Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » yello ?

huskyb12 (Administrator)
08.07.2007 13:48:13
Offline

yello ?

dostals maila ?


ale di, Ty brepto ...
yello (Člen)
08.07.2007 14:10:58
Offline

Re: yello ?

Ted jsem na nej juknul poprve.Tuhle schranku mam jen pro BP,a chodim tam tak 2x tejdne.
Jinak,hledal jsem cennik,ale nikde neni uvedenej zadnej.Posilam jim mejla s dotazem.


...che palle !!!
huskyb12 (Administrator)
08.07.2007 14:46:36
Offline

Re: yello ?

kuju :)))


ale di, Ty brepto ...
yello (Člen)
08.07.2007 15:18:43
Offline

Re: yello ?

...figura ti..smile1


...che palle !!!
PALOUS (Člen)
08.07.2007 15:19:11
Offline

Re: yello ?

Se teda trochu vetřugooda co já Yello?jak si stojím s manuálemgood


Jebat motorky :-)
yello (Člen)
08.07.2007 15:49:00
Offline

Re: yello ?

PALOUS psal:

Se teda trochu vetřugooda co já Yello?jak si stojím s manuálemgood

bojim,bojim...smile2

...neeee,vis,ze s italama je to nekdy tezky,tak mi to este nedal.Takze po Vorlovi to neslo,poslu normalni postou.smile1


...che palle !!!
pitrman (Člen)
08.07.2007 23:06:36
Offline

Re: yello ?

no kdys us te tady kazdej snecim votravuje Yellounku, tak ja si dovolim taky, protoze ICQ ti asi nefunguje a  emaily asi hazis do kosesmile1 jestli by jsi my konecne mohl poslat ty penize, za ty vjeci co sem ti poslal, vim ze uz to je dost davno, ale snad si to jeste pamatujes,hele klidne ty prachy dej do bublinkovaty vobalky a posli to normalni postou, kdyz to prevodem pres banku nejde a strejda Jarken se na mne vyprt... tak dik a zatim cus


in God we trust
yello (Člen)
08.07.2007 23:44:55
Offline

Re: yello ?

pitrman psal:

no kdys us te tady kazdej snecim votravuje Yellounku, tak ja si dovolim taky, protoze ICQ ti asi nefunguje a  emaily asi hazis do kosesmile1 jestli by jsi my konecne mohl poslat ty penize, za ty vjeci co sem ti poslal, vim ze uz to je dost davno, ale snad si to jeste pamatujes,hele klidne ty prachy dej do bublinkovaty vobalky a posli to normalni postou, kdyz to prevodem pres banku nejde a strejda Jarken se na mne vyprt... tak dik a zatim cus

...tos malinko dost prehnal,ne?! idontknow


...che palle !!!
pitrman (Člen)
09.07.2007 06:22:41
Offline

Re: yello ?

tvoje reakce ( idontknow ) neni na miste. snazil jsem se te kontaktovat pres mail, ICQ, i pres skype, a porat nic... tak nad tvym idontknow by jsi se mnel zamyslet snad ty...


in God we trust
Jarken (Člen)
09.07.2007 08:09:58
Offline

Re: yello ?

Pitrmuži čím jsem se na Tebe vyprd surprised?Něpanimáju smile2 no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
pitrman (Člen)
10.07.2007 02:06:07
Offline

Re: yello ?

Jarken psal:

Pitrmuži čím jsem se na Tebe vyprd surprised?Něpanimáju smile2 no né?No ano!

ty vlastne ne Jarkene... Jenom ze Yellou se asi pred dvouma tejdnama dusoval, ze po tobe ( jelikoz jste spolu mneli jet na dovolenou nebo co) posle penize( ktere by jsi predal mojemu smradlavjesimu brachovi) a ktery my slibuje poslat za vjeci ktery jsem mu poslal, uz asi 4 mesice. Je mi to blby tady rikat, ale rozhodl sem se k tomu az po DEVATEM upozorneni, ze mi jeste dluzi nejake penize. Aspon dalsi cenna skusenost good no ne? no moc ne....


in God we trust
yello (Člen)
10.07.2007 06:48:40
Offline

Re: yello ?

1.Zes to prehnal,na tom trvam.(mineno vuci Jarkenovi)
2.ICQ uz 2 mesice namam.(a mit nebudu,zavirilo mi to akorat comp)
3.Na Skypu jsem dosazitelny.(psal jsem ti predevcirem,ze cekam ze se vcera prihlasis ve                    23:30)
4.Tech 117 $ za sbirku starych mobilu mas pripraveno pres 2 mesice.
5.O tom,ze jsem daval 4x prikaz na uhradu na ucet ktery jsi mi dal,mam doklady.
6.Napis sem adresu,na kerou to v obalce poslu.
7.Nemam se za co stydet,ale JA peru spinave pradlo zasadne doma.


...che palle !!!
yello (Člen)
10.07.2007 13:00:21
Offline

Re: yello ?

Neda mi,abych na margo veci nedodal:

9.Kdyz apelujes na moji pamet,udelam to same.Nebyl jsm to ja,kdo se Te snad vic nez   mesic ptal,kolik Ti za tu transakci dluzim?
10.Ano,je moje blbost,ze kdyz jsem byl v CZ pred mesicem,tak jsem to neposlal.(i kdyz mam jen udaje banky,nikoliv Tve rodiny)
11.Nepamatuju se,ze bych se dusoval,napsal jsem ze mu to dam at Ti to posle.Ale nebudeme slovickarit,ze?
12.Timto se omlouvam Jarkenovi,ze jsem ho zatah do neceho,o cem ani nevedel
13.Omlouvam se i Tobe za prodlevu jen zcasti mnou zavinenou.
14.Dekuji Ti timto za skvely pokus vytvorit mi na BP strankach imidz nekoho,kdo neni sto dostat svym zavazkum.
15.Cekam na adresu,ihned po obdrzeni obnos zasilam doporucene v obalce.
16.Doufam,ze kdyz jsi byl sto rici na techto strankach "a" ,budes schopen rici i "b",az
dostanes penize.
17.Timto jsem rekl vse,co povazuju na dane tema a na svoji obhajobu za potrebne rict,a povazuji vec za definitivne ukoncenou.
                                                            Yello.


...che palle !!!
Smokie (Člen)
10.07.2007 13:18:13
Offline

Re: yello ?

Pitrman, Yello : Občanky už jste si roztrhali, je na čase podat si ruce a dát si beer


" Můžu počítat s tím, že jsme přátelé ? "
Jarken (Člen)
10.07.2007 13:20:24
Offline

Re: yello ?

Aha surprised, už panimáju bigsmile, ale stejně bylo Bosco Chiesanuova good no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
PALOUS (Člen)
10.07.2007 13:32:26
Offline

Re: yello ?

yello psal:
PALOUS psal:

Se teda trochu vetřugooda co já Yello?jak si stojím s manuálemgood

bojim,bojim...smile2

...neeee,vis,ze s italama je to nekdy tezky,tak mi to este nedal.Takze po Vorlovi to neslo,poslu normalni postou.smile1

Taky zatím kukujůgood


Jebat motorky :-)
ABik (Člen)
10.07.2007 14:07:01
Offline

Re: yello ?

yello:

A co jáááááááááá? bigsmilehelpbigsmile
Přišel můj mail?

yello (Člen)
10.07.2007 18:20:37
Offline

Re: yello ?

ABik psal:

yello:

A co jáááááááááá? bigsmilehelpbigsmile
Přišel můj mail?

Cece,Tvuj mejl jsem cet vcera,a asi jsem ho omylem vymazal.smile2 Muzes mi poslat ten link jeste jednou? Jestli hned,tak Ti to zjistim jeste dnes.


...che palle !!!
inkvizitorr (Administrator)
10.07.2007 18:41:42
Offline

Re: yello ?

a co jááá??? už ti taky vodemě přišel mejl???surprisedsurprisedsurprised mrkni do schránky pod schodamagood bude asik někde mezi novinamasurprised

ciaóóógoodgoodgood


doba je temná...
yello (Člen)
10.07.2007 19:01:17
Offline

Re: yello ?

inkvizitorr psal:

a co jááá??? už ti taky vodemě přišel mejl???surprisedsurprisedsurprised mrkni do schránky pod schodamagood bude asik někde mezi novinamasurprised

ciaóóógoodgoodgood

Ne rakosniku,nic neprislo.A neposilals to do mrtve schranky?idontknowbigsmile

Jinak Ti dnes,temer po roku,musim dat za pravdu s tim pletenim bice...smile1


...che palle !!!
ABik (Člen)
10.07.2007 19:07:15
Offline

Re: yello ?

yello:

Poslal jsem druhý pokus. Pokud ten talián mluví anglicky, tak mi stačí mail a už se s ním dohovořím sám good Pokud ne, tak je to v háji a zase tě budu obtěžovat.
Ovšem pokud to nebude mít smysl, tak budeš mít klid.

Dík

yello (Člen)
10.07.2007 19:53:06
Offline

Re: yello ?

ABik psal:

yello:

Poslal jsem druhý pokus. Pokud ten talián mluví anglicky, tak mi stačí mail a už se s ním dohovořím sám good Pokud ne, tak je to v háji a zase tě budu obtěžovat.
Ovšem pokud to nebude mít smysl, tak budeš mít klid.

Dík

PRODANO !!!


...che palle !!!
inkvizitorr (Administrator)
10.07.2007 19:55:36
Offline

Re: yello ?

yello psal:
inkvizitorr psal:

a co jááá??? už ti taky vodemě přišel mejl???surprisedsurprisedsurprised mrkni do schránky pod schodamagood bude asik někde mezi novinamasurprised

ciaóóógoodgoodgood

Ne rakosniku,nic neprislo.A neposilals to do mrtve schranky?idontknowbigsmile
Jinak Ti dnes,temer po roku,musim dat za pravdu s tim pletenim bice...smile1

dyk ti to povidam že do tý pod schodamasurprised zvedni se z tý sesle a mazej ty tři patra dolu a pak se preventivně mrkni jestli ta schránka fakt nedostala ingfarkt bo by pak mohla bejt vopravdu mtrvásurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
ABik (Člen)
10.07.2007 19:59:01
Offline

Re: yello ?

yello:

Vidíš a ode mě máš klid goodbigsmile

yello (Člen)
10.07.2007 20:00:59
Offline

Re: yello ?

inkvizitorr psal:
yello psal:
inkvizitorr psal:

a co jááá??? už ti taky vodemě přišel mejl???surprisedsurprisedsurprised mrkni do schránky pod schodamagood bude asik někde mezi novinamasurprised

ciaóóógoodgoodgood

Ne rakosniku,nic neprislo.A neposilals to do mrtve schranky?idontknowbigsmile
Jinak Ti dnes,temer po roku,musim dat za pravdu s tim pletenim bice...smile1

dyk ti to povidam že do tý pod schodamasurprised zvedni se z tý sesle a mazej ty tři patra dolu a pak se preventivně mrkni jestli ta schránka fakt nedostala ingfarkt bo by pak mohla bejt vopravdu mtrvásurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

...krome kosacky tam neni nicsmile2
Ale ty myslis asi tu od Jirky Wolkra ... asiidontknowbigsmile


...che palle !!!
pitrman (Člen)
11.07.2007 01:22:54
Offline

Re: yello ?

Neprehnal sem to, a na to trvam ja.
psal jsem do tohodle fora az pote, co veskere mne urgence  poslane na tvuj mail, icq a skype selhaly.A je celkem slusnosti, kdyz uz je nekdo ochotnej, bez toho aby si vzal zalohu, pro tebe neco objednat, zaplatit a poslat, bez jakekoliv provize, castku uhradit co nejdriv. Bez toho, abych se te tolikrat musel ptat, jestli jsi to konecne poslal.A kdyz uz se to nepovedlo pres banku, jsou dalsi moznosti jak to poslat.staci jenom chtit.stydet se nemusis za nic, jenom se zamysli, jestli jsi udelal vsechno proto, aby jsi penize poslal co nejdriv po obdrzeni baliku. A image a feedback si dela kazdej sam...
A JarKenovy se omlouvam, ze malem nedobrovolne fungoval jako tajna spojka pri predavce spinavych penez z prodeje drog.

307 crystalwood ct
concord
NC
28027
usa


in God we trust

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr