Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ODŘENÝ KARTER

ydom (Člen)
05.07.2007 17:11:25
Offline

ODŘENÝ KARTER

zdravím, stala se mi před chvílí nemilá věc..zastavil jsem před barákem a ještě než jsem stačil dát nohy ze stupaček, mlaďaska začala slejzat z motorky s 20kg báglem na zádech,bágl jí kopnul..nepochopitelně zustala na motorce seďet do 45stupňového náklonu...prostě už jsem neměl šanci motorku udržet..mám odřenej karter,není to brutální,takže to nebude snad třeba vybrušovat,potřeboval bych jen tip na nějakou stříbřenku která by se trefila do barvy karteru..mám 2004.první škrábanec na nísmile2achju


Když nejezdím,tak tvořím...
ewans (Člen)
05.07.2007 19:52:53
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

mam taky podreny kartr-spadla me ze stojanu-mam tam cernej plast-chcu to zasplichnout-musi to byt nejakej special sprej-se to zahriva dyz se jezdi,takze dybych to splichl obyc cernym sprejem tak co se stane?vdrzi nebo to bude delat neplechu?idontknow


Presedlal jsem na sv650
alex (Člen)
05.07.2007 20:48:00
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

ewans psal:

mam taky podreny kartr-spadla me ze stojanu-mam tam cernej plast-chcu to zasplichnout-musi to byt nejakej special sprej-se to zahriva dyz se jezdi,takze dybych to splichl obyc cernym sprejem tak co se stane?vdrzi nebo to bude delat neplechu?idontknow

obycajny sa po case osupe dole (a to dost skoro) nie je elasticky a nedokaze znasat tepelne vykyvy... existuju spraye, ktore sa pouzivaju na zahradne grily... su super... mam to vyskusane... je to pollitrova flaska a stoji cca 600 Sk... su v ciernej a striebornej farbe...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
alex (Člen)
05.07.2007 20:52:59
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

ydom psal:

zdravím, stala se mi před chvílí nemilá věc..zastavil jsem před barákem a ještě než jsem stačil dát nohy ze stupaček, mlaďaska začala slejzat z motorky s 20kg báglem na zádech,bágl jí kopnul..nepochopitelně zustala na motorce seďet do 45stupňového náklonu...prostě už jsem neměl šanci motorku udržet..mám odřenej karter,není to brutální,takže to nebude snad třeba vybrušovat,potřeboval bych jen tip na nějakou stříbřenku která by se trefila do barvy karteru..mám 2004.první škrábanec na nísmile2achju

mladasku by som asi nakopal do zadku... musis si ju vycvicit a naucit ju ako sa ma na motorke spravat... Moja NIKDY nesmie nastupovat alebo vystupovat bez toho, aby ma najprv nato neupozornila...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
ydom (Člen)
05.07.2007 21:14:21
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

jo josmile2,po tomhle jsem jen v křeči mezi zuby procedil,aby nikdy neslejzala, dokud neuvidí stojánek dole..od teď to budu praktikovat i při zastávkách do banditky bych to neřek po tom jak se zlehka klopí,ale když už padá(s mlaďaskou jako bonus) je těžký jí-je zastavit...Jde mi o to abych se trefil do barvy karteru,mám 04 což je matnej chrom..


Když nejezdím,tak tvořím...
Ondráš (Člen)
05.07.2007 22:41:26
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

Se mi to stalo taky. Stojím na pravé noze, vyklápím sotjánek a spolujezdec vystupuje nalevo...idontknowfuck


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
SNap (Člen)
05.07.2007 23:10:26
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

Neriskuju,jak zastavim,necham prvni slezt batoh apod. a pak se teprv odvazim jednu nohu zvednout ze zeme, abych si nakopl stojan...
2ydom: Ve spreji neni problem sehnat barvy co vydrzi 700 celsiusu, ale v matnem chromu...to bych se bal ze as tezko.Kdys sem se o to snazil a nesehnal...toz pak dej vedet jaks dopadl.


...:::STÁDO KONÍ POD PRDELÍ A STEJNĚ NÁM TO NESTAČÍ:::...
ydom (Člen)
05.07.2007 23:58:40
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

2snap:tak ja ti nevím..vím,že kdybych tam měl stojánek,tak je to v klidu,ale zas riskuju pravou stranu,protože chtě-nechtě je jasný,když vytahuješ stojan,tak motorku mírně vpravo překlopíš,asi v tom hledam přemíru filosifie,ale ten zbytečnej šrám na karteru,je jak šrám na dušismile2..seru na to,mlaďaska dostala kázání s praktickou výukou nasedání,sesedání a povelů v garáži a příští týden montuju DATLOpadáky.......citát:DOKUD KARTER NESPRAVÍŠ,DUŠI NEVILÉČÍŠ...


Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
06.07.2007 00:01:30
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

Jinak,kdo sprej poradí to nadosmrti vděčen buduwine


Když nejezdím,tak tvořím...
maňas (Člen)
06.07.2007 07:27:09
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

počkej na osirise,nebo mu napiš email,pokud nebude vědět on tak to pak už bude zlí


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ydom (Člen)
06.07.2007 10:36:10
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

O.k.


Když nejezdím,tak tvořím...
Kelly01 (Člen)
06.07.2007 10:47:43
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

vydrží tam i nejlevnější barva ze spreje..
u 12 polomatovku u 6 tu stříbrnu netrefíš..

Vyleštit nebo taky polomat a neřešit..


God Save The Queen!
marcoo (Člen)
06.07.2007 11:36:25
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

Viděl jsem spreje přímo na bloky motorů.Různý barvy.Je na vysoký teploty.Vyrábí MOTIP tuším.Třeba tady je ukázka.http://www.autofam.cz/index.php?page=product&id=5600&PHPSESSID=aafd1f86ae90bddf9dd6cefa5896ef40
Měli by to mít v každé prodejně s barvami.Popřípadě obědnat na stránkách MOTIP DUPLI

marcoo (Člen)
06.07.2007 11:56:27
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

ydom (Člen)
06.07.2007 12:35:29
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

jo tohle vypadá dobře...jen chtěl bych radu od někoho,kdo se setkal přímo s opravou na typu 04..jink Díkgood


Když nejezdím,tak tvořím...
marcoo (Člen)
06.07.2007 12:47:54
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

čoveče tak v tom ti neporadím.ale barva drží.vyzkoušenogood

ydom (Člen)
06.07.2007 13:06:23
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

v poho,jde mi o to,že na 04 je matnej chrom,je mi jasný,že do odstínu se asi těžko trefim.asi nebude stačit jen zastříknout ty škrábance,ale když už stříknu celej kryt,aby to vypadalo a nebylo to do očí víc než ty škrábance..jinak dík za názory.


Když nejezdím,tak tvořím...
maňas (Člen)
07.07.2007 17:16:45
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

nebo to udělej jiným odstínem a tvrď,že je to tůning bigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
15.07.2007 00:38:23
Offline

Re: ODŘENÝ KARTER

...chrysler XS5


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr