Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pako ve stodváce.

marcoo (Člen)
01.07.2007 12:07:27
Offline

Pako ve stodváce.

Po perném týdnu práce,maželka netrpělivě přešlapovala kdy že se jako pojedem už projet.Říkám nu dobrá tedy,JEDEM.Vyjíždím ze svobody nad ůpou směr trutnov,tam zatáčím na radeč,ůpici,rtyni a směr skalice na Rozkoš.jen takový malý kolečko.Tam se stavujem u známích.Následná cesta domů směr Dvůr Králové,vyjíždím kopec kde je odbočka z hlavní na vedlejší směr Kouhoutov.Kdo trasu zná ví o jakou cestu se jedná a v jakém je úseku.Jedem lank sam 90-100 km.A hle.Najednou se z vedlejší od kohoutova vyřítí pako ve škodě 120.Okamžitě brzdy ale díky setrvačnosti mě to furt žene vpřed.Zdá se že manželka si dala scuka se zpětnýma zrcátkama.Troubím ale horko těžko dobržďuji.Jedinej ůnik je na střed vozovky.Řidič protijedoucí oktávky vytušil a okamžitě zastavil za což mu můžu jen děkovat.Pako ve 120ce si ´tuká na hlavu jako co si myslím kam se spu.Najednou cejtím jak mi škodovka líže nohy.Bejt sám kašlu na to ale za zády manželku a cítím jak mě svírá nohama čím dál vís.Jediný co sem stihl udělat je okopat mu celý auto a jak zjistil že na plechovce bude mít rejhaneček začal do nás na truc najíždět.Okamžitě brzdím,shazuji manželku a běžím k autu.Řidič se zamyká a okamžitě volá.Policii zřejmě.Na čež se ve mě vzbudila ohromná zlost a že mám zdravý nohy auto sem mu nakopal jak má.nesere ho ani to že může zabít dva lidi ale sere ho to že sme to přežily a má pokopaný auto.Tento příběh by jsme mohli zařadit do ČURAMEDÁNI NA SILNICÍCH. fuckfuckfuckfuckfuck

yello (Člen)
01.07.2007 12:40:32
Offline

Re: Pako ve stodváce.

Jestli volal poldy,tak by to nakou dohru mit mohlo.Ale asi by mi to v dane chvili bylo jedno.Kazdopadne bych reagoval stejne.good
Chybu muze udelat kazdy,a pokud by se citil provinile a mel zajem se omluvit,i s rizikem,ze dostane skarede vynadano,to cos mu proved by nebylo na miste.Ale takhle se divim,zes nezavolal poldy Ty,a nepodal trestni oznameni za umyslne ohrozovani...


...che palle !!!
mr.BSE (Člen)
01.07.2007 12:41:34
Offline

Re: Pako ve stodváce.

jak to dopadlosurprised


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenek (Člen)
01.07.2007 12:48:03
Offline

Re: Pako ve stodváce.

To Marco,,buď rád že to takhle dopadlo,prostě furt bejt ve střehu.Zdenek.good

marcoo (Člen)
01.07.2007 12:49:09
Offline

Re: Pako ve stodváce.

fuckNo zatím nijak to nedopadlo.Bylo to v pátek.Tak to snad nijak nedopadne.Mám i svědka se kterým jsme pak mluvily na benzině a ten jel za náma a vše viděl.Takže je to v klidu.Taky se divil co je to za blba

Póla (Člen)
01.07.2007 14:39:58
Offline

Re: Pako ve stodváce.

A dědula měl určitě klobuk na hlavě...neba každý hajzl má poklop...

Hlavně že jste celý a máš svědka....good

Dog (Člen)
01.07.2007 19:24:32
Offline

Re: Pako ve stodváce.

Párkrát něco podobnýho. Nechápu jak se to děje, ale v šoku z toho co se mohlo stát mám pak vratké nohy a opakovaně jsem se musel chytat nejbližšího předmětu, abych neupadl. Vesměs zrcátka. Bohužel... Stejně tak, když nezastaví a já chytám balanc při jízdě vedle něj.. šok je hajzl, každý na něj reaguje jinak. Máš už potvrzení od  lékaře, že jsi prodělal zážitek, který tě uvedl do dočastné nepříčetnosti?

marcoo (Člen)
01.07.2007 21:56:59
Offline

Re: Pako ve stodváce.

No ten ještě nemám.Naštěstí. bigsmile

Zdenda (Člen)
01.07.2007 22:03:39
Offline

Re: Pako ve stodváce.

Bít, bít a bít. Nikdo není svatej, každej můžem udělat chybu ale aspoň jí pak uznám a omluvím se. A hrdinové co se pak zamknou mě fascinují. Naposled mi ženská dělala mrtvýho brouka, když přišla o zrcátko, rázem byla při vědomí. Podivnéidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Antihero (Člen)
01.07.2007 22:04:00
Offline

Re: Pako ve stodváce.

goodgoodgood
jedina spravna reakce.


There's a pie in the sky when you die.
marcoo (Člen)
01.07.2007 22:21:45
Offline

Re: Pako ve stodváce.

Zdenda psal:

Bít, bít a bít. Nikdo není svatej, každej můžem udělat chybu ale aspoň jí pak uznám a omluvím se. A hrdinové co se pak zamknou mě fascinují. Naposled mi ženská dělala mrtvýho brouka, když přišla o zrcátko, rázem byla při vědomí. Podivnéidontknow

Zrcátka já rád. goodsurprised

Sandman (Člen)
06.07.2007 23:47:01
Offline

Re: Pako ve stodváce.

Každý oplechovaný je hrdina.Dokud ho nezastaví někdo pěkně nasraný.bad


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
PALOUS (Člen)
07.07.2007 11:46:52
Offline

Re: Pako ve stodváce.

JJ tam to známgoodmůj mladej měl taky problém s jedním mantákem ve š120 na kruháku.Najížděl do něj že si dovolil vjet dopředu na enduru ůzkým jak ůžofka.No ale měl ten děda smůlu,že měl stažený vokno páč mu dal takovýho lepáka,že druhou si dal vo volantgoodprostě mám ho dobře vychovanýho a škoda že sem tam nebyl s ním páč by děda domu asi vodvez auto v demolicibigsmile


Jebat motorky :-)
fido (Člen)
07.07.2007 11:55:08
Offline

Re: Pako ve stodváce.

PALOUS psal:

JJ tam to známgoodmůj mladej měl taky problém s jedním mantákem ve š120 na kruháku.Najížděl do něj že si dovolil vjet dopředu na enduru ůzkým jak ůžofka.No ale měl ten děda smůlu,že měl stažený vokno páč mu dal takovýho lepáka,že druhou si dal vo volantgoodprostě mám ho dobře vychovanýho a škoda že sem tam nebyl s ním páč by děda domu asi vodvez auto v demolicibigsmile

smile1idontknowvodteď jezdím se zataženým vokýnkem, protože potkat takovýho pedagoga není prdelbigsmile


bla...blabla...!
Zdenek (Člen)
07.07.2007 12:08:42
Offline

Re: Pako ve stodváce.

To já už nebudu jezdit vůbec,teď se budu bát každýho bandita.Zdenek.smile2bigsmile

marcoo (Člen)
07.07.2007 12:31:33
Offline

Re: Pako ve stodváce.

To nemusíš.Nemám Bana bigsmile bigsmile bigsmile

Myšák (Člen)
07.07.2007 18:34:22
Offline

Re: Pako ve stodváce.

Jesi se zamknul tak smu mel vykopnout vokynko. Na co mas na botach slajdry? surprised bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
marcoo (Člen)
07.07.2007 22:01:04
Offline

Re: Pako ve stodváce.

Myšák psal:

Jesi se zamknul tak smu mel vykopnout vokynko. Na co mas na botach slajdry? surprised bigsmile

Přemejšlel jsem o tom ale akorát bych si okopal boty.fuckfuckfuckfuck

Ondráš (Člen)
09.07.2007 14:44:04
Offline

Re: Pako ve stodváce.

marcoo psal:
Myšák psal:

Jesi se zamknul tak smu mel vykopnout vokynko. Na co mas na botach slajdry? surprised bigsmile

Přemejšlel jsem o tom ale akorát bych si okopal boty.fuckfuckfuckfuck

Za ten pohled by mi to možná stálo.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bedřich (Člen)
09.07.2007 19:00:16
Offline

Re: Pako ve stodváce.

Hustýsurprised

asi bych se taky neudržel....


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr