Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Bridgestone pneu rozdelenie

Tommy911 (Člen)
10.07.2007 09:10:00
Offline

Bridgestone pneu rozdelenie

Ahojte. Mam Bandit 650 a hladam nove pneu.

Teraz tam mam vpredu BT 011 a vzadu BT 020.

Rad by som tam dal obidve BT 020, kedze vydrzali 18 tisic a nexcem riskovat ine...Ale ze vraj BT 021 je nasledovnik BT 020 a je rovnako dobra...Bojim sa len aby nevdrzala ovela menej..Moj styl je skor turisticky,ale dost akcny...Nejazdim okruhy ani moc na koleno zakruty.

Neviete mi poradit,alebo kde by som aspon nasiel nejake info tych pneu,ale nie a v anglictine...

Diky moc...

Kelly01 (Člen)
10.07.2007 09:19:32
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Takovou výdrž gum tu má pouze Hajabusa,a to nejezdí pod 308surprised


God Save The Queen!
Přemek (Člen)
10.07.2007 09:59:29
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

BT021 je dvojí směs, střed tvrdší okraje měkčí. Pokud ti 020 vydrželi 18tis. tak bych neváhal. Jestli teda nemyslíš 10tis. předek a 8 zadek = 18 smile1

Tommy911 (Člen)
10.07.2007 10:07:12
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

heh nie chalani, mam uz skoro 19 tisic a zadna je zodrata v strede, ale po bokoch je este dezen...Predna ma dezen po celej ploche,ale vstrede je na hrane tych kontrolnych bodov...

Preto sa pytam ze by som xcel aby vydrzali podobnu dobu...
Takze odporucate mi radsej dat BT 021 ako BT 020,hej???

Inak este by som sa spytal ci je dobre dat dopredu inu gumu,trebars ako tam bola ta BT 011,alebo kludne mozem dat obidve BT 021..Diky moc...

Koldan (Člen)
10.07.2007 11:47:47
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

-styl turistický,ale akční? to se vylučuje,ne?surprised
-vzhledem k dotazu odhaduju,že máš mašinu chvilku,jak tedy víš,že je na gumě najeto 18 tis km? surprised
-na gumě co toto vydrží bych se bálsmile2
-kombinovat to můžeš jak chceš,snad jen je lepčí dyž už tak dát měkkou na předek,tvrdší na zadekgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Tommy911 (Člen)
10.07.2007 12:03:05
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Koldan: no motorku mam rok a pol a kupoval som ju novu tak preto viem ze ma 18 tisic, lebo som ich najazdil ja,heh

Turisticky,ale akcny som myslel tak ze gumu nepalim na kazdej krizovatke, nejazdim okruhy ani na koleno kazdu zakrutu...

Raz za cas si dam Pezinsku babu kde jazdim ostrejsie zakruty...Myslel som tak ze rad jazdim ostrejsie po okreskach, myslim plyn-brzda rychlosti okolo 160

Inak vlastne to turisticky-akcnejsie je to iste ako rozdelenie na pneu Sportovo-tusristickesmile1

Ale diky za to ze mam radsej dopredu dat makku pneu...

Radek (Člen)
10.07.2007 12:06:35
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

kdyz uz jsme u tech gum.vyvazujete nebo na to serete???


Holka a motorka je nejhezčí nahá!!!
Tommy911 (Člen)
10.07.2007 12:10:12
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Radek: tak pneu boli od vyroby vyvazene to je jasne...Ale ked dam prezut pneu tak urcite ich dam nanovo vyvazit....

Radek (Člen)
10.07.2007 12:16:39
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

ja jen ze par lidi mi rikaloze to nazujou a jezdi.pokud s tim uz do toho servisu pujdu tak to samo udelat necham.slo mi o to ze to nazuju doma tak jestli s tim pak mam jeste nekam litat


Holka a motorka je nejhezčí nahá!!!
Zdenda (Člen)
10.07.2007 13:16:03
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Mám 650tku jako novou s těma samejma gumama. Nevím co jsi teda dělal, ale zadek je po 10000 mrtvej. Strop 11000 ale to už ti polezou dráty. 18000??? Nevěřim, jedině máš buď 20 kilo a nebo jezdíš furt po stranáchidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Tommy911 (Člen)
10.07.2007 13:17:35
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Radek ved pneu ti vavazia hocikde moto servise za par korun....Alebo ked uz to robis sam, neoplatilo by sa ti kupit aj vyvazovacku???

Nevyznam sa v tom, mozno ked das nove pneu netreba vyvazovat cele kolo,ale asi by som to radsej dal....

Niektori si vyvazuju kolo aj ked nemenia pneu po urcitom case...

Koldan (Člen)
10.07.2007 13:53:40
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Tommy911 psal:

Koldan: no motorku mam rok a pol a kupoval som ju novu tak preto viem ze ma 18 tisic, lebo som ich najazdil ja,heh

Turisticky,ale akcny som myslel tak ze gumu nepalim na kazdej krizovatke, nejazdim okruhy ani na koleno kazdu zakrutu...

Raz za cas si dam Pezinsku babu kde jazdim ostrejsie zakruty...Myslel som tak ze rad jazdim ostrejsie po okreskach, myslim plyn-brzda rychlosti okolo 160

Inak vlastne to turisticky-akcnejsie je to iste ako rozdelenie na pneu Sportovo-tusristickesmile1

Ale diky za to ze mam radsej dopredu dat makku pneu...

No každopádně takhle,už to tu bylo řečeno víckrát,na gumách sa moc nevyplatí šetřit,vono nemusíš dát v každý zatáčce kolínko,abys tu gumu využil,stačí dyž tě podrží v krizovce, kdy vlítneš právě na tý okresce do zatáčky trošku rychlejc a budeš to moset přihnůt. Vono 18 tisíc na gumě mi přinde už vopravdu trošku privela. Ale je to každýho volba.Já třeba volím tak,že nepotřebuju mít superměkké gumy co ubejvaj po každým ujetým metru a vydrží mi na zadku 3-4 tisíce km,na druhou stranu nechci mít ani turistickou gumu,kerá sice vydrží,ale v krizi nepodrží.Takže dám na předek právě tu superměkkou,kerá by tam mohla vydržet nějakých 7-8 tis km,aby mě v případě krizovky (náhlého brždění, většího náklonu, apod) udržela na cestě a na zadek pak středně měkkou,kerá mi v náklonu neustřelí (nebo vyjímečně),ale přitom nebude ubejvat před očima a vydrží 6-8. a sem spokojenje parchantbigsmile.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
10.07.2007 13:57:30
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

když dám kolínko tak na něm v 99,5% už i zůstanusmile2


God Save The Queen!
Tommy911 (Člen)
10.07.2007 14:21:02
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Koldan: Heh ja som z toho magor..Uz som sa teda asi definitivne rozhodol pre tie obidve BT 021 a teraz totosmile1

Tak co teda radis???...Dam do zadu tu BT 021 a do predu nejaku makku???

Mne tie BT 020 vyhovovali, nikdy sa mi nestalo ze by smykla...

Koldan (Člen)
10.07.2007 14:33:15
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Tommy911 psal:

Koldan: Heh ja som z toho magor..Uz som sa teda asi definitivne rozhodol pre tie obidve BT 021 a teraz totosmile1

Tak co teda radis???...Dam do zadu tu BT 021 a do predu nejaku makku???

Mne tie BT 020 vyhovovali, nikdy sa mi nestalo ze by smykla...

pokud ti vyhovovali,tak nedej na blbý kecy a dej tam to co ti sedíbigsmile a tím,že dáš na předek vo třídu měkkčí určitě nic nepokazíš,spíš navopak


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ABik (Člen)
10.07.2007 14:42:06
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

surprised Jestlis doteď jezdil na puku (nic jiného 18000km nemůže vydržet), tak můžeš nazout škarďovu avonku nebo omotat kola zahradní hadicí a stejně to nepoznáš smile1
Ty kilometry jsou fakt neuvěřitelné idontknow

Koldan (Člen)
10.07.2007 14:47:03
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

pro tebe s D208 na zadku každopádněbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Tommy911 (Člen)
10.07.2007 14:52:05
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Heh a co je na tom tae divne????...Poznam viacej ludi co ma podobne km a jazdia....Pokial viem tak pneu sa dere hlavne pudkym brzdenim a prudkym odpichom z miesta....To u mna nebolo az take razantne...Osobne som bol trocha prekvapeny az potom co som sa dozvedel ze niektorym pneu vydrzi tak od 4 do 8 tisic km....

No bohuzial sa k motorke dostanem az cez vikend tak mozem nafotit fotky oboch koliessmile1

Kelly01 (Člen)
10.07.2007 14:58:23
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

já takové lidi znám jen z diskuzísmile2

fyzicky jsem to ještě nevidělsurprised

snad porucha snímače že by dával 2x impulzsurprised


God Save The Queen!
Tommy911 (Člen)
10.07.2007 15:02:56
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

He-He....ja vas kaslemsmile1...Tak ak vydrzite tak v pondelok sem hodim tie fotky....

Predna ma dezen cely vydiditelny,ale vstrde ked prejdete rukov je hladka,ale dezn tam je vidiet, na bokoch dezen este je.

Zadna uz nema dezen viditelny po strede,ale na okrajoch je dezen stale vrubkovany..

ABik (Člen)
10.07.2007 15:12:19
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Nekašli na nás smile1 Mě ty tvoje šlaušky začaly zajímat. Asi nějaká speciální serie good
Ber to tak, že normální je ta výdrž 4 - 8 tisíc km (na nějakém puku a B6 s rozjezdem pomocí tlačení a brždění patou možná 10000km). Nenormální jsou tvoje ujeté kilometry. Píšu si tě jako rekordmana good
A jestli chceš vědět jak se dá zkurvit guma bez toho, že by ses musel zrovna rozjíždět z místa nebo brzdit, tak se zeptej Palouse. On ti svoji zkušenost rád předá.

Koldan (Člen)
10.07.2007 17:35:00
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Tommy911 psal:

Heh a co je na tom tae divne????...Poznam viacej ludi co ma podobne km a jazdia....Pokial viem tak pneu sa dere hlavne pudkym brzdenim a prudkym odpichom z miesta....To u mna nebolo az take razantne...Osobne som bol trocha prekvapeny az potom co som sa dozvedel ze niektorym pneu vydrzi tak od 4 do 8 tisic km....

No bohuzial sa k motorke dostanem az cez vikend tak mozem nafotit fotky oboch koliessmile1

no prostě je divný to,kolik jsi na tom vyjel.dám příklad,třeba Dunlopy D2O8,kerý se používaj na sportovní jízdu vydrží na B12 nějakejch 3-4 tis, D207,kerá je taky sportovní vydrží nějakejch 6-8, no a D205 jako turistická guma pak někde kolem 10. no a ta tvoje guma co neklouže a přitom snese akční styl jízdy vydrží dvakrát tolik.proto ty narážky na pukbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Zdenek (Člen)
10.07.2007 22:26:46
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Já na B/6,vzadu 18tis. vpředu budu mít 20tis a myslím si že ještě 2tis pude,věřte,nevěřte,není proč lhát.Zdenek.smile1

ABik (Člen)
10.07.2007 22:31:36
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

surprised Týýjóóó další hokejista. Kluci kam na ty puky chodíte? Napiš jakýto pokus o pryž jezdíš? smile1

Polo (Člen)
10.07.2007 22:35:08
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

ja ji taky loni kupoval novou a ty samé gumy mi vydržely 13000. Musim říct, že jsem nikdy předtím na motorce nejezdil a byl hodně vopatrnej, takže to ubejvalo pomalu. No, to už asi na žádné gumě nenajezdim...


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
VikecB12 (Člen)
10.07.2007 22:40:02
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Na B12 sem mel vzadu D205 a když sem ju prodával,tak měla najeto 10 000km a ještě by tak 3000 vydržela.good A to sem jezdil celkem pilu a absolvovala aji 4 jízdy na S Day. Predtím sem tam měl D208 a ta me vydržela 3500kmfuck Ale na predek dávám měkýgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Tommy911 (Člen)
11.07.2007 08:21:29
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Zdenek, Polo, Vikec...chalani diky moc za podporu,heh
No aspon vidite ze je to docela mozne....Je pravda ze ja som mozno prvych 5 tisic jazdil dost opatrne,ale potom to bolo vselijak...

Chapem ze ked ma niekto na supersporte velmi makku pneu tak ju zodere trebars za 5 tisic km ale co poznam ludi s podobnymi nakedmi okolo 600ccm tak maju na pneu 12-14 tisic bezne a uz ich menia a pri tom by tie gumy v pohode vydrzali dalsich 4 tisic...A to nevravim o totalnych slikoch to su gumy co maju este stale dezen...
Preto trocha nechapem ze sa tak divite smile1

Zdenda (Člen)
11.07.2007 12:49:45
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Sport turist 12- 14 běžně jo? Nechápuidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Marián (Člen)
11.07.2007 14:30:05
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

mam stejny moto a stejny gumy sly na 10800 km dolu obe dve...
ale 18 tisicidontknow
to si neumim predstavit ani v nejzivejsim snu pri akcne turistickym stylu...smile1


...sam mezi jebkarema...
bery (Člen)
11.07.2007 17:38:08
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

hehgood


momentalně zavostalej
Roman :) (Člen)
11.07.2007 18:35:36
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Jak tu psal Zdenda a Marian. Na nove motce origo Bridgestony vydrzely 9.500km (to jsem zpocatku novou motorku zajizdel, setril, ucil se s ni atd.) Ale 18.000, to mi hlava nebere.


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Kelly01 (Člen)
11.07.2007 19:32:16
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

pokud vám ty gumy tolik vydržej tak nechápu smysl proč jste si kupovali bandasku když pro vás je evidentně předepsaný virágo 535 a i s tím budete mít problém dostat se na hranici jeho možnostísmile1


God Save The Queen!
Marián (Člen)
11.07.2007 19:48:17
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Kelly01 psal:

pokud vám ty gumy tolik vydržej tak nechápu smysl proč jste si kupovali bandasku když pro vás je evidentně předepsaný virágo 535 a i s tím budete mít problém dostat se na hranici jeho možnostísmile1

a kolik tobe vydrzely gumy na prvni bandasce?ale to uz si mozna ani nepamatujes co?bigsmile


...sam mezi jebkarema...
Kelly01 (Člen)
11.07.2007 19:51:01
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

1 9500
2 9000
3 8500

Pak jsem konečně přestal jezdit Macadamysick


God Save The Queen!
Marián (Člen)
11.07.2007 19:52:47
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

no vidis,tak zasejc takovej rozdil v tom nejni,kdyz se clovek teprv uci jezdit a zajizdi togood
ale vosumnact to uz je vykon hodny obdivugoodsmile1


...sam mezi jebkarema...
Zdenek (Člen)
11.07.2007 21:57:58
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

To Kelly,,,535 bych bral,ale je na mě malá,bandita jsem bral kvůli tomu že jsem věděl že najedu na gumách hodně kiláků,protože bandit hovno jede,vlní se,nebzdí,proto se s ním jezdí pomalu a tím se šetří pneu,a Vy co nenajedete aspoň 15tis na pneu,tak jste se prostě nenaučili ještě eko jezdit,a takový prej budou mít vod novýho roku vyšší zákonný pojištění.Zdenek.bigsmilegood

Tommy911 (Člen)
16.07.2007 09:57:44
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

No chalani tak som vam slubil tie fotky mojich mneu..Som to fotil tak viac detailnejsie, no ved mrknite....

http://www.edisk.sk/stahni/75741/Bandit … .11MB.html

Inak tomu ze sa mi tak nederu pneu trebars pri brzdeni urcite prispieva aj ABS...

A cez vikend som prekonal 19 tisic km...smile1

Jarken (Člen)
16.07.2007 10:08:57
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Zadní max.5000 a bad smile2, předek 5.500 a bad,Metzeler M-1 vzadu 4800 a bad smile2, Avon Viper Sport obě 5500 a bad smile2...vydělávám téměř pouze na gumy smile2 no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Marián (Člen)
16.07.2007 10:20:44
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

tak skoro takhle vypadaly moje pneu po 11000smile1


...sam mezi jebkarema...
Peka (Člen)
17.07.2007 22:41:18
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

guma zadni co vydrzi vic jak 7000 neni moc spolehliva, predni okolo tech 12000, to tak zarucuje ze se na ne muzes spolehnout a ze te podrzi na te silnici trochu vic jak skardika avonka.

18000 to je na cely rok tedy sezonu to mi propomina all weather od barumu na stare skodovky, to take nemizi a vydrzi na aute je mam 11let bigsmile


B12 neni uz je autobus :)
fido (Člen)
17.07.2007 23:17:14
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Zdenek psal:

Já na B/6,vzadu 18tis. vpředu budu mít 20tis a myslím si že ještě 2tis pude,věřte,nevěřte,není proč lhát.Zdenek.smile1

ty krááávooogoodto sem netušilsmile1tomu se snad nechce věřit...mě se znatelně ojel..pukbigsmile
jenom po té Oravě...chlapáci, vy máte létající koberce.surprised


bla...blabla...!
fido (Člen)
17.07.2007 23:22:03
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

D205...


bla...blabla...!
Tommy911 (Člen)
19.07.2007 09:52:16
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Peka: to nemyslis vazne co si napisal???..Ze guma co vydrzia viac ako 7000 km je nespolahliva???....Podla teba Brigestone BT 020 je nespolahliva pneu????Podla teba v Brigestone nevedia ako vyrabat pneu???..

Urcite to nieje super pneu na santenie na okruhu, ved preto je to aj sportovoturisticka pneu a je z tvrsieho materialu....

Ale ze by bola nespolahliva???

tomB12 (Člen)
19.07.2007 10:11:02
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Peka psal:

guma zadni co vydrzi vic jak 7000 neni moc spolehliva, predni okolo tech 12000, to tak zarucuje ze se na ne muzes spolehnout a ze te podrzi na te silnici trochu vic jak skardika avonka.

18000 to je na cely rok tedy sezonu to mi propomina all weather od barumu na stare skodovky, to take nemizi a vydrzi na aute je mam 11let bigsmile

No věřte nevěřte, i u těch aut se dějí zázraky, tatík má na favoritu původní Barumky, najel na nich 100 litrů a ještě tam je nad 2 mm. bigsmile

Koldan (Člen)
19.07.2007 10:45:49
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Tommy911 psal:

Peka: to nemyslis vazne co si napisal???..Ze guma co vydrzia viac ako 7000 km je nespolahliva???....Podla teba Brigestone BT 020 je nespolahliva pneu????Podla teba v Brigestone nevedia ako vyrabat pneu???..

Urcite to nieje super pneu na santenie na okruhu, ved preto je to aj sportovoturisticka pneu a je z tvrsieho materialu....

Ale ze by bola nespolahliva???

stoupám si do řady za Peku,gumě kerá vydrží na mašině víc jak 7-8 tisíc bych v zatáčkách nevěřil ani trošku,ale toto nemusí znamenat,že ta guma je špatná,jen nevyhovující mým požadavkůmsurprised
a pokud se divíš reakcím,tak to bude asi tím,že je tady registrováno asi 700 lidí,z toho se dá už udělat docela slušnej průměrnej vzorek výdrže pneu a řek bych,že 95 % ti řekne,že pokud jezdili hóoodně měkkou gumu,tak jim vydržela 3-5 tis km, pokud nějakou sportovní tak vod 5-7 no a pak nějaké ty poloturistiky apod kolem 10. samo,že plus minus nějaká ta stovka.Takže těch co najelo 18 tisíc na gumě je tady možná tolik,že bys je napočítal na jedný ruce.Ale každopádně je to debata vo ničom,páč pokud ty na tom najedeš tyto kilometry a vyhovuje ti to,buď spokojenej,nemusíš tak často přezouvat a ušetříš,ale nesnaž se tady vnutit názor,že je to běžná výdrž,to rozhodně neníbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Tommy911 (Člen)
20.07.2007 08:32:07
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Koldan: 10 tisic som mal asi za 4 mesiace najazdene...Neviem preco by malo byt po 4 mesiacoch znicene pneu...Neviem ani z coho si vychadzal ak len z toho ze vacsina odtialto zaregistrovanych znici gumu do 10 tisic tak to je dost chaby argument....Alebo niekde nejaka firma vyrabajuca pneu, trebars spominana Brigestone ma napisane pri kazdej pneu aku ma vydrz???...Ze tato ma priblizne 3000, tato 7000 a pod???..

No nevsimol som si tedasmile1

Dajme tomu ze ja poznam blizsie trebars 30 motorkarov z toho 20 ma sportovo tursiticke pneu, niektory tie co ja..A vsetci menili pneu asi po 14-15 tisic a to tie pneu neboli znicene a este by ale 2000 vydrzali...

Tak teraz ja mam brat taku statistiku ze pneu ma sportovo turisticka pneu ma vydrzat 14-15 tisic???...Ale nerobim to tak...Verim ze niekomu vydrzi menej a niekomu viacej,ale aby sportovo turisticka pneu na motorke co ma 80 koni niekomu vydrzala 7 tisic je hrozne malo....To ten clovek musi brutalne prudko brzdit, gumovat a stale sa rozbiehat stylom F1.

U mna urcite prispieva aj k brzdeniu ABS kedze sa guma tak nedere,ale stale je v pohybe.

Ja jazdim ako kedy, niekedy akcnem niekedy pohoda, zo zaciatku to bolo dost pohodove teraz viacej akcne, prudke rozbiehanie, brzdenie. Moje pneu si videl na obrazku, motorka ma nieco cez 19 tisc...Takze ako si to vysvetlis???...Ze klamem, ze mi dali nejaku nadprirodzenu zmes, vyvinutu specialne pre mna?Ze som jazdil stale 40-kou?..Alebo ako?...

Vidis ze to realne je a nieje na tom nic divne...Keby si stretol 1000 ludi a toto ti povedali uz by sa ti to zdalo byt v pohode???..Alebo by ich muselo byt 2000???...Proste je to len vec porovnavania...Ti to porovnavas s ludmi ktorych poznas.Ja zase s tymi co ja poznam. Len mi faklt pride divne tie cisla co si tam dal ze kolko maktora pneu vydrzat...Ked viem ze trebars naposledy co som cital test R1 v MotoHouse pisali ze neviem aka pneu je super,ale vydrzala im len 3,alebo 4 tisic km a to sa brutalne blaznili...To znamena ze kludne by niekomu mohla vydrzat aj 7 tisic...Tak neviem z coho si vychadzal....

No ved je to jedno..Jazdite a bavte sa dalejsmile1

Peka (Člen)
20.07.2007 08:44:48
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Tommy911 psal:

Peka: to nemyslis vazne co si napisal???..Ze guma co vydrzia viac ako 7000 km je nespolahliva???....Podla teba Brigestone BT 020 je nespolahliva pneu????Podla teba v Brigestone nevedia ako vyrabat pneu???..

Urcite to nieje super pneu na santenie na okruhu, ved preto je to aj sportovoturisticka pneu a je z tvrsieho materialu....

Ale ze by bola nespolahliva???

Brigestone jsou pedle me jedny pneu ktere se nebojim osadit, i kdyz doposud nevim ktera pneu na okruhu povolila, stale si myslim ze BT57 to nebyla, ta je take tvrdsi ale drzi mam ji odzkousenou.
Co se tyce te vydrze a tvrdosti, asi tak pojedes z jara ci na podzim a ta tvrda je vetsi pravdepodobnost ze se usmekne v nejake zatacce, a pokud nebude ohrata jak avonka skardika tak to dopadne jak dopadl on. na leto tvrde pneu na jaro a podzim mekke.
Ale lepsi je mit mekke a mit velkou jistotu ze podrzi protoze prijde chvile kdy to bude potreba, treba az auto neda prednost tak mekka ma lepsi grip a lepe zabrzdis.
tot me nazory bigsmile ale nejlepsi je kdyz si kazdy voli to co mu vyhovuje


B12 neni uz je autobus :)
Peka (Člen)
20.07.2007 08:52:18
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

jo a jeste jsem si vzpomel na cloveka z pneu servisu kdyz jsem tam prijel s D208GP mela najeto 5000km z toho tak 200km na okruhu a neveril ze jsem to najezdil, ze jsemju tak nesjel.


B12 neni uz je autobus :)
Drak (Člen)
20.07.2007 09:03:59
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Zdenda psal:

Mám 650tku jako novou s těma samejma gumama. Nevím co jsi teda dělal, ale zadek je po 10000 mrtvej. Strop 11000 ale to už ti polezou dráty. 18000??? Nevěřim, jedině máš buď 20 kilo a nebo jezdíš furt po stranáchidontknow

No Zdendo - Martin TP má přeci tu samou a má na ní přes 12.000 a teď jí mění jen kvůli dovolené jinak by ještě určitě něco na ní dal.


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Jarken (Člen)
20.07.2007 09:06:03
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Himl přestaňte už furt prudit do Avonek fuck , není Avon jako Avon, Škarďas tam měl jakousi tvrdou čopráckou mrchu na Banditovi a tak bylo jen otázkou času kdy to při svých náletech do vinglů rozvěsí idontknow - no a stalo se, přičemž nikoho to ani moc nepřekvapilo!

A k té výdrži - souhlasím vcelku s Koldíkem, nejvíc jsem najel na jebce Sršni 600 s Dunlop 205 v sadě, cca 10 tis.Km.A není třeba to furt řešit, je rozdíl mít gumu na 80-ti a 150-ti koňové mašině idontknow ty druhé pneu doslova žerou ani je nemusíš hned od rozjezdu stavět na zadní!U těchto výkonných strojů je navíc prioritou udržet je za každou cenu na silnici, proto je nesmysl dávat na R1, GSX-R,Blada a podobně sportovně-turistické pneu kvůli delší životnosti, minimálně je zapotřebí dát tam aspoň sportovní gumy - např.michelin Pilot Sport, D 208, Metzeler M-1,Qualifiery atd.Případně starší kombinaci osvědčených D 207 dozadu a D 208 dopředu...No a tyhle pneu Ti NIKDY nevydrží 10 tis.Km!Teď mám vzadu D 207 Race Replika a vepředu dojíždím Avon Viper Sport.Ani této zadní nedávám více než 4500 Km sick.

Tož tak no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Eremi (Člen)
20.07.2007 09:20:25
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Tommy911:
připojuji si ke koldanovi, pekovi, jarkenovi a spol...
jestli máš gumu která vydrží 15 tisíc nebo co, není to žádná sportovně cestovní guma, ale turistická jako prase - tvrdá jako šutr. Dokud jsem se kvůli gumě nezválel v Bchlákách, taky jsem tvrdil, jak je Macadam bezva guma, jezdil jsem s ní i dost sportovně (s některými z přítomných jsem i jel pěknou palici v Alpách), ale už bych ji nikdy nechtěl, protože pokud není zahřátá, klouže jako prase. A i Macadam, což je turistická a tvrdá guma mi vydržel nějakých 9,5 tisíce.
Tvůj stále  opakovaný argument, jestli Bridgestone neumí dělat gumy... Umí, ale každá má jiné určení, každý výrobce dělá sportovní gumy, sportovně cestovní a vyloženě cestovní. Ty o kterých mluvíš ty jsou vyloženě cestovní a tam je kladen důraz na výdrž. Nejsou určeny pro sportovní jízdu!!! Takže pokud na nich jezdíš fakt střelbu jak vykládáš, tak je jen otázka času, kdy ti ustřelí.
Takže věř tomu, co ti říkají lidi odtud, že to co máš na motorce je PUK a guma určená výhradně pro cestovní použití a pokud jezdíš aspoň trochu sportovně doporučuji přezout minimálně na sporotovně cestovní gumy (vlastní zkušenost!!!)


S úsměvem jde všechno líp :o)
Koldan (Člen)
20.07.2007 09:54:54
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Tommy911 psal:

..
Neviem preco by malo byt po 4 mesiacoch znicene pneu... Proč sem pleteš měsíce?Jakou to má souvislost? Pokud najezdím deset ticíc za měsíc tak bude guma v řiti za měsíc,pokud za rok,tak za rok,vo tom to přece není

Neviem ani z coho si vychadzal ak len z toho ze vacsina odtialto zaregistrovanych znici gumu do 10 tisic tak to je dost chaby argument. Pro mě je to dost podstatný argument,pokud většina z tadyma zaregistrovaných  (700 lidí) potvrdí plus minus ty výdrže a pět lidí řekne,že najezdilo to co ty,tak je zřejmé,že rozhodně se těch 5 nedá počítat jako dogma.Na motorce už nějaký ten rok jezdím a plus minus ty kilometry co jsem udal mám potvrzené.Jo a to nemluvím vo takých,keří jezdí slajky z okruhu a guma jim vydrží 2500-3500 km

...Alebo niekde nejaka firma vyrabajuca pneu, trebars spominana Brigestone ma napisane pri kazdej pneu aku ma vydrz???...Ze tato ma priblizne 3000, tato 7000 a pod???.. Ne,nemá,ale maj daný zařazení,jestli se jedná o sportovní gumu,nebo turistickou a stejně jako se dá předpokládat jak dlouho budu cucat kostku ledu, pralinku nebo tureckej med, dá se předpokládat,že pokud se jedná o gumu na supersporta,která má držet extrémní náklony,tak vydrží míň než guma u které se předpokládá,že se na ní pojede ve dvou,naložený na dovolenou.A právě to je to co jsme ti psali a proč je tady celá ta diskuze,kdy jsi se divil,že gumě co vydrží 19 tisíc kilometrů by jsme nevěřili,,prostě u té cestovní se holt nepředpokládají náklony a styl jízdy jako u té sportovní,prostě bude tvrdá a bude klouzat.Ty kilometráže,které jsem tam napsal byly samozřejmě orientační,liší se dle stylu, motyky, značky gumy.Já měl na mašině jak turistické,tak sportovní a mám to ověřené.

U mna urcite prispieva aj k brzdeniu ABS kedze sa guma tak nedere,ale stale je v pohybe jo tomu by se dalo věřit  a mohlo by to být tím způsobené,proto říkám,že nejsi ani běžný vzorek,páč ABS zas tak rozšířené není

Ja jazdim ako kedy, niekedy akcnem niekedy pohoda, zo zaciatku to bolo dost pohodove teraz viacej akcne, prudke rozbiehanie, brzdenie. Moje pneu si videl na obrazku, motorka ma nieco cez 19 tisc...Takze ako si to vysvetlis???...Ze klamem, ze mi dali nejaku nadprirodzenu zmes, vyvinutu specialne pre mna?Ze som jazdil stale 40-kou?..Alebo ako?... ABS plus zřejmě styl jízdy.Když jsem jezdil předchozí roky,,tak jsem to tahal fest,rychlé rozjezdy,hodně Buchlováky,kde se jezdí plyn, brzda. Letos jsem to vzal víc na pohodu, kontroluju pravidelně tlak v gumě a užívám si víc zatáček než maximálek na rovinkách.Guma mi na zadku vydržela o 1000 víc.Takže to bude nejspíš i tím,že jsi měl mašinu novou a byl jsi zpočátku opatrný a vzhledem k najetým kilometrům i tím, že zřejmě nejsi zastáncem krátkých zatáčkových úseků,které bys lítal neustále tam a zpět a kde se hodně gumy ruší,páč se hodně brzdí,zrychluje,,ale spíš cestování kde nedochází k takovému namáhání gumy

Vidis ze to realne je a nieje na tom nic divne...Keby si stretol 1000 ludi a toto ti povedali uz by sa ti to zdalo byt v pohode???..Alebo by ich muselo byt 2000???... pokud by mi to potvrdilo 50 lidí z mého okolí,že najedou na gumě 19 tisíc bral bych to už jako argument,ne pokud mi potvrdí plus minus ty čísla všichni a najde se vyjímka,která je má o 50-70 % vyšší


Len mi faklt pride divne tie cisla co si tam dal ze kolko maktora pneu vydrzat...nenapsal jsem, kolik má která guma vydržet,není to pravidlo,napsal jsem kilometry o kterých vím,co kdo na jakou gumu najel (měkká,středně měkká,turistická)

Ked viem ze trebars naposledy co som cital test R1 v MotoHouse pisali ze neviem aka pneu je super,ale vydrzala im len 3,alebo 4 tisic km a to sa brutalne blaznili...To znamena ze kludne by niekomu mohla vydrzat aj 7 tisic...Tak neviem z coho si vychadzal.... pokud mám R1 nebudu na ní jezdit jak na Viragu a holt potom počítám s tím,že mi tam měkká sportovní guma vydrží maximálně 5000 km.Samo,že pokud tam dám turistickou gumu,tvrdou jak sviň a turisticky i na tom pojedu,tak vydrží třeba i dvakrát tolik,ale o tom ta mašina přece není.A proto jsem i psal,že je to o stylu,motyce atd. Ale pokud budu mít R1 a napíšu někde,že na zadní gumě jsem najel 10 tisíc kilometrů,tak mi holt ostatní majitelé budou odporovat,že to běžné není a budou mi psát to co já píšu teď tobě

No ved je to jedno..Jazdite a bavte sa dalejsmile1


Tady nezbývá než souhlasit,jak jsem napsal,o nic nejde,pokud ti ta guma tak dlouho vydržela,je to tvoje plus,ušetřil jsi,jen to porstě není tak běžnébigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
20.07.2007 10:00:36
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

nějak se ně to nevydařilo,můj komentář máš ve svém příspěvkubigsmile

PS: kuva jak se dává to tučné písmo?idontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
20.07.2007 10:01:28
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

á už vím,moderátor,Osi, můžeš mi to zpětně zvýraznit ať v tom není hokej?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
20.07.2007 10:11:56
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Koldan psal:
Tommy911 psal:

..
Neviem preco by malo byt po 4 mesiacoch znicene pneu... Proč sem pleteš měsíce?Jakou to má souvislost? Pokud najezdím deset ticíc za měsíc tak bude guma v řiti za měsíc,pokud za rok,tak za rok,vo tom to přece není

Neviem ani z coho si vychadzal ak len z toho ze vacsina odtialto zaregistrovanych znici gumu do 10 tisic tak to je dost chaby argument. Pro mě je to dost podstatný argument,pokud většina z tadyma zaregistrovaných  (700 lidí) potvrdí plus minus ty výdrže a pět lidí řekne,že najezdilo to co ty,tak je zřejmé,že rozhodně se těch 5 nedá počítat jako dogma.Na motorce už nějaký ten rok jezdím a plus minus ty kilometry co jsem udal mám potvrzené.Jo a to nemluvím vo takých,keří jezdí slajky z okruhu a guma jim vydrží 2500-3500 km

...Alebo niekde nejaka firma vyrabajuca pneu, trebars spominana Brigestone ma napisane pri kazdej pneu aku ma vydrz???...Ze tato ma priblizne 3000, tato 7000 a pod???.. Ne,nemá,ale maj daný zařazení,jestli se jedná o sportovní gumu,nebo turistickou a stejně jako se dá předpokládat jak dlouho budu cucat kostku ledu, pralinku nebo tureckej med, dá se předpokládat,že pokud se jedná o gumu na supersporta,která má držet extrémní náklony,tak vydrží míň než guma u které se předpokládá,že se na ní pojede ve dvou,naložený na dovolenou.A právě to je to co jsme ti psali a proč je tady celá ta diskuze,kdy jsi se divil,že gumě co vydrží 19 tisíc kilometrů by jsme nevěřili,,prostě u té cestovní se holt nepředpokládají náklony a styl jízdy jako u té sportovní,prostě bude tvrdá a bude klouzat.Ty kilometráže,které jsem tam napsal byly samozřejmě orientační,liší se dle stylu, motyky, značky gumy.Já měl na mašině jak turistické,tak sportovní a mám to ověřené.

U mna urcite prispieva aj k brzdeniu ABS kedze sa guma tak nedere,ale stale je v pohybe jo tomu by se dalo věřit  a mohlo by to být tím způsobené,proto říkám,že nejsi ani běžný vzorek,páč ABS zas tak rozšířené není

Ja jazdim ako kedy, niekedy akcnem niekedy pohoda, zo zaciatku to bolo dost pohodove teraz viacej akcne, prudke rozbiehanie, brzdenie. Moje pneu si videl na obrazku, motorka ma nieco cez 19 tisc...Takze ako si to vysvetlis???...Ze klamem, ze mi dali nejaku nadprirodzenu zmes, vyvinutu specialne pre mna?Ze som jazdil stale 40-kou?..Alebo ako?... ABS plus zřejmě styl jízdy.Když jsem jezdil předchozí roky,,tak jsem to tahal fest,rychlé rozjezdy,hodně Buchlováky,kde se jezdí plyn, brzda. Letos jsem to vzal víc na pohodu, kontroluju pravidelně tlak v gumě a užívám si víc zatáček než maximálek na rovinkách.Guma mi na zadku vydržela o 1000 víc.Takže to bude nejspíš i tím,že jsi měl mašinu novou a byl jsi zpočátku opatrný a vzhledem k najetým kilometrům i tím, že zřejmě nejsi zastáncem krátkých zatáčkových úseků,které bys lítal neustále tam a zpět a kde se hodně gumy ruší,páč se hodně brzdí,zrychluje,,ale spíš cestování kde nedochází k takovému namáhání gumy

Vidis ze to realne je a nieje na tom nic divne...Keby si stretol 1000 ludi a toto ti povedali uz by sa ti to zdalo byt v pohode???..Alebo by ich muselo byt 2000???... pokud by mi to potvrdilo 50 lidí z mého okolí,že najedou na gumě 19 tisíc bral bych to už jako argument,ne pokud mi potvrdí plus minus ty čísla všichni a najde se vyjímka,která je má o 50-70 % vyšší

Len mi faklt pride divne tie cisla co si tam dal ze kolko maktora pneu vydrzat...nenapsal jsem, kolik má která guma vydržet,není to pravidlo,napsal jsem kilometry o kterých vím,co kdo na jakou gumu najel (měkká,středně měkká,turistická)

Ked viem ze trebars naposledy co som cital test R1 v MotoHouse pisali ze neviem aka pneu je super,ale vydrzala im len 3,alebo 4 tisic km a to sa brutalne blaznili...To znamena ze kludne by niekomu mohla vydrzat aj 7 tisic...Tak neviem z coho si vychadzal.... pokud mám R1 nebudu na ní jezdit jak na Viragu a holt potom počítám s tím,že mi tam měkká sportovní guma vydrží maximálně 5000 km.Samo,že pokud tam dám turistickou gumu,tvrdou jak sviň a turisticky i na tom pojedu,tak vydrží třeba i dvakrát tolik,ale o tom ta mašina přece není.A proto jsem i psal,že je to o stylu,motyce atd. Ale pokud budu mít R1 a napíšu někde,že na zadní gumě jsem najel 10 tisíc kilometrů,tak mi holt ostatní majitelé budou odporovat,že to běžné není a budou mi psát to co já píšu teď tobě

No ved je to jedno..Jazdite a bavte sa dalejsmile1

Tady nezbývá než souhlasit,jak jsem napsal,o nic nejde,pokud ti ta guma tak dlouho vydržela,je to tvoje plus,ušetřil jsi,jen to porstě není tak běžnébigsmile

tak snad to vyjdebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
20.07.2007 10:15:00
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

vyšlo kuwa já su dobré,po roce sem sa to naučil používatbigsmilebigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
20.07.2007 10:18:01
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Eremi psal:

Tommy911:
připojuji si ke koldanovi, pekovi, jarkenovi a spol...
jestli máš gumu která vydrží 15 tisíc nebo co, není to žádná sportovně cestovní guma, ale turistická jako prase - tvrdá jako šutr. Dokud jsem se kvůli gumě nezválel v Bchlákách, taky jsem tvrdil, jak je Macadam bezva guma, jezdil jsem s ní i dost sportovně (s některými z přítomných jsem i jel pěknou palici v Alpách), ale už bych ji nikdy nechtěl, protože pokud není zahřátá, klouže jako prase. A i Macadam, což je turistická a tvrdá guma mi vydržel nějakých 9,5 tisíce.
Tvůj stále  opakovaný argument, jestli Bridgestone neumí dělat gumy... Umí, ale každá má jiné určení, každý výrobce dělá sportovní gumy, sportovně cestovní a vyloženě cestovní. Ty o kterých mluvíš ty jsou vyloženě cestovní a tam je kladen důraz na výdrž. Nejsou určeny pro sportovní jízdu!!! Takže pokud na nich jezdíš fakt střelbu jak vykládáš, tak je jen otázka času, kdy ti ustřelí.Takže věř tomu, co ti říkají lidi odtud, že to co máš na motorce je PUK a guma určená výhradně pro cestovní použití a pokud jezdíš aspoň trochu sportovně doporučuji přezout minimálně na sporotovně cestovní gumy (vlastní zkušenost!!!)

Není to zas až tak pravda,co píšeš...

Viz. www.suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=2418


PURE NAKED BIKE!
Eremi (Člen)
20.07.2007 11:45:01
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Meloun psal:
Eremi psal:

Tommy911:
připojuji si ke koldanovi, pekovi, jarkenovi a spol...
jestli máš gumu která vydrží 15 tisíc nebo co, není to žádná sportovně cestovní guma, ale turistická jako prase - tvrdá jako šutr. Dokud jsem se kvůli gumě nezválel v Bchlákách, taky jsem tvrdil, jak je Macadam bezva guma, jezdil jsem s ní i dost sportovně (s některými z přítomných jsem i jel pěknou palici v Alpách), ale už bych ji nikdy nechtěl, protože pokud není zahřátá, klouže jako prase. A i Macadam, což je turistická a tvrdá guma mi vydržel nějakých 9,5 tisíce.
Tvůj stále  opakovaný argument, jestli Bridgestone neumí dělat gumy... Umí, ale každá má jiné určení, každý výrobce dělá sportovní gumy, sportovně cestovní a vyloženě cestovní. Ty o kterých mluvíš ty jsou vyloženě cestovní a tam je kladen důraz na výdrž. Nejsou určeny pro sportovní jízdu!!! Takže pokud na nich jezdíš fakt střelbu jak vykládáš, tak je jen otázka času, kdy ti ustřelí.Takže věř tomu, co ti říkají lidi odtud, že to co máš na motorce je PUK a guma určená výhradně pro cestovní použití a pokud jezdíš aspoň trochu sportovně doporučuji přezout minimálně na sporotovně cestovní gumy (vlastní zkušenost!!!)

Není to zas až tak pravda,co píšeš...

Viz. www.suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=2418

tak to fakt nechápu, že někomu vydrží vzadu 19 tisíc!!!!!


S úsměvem jde všechno líp :o)
Meloun (Člen)
20.07.2007 11:54:47
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Psal jsi,že je to puk,ale on to zas takovej puk není-jak vidno z odkazu výše...

Tady už můžem jen špekulovat-povrch asfaltu,nahuštění,tahání za heft(pro někoho palice i 80km/h),hmotnost samotného pilota atd atd...a nebooo-se starej bridgestone seknul a do formy na bt 020 nacpali směs na jinou pryž...surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Tommy911 (Člen)
20.07.2007 12:21:42
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Koldan: v pohode, nemuselo to byt zvyraznene, trocha neprehladne sice,ale pochopil som tosmile1

Tym ze som v okruhu ludi ktorym sportovoturisticke pneu ydrzia okolo 14-15 tisic a viac, tak mi to nepride moc divne ze ja mam 19 tisic...Verim ze inym to divne pride...Je mi jasne ze ta guma BT020 by sa dala znicit aj skor....

Ja okruhy nejazdim, nebol some ste nikdy na okruhu...Vacinu km mam najazdenu po Bratislave v meste..Asi raz za mesiac si dam 500 km mimo mesta a rychle jazdenie po okreskach...

Inak dost jazdim Pezinsku babu kto to pozna, same serpentiny do kopca a z kopca kde brusim stupacky...Uz nie moc stupacky, lebo tam mam strasne blbe padaky, ktore su uz dost zodrate...

A ani raz sa mi pneu nesmykla a jazdil som dost na hrane...

Takze Meloun mozno to je otazka casu,ale este sa to nestalo za 19 tisic km takze nepochybujem o tom te BT 020 je super pneu aj na obcasne brusenie stupaciek, je jasne ze nejaka ina guma by bola lepsie..

Inak ste niekto spominlai ze to su turisticke pneu...Preco ich potm Bridgestone predava v kategorii Sportovo turisticke???

osiris (Člen)
20.07.2007 13:14:51
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

...jestli jde jenom o bt 020, jsou ok i na okruh


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
20.07.2007 13:48:38
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Já měl BT 012 vepředu a krásně tekla. Akorát jsem ju nestihl sjet (ojetbigsmile)

bery (Člen)
20.07.2007 17:03:27
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

voové. kdyby ste chlastali redbul, tak se naučíte lítat a nemuseli ste řešit životnost gumybigsmile vid tommy
i když já tem 19t km taky něverímidontknow


momentalně zavostalej
Koldan (Člen)
21.07.2007 12:47:36
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

osiris psal:

...jestli jde jenom o bt 020, jsou ok i na okruh

no jo,jenže na okruhu je každá guma dobrá,páč ten povrch je tam o něčem ouplně jiném a vlastnostem gumy přidá vo 40% oproti běžnému provozubigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
21.07.2007 13:46:32
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

...nedělěj, je ok i mimo smile1
ps: většina zdravejch si na okruhu dovolí naopak o ty tvý procenta víc bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tommy911 (Člen)
03.09.2007 12:30:44
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Chalani no tak som nieco po 20 tisic km vymenil pneu...Obidve su Bridgestone BT 021, zatial mam ma nich asi 2000 km a su perfektne...

Mirek D (Člen)
03.09.2007 13:01:29
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Tommy911 psal:

Chalani no tak som nieco po 20 tisic km vymenil pneu...Obidve su Bridgestone BT 021, zatial mam ma nich asi 2000 km a su perfektne...

BT 021 mám vzadu na autobusu a rozhodně už teď vydržela víc než origo BT 020, kterou jsem po 3,5 tis. sundal kvůli zahraniční cestě  a na "dodělání" čeká na půdě až bude i BT 021 K.O. surprised


Autobus je taky Suzuki... .
Palino (Člen)
03.09.2007 13:49:33
Offline

Re: Bridgestone pneu rozdelenie

Tommy911 psal:

Chalani no tak som nieco po 20 tisic km vymenil pneu...Obidve su Bridgestone BT 021, zatial mam ma nich asi 2000 km a su perfektne...

To jsi jako po večerech seděl u televize na bandasce hozené na centrál a tahal jsi za hefty, jo? No to by mně manželka nedovolilabigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr