Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Motorex - mazadlo řetězu

Paja_77 (Člen)
26.06.2007 22:54:08
Offline

Motorex - mazadlo řetězu

Máte někdo nějaké zkušenosti s mazadlem řetězu od firmy Motorex? Já jsem zatím vcelku spokojenej, ale budu rád za Vaše zkušenosti, jestli není lepší přejít na jinou značku. Co si budeme povídat - motorex není nejlevnější. Ale zase nechci jít do nějaké levné sračky, která mi za chvíli odrovná řetěz.sick


Better safe than sorry!
osiris (Člen)
26.06.2007 23:09:14
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

...na polomrdku staci fritovaci ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
26.06.2007 23:12:02
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

osiris psal:

...na polomrdku staci fritovaci ;)

raději bych použil nějaký ztužený tuk....něco jako lukana nebo takbigsmile

Paja_77 (Člen)
26.06.2007 23:12:42
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

osiris psal:

...na polomrdku staci fritovaci ;)

Čekal jsem, že to přijde! Ale že hned v první reakci! bigsmile fuck  Holt proti gustu žádný dišputát beer


Better safe than sorry!
Paja_77 (Člen)
26.06.2007 23:14:37
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Jé a další. No evidentně z vás asi dnes nic kloudného nevypadne, tak jdu radši spát.


Better safe than sorry!
yello (Člen)
26.06.2007 23:22:26
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Paja_77 psal:

...motorex není nejlevnější. Ale zase nechci jít do nějaké levné sračky, která mi za chvíli odrovná řetěz.sick

...dyt sis i sam odpovedel...smile1


...che palle !!!
osiris (Člen)
26.06.2007 23:29:01
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

...tak jooo, ja jsem spokojenej s bel ray, motul, castrol smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yello (Člen)
26.06.2007 23:34:59
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

osiris psal:

...tak jooo, ja jsem spokojenej s bel ray, motul, castrol smile1

Tfujtajxl,sem se lek,ze tam mas Blu Ray...bigsmile


...che palle !!!
luboss (Člen)
27.06.2007 10:00:10
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

motorex je snad prvni, od kteryho nemam zas*anou kyfku, rafek,  vejfuck atd... good teda zlato-zelenej, ani nevim jestli delaji nejaky jiny este


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Koldan (Člen)
27.06.2007 10:08:06
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

motul, castrolgood
denicolfuckfuckfuckfucksicksicksicksick


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
27.06.2007 10:11:39
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Scottoilergood


God Save The Queen!
kufor (Člen)
27.06.2007 13:07:37
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Kelly01 psal:

Scottoilergood

sice nerad, ale suhlasim :D
bezudrzbova prakticka vecicka


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
huskyb12 (Administrator)
27.06.2007 16:35:02
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

řetěz sprejem mažou už jenom tmáři :)))


ale di, Ty brepto ...
Pool (Člen)
27.06.2007 17:37:42
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

... sem tmaar bigsmile ... jinac je to celkem jedno co renomovanejch znacek tam nastrikas ... ted se da v akci v Kauflandu sehnat pomerne kvalitni mazadlo DOLORES ... je to polosynteslunecnice good super na retez i kalamary


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
hans (Člen)
27.06.2007 17:41:15
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

já mám nějake motul, takový to lepidlo.....
někdo říká že je to dobrý, někdo že je to zase hroznej hegeš, že se na to lepí prach a ten pak dře ty gumový hajzlíky v řetězu.....
že prej nejlepší je nějakej olej, kterej se na to stříkne, nechá se to zavadnout a pak se to setře do sucha, že to maže hlavně ty gumičky.....
tak nevim....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
marcoo (Člen)
27.06.2007 17:41:18
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

motorex mám taky.BOHUŽEL. Drží,ale právě že mám furt zaj..banou kyvku atd.Tak nevim nevim. bad

maňas (Člen)
27.06.2007 17:48:33
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

huskyb12 psal:

řetěz sprejem mažou už jenom tmáři :)))

tak to sem teda jeden z nichsmile2
ps: to z toho mám radost,kde si housko přišel na ten podivnej názevsurprised,že by mi něco uniklobigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Bandit650 (Člen)
27.06.2007 20:06:46
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Paja_77 psal:

Máte někdo nějaké zkušenosti s mazadlem řetězu od firmy Motorex? Já jsem zatím vcelku spokojenej, ale budu rád za Vaše zkušenosti, jestli není lepší přejít na jinou značku. Co si budeme povídat - motorex není nejlevnější. Ale zase nechci jít do nějaké levné sračky, která mi za chvíli odrovná řetěz.sick

Cus,používam taky motorex a jedno balení mi stačilo na zdolání 10.000km za rok,používam to nejdražší a drží opravdu hodně dlouho,musim ale dodat že řetěz mezi úplným odmaštěním a nastříkáním motorexem prostříkávam bílou vazelínou na řetězi a soukolí,tu jsem koupil za 100Kč,stříkam ji jen na články.Motorex je super,hlavně jak to vypadá když člověk namaže,krásně bílej řetěz ladí k motce a navíc každý z kámošů co to viděl taky přešel k téhle značce.
Máš pěknou motku,někteří zdejší to špatně nesou. good


Na brzdy do zatáčky, pod plynem ven....
Paja_77 (Člen)
27.06.2007 22:39:57
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Bandit650 psal:
Paja_77 psal:

Máte někdo nějaké zkušenosti s mazadlem řetězu od firmy Motorex? Já jsem zatím vcelku spokojenej, ale budu rád za Vaše zkušenosti, jestli není lepší přejít na jinou značku. Co si budeme povídat - motorex není nejlevnější. Ale zase nechci jít do nějaké levné sračky, která mi za chvíli odrovná řetěz.sick

Cus,používam taky motorex a jedno balení mi stačilo na zdolání 10.000km za rok,používam to nejdražší a drží opravdu hodně dlouho,musim ale dodat že řetěz mezi úplným odmaštěním a nastříkáním motorexem prostříkávam bílou vazelínou na řetězi a soukolí,tu jsem koupil za 100Kč,stříkam ji jen na články.Motorex je super,hlavně jak to vypadá když člověk namaže,krásně bílej řetěz ladí k motce a navíc každý z kámošů co to viděl taky přešel k téhle značce.
Máš pěknou motku,někteří zdejší to špatně nesou. good

Díky za pochvalu motky. Věřím, že ostatní pussy to myslí ze srandy, protože ať Suzuki, Honda, Yamaha, Kawa,... všichni se na silnicích pozdravíme. Asi u motorexu zůstanugood. Koupil jsem od Motorexu i čistič. Ale ten ubývá rychlejc než mazadlobad


Better safe than sorry!
Pool (Člen)
27.06.2007 23:38:08
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

To je krasny konec pribehu ... zrovna jak z Telemundo bigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Lada.s (Člen)
27.06.2007 23:58:53
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

motorex stronggoodgoodabsolutni spokojenost

Koldan (Člen)
28.06.2007 07:39:34
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

hans psal:

já mám nějake motul, takový to lepidlo.....
někdo říká že je to dobrý, někdo že je to zase hroznej hegeš, že se na to lepí prach a ten pak dře ty gumový hajzlíky v řetězu.....
že prej nejlepší je nějakej olej, kterej se na to stříkne, nechá se to zavadnout a pak se to setře do sucha, že to maže hlavně ty gumičky.....
tak nevim....

motul je oukej,neslyšel sem,že by na něj něgdo nadával spíš navopak.A to co popisuješ s tím záhadným volejem nejni nic novýho.dělám to taky dycky. V tom mazadle (jako olej bych to asi úplně nespecifikoval) jsou těkavé složky (jak my betonáři říkáme ztekucovadla nebo plastifikátorybigsmile) keré právě pomáhaj tomu,aby sa to mazadlo dostalo tam kam má.No, tagže dyž stříkneš ten řetaz,tak vono je to řídký,zateče to všade,po nějaký čtvrthodince se ty ztekucovadla votpaří no a ty možeš čistým hadrem řetaz zlehka přejet,abys posbíral přebytečný mazadlo.No a zaručuju ti,že nebudeš mít postříkané ani kola ani kyfkugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
K.a.s.y.m. (Člen)
28.06.2007 07:56:02
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Motulgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
fido (Člen)
28.06.2007 12:25:49
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Vrátím se k Motulu, náhodou jsem vzal Procycle od Louise a je to všude a na článcích pendrek..


bla...blabla...!
Datel (Člen)
28.06.2007 13:52:42
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Saito good

Michal (Člen)
03.07.2007 18:08:59
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Taky používám motorex zelenej obal a ve vnitř je bílej sajrajt. Spokojenost. Jakmile nevyrazíš 3 minuty po namazání tak drží tam kde má.good

Lada.s (Člen)
04.07.2007 11:13:28
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

kardan bigsmilegood

fido (Člen)
04.07.2007 15:01:18
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Lada.s psal:

kardan bigsmilegood

..tady se neřeší způsob přenosu hnací síly na zadní kolo motocyklu, ale zkušenosti jednotlivců s přípravkem na mazání řetězu...idontknow


bla...blabla...!
Lada.s (Člen)
04.07.2007 15:15:08
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

fido psal:
Lada.s psal:

kardan bigsmilegood

..tady se neřeší způsob přenosu hnací síly na zadní kolo motocyklu, ale zkušenosti jednotlivců s přípravkem na mazání řetězu...idontknow

dyt sem svoji zkusenost napsal o par prispevků víše ;-)

Georges (Člen)
04.07.2007 16:00:24
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Motul..good, Shell..bad, Valvoline..sick, Pro...cosi..sicksick

hanz: na každej řetěz se ti nachytá bordel a jak už bylo psaný, je blbost namazat řetěz a hned fičet do řiti. Koldanův výklad je přenej, nastříkat, 15 min nechat zavadnout a není zašvihaný nic, pokud tam teho teda nenakydáš zas moc...

Datel (Člen)
04.07.2007 20:15:05
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Shell používám na Pitbike good...tam je dobrýbigsmile

Msudra (Člen)
07.07.2007 17:16:24
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

suverene nejlepsi je motul...... kvalita a vsechno ostatni spini jakbigsmilen prase....


gdo maže,ten jede...:)
hans (Člen)
07.07.2007 17:30:38
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Georges psal:

Motul..good, Shell..bad, Valvoline..sick, Pro...cosi..sicksick

hanz: na každej řetěz se ti nachytá bordel a jak už bylo psaný, je blbost namazat řetěz a hned fičet do řiti. Koldanův výklad je přenej, nastříkat, 15 min nechat zavadnout a není zašvihaný nic, pokud tam teho teda nenakydáš zas moc...

což to je jasný, ale ten motul je úplný lepidlo....
na ty oleje co se stíraj se asi tak nechytá....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hide (Člen)
09.10.2008 23:52:41
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

...no tak sem se chtel zeptat jestli taky nekdo nemazete vazelinou smichanou ve spravne konzistenci s olejem, nekde sem cetl ze jakysi vyrobce moto z japonska to i jednu dobu doporucoval, tak nevim, ale ja bych to zkusil, co vy na to?

Ondráš (Člen)
10.10.2008 00:15:24
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

hide psal:

...no tak sem se chtel zeptat jestli taky nekdo nemazete vazelinou smichanou ve spravne konzistenci s olejem, nekde sem cetl ze jakysi vyrobce moto z japonska to i jednu dobu doporucoval, tak nevim, ale ja bych to zkusil, co vy na to?

Že se doba změnila...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hide (Člen)
10.10.2008 00:16:34
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

...no snad neni to tak davno smile1

K.a.s.y.m. (Člen)
10.10.2008 07:22:44
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

hide psal:

...no tak sem se chtel zeptat jestli taky nekdo nemazete vazelinou smichanou ve spravne konzistenci s olejem, nekde sem cetl ze jakysi vyrobce moto z japonska to i jednu dobu doporucoval, tak nevim, ale ja bych to zkusil, co vy na to?

tohle se používalo dřív a na netěsněné řetězy.Ten řetěz se v tom musel vykoupat....nevim jak by jsi dneska nejtovanej řetěz tak často sundava. smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
10.10.2008 07:29:13
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

K.a.s.y.m. psal:

tohle se používalo dřív a na netěsněné řetězy.Ten řetěz se v tom musel vykoupat....nevim jak by jsi dneska nejtovanej řetěz tak často sundava. smile1

Jiná doba, vždyť to poudam.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
faitík (Člen)
10.10.2008 07:29:33
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

iponegood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Billy (Člen)
10.10.2008 07:42:52
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Kelly01 psal:

Scottoilergood

Kelly jakou mas km vydrz retezu s timto bazmektem ? ja vim ze to tady bylo reseny, ty mas vetsinou zlatyho DIDa co sem cetl a menis mali kolecko sekundaru po urcitejch kilometrech driv pac se driv logicky ojede a pak zbytecne kurvi retez. Po kolika te to tak vychazi jeho vymena a nasledna vymena cele retezove sady? Ses dlouhodobej testovaci muz B12 tak porad prosim help


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
10.10.2008 08:27:47
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Pri pouzivani samoze Scotoileru


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Přemek (Člen)
10.10.2008 10:15:28
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Vyzkoušel jsem různý výrobce mazadel, ale pokud není řetěz perfektně umytej, tak vždycky něco vodlítá na zadní kolo nebo va kyvku. Teďka mám Motorex kvůli tomu, že dělaj malý cestovní balení, který se dá doplňovat z toho velkýho good
A jinak používám suché mazivo DRY LUBE a to jediné opravdu drží. Zadní kolo čistý jako sklo bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
10.10.2008 10:25:40
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

valvoline white chain lube.Bílý a suchý.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
10.10.2008 10:36:50
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

...Scott...nevjeřil sem, uš vjeřimgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fik-B6S (Člen)
10.10.2008 10:49:44
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Taky používám motorex myslím že má označení racing a drží dobře akorát když ho po nastříkán neotřeš (přebytky) tak na něm i kurvsky dobře drží bordel...
A čistič ubejvá jak prase jedne ten sprej mám asi na dvě čištění je pravda že čistím tlakem spreje  tak to mizí ale i tak asi přejdu na petrolej...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Billy (Člen)
10.10.2008 11:24:13
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Filous psal:

...Scott...nevjeřil sem, uš vjeřimgood

Filousy jak je to teda s tema kilometrama co vydrzi retezovka a kdy menis nebo jestli teda vubec v prubeku zivota retezove sady male sekundarni ozubene kolo ? ja vim ze je to podle toho jak clovek jezdi.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
10.10.2008 11:29:37
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Billy psal:
Filous psal:

...Scott...nevjeřil sem, uš vjeřimgood

Filousy jak je to teda s tema kilometrama co vydrzi retezovka a kdy menis nebo jestli teda vubec v prubeku zivota retezove sady male sekundarni ozubene kolo ? ja vim ze je to podle toho jak clovek jezdi.

...já ho montoval před cca 5t km, takže nemůžu poskytovat nějaký recenze, ale celkově mam na řetězu cca 2Ot km, na 12t jsem měnil kolečko a zatím řetěz nevypadá umřele...tipuju, že se Scottem musí vydržet 30-40t km...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
10.10.2008 11:56:40
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

... ňákej odkaz na solidního "scota" idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
K.a.s.y.m. (Člen)
10.10.2008 12:08:06
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Billy psal:
Filous psal:

...Scott...nevjeřil sem, uš vjeřimgood

Filousy jak je to teda s tema kilometrama co vydrzi retezovka a kdy menis nebo jestli teda vubec v prubeku zivota retezove sady male sekundarni ozubene kolo ? ja vim ze je to podle toho jak clovek jezdi.

čéče pohledej....někdo už tu zkušenosti psal...myslím,že Kelly a ještě někdo.Prej je to odvyslí od toho kolik toho pouštíš na řetěz.A vydrží prej tak stejně jak při normálním mazání...jen se o to tolik nestaráš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
10.10.2008 12:30:32
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

no to mam z bukem 12 tis, zkusim shodit dekl a mrknu jak to kolecko vypada, Nahradou za origo kolecko na jeste z vyroby originalni retezove sade se da pouzit treba JT kolo na motoretezy.cz ?
nevim ale typ pac ten rok 06 nikde dneska neuvadej a nejsem si nikdy jistej jestli se da retezovka z B12 01-05 dat na B12 2006, nekdo rikal ze ma delsi o neco retez, to jen na okraj pro pozdejsi obednani cele retezove sady kdyz uz sme u toho.

takze co sem nasel JT kola:
http://www.motoretezy.cz/eshop/moto/cz/ … hledej.php

http://www.motoretezy.cz/eshop/moto/cz/ … hledej.php

tohlensto asi ne je to na 520 retez http://www.motoretezy.cz/eshop/moto/cz/ … hledej.php

TO Kasym : Ja prave ctu ze nekdo s tim dojel kamsi do Ciny a najel na tom 30 tisic a chvali ze to retezovka prezila, tady Filous taky hlasa ze by mela teda vydrzet dyl pac co sem tak vycet tak je normalne retezovka po 20 tis vetsinou uz mrtva a zrala na vymenu. Jedna vec ze me sere to porad umejvat petrolejem, druha vec to mazani sprejem a jeho cena na to kolik me sprej vydrzi,dalsi vec uz i z principu kdyz vydrzi dele retez zivej je jenom zalozeno na tom ze se takova sranda i zaplati. Premyslel sem na tom uz driv a asi to bude darek pod stromek evil


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mirek D (Člen)
10.10.2008 12:34:08
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Divná věc, AUTOBUS má 23 tis. km a řetěz aj kolečka OK. Mazáno bílej motul a teď zelenej (barva dózy) MOTOREX


Autobus je taky Suzuki... .
barynek (Člen)
10.10.2008 12:54:56
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Motul no problemogood
jinak mam retezovku novou asi po cca 4-5t km zajetou a nejeví opotřebeníbigsmile


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
10.10.2008 12:55:33
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Billy psal:

no to mam z bukem 12 tis, zkusim shodit dekl a mrknu jak to kolecko vypada, Nahradou za origo kolecko na jeste z vyroby originalni retezove sade se da pouzit treba JT kolo na motoretezy.cz ?
nevim ale typ pac ten rok 06 nikde dneska neuvadej a nejsem si nikdy jistej jestli se da retezovka z B12 01-05 dat na B12 2006, nekdo rikal ze ma delsi o neco retez, to jen na okraj pro pozdejsi obednani cele retezove sady kdyz uz sme u toho.

takze co sem nasel JT kola:
http://www.motoretezy.cz/eshop/moto/cz/ … hledej.php

http://www.motoretezy.cz/eshop/moto/cz/ … hledej.php

tohlensto asi ne je to na 520 retez http://www.motoretezy.cz/eshop/moto/cz/ … hledej.php

TO Kasym : Ja prave ctu ze nekdo s tim dojel kamsi do Ciny a najel na tom 30 tisic a chvali ze to retezovka prezila, tady Filous taky hlasa ze by mela teda vydrzet dyl pac co sem tak vycet tak je normalne retezovka po 20 tis vetsinou uz mrtva a zrala na vymenu. Jedna vec ze me sere to porad umejvat petrolejem, druha vec to mazani sprejem a jeho cena na to kolik me sprej vydrzi,dalsi vec uz i z principu kdyz vydrzi dele retez zivej je jenom zalozeno na tom ze se takova sranda i zaplati. Premyslel sem na tom uz driv a asi to bude darek pod stromek evil

Já jen cituju co jsem čet tady na foru.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
10.10.2008 13:32:22
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

ja hledal ale km vydrze nikdo moc nerikal teda, jenom to ze to utre a ma klid ze je to lepsi nez sprejama mazat, ale konkretni udaje sem nenasel teda idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
10.10.2008 13:42:47
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Billy psal:

ja hledal ale km vydrze nikdo moc nerikal teda, jenom to ze to utre a ma klid ze je to lepsi nez sprejama mazat, ale konkretni udaje sem nenasel teda idontknow

...taky nevjeřim kydum, že se Scottem vydrží 60t km, ale líbí se mi ta nenáročnost údržby...a K6 má skutečně delší řetěs, páč má delší kyfku...ale kola sou stejný jako u vostatních modelů...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
10.10.2008 14:03:22
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

s novou řetězovkou používám skotojler, hlavně pro nenáročnost
a když bych měnil moto, tak si ho můžu sundat, cenu motorky to nezvýší


GSX 1400 K7
Billy (Člen)
10.10.2008 14:28:30
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

taky bych moto neprodaval s cajkama co nem uz mam, at je to lauf a cokoliv jinyho, proste pak bych taky rozprodal a nebo dal veci na druhou motorku co lze dati treba ten scot good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
PALOUS (Člen)
10.10.2008 16:43:31
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Jedině Scottoilergoodspreje hnusný co lepjej už jebatsick


Jebat motorky :-)
Pajk (Člen)
10.10.2008 20:33:25
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

No já scota nemám, čistím petrolkou, mažu motorex, kolo a kyvku mám čistou, napínal jsem asi třikrát o čtvrt točky. Dokud jsem napínal jak to má bejt, tak měl snahu se vytahovat. Těď ho nechávám volnější a je klid. Zatím 32 a řekl bych, že 40 dá v pohodě . A že bych to tak nějak úplně šetřil se říct taky nedá. Bude to hodně o údržbě a kvalitě materiálu, ale samozřejmě i stylem jízdy.

Banditatom (Člen)
10.10.2008 20:41:59
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

valvolinefuckfuckfucksicksicksick ale doporučuju pro nervoněsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
10.10.2008 23:31:21
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

míroj: jj, dáš na autobusu přes třicet, uvidíš ...od 18ti čekám v pohotovosti s novou řetězovkou (došponovávanej celkově tak 5x) ...maličko nepravidelnej, ale to je každej

pajkoj: ano taky vidím že přes 30 se na tom v klidu dá a to s ním žádný velký jebání neprovádím a rozhodně ho nešetřím (na zadní plynem ...a pak na držku :))

ps: je to teda první řetěz, kterej jsem jel od začátku jen já, jinak jsem je buď už dostal na mašině, nebo předal na mašině


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
11.10.2008 20:03:01
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Neblbni woe, kdy budeš takhle jančit, tak ten řetez přežije motorku i tebebigsmile Ale zase jsi slavnej s tím odpíchnutým Ridbergrembigsmile

Vubo (Člen)
18.10.2008 13:27:28
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

používate niekto Wurth HHS DRYLUBE ? bol som sním spokojnejší ako od Shell.

fido (Člen)
18.10.2008 14:21:28
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

PALOUS psal:

Jedině Scottoilergoodspreje hnusný co lepjej už jebatsick

to jako už nemusíš čistit?surprisedidontknow

spray je potřeba nechat voschnoutsmile1


bla...blabla...!
osiris (Člen)
18.10.2008 18:39:31
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

...to pak čistíš zajebaný kolo vod voleje bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenek (Člen)
18.10.2008 18:44:10
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Mě už nebaví taky mazat MOLIKOU, napíšu ježíškoj vo ten samomaz. Zdenek.bigsmile

Pajk (Člen)
18.10.2008 19:31:25
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Namazat řětěz občas je sranda na to nepotřebuju žádnej samomaz. Ale vyčistit už je větší pakárna a v tom samomaz nepomůže. Tak já na jaře vyměnim kartáč za nějakou dobrou tatramatkusmile1

fido (Člen)
18.10.2008 20:21:11
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Pajk psal:

Namazat řětěz občas je sranda na to nepotřebuju žádnej samomaz. Ale vyčistit už je větší pakárna a v tom samomaz nepomůže. Tak já na jaře vyměnim kartáč za nějakou dobrou tatramatkusmile1

dyk to píšu ne?

na řetěz mám zubní kartáček..tvrdost C, pokud máš kladnej vztah motorce, nemůže tě to rozhodit..to je jak se ženskou...většinou tedaidontknow


bla...blabla...!
Filous (Člen)
19.10.2008 19:30:55
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Pajk psal:

Namazat řětěz občas je sranda na to nepotřebuju žádnej samomaz. Ale vyčistit už je větší pakárna a v tom samomaz nepomůže. Tak já na jaře vyměnim kartáč za nějakou dobrou tatramatkusmile1

...dyš máš samomaz, tag nic nečistíš, maksimálně po ňom přejedeš hadrem...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pajk (Člen)
19.10.2008 22:32:21
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Na tom mazadle který je víc přilnavý je jasný, že se na něm může přichytit víc bordelu, ale je to aspoň částečně uzavřený než když to mažu nějakou sračkou která nelepí. Ale prach se uřčitě líp zapracuje do tekutýho oleje než do lepidla. No, že by pomoh jen hadr místo čistidla? Možná, ale v tom případě se to zákonitě musí někde projevit. Já osobně bych neřek, že samomaz je výhra pro řetěz i když se to na oko může zdát.bad

vorel (Člen)
19.10.2008 22:45:50
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

a na co je ten retaz?


řikám si hurikán
Filous (Člen)
20.10.2008 07:51:15
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Pajk psal:

Na tom mazadle který je víc přilnavý je jasný, že se na něm může přichytit víc bordelu, ale je to aspoň částečně uzavřený než když to mažu nějakou sračkou která nelepí. Ale prach se uřčitě líp zapracuje do tekutýho oleje než do lepidla. No, že by pomoh jen hadr místo čistidla? Možná, ale v tom případě se to zákonitě musí někde projevit. Já osobně bych neřek, že samomaz je výhra pro řetěz i když se to na oko může zdát.bad

...tvoje teorije je špatná...jak tě může napadnout, že prach se líp zapracuje do voleje neš do lepivý srágory??? ...na tom řetězu mazanym volejem se žádnej bordel neudrží vzhledem k tomu, že se jedná vo strátový mazání a spolu s votstříkanym volejem se votplavuje i ten bordel, dešto u mazadla kerý lepí zůstává fšechno na řetězu, gde to funguje jako brusná pasta...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
20.10.2008 09:34:04
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

na mazadla bychom uměli asi udělat i pro Banditi "cenu"

http://shop.1bike.cz:80/motodoplnky/?rq … 696E2E766D

pokud to nezafunguje, pak www.1bike.cz


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
VikecB12 (Člen)
20.10.2008 09:57:39
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Filous psal:
Pajk psal:

Na tom mazadle který je víc přilnavý je jasný, že se na něm může přichytit víc bordelu, ale je to aspoň částečně uzavřený než když to mažu nějakou sračkou která nelepí. Ale prach se uřčitě líp zapracuje do tekutýho oleje než do lepidla. No, že by pomoh jen hadr místo čistidla? Možná, ale v tom případě se to zákonitě musí někde projevit. Já osobně bych neřek, že samomaz je výhra pro řetěz i když se to na oko může zdát.bad

...tvoje teorije je špatná...jak tě může napadnout, že prach se líp zapracuje do voleje neš do lepivý srágory??? ...na tom řetězu mazanym volejem se žádnej bordel neudrží vzhledem k tomu, že se jedná vo strátový mazání a spolu s votstříkanym volejem se votplavuje i ten bordel, dešto u mazadla kerý lepí zůstává fšechno na řetězu, gde to funguje jako brusná pasta...

A kdyš to z toho řetězu votstříkává,tak vot toho musí být fšechno zajebaný nebo né?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
20.10.2008 10:18:27
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

VikecB12 psal:
Filous psal:
Pajk psal:

Na tom mazadle který je víc přilnavý je jasný, že se na něm může přichytit víc bordelu, ale je to aspoň částečně uzavřený než když to mažu nějakou sračkou která nelepí. Ale prach se uřčitě líp zapracuje do tekutýho oleje než do lepidla. No, že by pomoh jen hadr místo čistidla? Možná, ale v tom případě se to zákonitě musí někde projevit. Já osobně bych neřek, že samomaz je výhra pro řetěz i když se to na oko může zdát.bad

...tvoje teorije je špatná...jak tě může napadnout, že prach se líp zapracuje do voleje neš do lepivý srágory??? ...na tom řetězu mazanym volejem se žádnej bordel neudrží vzhledem k tomu, že se jedná vo strátový mazání a spolu s votstříkanym volejem se votplavuje i ten bordel, dešto u mazadla kerý lepí zůstává fšechno na řetězu, gde to funguje jako brusná pasta...

A kdyš to z toho řetězu votstříkává,tak vot toho musí být fšechno zajebaný nebo né?

...fšechno né, enem zadní kolo a určitě né víc neš vot spreje a navíc vemeš papírovou utěrku a lechce to setřeš, coš u lepivýho spreje nejde...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
20.10.2008 10:51:03
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

no jó,ale co bych pak na té motorce dělal,kdyš už teď je to jenom to vopucování a anmazání řetězu a vobčas umytísmile2
To bych s tím asi musel vobčas seknout,abych se nenudilgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
luboss (Člen)
20.10.2008 11:00:00
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

já teda injektor nemám, bo mi to přijde fakt už hustý ... ale kluci je na vstromech mají běžně a pokud je to dobře nastavené, nestříká naprosto nic a nikam... intenzitu mazání si nastavíš.

pak už je další otázka, zda jednoduchý mazání nebo dual, ve finále je to asi jedno a hlavně ............... kdo mazal furt a cistil, nebo mazal obcas a cistil jednou za rok ... je to spis o estetice nez o vydrzi retezu bigsmile

za co pak chcete utrácet, když si ani zaltýho dida nemůzete pro radost koupit kazdou treti sezonu bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
hide (Člen)
20.10.2008 11:43:41
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

a co to tam vlastne caka na ten retez za srajdu?

Filous (Člen)
20.10.2008 11:45:02
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

hide psal:

a co to tam vlastne caka na ten retez za srajdu?

...volej, co dodává Scott, kerej je určenej na mazání řetězu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
21.10.2008 09:03:55
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

tmáři, samí tmáři :)))

na Scottu mam asi 30 tis s původní náplní voleje ( flaška ) a to sem nalil dvě deci do Filouse, kerej mi to eště neráčil vrátit, ci fix :)))
životnost řetězu de určitě nahoru, ale páč sem ho přemontovával z původního bajku na řetěz co měl 2000 - nejni to úplně korektní test
rozhodně doporučuju duál
a jak píšou kluci, nic nečistíš, ničim neklepeš jak onánista, je to jak kardan - ale hezčí :)))


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
21.10.2008 09:17:32
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

huskyb12 psal:

tmáři, samí tmáři :)))

na Scottu mam asi 30 tis s původní náplní voleje ( flaška ) a to sem nalil dvě deci do Filouse, kerej mi to eště neráčil vrátit, ci fix :)))
životnost řetězu de určitě nahoru, ale páč sem ho přemontovával z původního bajku na řetěz co měl 2000 - nejni to úplně korektní test
rozhodně doporučuju duál
a jak píšou kluci, nic nečistíš, ničim neklepeš jak onánista, je to jak kardan - ale hezčí :)))

...a co dybych do tebe nalil rači dvje deci slivovice??? idontknow ...to by ti asik chutnalo víc, né???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Miras (Člen)
21.10.2008 20:16:21
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Co je scott duál?

Filous (Člen)
22.10.2008 09:56:16
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Miras psal:

Co je scott duál?

...dvojitej injektor, tzn. volej ti kape na vobje strany řetězu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Miras (Člen)
22.10.2008 18:14:49
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

hm, olej se asi dostane všude i při jednom ne? je to k něčěmu?

huskyb12 (Administrator)
22.10.2008 18:56:22
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Filous psal:

...a co dybych do tebe nalil rači dvje deci slivovice??? idontknow ...to by ti asik chutnalo víc, né???surprised

já myslim, že by to šlo :)))


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
23.10.2008 08:10:53
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Miras psal:

hm, olej se asi dostane všude i při jednom ne? je to k něčěmu?

...no dostane, ale dyš si snob a vatař, tag musíš mít duál, jinag nejsi in a cool idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
23.10.2008 11:46:02
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

myslím,že nedostane,pokáď sa nepletu,tak ta hadička líže rozetu tak, aby šel olej přesně tam kam má, tzn. na druhou stranu rozety se to dle mě dostane velmi těžko. muselo by to chcát před rozetu a to zas by bylo toho zasranýho asi víc,takže dual je dle mě dobrá volba.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
23.10.2008 12:25:01
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Koldan psal:

myslím,že nedostane,pokáď sa nepletu,tak ta hadička líže rozetu tak, aby šel olej přesně tam kam má, tzn. na druhou stranu rozety se to dle mě dostane velmi těžko. muselo by to chcát před rozetu a to zas by bylo toho zasranýho asi víc,takže dual je dle mě dobrá volba.

...von tam ten volej navzlíná a dostane se, ale duál je samo lepčígood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
23.10.2008 12:37:27
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Filous psal:
Miras psal:

hm, olej se asi dostane všude i při jednom ne? je to k něčěmu?

...no dostane, ale dyš si snob a vatař, tag musíš mít duál, jinag nejsi in a cool idontknowbigsmile

sob a snob dávno nejezděj vogo žádnej řetěz


řikám si hurikán
huskyb12 (Administrator)
23.10.2008 23:29:07
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

vorel psal:

sob a snob dávno nejezděj vogo žádnej řetěz

jj, Detlev, to máš recht, nejezděj, páč maj zdechlou ňákou řídící jednotku, vogu :)))


ale di, Ty brepto ...
vorel (Člen)
24.10.2008 15:12:47
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

cccc


řikám si hurikán
vorel (Člen)
24.10.2008 21:34:55
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

pyčo, snad si nemyslíš že to máme na ježdění


řikám si hurikán
VikecB12 (Člen)
10.11.2008 20:20:22
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Tak mě to nedalo a zebral sem přítulce z SVčka toho scotta,ona ho určitě nepotřebuje tak jábigsmile Byl na motorce kterou sme ted koupili,takže satármo,akorát do něho musím koupit tu sračku na naplnění.
Ještě takovej dotaz,ten injektor má být až na rozetě a olej stékat po ní,nebo kousek od a na řetěz odkapávat?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
11.11.2008 08:05:07
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

VikecB12 psal:

Tak mě to nedalo a zebral sem přítulce z SVčka toho scotta,ona ho určitě nepotřebuje tak jábigsmile Byl na motorce kterou sme ted koupili,takže satármo,akorát do něho musím koupit tu sračku na naplnění.
Ještě takovej dotaz,ten injektor má být až na rozetě a olej stékat po ní,nebo kousek od a na řetěz odkapávat?

...bježí po rozetě kousek nat řetězem...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
11.11.2008 21:27:04
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Filous psal:
VikecB12 psal:

Tak mě to nedalo a zebral sem přítulce z SVčka toho scotta,ona ho určitě nepotřebuje tak jábigsmile Byl na motorce kterou sme ted koupili,takže satármo,akorát do něho musím koupit tu sračku na naplnění.
Ještě takovej dotaz,ten injektor má být až na rozetě a olej stékat po ní,nebo kousek od a na řetěz odkapávat?

...bježí po rozetě kousek nat řetězem...

Diksmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
eddie (Člen)
24.11.2008 23:40:57
Offline

Re: Motorex - mazadlo řetězu

Ja používám muc off a sem spokojenej  smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr