Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Loser (Administrator)
21.06.2007 00:17:52
Offline

jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

tak ted vam povim pohadku o tom, jak jsem si potvrdil, ze jsem totalni loser a jednou se sam ze sebe vobesim.

Dneska jsem mel obrovskou chut se projet. Z prace jsem prisel sice celkem pozde (v 8 vecer) a za Prahou byla videt blizici se boure, ale ta chut byla silnejsi. Pobral jsem doma veci a zajel jsem pres pul prahy pro moto. Ted byla jen otazka, kam to bude? Rozhodl jsem se, ze prozkoumam mne doposud nezname konciny za prahou smerem na jih. Objevil jsem celkem fajn tocky lesem smerem na Dolni Brezany. Kdyz jsem to projel a dojel az na nejaky kruhac, tak jsem to na nem hned otocil a sjel si to jeste jednou z kopce dolu. No a pak jeste jednou zpatky.
Kdyz uz jsem byl opet na kruhaci, tak jsem si rekl, ze se pojedu mrknout dal, jak to tam vypada. Kousek za brezanama mi zacal v kapse vybrovat mobil. Tusil jsem nejakou chlastacku, tak jsem to otocil zpet do brezan s tim, ze si tam dam nekde cigo a zjistim vo co jako slo. K me radosti jsem zjistil, ze se asi opravdu bude pit. Tak jsem si sundal ze zad batoh, vytahl cigara, jedno si zapalil, batoh polozil na plotnu od boxu a jal jsem se telefonovani, kde ze se to dneska bude odehravat. Jen co jsem zjistil misto pijetni akce, vodhodil jsem vajgl, nasadil helmici a rukavky, usedl na smoulinku a cely natesen jsem vyrazil zpet ku praze. Kdyz jsem si projel opet zname tocky a prijel do prahy, rikam si: "kua, jsem nejakej lehkejidontknow", saham si na rameno a ejhle, kde mam batoh??!!!!!idontknow No jasne-nechal jsem ho na plotne a po ceste z ni vodpad. Zanadaval jsem si do k.rev a do pussy, rychle votocil motyku a padil jsem zpet. Batoh jiz bohuzel nikdebadbad. Takze rychly telefonat kamosum do hospy, ze na ne jebu a vse vysvetlim zitra a horem padem domu k netu zjistit cislo do sporky na zablokovani karet. Celou cestu litaly vzduchem jen same pussypussy a jejich protejsek.
Kdyz jsem ted scital ztraty, tak jsem si musel rychle nalit panaka (decovyho) a v zapeti vam sdelit, jakyho mate loserovskyho kamarada.

vycet skod:
batoh: par kacek (neresim)
mp3 prehravac: 1300 kc
oblibeny krizovy sroubovak: 40 kc (mam k nemu hluboky citovy vztah)
jeden par cistych ponozek: 20 kc
stravenky: asi 3000 kc
doklady (obcanka, ridicak, technicak od bandasky, salinkarta, Z-karta): to jsem zvedav, kolik me to bude statidontknow
Zablokovani kreditky: 500 kc
zablokovani obyc. karty: 200 kc
Klice od bytu + cip k venkovnim dverim: 600 kc
neotevreny cigara: 70 kc
....
bude toho jeste asi vic, ale ted nedokazu premejslet, co vsechno jsem tam mel, takze to zjistim az casem az mi bude neco chybetidontknow

Ze sem se na to jezdeni kua nevysral a nedrzel se radsi svyho chlastanifuckfuck


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
MartysN6 (Člen)
21.06.2007 00:22:11
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

nooo coooment bigsmile

třeba budě mít štěstí jako nedávno Luboss s tím kufrem smile1

Loser (Administrator)
21.06.2007 00:27:44
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

nejhorsi je, ze za 14 dni vyrazime do te Francie. Tak jsem zvedavej, jestli se mi do te doby podari vyridit ridicak a technicak a dostat novy karty, abych mel na tu cestu prachyidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
škardík (Člen)
21.06.2007 01:35:26
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Loser psal:

nejhorsi je, ze za 14 dni vyrazime do te Francie. Tak jsem zvedavej, jestli se mi do te doby podari vyridit ridicak a technicak a dostat novy karty, abych mel na tu cestu prachyidontknow

Ty wogo moc tomu nevěřim. Já jel do itálie po podobným extenpore jen s pasem a velkym techničákem..


viz avatar:)
bečka (Člen)
21.06.2007 06:50:55
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

hlavně žes tam nezapoměl motorku


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Palino (Člen)
21.06.2007 07:02:32
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

MartysN6 psal:

nooo coooment bigsmile

třeba budě mít štěstí jako nedávno Luboss s tím kufrem smile1

On mu ho někdo vrátil?surprised


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Loser (Administrator)
21.06.2007 07:28:43
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

škardík psal:
Loser psal:

nejhorsi je, ze za 14 dni vyrazime do te Francie. Tak jsem zvedavej, jestli se mi do te doby podari vyridit ridicak a technicak a dostat novy karty, abych mel na tu cestu prachyidontknow

Ty wogo moc tomu nevěřim. Já jel do itálie po podobným extenpore jen s pasem a velkym techničákem..

a ridicak jsi mel? Ja myslel, ze s velkym technicakem te stejne fizlaci poslou do hajeidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
jennys (Člen)
21.06.2007 07:59:08
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Mno, nejvíc by mě s*al ten křížák, ostatní věci ztrácí kdekdobigsmile

Ale nepodlíhej panice, možná se ti doklady vrátí, on se občas nějaký dobrák najde, co je pošle majiteli, věci, co jdou prodat už nenajdeš, ale doklady snad jo.good

Koldan (Člen)
21.06.2007 09:00:21
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

tak to začíná a jednůc třeba zapomenš partnerku na hranicích po odpočinku,že jo Kellybigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
21.06.2007 09:11:25
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Jak ju znáš dýl tak ti ta ztráta tak nějak nepřijdesmile1


God Save The Queen!
luboss (Člen)
21.06.2007 09:20:08
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Pavel_B12 psal:
MartysN6 psal:

nooo coooment bigsmile

třeba budě mít štěstí jako nedávno Luboss s tím kufrem smile1

On mu ho někdo vrátil?surprised

cau, ano, ozval se mi clovek, ze ma muj kufr. Opravdu jej velmi setrne otevrel a vratil mi naprosto vsecno vcetne temer 4tis v penezence... chtel jsem mu je dat a rekl, ze mi radsi da tecku, protoze kdyby si to nechal, poslal by mi doklady postou a nevyplacene good

dobri lide jeste ziji... jen mi trochu zavaril, protoze to nasel jeho otec, privezl to k nemu na chalupu, vyndal z auta a on si na to vzpomnel za tri dny, kdy ja mel vsechno zarizeny bad

ale zase ten klid, ze to vsechno mam ...


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Candyman (Člen)
21.06.2007 09:45:59
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Čeče to je mi líto, snad ti ty doklady někdo pošle poštou, známemu takhle hodil doklady někdo přímo do schránky. Já jednou nechal peněženku v jedné pizzerii a když sem se tam pro ní vracel, tak mi ji samozřejmě někdo vybral, ale papíry tam nechal a odevzdal ji na bar.

škardík (Člen)
21.06.2007 09:47:59
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

škardík psal:
Loser psal:

nejhorsi je, ze za 14 dni vyrazime do te Francie. Tak jsem zvedavej, jestli se mi do te doby podari vyridit ridicak a technicak a dostat novy karty, abych mel na tu cestu prachyidontknow

Ty wogo moc tomu nevěřim. Já jel do itálie po podobným extenpore jen s pasem a velkym techničákem..

Hele u nás se dá ukecat kde co a tam mě naštěstí nestavěli. Neměl jsem nic než pas a ten TP. A to mi eště cestou dom v rakousku ten pas vylít z tankbáglu, ale naštěstí dolít jen mě na ruku. Jinak nevim co bych na tej dálnici dělal..


viz avatar:)
Loser (Administrator)
21.06.2007 10:53:29
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Jak psal Luboss - dobri lide jeste existuji (ale taky existuji polovicni k.rvy). Prave mi volal kamos, ze mu nekdo volal, ze ma moje veci (kde na toho kamose vzal kontakt, opravdu netusimidontknow). Tak jsem hned volal typkovi a domluvil se s nim na predani.
Batoh pry nasel vcera vecer v Brezanech u benzinky (kde jsem vubec nestavel) a v batohu byla pak uctenka z te benzinky (bohuzel jeste nevim za kolik). Takze si nekdo natankoval plnou nadrz nez jsem stihl zablokovat karty a pak batoh zahodil. Dokonce tam pry nechal i vsechny stravenky a doklady. Ztraty budu zjistovat az si to vyzvednu.

Timto chci podekovat hodnemu a poctivemu nalezcigoodgoodgood

Jen nevim, co bych mu mel dat jako odmenuidontknow Myslite, ze flaska Jamesona a petikilo by mohlo stacit?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
sonyk (Člen)
21.06.2007 11:13:45
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

ja vas kluci nechapu proc doklady a td vozite v zavazadlech.kurna dit ty kalhoty a bundy maj kapsy.ja v batohu vozim akorat piti,mikinu, nejaky to papani a citovej sroubovak bigsmile.


btw tak to cumim ze ten clovek vodevzdal kufr bych ho za to vozral jak mrte kdyz nechtel love.

a ten batoh no aspon to mas holt si si natankoval na mesic dopredu no smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Newada (Člen)
21.06.2007 11:53:12
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Woe Sonyk. ztratit batoh s pár věcma neni žádnej adrenalin. Nejlepší je sebou vozit co nejvíc dokladů a důležitejch dokumentů, který ani v tu chvíly nepotřebuješ, aby si pak měl celej tejden co dělat s vobíháním ouřadů. bigsmilebigsmilebigsmile


jak dlouho ještě?
Mirass (Člen)
21.06.2007 11:55:32
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

aspoň že máš ty doklady. vyřizovat nový je vždycky pěknej voser.

sonyk (Člen)
21.06.2007 11:59:30
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Newada psal:

Woe Sonyk. ztratit batoh s pár věcma neni žádnej adrenalin. Nejlepší je sebou vozit co nejvíc dokladů a důležitejch dokumentů, který ani v tu chvíly nepotřebuješ, aby si pak měl celej tejden co dělat s vobíháním ouřadů. bigsmilebigsmilebigsmile

na tom neco bude bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mour (Člen)
21.06.2007 12:18:48
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

No, já bych určitě na Policii nahlásil ztrátu dokladů s následným najitím někde na druhý den. Pokud neučiníš, může se stát, že Ti přijde třeba upomínka na platbu splátky za televizi, kterou si někdo koupil na Tvoje doklady, nebo něco tak. A pokud budeš mít od poldů zápis, tak Ti můžou skočit na hrb.
Nevýhoda je, pokud tu ztrátu nahlásíš, pravděpodobně Tě nemine vyřízení novýchidontknow

Ondráš (Člen)
21.06.2007 13:40:54
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

No já v sobotu ztratil kousek výfuku. Prostě ve Stochově tam byl a v Broumech už ne... Nepředpokládám, že by to někdo našel a už tím spíš že by mi to chtěl vrátitsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
luboss (Člen)
21.06.2007 14:19:28
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Mour psal:

No, já bych určitě na Policii nahlásil ztrátu dokladů s následným najitím někde na druhý den. Pokud neučiníš, může se stát, že Ti přijde třeba upomínka na platbu splátky za televizi, kterou si někdo koupil na Tvoje doklady, nebo něco tak. A pokud budeš mít od poldů zápis, tak Ti můžou skočit na hrb.
Nevýhoda je, pokud tu ztrátu nahlásíš, pravděpodobně Tě nemine vyřízení novýchidontknow

Moure, bohuzel, ale nezazil jsi ten voser presvedcovat policajta aby tu ztratu zapsal. Oni to totiz uz resi obecni urady a mesta... a ty pracuji jen v urednich hodinach, ze?

ja ztratil ten kufr v patek a pak bylo jeste v pondeli volno... musel jsem policajta vyprudit at to napise, ze jsem to nahlasil a tech kecu? nejhorsi je, ze oni to fakt udelat nemusi badbadbad


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
luboss (Člen)
21.06.2007 14:20:53
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

jo a navic ti to napise na kus papiru a ne do takovyty knihy co se archivuje atd...


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Loser (Administrator)
21.06.2007 15:18:15
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Tak uz mam veci kompletne zpatky. Doknce i sroubovak, s kterym jsem se hned musel pomazlit a omluvit se mubigsmile
Benzin nakonec nikdo netankoval - to byla moje uctenka z toho dnegood

Takze jeste jednou dekuji poctivym nalezcum pani a panu Zilerovym.
Kdybyste meli nekdo pres tyden cestu kolem Ohrobce, tak se zastavte za onou pani - je to fakt kost a celej den byva doma samaidontknowbigsmilebigsmilebigsmile Bude jiste rada za kazdou navstevugoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
21.06.2007 15:21:43
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Loser psal:

Tak uz mam veci kompletne zpatky. Doknce i sroubovak, s kterym jsem se hned musel pomazlit a omluvit se mubigsmile
Benzin nakonec nikdo netankoval - to byla moje uctenka z toho dnegood

Takze jeste jednou dekuji poctivym nalezcum pani a panu Zilerovym.
Kdybyste meli nekdo pres tyden cestu kolem Ohrobce, tak se zastavte za onou pani - je to fakt kost a celej den byva doma samaidontknowbigsmilebigsmilebigsmile Bude jiste rada za kazdou navstevugoodgoodgood

A že si jí hned nepozval na 2 rumy?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
21.06.2007 15:32:05
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

sem vogo zrovna u sebe zadny nemel a hospoda taky v nedohlednubadbad
Ale asi se tam jeste pojedu nekdy podivat ... dobre se s ni kecalo a tezce srala na to, ze ji doma breci dvouletej kluk - prej:"to je dobry, von k nemu prijde pes a zabavi ho"
Tomu rikam vychovagoodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Póla (Člen)
21.06.2007 15:37:43
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Blbí mají štěstí....bigsmilebigsmilebigsmile

(nic osobního)...

jennys (Člen)
21.06.2007 15:55:06
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Ty woe, asi si dám kolečko kolem Břežan, byl jsem kousek od tamaď na vojně, Losere, ty jsi vlastně Winnergood

Loser (Administrator)
21.06.2007 15:58:15
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

jennys psal:

Ty woe, asi si dám kolečko kolem Břežan, byl jsem kousek od tamaď na vojně, Losere, ty jsi vlastně Winnergood

ze by?idontknowidontknow ja myslim, ze ani ne ... stalo me to 700 na blokaci karet a 500 jako nalezny .... kua to mohl bejt drak jak svinbadbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
21.06.2007 15:58:29
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

jennys psal:

Ty woe, asi si dám kolečko kolem Břežan, byl jsem kousek od tamaď na vojně, Losere, ty jsi vlastně Winnergood

Bacha aby nespychbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Rendy (Člen)
21.06.2007 16:22:13
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

....kua Loser , ty boduješ smile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Ondráš (Člen)
21.06.2007 16:24:17
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Rendy psal:

....kua Loser , ty boduješ smile1

Bak se nám bude chlubit, že umí rozvracet manželstvísmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
21.06.2007 16:30:49
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Ondráš psal:
Rendy psal:

....kua Loser , ty boduješ smile1

Bak se nám bude chlubit, že umí rozvracet manželstvísmile1

Vogo, to nahodou skoro umim - uz kvuli me dostala jedna vod staryho pres drzkubadbad
hrdej na to nejsem, ale aspon se neco dejegoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Rendy (Člen)
21.06.2007 16:35:48
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

...vše špatné je k něčemu dobré smile1 dneska jsi mě pobavil good záletník jak cyp bigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Ondráš (Člen)
21.06.2007 16:38:51
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Loser psal:

Vogo, to nahodou skoro umim - uz kvuli me dostala jedna vod staryho pres drzkubadbad

A tys byl rád, že si to nebyl ty, co? bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
MartysN6 (Člen)
21.06.2007 16:42:44
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Póla psal:

Blbí mají štěstí....bigsmilebigsmilebigsmile

podepisuju bigsmile

Loser (Administrator)
21.06.2007 16:58:48
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Ondráš psal:
Loser psal:

Vogo, to nahodou skoro umim - uz kvuli me dostala jedna vod staryho pres drzkubadbad

A tys byl rád, že si to nebyl ty, co? bigsmile

Radsi uz ani nebudu jezdit k nam dom ... von je to sice takovej vjechejtek hubenej, ale jak ho chytne rapl, tak by mu ani Koldan nezaplacal usiskabadbad
A to jsem s ni krome jedne pusy a par vasnivejsich SMS nic nemelbadbadbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
21.06.2007 17:21:21
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Rendy psal:

...vše špatné je k něčemu dobré smile1 dneska jsi mě pobavil good záletník jak cyp bigsmile

woe, jak pobavil. To jsou vsechno vazne a smutne veci. To se v podstate smejes cizimu nestesti - memu a jedne nestastnice s monoklem pod levym vokem

Dej si bacha abych do tebe na srazu nenasoukal dva rumy a pak si te nevodtah na pokoj, kde bysme si te s defkou pekne podalibigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Rendy (Člen)
21.06.2007 17:38:43
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

...kuuuuwa Loser už se těšíííím goodgoodbigsmile to mi zase bude zle badsick  nicméně tvou výzvu přijímám goodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Loser (Administrator)
21.06.2007 18:09:09
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Rendy psal:

...kuuuuwa Loser už se těšíííím goodgoodbigsmile to mi zase bude zle badsick  nicméně tvou výzvu přijímám goodsmile1

ajajaj, ze furt neco slibujuidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Rendy (Člen)
21.06.2007 18:21:36
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Loser : jedeš na tu Oravu ???


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Loser (Administrator)
21.06.2007 18:31:34
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Rendy: toz rad bych jel, ale musim dat do cajku motyku, koupit poradny vobleceni a psychicky se pripravit na trip po Francii, kam vyrazim 5.7. (uz to teda tady skoro nemuselo dopadnout diky te vcerejsi ztrate). Mam toho ted vopravdu mocidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Rendy (Člen)
21.06.2007 18:36:25
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

...tož to mě teda mrzí , zase se minem bad ale příprava musí být good hlavně dávej pozor at něco nestratíš , zajisti si věci jak mají děcka rukavice goodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Loser (Administrator)
21.06.2007 19:01:44
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Rendy: si vse dulezite privazu na toho svyho kolibrika - stejne ho vubec nepouzivam a navic se po me budou francouzky votacetgoodgood

Ale neboj, srazu bude jeste spousta, tak se urcite nekde potkame. A kdyby ne, tak ja zas na podzim usporadam Hamrovskej verval a vyberu termin, kdy se ti to bude hoditgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Rendy (Člen)
21.06.2007 19:03:53
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

oooo tak to jsem potěšen , Hamry se mi tůůůze líííbily goodgoodgoodbeerwinebeerwinebeerwinebeerwinesickhelpbigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Loser (Administrator)
21.06.2007 19:09:03
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

Rendy psal:

oooo tak to jsem potěšen , Hamry se mi tůůůze líííbily goodgoodgoodbeerwinebeerwinebeerwinebeerwinesickhelpbigsmile

tak to jsem rad. Letos si schvalne vodpustim vzduch ze zadni pneu a vyhodim jednu svicku, abych vam udelal radost a mohli ste mi rict, ze mam mekej zadek a jede mi to jen na tri valybigsmilebigsmilebigsmile
A samozrejme nezapomenu vzit i tu svoji defku slovenskougoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
21.06.2007 19:12:12
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

no nic panove, jdu dom. Uz me to zde neba a stejne celej den houby delam. Du se vyspat na zitrejsi slejvakbeerbeerbeerbeerbeerbeerwinewinewinebeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeer


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Rendy (Člen)
21.06.2007 19:17:16
Offline

Re: jak si Loser sve loserovstvi potvrdil

....a já jdu taky na chnapáka beerbeerbeergoodsmile1 ...přeji dobrou chut smile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr