Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Ozzy

Vlastoš (Člen)
27.06.2007 09:44:59
Offline

Ozzy

Přesto,že to není moto téma,nedá mně to,abych se o tomhle zážitku nezmínil.Včera jsem v matičce Praze navštívil koncert Ozyyho.Pominu-li obě předkapely (hlavně výborný KORNy), to co předvedl Ozzy stálo za vidění.Myslel jsem,že tam přijede nepohyblivý stařík napojený na kapačky s armádouu doktorů v zádech.Po tom co předvádí na MTV jsem měl za to,že to budou vyhozený prachy.Přesto jsem si řek,legendu je třeba vidět na živo!!A udělal jsem dobře,Ozzy makal jak o život.Kdo nešel na virtuózního zpěváka,ale na šoumena který má něco zasebou,určitě musel být spokojenej.Takže Ozzy goodgoodgood


Život není peříčko
bečka (Člen)
27.06.2007 11:47:14
Offline

Re: Ozzy

muselo to bejt supr.taky sem slyšel samou chválu..
bylo vyprodáno?


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Palino (Člen)
27.06.2007 20:04:27
Offline

Re: Ozzy

bečka psal:

muselo to bejt supr.taky sem slyšel samou chválu..
bylo vyprodáno?

Tak nevím, jel jsem dnes do Prahy a zpět a slyšel několik názorů a většina z nich tvrdila, že Ozzy byl sťatý jak hovado a od poloviny nestíhal. Ale asi to bude tím, že každy očekává něci jiného.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Eguák (Člen)
27.06.2007 20:25:09
Offline

Re: Ozzy

Byl sem se na něj kouknout taky, musim říc že to bylo super, jen se mi zdálo že trochu přibralsmile1 ale musim napsat že sem viděl sestřih koncertu z poloviny 80 let v jůesej kde bylo půl mega čumilů a tam dif nesbořil pódium...
jinak sazka našlapaná až po střechu narváno 100%..

gore (Člen)
28.06.2007 07:43:55
Offline

Re: Ozzy

to neni mozny ze by nestihal ty ucajdany plouzacky pro 12 holcicky ktery produkuje poslednich par let by udejchala i moje babicka jak se rikabigsmilebigsmile ozzy skoncil "ozmozou"beerbeerbeer

Pavel_B12 psal:
bečka psal:

muselo to bejt supr.taky sem slyšel samou chválu..
bylo vyprodáno?

Tak nevím, jel jsem dnes do Prahy a zpět a slyšel několik názorů a většina z nich tvrdila, že Ozzy byl sťatý jak hovado a od poloviny nestíhal. Ale asi to bude tím, že každy očekává něci jiného.


OOUUJEEEEEEEEE!!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr