a pošlu Vás dál.

To je vše, co pro tebe Candymene mohu udělat! idontknow

PS: Věřte že všichni benga nejsou stejný i mezi nimi jich jezdí hodně na motocyklu!

Díky moc chlape, čím víc lidí se do toho zapojí, tím větší šance mám, teď ale po přečtení Jerryho příspěvku si to půjdu asi hodit. . .

Newada (Člen)
20.06.2007 15:41:28
Offline

Re: Krádež motorky

Hele Cukrátkovej, proč by sis to měl házet surprised spíš by si měl zase šetřit smile2
Ale je fakt, že to člověka sere jako sfině.
od revoluce už čorli auto tátovi i mámě, já načapal zloděje ve svym autě ( šok jako sfině a neuděláš nic, zaváhaš dvě-tři vteřiny a sou v pussysmile2 a všichni sme tu.
Jo a máti auto sme volali policajty, když vodjíždělo z parkoviště, Protože dorazila dom a řikám jí, si pučila auto ségře jo, to bude zase dokurvený bigsmile a máti né proč, že někam jede se podívej a bylo to. Hodina ježdění po okolí v police car a ani pussy


jak dlouho ještě?
Candyman (Člen)
20.06.2007 15:51:25
Offline

Re: Krádež motorky

Jojo, v tomhle byl středověk zlatý, useknout ruce a čus. Já sem si vzal na mašinu půjčku, nejsem totiž nijak ve vatě, teď sem zaplatil teprve druhou splátku a motorka v kelu. Tři roky teď budu splácet "NIC".

Polo (Člen)
20.06.2007 19:09:23
Offline

Re: Krádež motorky

tak to je v pytli... no přeju hodně štěstí.


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Kelly01 (Člen)
20.06.2007 19:59:36
Offline

Re: Krádež motorky

Pokud ta za 50kolíků co je na tipmotu vypadá tak jak na fotkách tak ji vem,za další 2 litry z ní uděláme pěkný N..

Jsou v životě horší věci..

A pokud bys ji pojistil a na podzim ji nechal fláknout o zem(půjčil si poškozenou nádrž,řidítka,výfuk atd.) tak ji máš zdarma..

Ovšem to by udělal pouze nemorální hajzl a takoví tady doufám nejsousurprised


God Save The Queen!
Pepo (Člen)
20.06.2007 21:36:53
Offline

Re: Krádež motorky

tak tomu hajzlovi na tom videu preju... šrubovakem do oka a poradneho analniho teroristu!


...Koně moje hyjéé...
Lukyn (Člen)
20.06.2007 22:18:12
Offline

Re: Krádež motorky

no počkej a to nemáš pojištění, když to ještě splácíš?idontknow

DODY (Člen)
20.06.2007 22:22:25
Offline

Re: Krádež motorky

,,No nechat mašinu zaparkovanou v Práglu před panelákem to snad není ani krádež,ale dar!!!"
To že to sou pussy zlodějský je věc druhábad


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Datel (Člen)
20.06.2007 22:23:05
Offline

Re: Krádež motorky

Lukyn psal:

no počkej a to nemáš pojištění, když to ještě splácíš?idontknow

No já to neměl taky, ale já nečekal a raději to sám rozstřelil good

yello (Člen)
20.06.2007 22:50:58
Offline

Re: Krádež motorky

Tak jo,bylo to v "Na stope".
Doufejme, ze Ti to pomuze.
Drzim palcegood


...che palle !!!
osiris (Člen)
20.06.2007 23:10:14
Offline

Re: Krádež motorky

...no hezky to bylo, ale hezci by bylo kdyby to vubec nebylo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Candyman (Člen)
20.06.2007 23:11:58
Offline

Re: Krádež motorky

Díky moc, zítra to snad ještě dají v Krimi Live na Primě... a uvedou i popis té pussy zlodějské...

Koldan (Člen)
21.06.2007 08:46:13
Offline

Re: Krádež motorky

škoda jen,že ten detailní záběr na xicht toho pičifuka byl krátkej.Vyptaj si to vod nich,pohraj si s nějakým programem a trošku to oprav a fotku rozvěs po různých servrech.Není boha,aby ho někdo nepoznalfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Candyman (Člen)
21.06.2007 08:49:37
Offline

Re: Krádež motorky

Dnes ráno mi volal jeden člověk z policie, z toho jak se ptal jsem pochopil, že se tím začal zabývat až dnes, ale říkal, že prohlídnou i městské kamery, tak snad to pomůže. Ptal sem se ho, jestli by bylo možné, že jim za hodinu zavolám (což je teď) , protože potřebuju odfaxovat nějaký papír, že ta motorka je kradená, kvůli povinnému ručení. Řekl jasně, dal mi číslo, volám tam... nikdo nic neví, ten člověk už asi odešel, zavolejte si zítra...... surprised

Candyman (Člen)
21.06.2007 08:59:52
Offline

Re: Krádež motorky

Jinak na to co včera vysílali můžete mrknout tady

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/11 … 34555.html

Candyman (Člen)
21.06.2007 09:02:11
Offline

Re: Krádež motorky

Je to ve 12-te minutě a 50-te sekundě pořadu

Candyman (Člen)
28.06.2007 12:53:26
Offline

Re: Krádež motorky

Zdárek, tak mašinu pořád nemám, trochu jsem aktualizoval web www.kradez-motorka.wz.cz  tak se můžete mrknout. Publicity jako prase, ale furt nic... bad

Fik-B6S (Člen)
28.06.2007 13:18:45
Offline

Re: Krádež motorky

Candyman psal:

Zdárek, tak mašinu pořád nemám, trochu jsem aktualizoval web www.kradez-motorka.wz.cz  tak se můžete mrknout. Publicity jako prase, ale furt nic... bad

jj dneska jsi v ČMN


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr