Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » MCs a zádovky....

hans (Člen)
24.06.2007 18:56:58
Offline

MCs a zádovky....

cituju dotaz z jednoho fora:
"mam jednu otazku...ted v sobotu se u nas v bene poprali motorkari,dva kluby mezi sebou, snad pri udajne kvuli tomu ze,byli oba neoficialni a ze se znak nesmi nosit na zadech,ten druhy mel znaky na rukavech a vepredu...mohl by mi to nekdo trosicku vysvetlit?nebo da se nekde sehnat nejaka pravidla?.....[B.S]"

jednou už jsem nad tím taky přemýšlel, když mi někdo z motorkářů pomluvil nějaký mladý týpky, kteří si údajně dovolili dát nášivky na záda....
jelikož si u nás sami chcem nechat udělat nášivky na hrby, zajímalo by mě jak to teda je (abych taky někde nedostal do rypáku smile1)
odpověď na tom foru byla jen jedna a to že žádný takový pravidla neexistujou (což je logický)....max asi takový to nepsaný....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
škardík (Člen)
24.06.2007 19:30:34
Offline

Re: MCs a zádovky....

Prostě hovada. Nejspíš ty s nášivkama na rukávech lezou do řiti nějakejm tvrdejm MC(rozuměj čekatelé) a tak si chtěli šplhnout. Zkrátka matláci. Až si budu chtít dát nášivku na záda, tak si jí tam dam a až na mě někde MC vyjedou, tak jim řeknu že BC má v čechách 713členů, tak ať mě nese*oufuckbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


viz avatar:)
hans (Člen)
24.06.2007 19:37:33
Offline

Re: MCs a zádovky....

bigsmilebigsmilebigsmile

silnou základnu to máme....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Lihy (Člen)
24.06.2007 20:25:11
Offline

Re: MCs a zádovky....

A silný refrén jak HOVADO bigsmile

Bandit PIČO Bandit PIČO
Bandit PIČO Bandit PIČO

bigsmile

svatej (Člen)
25.06.2007 16:38:48
Offline

Re: MCs a zádovky....

Lihy psal:

A silný refrén jak HOVADO bigsmile

Bandit PIČO Bandit PIČO
Bandit PIČO Bandit PIČO

bigsmile

hej,hej,hej. . . bigsmile


Amen. . .
Mirass (Člen)
25.06.2007 16:56:58
Offline

Re: MCs a zádovky....

svatej psal:
Lihy psal:

A silný refrén jak HOVADO bigsmile

Bandit PIČO Bandit PIČO
Bandit PIČO Bandit PIČO

bigsmile

hej,hej,hej. . . bigsmile

yeah yeah!!bigsmile

kufor (Člen)
25.06.2007 17:15:09
Offline

Re: MCs a zádovky....

bigsmile bigsmile bigsmile bigsmile
tu sa zas zadarilo ...


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
vorel (Člen)
25.06.2007 17:26:37
Offline

Re: MCs a zádovky....

račej zvostaněme pri tej našej téme


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
25.06.2007 18:01:48
Offline

Re: MCs a zádovky....

ja ty MCs nechapuidontknowidontknow Vo co jim jako go?
Tak kua bud jezdim sam a muzu si na triku a bunde nosit co chci nebo jezdim s nejakou bandou a pak nosime teda treba stejny picoviny na cem chcem, ne? Proc by me mel nekdo dat pres drzku proto, ze mam nekde nejakou nasivku (nebo ji mam nasitou treba na prdeli a jeste vzhuru nohama)idontknowidontknow

Jsem moc rad, ze jsem mezi vami a ze jste mi na zimnim srazu nedali pres hubu, kdyz jsem tam prisel ve svem tymovem "Hi Loser" trikugoodgood Dekujibigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
gore (Člen)
25.06.2007 18:58:05
Offline

Re: MCs a zádovky....

pic mate fsici pravdu sou to najebove jak svinaidontknowidontknow mam mezu nima celkem dost kamosubeerbeer ale je tam fakt dost takovajch ze at nas je kolik chce tak na ty zada si neco das a na hubu fakt dostanessicksickuz sem takovejch hodne zazilbadbad sou to velkypussypussy srat na ne
nevim jesli sem se dobre vyjadril ale tak me to zrovna napadlo a specam nabeerbeerbigsmilebigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Palino (Člen)
25.06.2007 19:07:25
Offline

Re: MCs a zádovky....

Nějak to nechápu. To jako když si našiju na záda nášivku MC Kačer Donald Uherské Hradiště, tak mně jako někdo bude chtít dát na držku, nebo jde jen o zneužívání jejich loga?
Vysvětlí mně to někdo?helpidontknow


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Karlos (Člen)
25.06.2007 19:37:35
Offline

Re: MCs a zádovky....

Pavel_B12 psal:

Nějak to nechápu. To jako když si našiju na záda nášivku MC Kačer Donald Uherské Hradiště, tak mně jako někdo bude chtít dát na držku, nebo jde jen o zneužívání jejich loga?
Vysvětlí mně to někdo?helpidontknow

Pokud tě varujou a ty neposlechneš, tak přes tu hubu můžeš opravdu dostat bad


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
spidys (Člen)
25.06.2007 19:49:25
Offline

Re: MCs a zádovky....

nechápu idontknow


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Karlos (Člen)
25.06.2007 20:03:45
Offline

Re: MCs a zádovky....

1% MC kluby, které jsou u nás zakládány musejí projít dá se říct přijímacím rituálem, který může trvat i několik let. Nejvyšší 1% MC klub u nás - Hells Angels MC Bohemia je jediným klubem, který má právo udělovat ostatním klubům, které chtějí mít třídílný znak na zádech povolení. Hells Angels je u nás v tomto směru královským klubem a každý, kdo chce nosit název svého klubu na vestě o to musí nejdříve požádat právě je. Tim hůř, když si dá na záda ke všemu ještě MC, tim má zaděláno na průser. Místní MC kluby na tradici dodržování zásad těchto pravidel dost daji, protože cesta k získání barev je složitá a náročná a proto nejsou rádi, když si (byť i ze srandy) nějací kluci na fichtlech daj na záda MC Kozí Lhota Riders apod. Nemusí se ani jednat o třídílné barvy, stačí, když se třeba nášivka podobá barvám jinému MC klubu. Taky záleží na obsahu, těžko se bude penalizovat osoba s nášivkou Bandit Pičo bigsmile Já jsem Supportem Black Dogs LE MC a tam je to obdobný, zneužití barev BD LE MC je trestným činem, akorát s rozdílem, že bysme to neřešili bitkou smile1 Patříme mezi 99% Law Enforcement kluby, tedy kluby PRO zákon a právo nošení znaků MC trvalo taky několik let, když nás schvalovali ostatní LE MC kluby z Evropy. Takže když teď budou chtít třeba vojáci udělat svuj vlastní MC klub, musí zas požádat Black Dogs o udělení barev. Pro motorkáře, který vidí v jízdě pocit svobody a volnost je to dost svazující pocit, ale tak to prostě je a určitě bych neházel patky s tim, že na záda si můžu lípnout co chci. Můžu, ale... good


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
SLUGI (Člen)
25.06.2007 20:08:59
Offline

Re: MCs a zádovky....

... zkrátka je lepší se na ňáký MC vys...a místo blbejch nášivek nosit triko "BANDIT PIČO" goodgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Karlos (Člen)
25.06.2007 20:11:38
Offline

Re: MCs a zádovky....

SLUGI psal:

... zkrátka je lepší se na ňáký MC vys...a místo blbejch nášivek nosit triko "BANDIT PIČO" goodgood

Je to jedna z těch dobrejch možností good


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Kelly01 (Člen)
25.06.2007 20:14:44
Offline

Re: MCs a zádovky....

Budu upřímnej..

Zbožňuji motorky..

Mám rád lidi kolem nich a je mi jedno na čem jezdí a kolik jim je..

Ale tohle ortodoxní stádování a hraní si na něco o víkendech a dovolených(pravých MC bude u nás tak na prstech jedné ruky) je mi na háku a je mi z nich nasick

A jejich stanovy a kydy okolo jsou mi u pussy

Buď jsem motorkář nebo neidontknow


God Save The Queen!
Karlos (Člen)
25.06.2007 20:21:32
Offline

Re: MCs a zádovky....

Kelly01 psal:

Budu upřímnej..

Zbožňuji motorky..

Mám rád lidi kolem nich a je mi jedno na čem jezdí a kolik jim je..

Ale tohle ortodoxní stádování a hraní si na něco o víkendech a dovolených(pravých MC bude u nás tak na prstech jedné ruky) je mi na háku a je mi z nich nasick

A jejich stanovy a kydy okolo jsou mi u pussy

Buď jsem motorkář nebo neidontknow

Máš pravdu, pravých MC u nás fakt moc néni, přece jen nejsme jůesej, nicméně pravidla si naše MC převzala od nich, takže v základu to vyjde nastejno. Jak řikám, některý motorkáři je nesnášej, některý je ignorujou, některý jim donášej, jiný s nima zastepujou.......Kuhva, co to plácám surprisedbigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Kelly01 (Člen)
25.06.2007 20:27:24
Offline

Re: MCs a zádovky....

donášej=konfidenti=MC STBsurprised

Wowsurprised

A co důvěrníky,důvěrníky mátesmile1

Nechme toho,tohle už tu bylo jednou..

Krutou pravdou by byl závěr jak minule s DOGem...

Všude jsou magoři co to kazí,jedinci co to berou fakt vážně a zbytek je stádo co se veze..

Ale tak to je u MC,v továrnách,v politice,všudesmile2

Du na fernet a požádat o pár ran tenisovým míčkem od MC Kočičí prackasmile2


God Save The Queen!
Karlos (Člen)
25.06.2007 20:34:00
Offline

Re: MCs a zádovky....

Kelly01 psal:

donášej=konfidenti=MC STBsurprised

Wowsurprised

A co důvěrníky,důvěrníky mátesmile1

Nechme toho,tohle už tu bylo jednou..

Krutou pravdou by byl závěr jak minule s DOGem...

Všude jsou magoři co to kazí,jedinci co to berou fakt vážně a zbytek je stádo co se veze..

Ale tak to je u MC,v továrnách,v politice,všudesmile2

Du na fernet a požádat o pár ran tenisovým míčkem od MC Kočičí prackasmile2

To byla jen taková prdel bigsmile I když u 1% si jistej nejsem ničim. Jinak myslim, že si za tim Kelly udělal slušnou tečku, ať si to každej přebere dle svýho good Pozdravuj bratry z Kočičí pracka MC bigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Honza B12 (Člen)
25.06.2007 22:04:55
Offline

Re: MCs a zádovky....

Kelly01 psal:

Budu upřímnej..

Zbožňuji motorky..

Mám rád lidi kolem nich a je mi jedno na čem jezdí a kolik jim je..

Ale tohle ortodoxní stádování a hraní si na něco o víkendech a dovolených(pravých MC bude u nás tak na prstech jedné ruky) je mi na háku a je mi z nich nasick

A jejich stanovy a kydy okolo jsou mi u pussy

Buď jsem motorkář nebo neidontknow

Tentokrát do písmene souhlasím good

Koldan (Člen)
25.06.2007 23:20:12
Offline

Re: MCs a zádovky....

v Buchlovicích, to je v Asii u Uherského Hradiště byl založen taky klub, hnedkaj něgdy po sametové,kluci co měli přivezené mašiny začali pořádat srazy,jen tak,bez zisků a komerce.Gdyž pak našetřili love,kupovali si lepčí mašiny a ty sfoje starší,ojeté,prodávali sfým následovníkům,věčinou dalším mladým,keří sa zhlídli ve starších.A tak to pěkně pokračovalo,staří prodávali sfé mašiny, kupovali si je mladší a zas prodávali sfé fechtly a jawky mladším a končilo to něgde u těch desetiletých,keří snili vo tom,jag si jednůc až budů mít sednáct kůpí tu silnější mašinu po starším sůsedovi.díky tomu a samo i kvůli fajnové cestě v blízkosti (buchláky) se to v té malé dědině celkem rozjelo,že tam brzo bylo mašin tag jag v nějakým velkým městě.No a že tag hezky pořádali ty srazy,tag si založili i klub: motoclub buchlovice (MCB) no a tady pohádka skončila.Kluci se vydali něgde do čech a vrátili se s klapačkama a mašinama rozbitýma. je mi z teho nablití.proč by mi něgdo měl zakazovat to,že si s kámošama dáme na záda nějaké značky,z jakého práva? aŤ si má kdo co chce na zádech,je mi to jedno,řekne nejezdi na naše srazy ,nejsi členem?nepojedu,budu to respektovat,ale proč on by mi měl poroučet co můžu já?proto,že je to magor, kerej si hraje na ameriku a má za sebou dalších dvacet bezmozků?gde zme?  idontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Fany (Člen)
25.06.2007 23:58:26
Offline

Re: MCs a zádovky....

Naprostý sůhlas s Koldanem.good


Kdo nejezdí, nikdy to nepochopí...
inkvizitorr (Administrator)
26.06.2007 00:39:41
Offline

Re: MCs a zádovky....

gore: tys zlitejbigsmilebigsmilebigsmile

zbytek: bejt emsí neni vo motorkách, bo nejsme právě v těch jůesej, už sme to tu probírali x-krát, je to vo pocitu začlenit se do stáda, to chtěj většinou všichni a ti co nejsou schopni fungovat sami a tak se členěj k emsí, kde za různý usluhy pro svoje emsí nebo obecně pro myšlenku emsí získávaj určitý výsostný práva ostatních emsí nebo jakousi ochrannou ruku...
v současný době je to dle mě vrchol trapnosti zvlášť v případě těch fízlemsí (dog ví, že s mým názorem bude hejbat těžkosmile1)

inkviz po x-pivech lehnout si jdoucí a do krumlova pozdravujícíbigsmilegood


doba je temná...
jardagsf (Člen)
26.06.2007 06:38:30
Offline

Re: MCs a zádovky....

nazdar woe
jardagsf v kolbence strizliv zarezavajicismile2bigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
maňas (Člen)
26.06.2007 06:47:39
Offline

Re: MCs a zádovky....

já nevím,dostal sem se na srazík NEW RANGERS MC no a tam si těch nášivek taky dost hleděli,byli tam nějaký mlaďáci s podobnejma nášivkama,takže jim řekli ať to buďto sundaj,nebo vypadnou,že by se jim mohlo něco stát a mysleli to asi vážně,znám pár kluků kteří usilujou jako klub se dostat mezi MC,už asi 4 roky,podle toho když se bavím s jejich prezidentem,je to dost náročný na čas,v podobě učastí na akcích ostatních MC ,co se týče nášivek mezi ostatníma ti asi nikdo nic neřekne,jen pokud to bude nějaká jejich akce.
Hold maj svůj svě a pokud se chceš účastnit,nějaký jejich akce,hold se musíš jejim pravidlům podřídit smile1


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Koldan (Člen)
26.06.2007 07:28:30
Offline

Re: MCs a zádovky....

tagže v podstatě celé emcíčkářství je vo tom,že čtyři roky ze sebe dělám kašpara,pak si možu našit na záda nějakej pomalovanej hadr a dyž uvidím nějakýho neemcíčkáře co má taky hadr na zádech,tag můžu zavolat spoustu mých kámošů emcíčkářů a říct mu ať ten hadr sundá,nebo bude férovka. děkuju nechcu.Eště bych pochopil to,že bude něgdo nasranej za to,že budu nosit na zádech vokopírovanej hadr,stejnej jako má nějakej ten hustohustej klub,ale to,že si udělám sfé barvy,napíšu,že jsem členem motoclubu příznivců  Pákistánu a pak dojde nějakej kašpar a bude mi říkat,že to nesmím nosit,mi přijde hódně divný.Ať si maj sfé kluby,aťsi dělaj akce na kerý nesmím,jak sem napsal budu to respektovat,ale co je jim kurva do druhých,pokud se do nich nenaváží a nevšímaj si jich.To jako voni proto,že dostalo vot těch kašparů z jůesej možnost mít na zádech nějaký hadry,tak tady budou stanovovat pravidla co si kdo može dát na záda  a pod jakým klubem chce jezdit? je mi z teho na blitísick


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
26.06.2007 07:47:11
Offline

Re: MCs a zádovky....

Karlos psal:

......zneužití barev BD LE MC je trestným činem, akorát s rozdílem, že bysme to neřešili bitkou smile1 good

....hmmm vážně trestný čin?surprisedidontknowbigsmilebigsmilebigsmile ....to jakože dáte takového motorkáře k soudu ...třeba jako Budvar ty američany?? bigsmilebigsmilebigsmile

Palino (Člen)
26.06.2007 07:51:02
Offline

Re: MCs a zádovky....

To je tedy pěkný humus. Zažil jsem komanče, kteří mně nařizovali ostříhat vlasy, zakazovali nosit džíny do školy, přikazovali chodit do prvomajového průvodu( a nebýt přitom ožralý), cpali mě do svazáckého mundůru s nášivkama(byly jen na rukávech - příprava na vstup do stranybigsmile).
Pak přišly jedny z nejkrásnějších dnů v mém životě a vše, co se nesmělo se zase mohlo, to co bylo před rokem nemyslitelné najednou bylo možné.
Tím spíš je pro mě nepochopitelné, že má někdo potřebu se organizovat takovým způsobem. Asi si potřebují vyzkoušet totalitu. badbadbad


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
26.06.2007 09:20:07
Offline

Re: MCs a zádovky....

kankrítman: vogo nerozčiluj se, ti praskne eště céfka a co paksurprised


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
26.06.2007 09:20:53
Offline

Re: MCs a zádovky....

A proto buďme rádi že máme Banditpussy goodsmile1


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
26.06.2007 09:24:10
Offline

Re: MCs a zádovky....

Kelly01 psal:

A proto buďme rádi že máme Banditpussy goodsmile1

a tak mě tak napadá, tuhle sem viděl někoho s nápisem na zádech "buell pičo" co kdyby sme mu šli rozbít držkusurprisedbigsmilebigsmilebigsmile, na férofku samozřejmě, patnáct bandiťáků na jednoho jebkařebigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
osiris (Člen)
26.06.2007 09:25:09
Offline

Re: MCs a zádovky....

...šaškárna bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
26.06.2007 09:31:35
Offline

Re: MCs a zádovky....

A jak uvidím někoho s HondaPičo tak volám a rozbijem mu držku takygood

Valím do kovomatu nechat si useknout nějakej řetěz v metrážigood


God Save The Queen!
Čendina (Člen)
26.06.2007 09:48:58
Offline

Re: MCs a zádovky....

Já chci bejt GSXRpussy , ale že jste to vy, z čistý solidarity, tak si to nechám našít na ****  a ne na záda.

Jerry (Člen)
26.06.2007 10:54:44
Offline

Re: MCs a zádovky....

Čendina bigsmilebigsmilegood
Kelly  máš rád lidi kolem motorek? a to jako třeba i mě?surprisedsurprisedsurprised (já tě taky miluju, tajně, už dávnosmile1)
Koldan  jo. Naklepou ti že máš něco na zádech co se jim nelíbí.Ale takový jsou přece lidi! Jinde tě třeba odpálej nebo podříznou protože se jim taky nelíbíš bo máš jinou barvu nebo náboženství.Lidi jsou svině. To sis ještě ve svejch letech nezvyk?

Prvomájový průvody byli fajn. Byla tam strašná prdel.bigsmile
Do KSČ jsem vždycky chtěl ale oni že prej mě ani náhodou.smile2smile2

A jedinej kdo se tomuhle bláznění kolem MC vymyká je JAWA klub ČR bo je nejstarší, u nás nejtradičnější a je tady od roku razdva. I když jak vím tak i oni se museli trochu těmhle kravinám přizpůsobit.
Jdu do hospody zkontrolovat jestli se mi přes bouřku nesrazilo pívo. Nebo to platí pro mlíko? Radši jdu chutnat. bigsmile
Zdar


A kurva...
hans (Člen)
26.06.2007 13:38:05
Offline

Re: MCs a zádovky....

ještě bych pochopil, že se neěkomu nelíbí, když si na záda lípnu MC bez toho, abych na to x let čekal....budiž, i když kravina....ale když si na záda připíchnu něco ve stylu Halda hnoje Kosova Hora a dám si tam zkříženej kuřecí pařát, tak do toho snad může bejt každýmu houno, ne??idontknowidontknow


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kelly01 (Člen)
26.06.2007 13:51:45
Offline

Re: MCs a zádovky....

Vtipnésmile1bigsmilegood


God Save The Queen!
svatej (Člen)
26.06.2007 14:21:17
Offline

Re: MCs a zádovky....

Čendina psal:

Já chci bejt GSXRpussy , ale že jste to vy, z čistý solidarity, tak si to nechám našít na ****  a ne na záda.

a vo co,ze ne.bigsmile

Jinak tuhle na me,na Motocyklu 2006, blbe Andelove koukali,kdyz sem kolem prosel s trikem Bandit pussy na zadech.surprised


Amen. . .
jennys (Člen)
26.06.2007 14:24:21
Offline

Re: MCs a zádovky....

Dyť je to všechno k hovnu,pussy všech zemí, spojte se.bigsmile

Čendina (Člen)
26.06.2007 14:29:28
Offline

Re: MCs a zádovky....

svatej: asi ses jim líbil smile1))))

My jsme si tudlec s holkama říkali že bejt MC muší bejt hrozně fajn a že je vlastně škoda že členem MC nemůže bejt žencká. Teda to my nevíme, to my jen slyšely, ale po těch 2 flaškách bechera už nám to bylo jedno. Tak jsme si založili MMD - motorkářské menstruační družstvo (pro chlapy možno použít například Mezinárodní mrdací dne, či Máš malý dělo (během let vzniklé odnože)). Hlavním znakem máme pussy, samozřejmě na suchej zip, páč kdyby se to 1%, ale třeba i 4% klubům nelíbilo tak si můžeme veřejně strhat piču ze zad. To taky nemůže hned tak někdo. Samozřejmě máme dokonale propracovaný i stanovy klubu - vrchní kapitánkou je vždy ta, která dostane menzes. Jistě, občas se to trochu zamotá, to když je kapitánů víc nebo žádnej, ale bloudíme všechny stejně, tak se to stejně nepozná.

Jen si nejsem jistá, co by se stalo kdybych oficiálně požádala ty pekelný andílky o nějaký ten štempl, nebo myslíte že by mi ho dali na obecním úřadě? Tam dneska taky vyřizujou kde co.

jardagsf (Člen)
26.06.2007 14:30:55
Offline

Re: MCs a zádovky....

svatej psal:

Jinak tuhle na me,na Motocyklu 2006, blbe Andelove koukali,kdyz sem kolem prosel s trikem Bandit pussy na zadech.surprised

Myslis ze to bylo kvuli triku??????


MOTO KOZZI GRISO
Mour (Člen)
26.06.2007 14:34:34
Offline

Re: MCs a zádovky....

...andělé viděli svatýho a eště s pussy na zádech bigsmile

jennys (Člen)
26.06.2007 14:41:25
Offline

Re: MCs a zádovky....

good

hans (Člen)
26.06.2007 14:43:54
Offline

Re: MCs a zádovky....

čendina: tak to je dobrý goodgoodbigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
SLUGI (Člen)
26.06.2007 14:57:55
Offline

Re: MCs a zádovky....

... ale vždyť všechny MC nemusej být špatný idontknow
... třeba ti co sou u nás "tvoření" z členů státní zprávy, ctí zákony, jdou příkladem ... surprised
... ani značky si nezakrývaj bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/blackdogs.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Lihy (Člen)
26.06.2007 15:03:05
Offline

Re: MCs a zádovky....

A helma?
bigsmile zas tak striktně ty pravidla taky nedodržujou

Loser (Administrator)
26.06.2007 15:09:16
Offline

Re: MCs a zádovky....

na jebku helmu nepotrebujesbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hans (Člen)
26.06.2007 15:25:39
Offline

Re: MCs a zádovky....

helma má chránit mozek, ne??
smile1
tak na co.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
tajnej (Člen)
26.06.2007 15:36:02
Offline

Re: MCs a zádovky....

inkvizitorr psal:

a tak mě tak napadá, tuhle sem viděl někoho s nápisem na zádech "buell pičo" co kdyby sme mu šli rozbít držkusurprisedbigsmilebigsmilebigsmile, na férofku samozřejmě, patnáct bandiťáků na jednoho jebkařebigsmilebigsmilebigsmile

Sem tudle viděl jednu ženskou a ta to měla napsaný v ksichtě, že je pussy
Budem to taky brát jako urážku výsostných znaků?
Esli jo, tak vobratem posílám adresu (na tu ženskou) Čendině a holky už si to s ní vyříděj, ne?

Loser (Administrator)
26.06.2007 15:40:30
Offline

Re: MCs a zádovky....

TAjnej:  bigsmilebigsmilegoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Bedřich (Člen)
26.06.2007 15:50:32
Offline

Re: MCs a zádovky....

čendina: pěkně jsi to napsalabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgood

Jinak k problematice MC toho moc nevim, ale jestli to je tak jak píšete, tak mi to přijde strašně směšný a ubohý. Dát do držky někomu kvůli nášivceidontknow leda by jí ukrat či ji měl jako ochranou registrační značkou. To bych ale řešil pouze zákonnou formou.

Tak jak píše Koldan....


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
inkvizitorr (Administrator)
26.06.2007 15:52:15
Offline

Re: MCs a zádovky....

tajnej psal:
inkvizitorr psal:

a tak mě tak napadá, tuhle sem viděl někoho s nápisem na zádech "buell pičo" co kdyby sme mu šli rozbít držkusurprisedbigsmilebigsmilebigsmile, na férofku samozřejmě, patnáct bandiťáků na jednoho jebkařebigsmilebigsmilebigsmile

Sem tudle viděl jednu ženskou a ta to měla napsaný v ksichtě, že je pussy
Budem to taky brát jako urážku výsostných znaků?
Esli jo, tak vobratem posílám adresu (na tu ženskou) Čendině a holky už si to s ní vyříděj, ne?

jasně, deset let se dřeme aby všichni věděli, že jenom lidi na banditech sou pussy a ta kráva si dovolí to nosit nejenom pod kalhotkama, ale i na xichtěfuckfuckfuck mimo jiné nedělá na stavebnim ouřadě?bigsmilebigsmilebigsmile jednu takovou sem minulej tejden viděl takysick


doba je temná...
inkvizitorr (Administrator)
26.06.2007 15:53:47
Offline

Re: MCs a zádovky....

jinak pár hemzů z druhý strany barikády...
http://www.pitbulls-mc.cz/?p=about


doba je temná...
svatej (Člen)
26.06.2007 16:09:35
Offline

Re: MCs a zádovky....

čendina + jardagsf: bigsmile to maj kucíí blbý.bigsmile
Mour: uz i ty,partaku?!bigsmile


Amen. . .
Palino (Člen)
26.06.2007 17:12:28
Offline

Re: MCs a zádovky....

2 Inkviz

Nezapomněl jsi na mě? Včera jsem ti psal mail, ale 2x se mně to vrátilo.

PS XXL


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
26.06.2007 17:33:42
Offline

Re: MCs a zádovky....

Pavel_B12 psal:

2 Inkviz
Nezapomněl jsi na mě? Včera jsem ti psal mail, ale 2x se mně to vrátilo.
PS XXL

jasně že zapomněl, napravimgood


doba je temná...
bubák (Člen)
26.06.2007 17:37:20
Offline

Re: MCs a zádovky....

idontknowtaky dobrá zkušenost, je-li to pravdabadidontknow
http://idragons.cz/view.php?cisloclanku=2006030801


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Loser (Administrator)
26.06.2007 18:06:11
Offline

Re: MCs a zádovky....

bubák psal:

idontknowtaky dobrá zkušenost, je-li to pravdabadidontknow
http://idragons.cz/view.php?cisloclanku=2006030801

kua, to abych si radsi nekupoval bundu s napisem. Uz vidim, jak by mi treba chteli strhnout z kozene bundy napis NAZRAN nebo nakej podobnejbigsmilebigsmile

celkem dobry by bylo jezdit ve firemnim triku mekace (MC Donald)goodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
bery (Člen)
26.06.2007 19:07:21
Offline

Re: MCs a zádovky....

obrpussyina považuju to za né MC ale CM tj.club magorůbad nikdy by mé takový pussyina nenapadla a když to čtu tak je mi ny sick


momentalně zavostalej
maňas (Člen)
26.06.2007 19:38:27
Offline

Re: MCs a zádovky....

No co sem teda zažil já tak ani nějak moc jim nevadilo,když měli kluci trika motorkáři z podkrkonoší,ale na tu zkratku sou takový hrdý,takže jim vadí MC MOTOCLUB, a podobný odnože,no na to že sou některý lidi magoři sem si zvyk,ve finále žiju v osadě kde je půl lidí,taky ne uplně normálních,druhá půlka lidí třebas i jó,no a padesát procent černejch godhajskejch salámůfuck,který si myslej že to tady osvobodilysick,že nás baví je živit a taksurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
26.06.2007 19:44:20
Offline

Re: MCs a zádovky....

Voblíkni gothaje do bundy s nápisem MC na zádech a předhoď je nějakým zarytým členůmsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Palino (Člen)
26.06.2007 19:52:14
Offline

Re: MCs a zádovky....

inkvizitorr psal:
Pavel_B12 psal:

2 Inkviz
Nezapomněl jsi na mě? Včera jsem ti psal mail, ale 2x se mně to vrátilo.
PS XXL

jasně že zapomněl, napravimgood

Dikygoodgoodgood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
vorel (Člen)
26.06.2007 20:15:41
Offline

Re: MCs a zádovky....

Maňas, nějak ses poslední dobou vodmlčel tak to chceš napravit 150%amasmile1


řikám si hurikán
vorel (Člen)
26.06.2007 20:33:52
Offline

Re: MCs a zádovky....

eště sem chtěl říc že nechápu vo co vám de, sem byl v sobotu na hiphopu a ten emsí byl ve velký pohodě


řikám si hurikán
xrohy (Člen)
26.06.2007 21:51:54
Offline

Re: MCs a zádovky....

vorel psal:

eště sem chtěl říc že nechápu vo co vám de, sem byl v sobotu na hiphopu a ten emsí byl ve velký pohodě

bigsmilebigsmilegood


Čaroděj Dobroděj 8-)
inkvizitorr (Administrator)
26.06.2007 22:14:46
Offline

Re: MCs a zádovky....

vorel psal:

eště sem chtěl říc že nechápu vo co vám de, sem byl v sobotu na hiphopu a ten emsí byl ve velký pohodě

budeš třeba stejně dobrej jako strejda stevengood
http://www.youtube.com/watch?v=o8A0rhVG91U


doba je temná...
wolff (Nový člen)
26.06.2007 22:48:19
Offline

Re: MCs a zádovky....

Jen taková "Technická poznámka"... Samá filipika...
Kolik z vás řečníků zná někoho z MC osobně?
"Historky z natáčení" jak byl někde nějakej problém... Sice každej klub má "transparent" přes celý záda... Ale furt je to dokola... "Nějakej" zlej MC...

Je pravda, že jsem trochu zaujatej, protože pár kluků z MC osobně znám a jediný co o nich můžu říct, že to nejsou, žádný motorkářský "rychlokvašky", ale motorkaření berou o trochu víc vážně...

Lihy (Člen)
26.06.2007 22:58:01
Offline

Re: MCs a zádovky....

wolff psal:

Jen taková "Technická poznámka"... Samá filipika...
Kolik z vás řečníků zná někoho z MC osobně?
"Historky z natáčení" jak byl někde nějakej problém... Sice každej klub má "transparent" přes celý záda... Ale furt je to dokola... "Nějakej" zlej MC...

Je pravda, že jsem trochu zaujatej, protože pár kluků z MC osobně znám a jediný co o nich můžu říct, že to nejsou, žádný motorkářský "rychlokvašky", ale motorkaření berou o trochu víc vážně...

goodgoodgood
jasný dyk my v talibánu sme taky fajn klucí, ale bohužel většina světa je proti nám zaujatásmile2
Jediný co můžu říct je, že talibanci nejsou žádný arabský rychlokvašky, ale islám berou o trochu víc vážně....
bigsmile

Alách Aghbar

Editoval osiris (26.06.2007 23:30:17)

osiris (Člen)
26.06.2007 23:10:32
Offline

Re: MCs a zádovky....

...to je kůň bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
26.06.2007 23:14:19
Offline

Re: MCs a zádovky....

osiris psal:

...to je kůň bigsmile

se netlem a vopraf mi tam prosimtě to I v mybigsmile

wolff (Nový člen)
26.06.2007 23:26:57
Offline

Re: MCs a zádovky....

Neboj, všechno bude, von vám to všem BU BU BU BU BUsh vysvětlí...

Ale jinak dobrej JOKE good

Mějte se tu

Koldan (Člen)
27.06.2007 08:08:05
Offline

Re: MCs a zádovky....

wolff psal:

Jen taková "Technická poznámka"... Samá filipika...
Kolik z vás řečníků zná někoho z MC osobně?
"Historky z natáčení" jak byl někde nějakej problém... Sice každej klub má "transparent" přes celý záda... Ale furt je to dokola... "Nějakej" zlej MC...

Je pravda, že jsem trochu zaujatej, protože pár kluků z MC osobně znám a jediný co o nich můžu říct, že to nejsou, žádný motorkářský "rychlokvašky", ale motorkaření berou o trochu víc vážně...

ať si to berou trochu víc vážně,ať jejich přítulky rodí na motorkách,pohřbívaj své blízké v sedě na mašině,nebo pijou vyjetej olej.To je jejich věc a je mi to upřímně jedno.Až se budu chtít mezi ně přidat, budu to dělat taky.Ale toto vše je neopravňuje tady někomu diktovat,co má mít na zádech,nebo jaké dělat srazy, případně někoho napadat apod.fuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
27.06.2007 08:14:57
Offline

Re: MCs a zádovky....

prostě MC jsou gumy.....v 99% případů.....

a pussy na stavebním úřadě je každá druhá.....bigsmile

Dog (Člen)
27.06.2007 09:16:43
Offline

Re: MCs a zádovky....

To Slugi
Des to chlape sebral smile1smile1
Mam dojem ze znacka je schvalne umazana v photoshopu. Prilbu nema protoze na masine jenom sedi (s nohama na zemi se vazne nejezdi bigsmilebigsmilebigsmile
To ale samozdrejme neznamena ze si ji cpeme na hlavu pro dva metry
Tenhle weekend jsem mel tu čest spatřit na vlastni oko ty vaše trika ,,BANDIT PIČO,, fakt zaujme na první pohled goodgood

Jenom k těm nášivkám:
Slovensko: povolené jednodílné zádové nášivky ve velikosti 28 cm
Německo: Kdo chce co chce to si vozí
USA: Podle států a podle typu místního královského klubu, ale většinou free.

Celosvětově:
Volné nošení znaků - značek motorek a tzv. firemních klubů jako HD a td.
Většinou volné u jednodílných a dvoudílnch znaků (bez MC)
Volné u tzv nápisů (název klubu na nádech v jednom díle bez obrázků)

Problém je, pokud se shoduje barevné složení  s místním MC.
Problém pokud se člen 1%MC cpe na úzení jiného  1%MC. Tam se bere v potaz právě to označení nášivkou 1%, jinak když máš nášivku AMA nebo 99% tak se třeba zeptají co jsi zač a nechají většinou na pokoji. 

Jedná se o značení na vestách. Trička nikoho nezajímají.

joseph (Člen)
27.06.2007 09:50:01
Offline

Re: MCs a zádovky....

Každé stádo má něco rádo,nerozumím těm lidem co musí žít v takto organizovaných skupinách,škoda že jim zrušili vojnu,tam by si užili buzerace kopec,označení,hodnosti,nápisy,rozkazy,...

Čendina (Člen)
27.06.2007 11:25:09
Offline

Re: MCs a zádovky....

Dog,
mezi členy LE MC policejního klubu (nevím jak je označit naznačit, trpím HoSiPem a nic si nepamatuju) patří má fajná kámoška s R1-cou a znám i pár dalších. A nejen z tohohle klubu. Někteří jsou fajn, jiní méně, jestli to nebude tím, že to jsou normální lidi jako každej jinej. Co mě ovšem dost nebere je starat se o "předpisy", který nejsou dané legislativou a já se zavazuji je dodržovat uznáním svého občanství a členství v daném státu. Které si prostě někdo vydá a řekne že od teď budou platit pro všechny. To je jako kdyby soused řekl, že od teď nebudu jezdit kolem jeho baráku na motorce, ač bydlí u silnice - veřejný silnice a shodou náhod jediné výjezdovce od našeho domu. Pravda, zkusil to. Na bráchu vytáhl vidle s úmyslem ho shodit z motorky. Zkusil to ovšem jen jednou a ještě blbě, páč to spatřila naše máma a tý se to tedy vůůůůbec nelíbilo a sousedovi rozkopala dveře za který se zavřel.

Prosazování určitých pravidel se vždy zakládá na moci a síle, ovšem v dnešní době rozbíjet někomu držtičky je čin značně krátkozraký s minimálním až opačným účinkem, díky kterému je valná část českého motosvěta rozdělena do 2 táborů. Do těch které MC nesnáší a do těch kteří k MC patří + nějaké ty co to nezajímá.

Upřímně, pokud si budu chtít dát na záda pussy , dám si ji tam, pokud tam budu chtít mít MC pussy, budu ji tam mít. Můžu mít na svých zádech jakýkoliv nápis, který neodporuje legislativě českého státu a evropské unie. Tj. není rasistický a já nevím co. MC kluby a jejich pravidla, jsou MC kluby a jejich pravidla - MĚ SE NETÝKAJÍ - TÝKAJÍ SE ONOHO 1%.

A pokud se mě někdo bude snažit přesvědčit o opaku - pak na to musí mít. Rozbití mé tělesné stránky asi nebude ten vhodný přesvědčovací prostředek.

PS: neříkám že budu na zádech nosit nějakou nášivku - asi ne, přijde mi to úchylný. Ale víc než dost se mi líbí onen pocit svobody že můžu kdybych chtěla, který si užívám od roku 89. A nelíbí se mi, když se mi někdo koho vlastně neznám snaží říct že nemůžu, protože von to nechce.

Lihy (Člen)
27.06.2007 12:00:01
Offline

Re: MCs a zádovky....

čendina: Krásně napsaný a přesně vystihující i mé pocitygood

Petr J. (Člen)
27.06.2007 12:11:30
Offline

Re: MCs a zádovky....

Čendi: jako vždy good

mates (Člen)
27.06.2007 12:11:59
Offline

Re: MCs a zádovky....

... a co na to MC Erik a Barbara surprised


… voranžová
jennys (Člen)
27.06.2007 12:12:30
Offline

Re: MCs a zádovky....

Čendina: (hlasuj,toto je kvalitní názor)good

Dog (Člen)
27.06.2007 12:43:57
Offline

Re: MCs a zádovky....

To Čendina
Prostě piš LE MC.
Máš naprostou pravdu ve svém pohledu na věc.good Voz na zádech co chceš, ale ta pussy podle mojí zkušenosti má být jinde bigsmile bigsmile bigsmile
Náš klub si hájí svoje barvy a to legální cestou. Ochranná známka znaku i slovní ochranná známka je naším majetkem. Nemáme problém s nášivkama jiných klubů. nejsme 1% (kupodivu ani 4%, aspoň to o žádným nevím bigsmilebigsmile)
Lidové jsou různé. V pohodě, nebo blbci a srážka s blbcem je vždy problém. Hlavně když má dva metry, 110kg, a chce dokazovat že je king, třeba i 50kilové holčině, protže má pussyMC na zádech idontknow

Ale máš pravdu v tom, že zákon nezná v tomhle případě nepsané právo, takže pokud ti někdo tu tvojí pussy poškodí-ukradne-serve, nebo ti u toho něco udělá tak se dopouští trestného činu. Může se jednat o poškozování cizí věci, krádež, loupež, ublížení na zdrav a td. a podle toho ho čeká trest. Ty ale musíš najít tu odvahu a jít to nahlásit-identifikovat-odsvědčit.
Pokud by byla pravda co všechno se kde mělo udát a každý to vyřešil podle zákona, tak už je asi po problému s MC protože většina těch strhávačů by trávila svoje dny někde jinde, nebo jezdila s podmínkou. Od ostaních by pak byl klid. 

Další možnost je nedat se a bojovat. Když ti někdo chce ukopnout hlavu tak mu jí ustřel. I to je řešení. Ale musí to být v nutné obraně.

Všechno záleží na tobě, co všechno si necháš líbit, nebo jak budeš reagovat.

wolff (Nový člen)
27.06.2007 12:58:05
Offline

Re: MCs a zádovky....

To Čendina:
Proč bys kopírovala něco co nesnášíš?
Prostě "barvy" sebou nesou určitý věci kolem. Každej to ví. Ten kdo si dá něco na záda už to prostě taky někde "viděl".

Taky se neostříháš vlasy a nebudeš nosit těžký boty s bílýma tkaničkama jen tak...

Filozofie MC je mi hodně vzdálená. V životě je člověk svázanej tolika věcma co musí, proč další povinnosti k tomu...

Ale na závěr jsem chtěl jen říct, že "plagiátory" chápu ještě míň než celý MC...

inkvizitorr (Administrator)
27.06.2007 13:08:32
Offline

Re: MCs a zádovky....

wolff: obávám se, že téměř nikdo z těch lidí nechce a nekopíruje něčí barvy. bohužel spousta emsíčkářů zřejmě nedovede rozlyšit hranici mezi napodobeninou svejch barev a mezi klubovym znakem kohokoliv jinýho a myslim si i podle vyprávění kámošů, co sou členy jednoho mc klubu, že k těmhle situacím dochází vetšinou když si partička emsíčkářů na vyjížďce chce dokázat svou sílu a zastaví někoho na kom si smlsnou. probíral sem to s nima x-krát a vždycky to mělo pouze podtext toho "já sem tady pánem a já ti ukážu". dobře se pak vo tom mezi svejma vyprávíbad samozřejmě vždycky na férofku, tj. jeden vychovává, případně strhává a další tři dohlížej aby se tomu exekutorovi nic nestalo. pochybuju, že by mě takhle zastavil někdo samotnej a jal se se mnou domlouvat co smym a co nesmim nosit našitýho na hadrech...idontknow


doba je temná...
Řízo (Člen)
27.06.2007 13:39:28
Offline

Re: MCs a zádovky....

v Buchlovicích, to je v Asii u Uherského Hradiště byl založen taky klub,

tož tak MC HB - mc hraběte Berchtolda(to byl taký lúpežník z hradu nad buchlovicema)

Bpussy


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
jardagsf (Člen)
27.06.2007 13:43:47
Offline

Re: MCs a zádovky....

to cendi : dooobryyygood
jardagsf uchylny , bo s nasivkou na zadechbigsmile

to dog : "a podle toho ho čeká trest. Ty ale musíš najít tu odvahu a jít to nahlásit-identifikovat-odsvědčit. "
no co to KURVA je????fuck hledat ODVAHU abych nahlasil trest cin????? dyk vy byste meli byt (aspon jak jsi rikal) takovy bily rytiri mezi bilym vojskem a sami byste meli se zastavat tech kterym chcou neco strhnout - omezit
ze ja se do toho vubec seru
jardagsf na polici celkove posledni dobou nasran nad miru vetsi nez obvyklou


MOTO KOZZI GRISO
jardagsf (Člen)
27.06.2007 13:46:23
Offline

Re: MCs a zádovky....

Řízo psal:

v Buchlovicích, to je v Asii u Uherského Hradiště byl založen taky klub,

tož tak MC HB - mc hraběte Berchtolda(to byl taký lúpežník z hradu nad buchlovicema)

Bpussy

hovno loupeznik - majitel jak hradu tak i zamku woebigsmile
jardagsf kdysi davno s hrabetem kecajicigoodsmile1


MOTO KOZZI GRISO
Řízo (Člen)
27.06.2007 13:54:09
Offline

Re: MCs a zádovky....

ale vždyť všechny MC nemusej být špatný idontknow
... třeba ti co sou u nás "tvoření" z členů státní zprávy, ctí zákony, jdou příkladem ... surprised
... ani značky si nezakrývaj bigsmile

goodbigsmile no toho stačí vidět smile1bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

a helmu mjet nemože, bo tam má máslo a je připravený k tomu velkému skoku do p.....sick


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
Čendina (Člen)
27.06.2007 14:08:21
Offline

Re: MCs a zádovky....

Dog: tvoje názory se mi líbí, už jsem ti to jednou psala.  Máš v tomhle naprostou pravdu. Pokud by napadení a poškození v tomto případě postupovali dle zákona a domohli se řešení, nebyl by problém s MC a možná by MC kluby ani neměli takovou pověst jakou mají. Ostatně slovo pověst mě nahání husí kůži. My motorkáři přeci taky máme "pověst" a škatulku kam nás každý háže.

Osobně se hlásím k oné skupině tvrdohlavých oslů, kteří když dostanou facku, jdou si ještě pro druhou s připravenou tváří a pěstí. A už dávno vím, že jen málo z těch, kteří vyhrožujou na to skutečně maj a zvláště 110 kilový medvídci s měkkoučkým pivním mozůlkem. Mnohem víc nebezpeční jsou šlachovití skřeti se vznětlivou povahou.

Ono tohle proti-pravidlům proti-MCčkářství je taková určitá známka českýho švejkování. Stačí se podívat na chování typických turistů. Japoncovi, Amíkovi, Němcovi nebo jinýmu, když řekneš že někam nesmí, že mu tam hrozí nebezpečí, tak tam nevleze. Když to řekneš Čechovi, jde se podívat jaký že to nebezpečí mu tam teda jako hrozí smile1))))) A jestli to skutečně nebezpečný je. Řekni typickýmu čechovi že něco nesmí...... Místo aby ti to odkejval, zeptá se proč a pak jde zkusit to co se teda nesmí, jestli to přeci jen nějak nejde. Už jen z principu. Kdybys mu nic neříkal, ani by ho to nenapadlo.

Proto pravidla MC zůstanou navždy pouze pravidly MC.

Čendina (Člen)
27.06.2007 14:12:11
Offline

Re: MCs a zádovky....

JardaGSF: a ty máš pravdu zrovna tak.
Kdyby MC, zrovna MC!!!!, kteří společně s "barvami", které si tak urputně hájí, přijali i spoustu pravidel na určitá chování, loajalitu, ne nepodobná dřívějšímu zakládání rytířských řádů, se chovali tak, aby svému MC dělali čest. Nevedli bychom tu teď tuhle polemiku.

Čendina (Člen)
27.06.2007 14:20:19
Offline

Re: MCs a zádovky....

Wolff: já nic nekopíruju. MMD není MC, nemá náševky ani pussy nalepenou na zádech. Je to psychedelický výmysl způsobený tajnou směsí bylinek české becherovky. Nic víc, nic míň. Jo....a občasný zdroj srandy a dobrý argument do příliš vážných debat o MC-klubech. Máš naprostou srandu, nemám vůbec důvod kopírovat systém něčeho co nesnáším. Ze všeho nejvíc nesnáším škatulky. MC je pro mě škatulka. Něco ohraničeného s určitými mantinely a pravidly, které musím dodržovat NAVÍC. Vlastně se celý život snažím dodržovat jen ta pravidla která nezbytně musím, abych nevyzkoušela blahobyt jakékoliv věznice a přežila. Stejně jako MC - i tohle je životní postoj.

Čendina (Člen)
27.06.2007 14:42:11
Offline

Re: MCs a zádovky....

Wolff: eh...."máš naprostou pravdu" ...ještě psát bych se mohla naučit...

svatej (Člen)
27.06.2007 15:10:42
Offline

Re: MCs a zádovky....

Dog: bacha na Čendinu,ta kdyz se rozjede,tak ji nic nezastavi.smile1 Ale rozum ma,to vona zas jo.good


Amen. . .
Čendina (Člen)
27.06.2007 15:21:13
Offline

Re: MCs a zádovky....

svatej: zastavím !!!!! Občas.... když nezapomenu brzdit. A rozum? To je co? Myslíš tu jednu mozkovou buňku co se mi opile houpe na provázku co mi spojuje uši aby mi neupadli? Jo jo....ta vytížená je. To je pravda. Má strašně důležitý věci na starost. Třeba pamatovat si, kde mám mobilní telefon, kdy vyjde motohaus, jo a pak ještě sex, sex a sex.....

Jíra (Člen)
27.06.2007 15:21:30
Offline

Re: MCs a zádovky....

Sakra Čendi, ty ses rozohnila smile1!!
Ale gdybych mjel k tomuhle tématu něco napsat, už jsi všechno řekla takže... goodsmile1


BMW Pičo! :-)
svatej (Člen)
27.06.2007 15:24:19
Offline

Re: MCs a zádovky....

Čendina psal:

svatej: zastavím !!!!! Občas.... když nezapomenu brzdit. A rozum? To je co? Myslíš tu jednu mozkovou buňku co se mi opile houpe na provázku co mi spojuje uši aby mi neupadli? Jo jo....ta vytížená je. To je pravda. Má strašně důležitý věci na starost. Třeba pamatovat si, kde mám mobilní telefon, kdy vyjde motohaus, jo a pak ještě sex, sex a sex.....

bigsmile kdybys byla chlap,tak reknu,ze ses vul.bigsmile Ci fix,zas tak vytizena by nemusela bejt. Mobil si poves na krk,po vzoru týnejgrů, Motohous uz novej vysel,tak ho mazej koupit a sex,to uz zvladne ta jedna bunka.smile1


Amen. . .
SLUGI (Člen)
27.06.2007 15:26:52
Offline

Re: MCs a zádovky....


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Čendina (Člen)
27.06.2007 15:29:25
Offline

Re: MCs a zádovky....

svatej: motohousle už mám, telefon mám u ruky, kontrolován jednoduchým očním pohybem, ovšem ten sex - to ti je hodně komplikovaná činnost - vyžaduje si mě  celou. Nevim nevim, kde vemu kapacity na jiné - méně bohulibé činnosti.

PS: ježdění na motorce nepočítám, v mém případě spadá do kategorie "sex" smile1))

Pšán (Člen)
27.06.2007 15:45:42
Offline

Re: MCs a zádovky....

Čendi:
..se s tou jednou buňkou se nějak podceňuješ..
..jsem jednou četl zajímavé pojednání o ženském myšlení..
..závěr byl naprosto nečekaný..
..žena má v hlavě buňky 3 (slovy tři)..
..a každá to s nezamněnitelnou funkcí..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
jennys (Člen)
27.06.2007 16:22:51
Offline

Re: MCs a zádovky....

Chytrá, hezká určitě a má ráda sex, asi sem se zamilovalbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr