Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Předstih (seřízení zapalování)

Lucky666 (Nový člen)
07.07.2007 14:48:22
Offline

Předstih (seřízení zapalování)

Nazdar Banditi chci se zeptat jestli nekdo neví jestli se dá seřizovat předstih u GSF 600,mam pocit že se mi asi pootočil rotor u zapalování , byl nejakej povolenej ,je to možné????  a popřípadě jak to šeštelovat do původí polohy dík moc za rady.help

Radek-Ban (Člen)
07.07.2007 16:14:29
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

idontknowsurprisedpootočil jse rotor divnysurprisedidontknowbigsmilebigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
maňas (Člen)
07.07.2007 16:52:13
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

že by tam ten rotor nebyl od otáčení bigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Lucky666 (Nový člen)
07.07.2007 17:43:22
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

je mi jasný že se točí s klikou ale nevím jestli se sním da nejak natáčet oproti klice nebo jestli je na klínku napevno nastaven v určité poloze

Honzik1 (Člen)
07.07.2007 19:21:13
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

Lucky666 psal:

je mi jasný že se točí s klikou ale nevím jestli se sním da nejak natáčet oproti klice nebo jestli je na klínku napevno nastaven v určité poloze

mrkni na gsxr.wz.cz  sekce jak na to good


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
XJelen (Člen)
15.06.2008 17:34:12
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

Už se někomu stalo, že by ten snímač umřel??help
Nechce kujva házet jiskru, a poslední varianta už mi zbejvá jenom snímač a CDIsurprisedhelp


Strýcfajtr !!!
KOVAL (Člen)
15.06.2008 20:24:30
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

surprisedvo čem tu je řeč?surprised
jakej rotor a stator v tomhle případě?surprised
dyk tam je jen hvězdice a snímač,případně snímače dva podle roku..
ohledně CDI tam přece stačí cvaknout jiný a hned vim jestli to jím je nebo né,jinak teda klidně tam stačí cvaknout CDI z uplně jiný motorky páč je to uplně jedno,budto to poběží nebo ne,jinou motorkou myslim třeba to že minulej tejden jsem například cvaknul CDI z gsx 750-99 do mojí B12-98 a normálně to fungovalo ač by si někdo myslel že je všechno jinak a nemůže to fungovat,prostě z jiný volejový sůzy pokud má stejný konektory tak to CDI funguje,že to bude někde ve vysokejch votáčkách mít nastavenej jinej předstih je jedno na vyzkoušení jestli to bude dávat jiskru to stačí..

XJelen (Člen)
15.06.2008 20:38:45
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

KOVAL psal:

...ohledně CDI tam přece stačí cvaknout jiný a hned vim jestli to jím je nebo né,jinak teda klidně tam stačí cvaknout CDI z uplně jiný motorky páč je to uplně jedno,budto to poběží nebo ne,jinou motorkou myslim třeba to že minulej tejden jsem například cvaknul CDI z gsx 750-99 do mojí B12-98 a normálně to fungovalo ač by si někdo myslel že je všechno jinak a nemůže to fungovat,prostě z jiný volejový sůzy pokud má stejný konektory tak to CDI funguje,že to bude někde ve vysokejch votáčkách mít nastavenej jinej předstih je jedno na vyzkoušení jestli to bude dávat jiskru to stačí..

čoveče Kovalíku, to je hezký, já dneska do B12/00 nenapasoval CDI ani z B12/02 ani z B6/03 ani B6/97help prostě jinej konektor a škubat dráty se mi fakt nechtělo protože by mě bylo líto těch lidiček co mi to svojí motyku k mýmu experimentu s důvěrou svěřilibigsmile
...a větší přísun motyk bohužel nemámsurprised


Strýcfajtr !!!
KOVAL (Člen)
15.06.2008 21:06:02
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

to bych řekl že máš teda nějakou divnou motorku čovečesurprised
no jestli vidim dobře fotku ve tvym profilu,tak vidim novej model B12ky teda jako model 01 né?
nebo jaký máš konektory na tom CDI?
jsou dva hranatý nebo
dva se zakulacenejma rohamatěch štekrů nebo
jedna zástrčka myslim celá v kuse né?

KOVAL (Člen)
15.06.2008 21:10:35
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

už to vidim vedle napsaný že máš na dva konektory(ty maj zakulacený rohy a gumový prachovky jako těsnění) jak jsem psal vejšže novej model B12ky teda jako modelovej rok 01 tak to CDI mám ve skříňi

XJelen (Člen)
15.06.2008 23:02:06
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

KOVAL psal:

to bych řekl že máš teda nějakou divnou motorku čovečesurprised
no jestli vidim dobře fotku ve tvym profilu,tak vidim novej model B12ky teda jako model 01 né?
nebo jaký máš konektory na tom CDI?
jsou dva hranatý nebo
dva se zakulacenejma rohamatěch štekrů nebo
jedna zástrčka myslim celá v kuse né?

Omlouvám se za mystifikaci, nejedná se o mojí motyku co mám v profilu, ale jednu co mám na dílně a stáfkujeredface
Moje má jeden konektor v kuse a ten inkriminovanej prevít má dva konektory zakulacený s prachofkama přesně jaks napsal.


Strýcfajtr !!!
KOVAL (Člen)
15.06.2008 23:08:19
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

no každopádně je to novej nebo starej model?

XJelen (Člen)
15.06.2008 23:10:02
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

KOVAL psal:

no každopádně je to novej nebo starej model?

moje novej - stáfkující starejbigsmile


Strýcfajtr !!!
KOVAL (Člen)
15.06.2008 23:11:15
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

jako takhle,právě že si myslim že novej by mněl teoreticky mít ten jeden konektor ale přitom já když kupoval motor z novýho modleu,čili z nějaký asi 01 nebo 02 prostě typ motoru 721 tak jsem ho kupoval s komplet elektrikou a mám za to že právě přesto jsem mněl CDI se dvouma konektorama jako na starým mým 98 ,nebo mám holt doma ty CDI dvěevil,no každopádně to tam mám ve skříňi a zejrta se na to můžu podívat

XJelen (Člen)
15.06.2008 23:14:40
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

Koval - ozvu se ti na skype, ať tady nevíříme prachgood


Strýcfajtr !!!
KOVAL (Člen)
15.06.2008 23:21:14
Offline

Re: Předstih (seřízení zapalování)

no sem tam teda

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr