Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Cestovni pojisteni do zahranici

Loser (Administrator)
02.07.2007 11:42:17
Offline

Cestovni pojisteni do zahranici

Cest, kde a za kolik uzavirate cestovni pojisteni do zahranici a na co vse je dobre se pojistit?
Jedu na motyce do Francie. Pady sice neplanuju, ale kdyby nahodou ... vsak vite, jakej jsem luzrbigsmile

Diky


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
02.07.2007 11:48:07
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

...ty se nech zabalit a poslat poštou, do 30000 to budeš mít v ceně bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
02.07.2007 12:00:06
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

osiris psal:

...ty se nech zabalit a poslat poštou, do 30000 to budeš mít v ceně bigsmile

fuck


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Palino (Člen)
02.07.2007 12:08:43
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

Loser psal:

Cest, kde a za kolik uzavirate cestovni pojisteni do zahranici a na co vse je dobre se pojistit?
Jedu na motyce do Francie. Pady sice neplanuju, ale kdyby nahodou ... vsak vite, jakej jsem luzrbigsmile

Diky

Před každou cestou se pojišťuji u VZP, stojí to kolem 40Kč na den, a je v tom slušný servis, včetně převozu pacienta(nebo mrtvolybigsmile)do ČR. Navíc pojistí i člověka, který nemá u VZP zdravotní pojištění.goodgoodgood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
02.07.2007 13:21:32
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

pojisti se u někoho kdo má v zahraničí nějakou slušnou asistenční službu (elvia, axa), vyhneš se pak spoustě starostí a nebudou na tebe koukat jak na nějakýho lůzra s prapodivnou pojistkou.bigsmilegood mam votestovaný pojištění od allianz a uniqy, venku pak při kreši žádný trable...good


doba je temná...
LukinB6 (Člen)
02.07.2007 20:43:57
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

Ahoj lůzre. Já teď pojišťoval do Alp na 6 dní u Komerečky. Všechny limity plnění na max. a stálo to asi 250 KČ. Myslím že moc se to od sebe lišit nebude. Banditpussy


GSX1250FA
Póla (Člen)
03.07.2007 08:11:42
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

2all: no nejlepší zkušenosti máme s cestovním pojištění u Allianz.
Není to nejlevnější (průměr),ale za to komplexní pojištění.
Je tam jak léčebné výlohy, úrazové pojištění, tak pojištění zavazadel, odpovědnost a asistenční služby. Limity plnění velmi slušné, některé bez omezení.
Nejlepší je uzavřít cestovní pojištění přes internet. Jsou tam slevy a není to nic složitého.

Kdyby měl někdo zájem, tak je dobrá věc celoroční cestovní pojištění. Nejlepší je Uniqa. Za jednu osobu  to je 1200 Kč na rok pro Evropu. Vztahuje se to jak na pracovní tak i turistické cesty. Jemožné si připojistit i zimní sporty. Limity plnění dostačující a cena nejlevnější. Si spočítejte jestli jezdíte častěji ven na kolik Vás to za rok vyjde....

A to se vyplatí.goodgoodgood

Eremi (Člen)
03.07.2007 08:27:32
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

mám celoroční pojištění k mezinárodní platební kartě, za gold platím 1000,- Kč ročně, což je myslím slušný, vztahuje se to i n jízdu na motorce, lyžování atd. Vyjmuty jsou pouze extrémní sporty.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Silverfox (Člen)
03.07.2007 10:56:09
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

Luuuzr> Tak ja uz to mam vyrizene. U CSOB 26kc na den. Az ty lamo dorazis do prace beer tak ti hodim refer


>>> neznam bolest <<<
Loser (Administrator)
03.07.2007 12:55:08
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

toz jsem to udelal jak radila Pola. Alianz, pres net, 11 dni, plna palba (zdravotni neomezene, odpovednost do 10 mega, zavazadla na 50 tycek a pak jeste nejaky kraviny k tomu). Suma sumarum 268 Kc (jsem se jim jeste vlezl do kategorie "nezletily"idontknowgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Póla (Člen)
03.07.2007 13:32:28
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

2Loser: mi to nedalo a jsem si to přepočítala. Za normální sazby by to bylo za 500 Kč.
Koukla jsem na net a zjistila že mají teď přes léto akci a slevu 50% na sjednané pojištění do 31.7.2007 pro mladistvé do 26 let. Tož ti to vyšlo.  TAk buď rád.

No a hlavně ať není pojistky třeba...
....Svět je náš....good

vorel (Člen)
03.07.2007 14:04:39
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

tak ve štvrtek dopoledne se uvidíme na Rozvadovi?


řikám si hurikán
osiris (Člen)
03.07.2007 14:53:41
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

...ee, na znojmovi


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kožuch (Člen)
03.07.2007 15:32:35
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

Před podpisem smlouvy důrazně doporučuji si prostudovat VPP (všeobecné pojistné podmínky) zejména odstavec Výluky z pojištění, jelikož existuje mnoho pojišťoven, které mají jízdu na motocyklu o obsahu nad 125ccm vyjmutou a ze své zkušenosti vím, že to kolikrát ani ty baby na přepážce neví, nebo mlží. To jen ať se potom nedivíte surprised

Loser (Administrator)
03.07.2007 15:38:57
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

vorel psal:

tak ve štvrtek dopoledne se uvidíme na Rozvadovi?

Na rozvadovi budeme uz mekdy rano ... vyjizdime z prahy mezi 4 a 5 rani. Mame tam na tebe pockat? smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Póla (Člen)
03.07.2007 15:46:30
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

Jo výluky jsou svinstvo.

U velkých pojišťoven jako Allianz, KOOP, Uniqa apod. jsem se s tím nesetkala  v souvislosti s cestovním pojištěním.
Je možné že to tam ale mají  přímo zdravotní pojišťovny a tak....

Koukala jsem třeba zrovna ana Allianz a nic takého tam není. Loser buď v klidu.

Jinak pokud jezdíte na uzavřeném okruhu - viz. Jedovnice - tak se na Vás nevztahuje ani úrazová pojistka, ani havárka, povinné a tak dále. To je brané už jako sport a jste bez plnění...tož opatrno.good

Loser (Administrator)
03.07.2007 15:56:41
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

Pola: jj, taky jsem si to peclive procital, jestli tam neco takovyho nebude. Jinak jsem mel fakt stesti, ze jsem se trefil hezky do te slevy a jeste do toho jejich vekovyho rozhranigoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
PALOUS (Člen)
03.07.2007 20:13:46
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

Alianz nigdy vícefucksickbanda blbů páč se nemohly domluvit německy páč to zrovna ten večer nigdo neumělbadtelefony mě stály majlant a jediný co je zajímalo jestli mám gde chrápatidontknownervy f hajzlu a se mě ptaj na takový kokotinysurprisedale to bylo povinný ručení a už k nim nigdybadnevím jak pojištění na cestu a dofču ale podle mejch zkušeností na ně dlabubigsmilechodím vždy do KB ale nemožu říct jaký sou páč sem je nepotřebovalbigsmilesem totiž na dofče vofafrnej a chrápu aj f těch pařákách na plážigoodale pochybuju,že na ten tvůj věčnej absťák někoho najdešsurprisedtebe bych nepojistil ani chofno ale je fakt že tě neznajgoodbejt tebou tak bych to zkusil u Apolinářebigsmile


Jebat motorky :-)
Loser (Administrator)
03.07.2007 21:56:11
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

woebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
vorel (Člen)
03.07.2007 22:22:32
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

bigsmile
lůzr, nemáte, sice valim tedeičkej ale vodjezt tak v 8 z hradišťa


řikám si hurikán
vorel (Člen)
04.07.2007 13:40:30
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

vem si sebou glóbus, víš co seš zač, vogo

jinak si to užijtegood


řikám si hurikán
Honzik1 (Člen)
30.07.2007 11:41:07
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

PALOUS psal:

Alianz nigdy vícefucksickbanda blbů páč se nemohly domluvit německy páč to zrovna ten večer nigdo neumělbadtelefony mě stály majlant a jediný co je zajímalo jestli mám gde chrápatidontknownervy f hajzlu a se mě ptaj na takový kokotinysurprisedale to bylo povinný ručení a už k nim nigdybadnevím jak pojištění na cestu a dofču ale podle mejch zkušeností na ně dlabubigsmilechodím vždy do KB ale nemožu říct jaký sou páč sem je nepotřebovalbigsmilesem totiž na dofče vofafrnej a chrápu aj f těch pařákách na plážigoodale pochybuju,že na ten tvůj věčnej absťák někoho najdešsurprisedtebe bych nepojistil ani chofno ale je fakt že tě neznajgoodbejt tebou tak bych to zkusil u Apolinářebigsmile

No tak u KB zrovna výluka s moto nad 125 ccm je smile2 Takže si připlatit za rizikové pojištění  pak to vychází na 10 dní na 1215kč což je docela dost bad


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Goody (Člen)
30.07.2007 13:35:10
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

vogo, ja se nechal pojistit u csob, v zahranici jsem uz 4 mesice a jeste tu par dni budu a stalo me to 3500 plusmínus Kč


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Honzik1 (Člen)
30.07.2007 14:20:53
Offline

Re: Cestovni pojisteni do zahranici

Goody psal:

vogo, ja se nechal pojistit u csob, v zahranici jsem uz 4 mesice a jeste tu par dni budu a stalo me to 3500 plusmínus Kč

Ted jsem to sjednal u Allianz, žádná výluka na moto + připojištění za sporty. Já jakožto mladistvý ( do r.n.1981) + přítelkyně ta je již dospělá bigsmile  na 10 dní 1038 kč. good KBfuck


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr