Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » palivoměr

pelda (Člen)
18.06.2007 21:28:04
Offline

palivoměr

zdar...mám dotaz ohledně měřáku paliva na budíkách. Natankuju plnou, ujedu 160 km a budíky mi ukazujou 3/4 nádrže surpriseda přitom když se kouknu tak je tam sotva 1/4...
třeba je to prkotina, ani sem se v tom nevrtal protože bych to rozvrtal a určitě nedal dohromady.
Nevíte čím to je?idontknow

Koldan (Člen)
19.06.2007 07:54:17
Offline

Re: palivoměr

no spíš bych řek,že to blbě čteš.Za prvý,nekoukej do nádrže,podle toho poznáš prdlajz,páč je tvarovaná a zkresluje to. Za druhý, kolikrát taky jedu a koukám na palivoměr, ukazuje to tři čárky a já mám přitom najeto třeba těch 160, jenže stačí pár metrů,hups a jsou tam čárky 2.Von ten palivoměr je vopravdu spíš jen informačka,estli je tam moc nebo málo,mezi tím to moc nefunguje,prostě vím,že na nádrž najedu 230-270 km dle stylu jízdy a při tankování vynuluju počítadlo, beztak tam sů dvě,tag co.Nebo prostě jezdím tak dlůho,dokud nepřepnu na rezervu a pak vím,že mám ještě nějakých minimálně 50-70 km v pohodě na dojetí k benzínce,jen to nesmíš zapomenout přepnout zpět,páč příště bys moh bejt překvapenejbigsmile No a na to mi slůží právě ten palivoměr,dyž vidím,že jsou tam už jen dvě čárky,začnu si kontolovat,jestli mám dobře přepnutej palivovej kykyrykybigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jmajor (Člen)
19.06.2007 09:52:47
Offline

Re: palivoměr

prostě vím,že na nádrž najedu 230-270 km dle stylu jízdy

Tak to se mě ještě tuhle sezonu nepodařilo 170 - 190km surprised

XJelen (Člen)
19.06.2007 10:06:55
Offline

Re: palivoměr

jmajor psal:

prostě vím,že na nádrž najedu 230-270 km dle stylu jízdy

Tak to se mě ještě tuhle sezonu nepodařilo 170 - 190km surprised

A pak že plnotučná žerebigsmile ty vole to je nějak málo ne?


Strýcfajtr !!!
huskyb12 (Administrator)
19.06.2007 10:16:26
Offline

Re: palivoměr

Koldan dá max. 80 km/h páč dyž dá víc tak z tý zlatý pak nejdou umejt mouchy volové :)))


ale di, Ty brepto ...
Koldan (Člen)
19.06.2007 10:26:14
Offline

Re: palivoměr

je to i o čerpání,mašinu na hlavní stojan a až po hrdlo,že jo Kelly a hned najedeš vo 50 km vícbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
19.06.2007 10:28:37
Offline

Re: palivoměr

TO Husky: běž si volizovat kulky pesanefuckzlatá je dobrábigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mirass (Člen)
19.06.2007 10:33:58
Offline

Re: palivoměr

kdyz najedu 160km , tak mi to ukazuje ze tam nic nejni. kdyz to vodevru , tak tam fakt nic nejni... surprised

Koldan (Člen)
19.06.2007 10:40:53
Offline

Re: palivoměr

Mirass psal:

kdyz najedu 160km , tak mi to ukazuje ze tam nic nejni. kdyz to vodevru , tak tam fakt nic nejni... surprised

hm,tag zkus příště natankovat plnoubigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mirass (Člen)
19.06.2007 10:42:34
Offline

Re: palivoměr

Koldan psal:
Mirass psal:

kdyz najedu 160km , tak mi to ukazuje ze tam nic nejni. kdyz to vodevru , tak tam fakt nic nejni... surprised

hm,tag zkus příště natankovat plnoubigsmile

DYCKY DU DO PLNEJCH smile1

jmajor (Člen)
20.06.2007 11:31:51
Offline

Re: palivoměr

XJelen psal:
jmajor psal:

prostě vím,že na nádrž najedu 230-270 km dle stylu jízdy

Tak to se mě ještě tuhle sezonu nepodařilo 170 - 190km surprised

A pak že plnotučná žerebigsmile ty vole to je nějak málo ne?

Mě se taky zdá, minulou sezonu to bylo tak 200 -230, tak buď sem se otrkal a jezdím jako blázen a nebo týpek co ji ladil tak přeladil. Ale taky se mě to zdá docela málo.

ABik (Člen)
20.06.2007 11:46:41
Offline

Re: palivoměr

V jednom vláknu čtu jak jezdí spousta lidí i na plnotučné za pár litrů a tady se (zdá se) sešli ti, kteří mají opačný problém bigsmile
Já třeba nevybočuju z pakistan klubu a jezdím jak betonman. Tzn. mezi 230 a 270 km na nádrž. Kykyrykýýý nepřepínám, bo poctivě nuluju počítadlo a taky občas riskuju good Onehdá po výletu na Ecce Homo jsem zajel k pumpě, když na ukazateli svítilo 274km - no a vlezlo se tam 18,57 litru bigsmile

jmajor (Člen)
20.06.2007 11:55:15
Offline

Re: palivoměr

Tak to jsi měl akorát, já třeba přepínám, s tou spotřebou bych chtěl ještě dojet alespoň k benzínce. Nechtěl bych zažít tlačení pro benzín, z toho už jsem vyrostl když sem jezdil na fichtlovi. bigsmile

pelda (Člen)
20.06.2007 12:58:24
Offline

Re: palivoměr

tak už je to v poho....včera mi svitilo ze mam 3/4 nadrze a dnes sem nastartoval a uz mi tam blikala rezerva....mimochodem-taky neprepinam

jmajor (Člen)
20.06.2007 13:17:49
Offline

Re: palivoměr

pelda psal:

tak už je to v poho....včera mi svitilo ze mam 3/4 nadrze a dnes sem nastartoval a uz mi tam blikala rezerva....mimochodem-taky neprepinam

Třeba jsi náměsíčnej ani o tom nevíš. smile1

Ondráš (Člen)
20.06.2007 14:48:42
Offline

Re: palivoměr

ABik psal:

V jednom vláknu čtu jak jezdí spousta lidí i na plnotučné za pár litrů a tady se (zdá se) sešli ti, kteří mají opačný problém bigsmile
Já třeba nevybočuju z pakistan klubu a jezdím jak betonman. Tzn. mezi 230 a 270 km na nádrž. Kykyrykýýý nepřepínám, bo poctivě nuluju počítadlo a taky občas riskuju good Onehdá po výletu na Ecce Homo jsem zajel k pumpě, když na ukazateli svítilo 274km - no a vlezlo se tam 18,57 litru bigsmile

Ja jedu k benzince vzdycky kdyz se mi rucicka prehoupne na rezervu (cca 200 km) a beru tak okolo 12 litrů do plné.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
pelda (Člen)
20.06.2007 22:20:36
Offline

Re: palivoměr

jmajor psal:
pelda psal:

tak už je to v poho....včera mi svitilo ze mam 3/4 nadrze a dnes sem nastartoval a uz mi tam blikala rezerva....mimochodem-taky neprepinam

Třeba jsi náměsíčnej ani o tom nevíš. smile1

nebo možná to slunko...paří jek svina a v ty helme je pekny horko, takže mám mžitky před vočima....jen doufam ze na funkci to nebude mit vlivbigsmile

maňas (Člen)
23.06.2007 06:54:49
Offline

Re: palivoměr

ABik psal:

V jednom vláknu čtu jak jezdí spousta lidí i na plnotučné za pár litrů a tady se (zdá se) sešli ti, kteří mají opačný problém bigsmile
Já třeba nevybočuju z pakistan klubu a jezdím jak betonman. Tzn. mezi 230 a 270 km na nádrž. Kykyrykýýý nepřepínám, bo poctivě nuluju počítadlo a taky občas riskuju good Onehdá po výletu na Ecce Homo jsem zajel k pumpě, když na ukazateli svítilo 274km - no a vlezlo se tam 18,57 litru bigsmile

ale to vlastně znamená,že tam bylo ještě krásnejch 1.43 litrů mě se to na slovači podařilo dojet na tři deci pro rejpaly 0,3 litrů bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr