Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Krádež motorky

Filous (Člen)
28.06.2007 13:26:01
Offline

Re: Krádež motorky

...na idnes mě dostávaj někerý ty komentáře fuck ...jag sis nahrabal, páč je to jasnej pojišťovací podvot a podobně sick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jíra (Člen)
28.06.2007 13:55:38
Offline

Re: Krádež motorky

Chlapi seberte se sakra, co je to za kecy, Filous má pravdu... Holt jsem na tom stejně, rozvedenej, cáluju, tak mám Bandítka na splátky ale bez pojištění...idontknow
Ale mám ho, nechtěl bych už dál čekat... good
Uložil jsem si VIN do mobilu, každej modrej Banďour, kterýho uvidím bude zkontrolován a kdyžtak ti ho přivezu-když už vím jak surprised


BMW Pičo! :-)
spidys (Člen)
28.06.2007 14:35:44
Offline

Re: Krádež motorky

Možná je to pussy-vina, ale co spíš pomoct Candymanovi a udělat na něj takovou menší sbírku?
Novoub B6N si sice asi nekoupí, ale mohlo by mu to třeba pomoct!
Je nás tu dost (co jsem orientačně počítal tak 715) a když by každej poslal 100,- Kč...

Měli bysme si v těžkejch chvílích pomáhat ne?


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kelly01 (Člen)
28.06.2007 15:00:27
Offline

Re: Krádež motorky

A pak uložit na rok na vysoký úrokysmile1

Ale nápad je to dobrej..

Jak bude někomu chybět na vysněnou motorku 50-70000 tak to napíše a my se vždycky složímegood


God Save The Queen!
fido (Člen)
28.06.2007 21:21:22
Offline

Re: Krádež motorky

Kelly01 psal:

A pak uložit na rok na vysoký úrokysmile1

Ale nápad je to dobrej..

Jak bude někomu chybět na vysněnou motorku 50-70000 tak to napíše a my se vždycky složímegood

náhodou by to tmelilo kolektividontknowsmile1


bla...blabla...!
Jerry (Člen)
28.06.2007 22:36:45
Offline

Re: Krádež motorky

surprisedsurprisedsurprisedsurprised
Sbírkasurprised
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Dobrej nápad!!!
Taky pořád splácím těch 119 t za toho prvního.

A mimochodem, nemám sice modrýho a vcelku s tebou soucítím ale kdyby mě někdo chtěl stavět a kontrolovat kromě cajtů tak jen s použitím síly bo bych ho poslal do pussy.
Ale jinak je to taky dobrej nápad.smile1


A kurva...
Kim (Člen)
29.06.2007 16:19:42
Offline

Re: Krádež motorky

a co děti v Africeidontknow,těm nic nepošlem?
v dnešní době se krade všude a všechnobadsick
chybama se člověk učí,tak ať máš štěstí a motorka se najdegood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Jíra (Člen)
29.06.2007 16:20:40
Offline

Re: Krádež motorky

Ty woe pussy, to bylo myšlený kdyš ho uvidím na parkovišti goodsmile1


BMW Pičo! :-)
fifa b 12 (Člen)
29.06.2007 21:51:31
Offline

Re: Krádež motorky

vyslict ho do naha a verejne linčovat hajzla jednohofucksicksicksick držim palce at ho najdousick


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
maňas (Člen)
29.06.2007 22:25:21
Offline

Re: Krádež motorky

samozřejmě že bych taky přál ať se najde,ale s tou sbírkou je to trochu chujovina,ono pomoct kámošovi v nesnázích by se mělo,ale finance nedávám ani na veřejný sbírky protože si člověk nemůže být jist co se s nima stane,je to třeba hnusnej názor,ale bohužel pravdivejsmile2


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Tom-B6 (Člen)
29.06.2007 22:34:36
Offline

Re: Krádež motorky

Je to humáč co se děje mám novou a asi pojistím ... hodně štěstí


A bude dobře..jenom nevim kdy
Candyman (Člen)
03.07.2007 20:22:03
Offline

Re: Krádež motorky

Ahoj lidi, tak pořád nic nového. Včera jsem volal na policii a furt nikdo nic neví, takže se už pomalu začínám smiřovat s tím, že mojí krásku neuvidím a toho hajzla nechytnou. Dál si bude běhat po světě a krást mašiny.

S tím darem jste mně hodně překvapili, nevěděl jsem, že existujou lidi, kteří by byli schopni takhle druhému pomoct. Tohle by se dostalo tuplem do telky a novin... jsem ale samozřejmě moc vděčný za každou pomoc v podobě házení linku www.kradez-motorka.wz.cz kamkoliv Vás napadne nebo jen mluvení o tomhle případu s kamárády na chatu nebo kdekoliv jinde.

Jinak jsem chtěl napsat, že se teď na mně asi opravdu lepí smůla. Včera jsme se s přítelkyní vrátili z německa, kde nás okradli. Byli jsme na fesťáku, rozpárali nám stan, celý ho zasrali od nějakého jogurtu, vzali všechny věci, které měli nějakou cenu, přítelkyní i papíry, takže jsme museli na policii, aby ji vůbec pustili přes hranice zpátky... no prostě nějaké špatné období.

Asi se na zbytek roku zamknu doma a nevytáhnu paty...

Palino (Člen)
03.07.2007 20:41:18
Offline

Re: Krádež motorky

Jak se říká, na posraného i hajzl spadne. smile2


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Jerry (Člen)
04.07.2007 10:47:50
Offline

Re: Krádež motorky

To znám. To totiž k sobě patří.
Mě zase 14 dní před tou krádeží žena rozmlátila auto. Šlo do šrotu. Použitelný z něj bylo jen autoradio.smile1 A pak mi zmizel B.

Za rok se tomu budeš smát a dávat to k dobru.good
Lidi tě budou poslouchat.smile1
Kdyby ses měl dobře a všechno se ti dařilo, tak to nikoho nebude zajímat.good

(jen jsem ti chtěl trochu odlehčit blbou náladu)


A kurva...
Candyman (Člen)
06.11.2007 12:51:17
Offline

Re: Krádež motorky

nazdar lidi, tak po čtyřech měsicích sem zas tu, ale bohužel pořád bez motorky. Policajti už můj případ dávno uzavřeli, nikoho nenašli ani oni, ani městské kamery v době krádeže a nebyl ani žádný podezřelý. Jo vlastně prý jeden byl, ale pak se zjistilo, že ten už sedí. Takže je to SMUTNÉ... smile2   Za dva roky splatim půjčku, kterou sem si na své tříměsíční ježdění vzal sick a pak si snad zase nějakou koupím... Jinak doufám, že ste si užili perfektně sezónu a jezdili, jak jen mohli. Takže BANDIT pussy   a já si jdu upravit profil na "nemám žádnou mašinu čili to prázdné políčko co tam na mě zbylo"

xrohy (Člen)
06.11.2007 12:55:29
Offline

Re: Krádež motorky

To je w prdeli ty woe...sicksick


Čaroděj Dobroděj 8-)
Filous (Člen)
06.11.2007 12:56:58
Offline

Re: Krádež motorky

...to je ale kurva smutnej příbjechsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
misi (Člen)
06.11.2007 13:02:01
Offline

Re: Krádež motorky

To je fakt příběh popiči... kupuju řetěz jako kunda, na kotouče zámky, zbroják brokovnici, chip na GPS a na galilea. pojištění + pojištění na zavření v base za vraždu při ochraně motorky...bigsmile

Asi těžko zajistit mašinu na 100%idontknow


Blu one.... old one
Datel (Člen)
06.11.2007 13:09:52
Offline

Re: Krádež motorky

je mi to líto, že jsou takové kurvy mezi námabad

osiris (Člen)
06.11.2007 14:40:34
Offline

Re: Krádež motorky

...to je až neuvěřitelný smile2 a to to na začátku vypadalo jako jasná záležitost


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
0cool (Člen)
06.11.2007 18:59:15
Offline

Re: Krádež motorky

jedna otazka, kde jsi to koupil tu motorku?
Bylo to z bazaru nebo znamiho?
Duvod je ze kamoz koupil auto v bazaru a pak po 3 tydny prisly pro neho (auto), pak po 3 roky se prislo na to ze byly z toho autobazar.


Libertad se dice Bandit
fido (Člen)
06.11.2007 22:53:11
Offline

Re: Krádež motorky

chápu jak ti je...je zo hnusbad


bla...blabla...!
ross (Člen)
07.11.2007 14:47:56
Offline

Re: Krádež motorky

Povjesit za kule a kopat do prdeleheadshake


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Candyman (Člen)
07.11.2007 15:03:26
Offline

Re: Krádež motorky

pro 0cool: koupil jsem ji přes motoinzerce.cz  Dovezl jsem jí do Prahy z Plzně od jednoho sympatickeho páru. Chlápek motorku měl a tuhle koupil holce, ale ta se toho začla bát. Techničák byl týden starý když sem to kupoval. Dovezli ji čerstvě z Německa. Holčina na ní nechtěla jezdit, tak to hned střelili. Nemyslím si, že to byli oni, vypadali fakt spolehlivě. Navíc ve smlouvě s nima mám jinou adresu, kterou mám v občance. Nevěděli kam přesně do Prahy motorku vezu. V jednu chvíli už sem byl tak zoufalý, že sem si myslel, že mi to ukrad můj dobrý kámoš z Brna, který je napůl vietnamec. Ten zloděj se mu dost podobá totiž. Ale už asi zoufale hledám viníky úplně všude.

0cool (Člen)
07.11.2007 17:43:37
Offline

Re: Krádež motorky

ok, ja jenom tak, skoda. Ze ty to ukradli.
Ale takovy lidi so ukradnou by mely dostat amputoani ruce az to nedelaji


Libertad se dice Bandit
sirkrtek (Člen)
07.11.2007 20:57:34
Offline

Re: Krádež motorky

Co napsat člověku se z toho zvedá kýbl, takový arogantní prase, stát se to mě tak pět let splácím něco co takovejdle hajzl ukradne během minuty. Jen maličkost pro zajímavost, plno takových motorek se legalizuje tím způsobem, že se seženou falešný techničáky z ciziny na to se to pak přebouchá a jde to zpátky do frcu, jenže v novém roce s příchodem Schengenu se naše evidence bude propojovat s dalšími státy, hoši íte co se stane??? Najednou tu budeme mít plno dvojčátek a to bude potom mazec.... Možná se najde i ta tvoje cukrouši....good


... jojo holou prdelí ježka neumlátíš
Candyman (Člen)
14.11.2007 11:38:04
Offline

Re: Krádež motorky

Kéééž by čéče. Sem ted nedávno viděl jednu, ktera té mé byla úplně podobná. Uplně se mě zmocnil pocit, že tohle je ona, SPZ sem si zapsal, tak uvažuju, že s tím skáknu na cajty, ale nevím jestli s tím někdo něco bude dělat...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr