Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Brzdy

ewans (Člen)
05.07.2007 19:57:50
Offline

Brzdy

Zdar chytry hlavy-poradite me?mam problem s predni brzdou-zabira moc pozde-kolecko na pacce uz mam na4,a stejne zabira strasne dole-pomuze dolit-vymenit brzdovou kapalinu?nebo je mozny ze se brzdy zavzdusni jako to delali stary auta?jo a muze se brzdovka jen dolit nebo vymenit?---dlouho nejezdim tak zatim nevim....mam gsf 400 dik za radugood


Presedlal jsem na sv650
signalCZ (Člen)
05.07.2007 20:16:04
Offline

Re: Brzdy

ewans psal:

Zdar chytry hlavy-poradite me?mam problem s predni brzdou-zabira moc pozde-kolecko na pacce uz mam na4,a stejne zabira strasne dole-pomuze dolit-vymenit brzdovou kapalinu?nebo je mozny ze se brzdy zavzdusni jako to delali stary auta?jo a muze se brzdovka jen dolit nebo vymenit?---dlouho nejezdim tak zatim nevim....mam gsf 400 dik za radugood

tak si ji dej na jedničku-tu páčku...

ewans (Člen)
05.07.2007 20:42:17
Offline

Re: Brzdy

to sem logicky zkousel ale jednicka je nejmekci a 4nejtvrdciidontknow


Presedlal jsem na sv650
jennys (Člen)
06.07.2007 00:08:40
Offline

Re: Brzdy

Pokud je nemáš zavzdušněné, tak jsou sjeté desky, vyměnit!

maňas (Člen)
06.07.2007 07:23:02
Offline

Re: Brzdy

samozřejmě brzdovka strácí své schopnosti po nějaké době,nebudu psát kolik,myslím dva roky,ale pořád to je kapalina a ta je jak nás učili na základí škole nestlačitelná ,že takže pokud ji tam není málo,což je vidět v oku nádobky a nejsou sjetý desky,tak potom zbývá řešit průchodnost hadice,jinak už nevím čím jiným by to bylo


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
06.07.2007 10:01:57
Offline

Re: Brzdy

Maňas asi myslí to, že do sebe přijímá vzdušnou vlhkost. Když se pak zahřeje, tak se v ní ta voda začne vařit a udělá bublinky, ale to bys musel teda docela dlouho a intenzivně brzdit. Po dvou letech se mění preventivně. Když to máš dobře utěsněné, tak by to mělo být v poho.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ewans (Člen)
07.07.2007 09:59:46
Offline

Re: Brzdy

Dik za radu-deska sjety nejsou,ty tam sou davany nedavno novy,takze vymenim kapalinu-ale nevim esi staci dolit nebo esi se musi vymenit-asi je lepsi vymenit co


Presedlal jsem na sv650
ydom (Člen)
07.07.2007 13:13:52
Offline

Re: Brzdy

vypustit,vyměnit...jako pila brzditgood


Když nejezdím,tak tvořím...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr