Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Zdenda (Člen)
10.07.2007 13:22:27
Offline

Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

http://www.evron.cz/eshop/produkt_detai … 0&od=0

Má toto někdo na mašině? Po zkušenostech s cestováním s pytlem z Pola na klasickém nosiči a jeho upevňováním bad jdu do kufru a je mi naprosto jedno jestli se to vzhledově hodí nebo ne (ten kufr).

Mimochodem jakej je rozdíl mezi Monokey a Monolock he? surprised

Díky, díky, díkygood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
10.07.2007 13:30:03
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

sleva 38 vočísurprised

ber to 2xsmile1

na ebay to není za 1/2surprised


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
10.07.2007 13:31:58
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

surprisedsurprisedsurprised
Chlastáš nebo hulíš???
surprisedsurprisedsurprised
Jaký slevy? Jakej Ebay? Co to meleš?
idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
10.07.2007 13:34:27
Offline
Zdenda (Člen)
10.07.2007 13:40:43
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

pussypussypussy
Tak daleko jsem nedošel.
Cenu neřeším páč to je stejný jako venku.
A neřešil bych jí ani kdyby to stálo 2x tolik, protože srát se ve vedru s upevňováním válce na nosič, hlídat jeho tvar atd. na to zvysoka kašlu. To radši sem tam když někam pojedu vemu tu plastovou obludu, neříkám, že to je nějak krásný, ale zamknu to, nemusím hlídat, jestli to je na jedný straně vyboulený nebo ne, nemusím si hrát s popruhy atd. atd.good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
10.07.2007 13:42:04
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Keců vole jak Palackej ale odpověď na otázku žádná. To jsme to tu dopracovalisurprised

pussypussypussy

smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
10.07.2007 13:42:10
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

holej motech je fajngood


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
10.07.2007 13:42:44
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

v černé..


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
10.07.2007 13:43:05
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

holej i neholej za ten luxus to stojígood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
ABik (Člen)
10.07.2007 14:06:00
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Koupil jsem si kufr a monorack GIVI. Dřív nšž jsem to stihnul namontovat, tak jsem to prodal a radši na zadní sicnu gumicukama přikurtovávám batoh. Za celý výlet na SK se ani nehnul, věděl jsem o něm ...samá pozitiva a životní jistoty good
Kufr na pohled sick a to riziko, že ho ztratím a nevím o tom taky sick

tomB12 (Člen)
10.07.2007 14:33:13
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Mám ho na B12 a jsem spokojen, pokud nevezeš kufr, tak nemusíš ani vozit plotnu, takže to moc nekazí celkový dojem. Nevýhoda je malé zatížení!!!!! Výrobce udává max 7kg včetně plotny a kufru, což je hovno. Když odečtěš váhu kufru a plotny tak jsi na 4 kilech pro zavazadla. Snažím se to nezatěžovat víc jak 10 Kg a zatím to neprasklo. Jestli to někdy jebne a nestratím to někde cestou, tak si podle toho zbytku ubastlím to samé z 3-ky nerezu a neexistuje to urvat, maximálně i s celou podsedlovkou idontknow

VikecB12 (Člen)
10.07.2007 15:23:22
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

kufry sem mel vždycky a na fšem.Jak si na to člověk zvykne a jezdí ve dvou,tak je to nepostradatelny.Teda pokud člověk nejezdí po hotelech s kreditkama a netaha sebou stan a tak. Ted mám 3x Givi,na trubkovým nosiču Givi,nakládám do každýho tak 10-15kg a držígood
Rozdíl mezi Monolock a Monokey je v uchycení.Monokey dou dat na boční nosiče,Monolock mají svoju plotnu,která se přišroubuje na nosič,třeba ten co tady ukazuješ.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ydom (Člen)
10.07.2007 19:13:15
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

nemáte tu někdo výkres na nosič pro givi.....plánuju tu taktéž,ale ty ceny jsou na 4krát ohlej plech nehorázný,na tohle jimsick


Když nejezdím,tak tvořím...
Zdenda (Člen)
10.07.2007 19:19:53
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Na sicnu za sebe těžko něco dám, když tam mám mladou, nehledě na to, že se nehodlám prát neustále s popruhy, řešit jestli to drží tvar, jestli to tam je dobře naskládaný atd. Vak mám teď a už to nechci ani vidět.

Za jak dlouho je k tmu A-Rycku přidělaná ta plotna? Výrobce skutečně píše, že jen 7,5kg včetně kufru a plotny. Dáváte tam o něco víc, nebo je to fakt třeba striktně dodržovat?

Co za kufr? Uvažuju o Givi V46, E 450 nebo E52 Maxia???

Je nějaký rozdíl mezi Givi a Kappa?

Dík...good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
10.07.2007 19:30:53
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

mel sem Kappu,ted mam givi a rozdíl je snad jenom v ceněbigsmile Givi udává max zatížení myslím 10kg,ale nejak na to kašlu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ABik (Člen)
10.07.2007 19:39:02
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Zdenda:

Rozdíl mezi Givi a Kappa? bigsmile V továrně jedno patro, v prvním se lepí štítek GIVI v druhém Kappa, úplně nahoře ve třetím nějaký jiný nápis - třeba Nayka bigsmile

No a pokud na místě spolujezdce opravdu sedí spolujezdec, pak ti asi nic jiného než kufr nezbývá.

Bedřich (Člen)
10.07.2007 20:19:13
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Mám starej typ a na něm trubkový nosič(FIVE STAR). Trochu jsem si stim pohrál a plotnu nepotřebuju, upínám přímo na nosič. Což vypadá daleko líp.

kufry KAPPA monokey - bez plotny = jsou větší >45l   a musíš dokoupit plotnu

kufry  KAPPA monolock - s plotnou = jsou menší <45l

Každej má jinak udělaný ty plotny, resp. uchycení. KAPPA koresponduje s GIVI

kufry GIVI Monokey = jsou větší >45l   a musíš dokoupit plotnu

kufry GIVI Monolock = sou menší <45l

Plotny  GIVI Monolock jsou stejný jako KAPPA monolock...

Já jsem vybral K46, protože se mi tam vejdou oba škopky....
Mám to i s opěrkou a batoh si jen mlaská

Dovozci ČRí:
http://www.paolo.cz/kappa-motocyklove-k … k-s-plotny

givi
http://motosp.cz/


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
tomB12 (Člen)
11.07.2007 08:09:21
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Zdenda psal:

Na sicnu za sebe těžko něco dám, když tam mám mladou, nehledě na to, že se nehodlám prát neustále s popruhy, řešit jestli to drží tvar, jestli to tam je dobře naskládaný atd. Vak mám teď a už to nechci ani vidět.

Za jak dlouho je k tmu A-Rycku přidělaná ta plotna? Výrobce skutečně píše, že jen 7,5kg včetně kufru a plotny. Dáváte tam o něco víc, nebo je to fakt třeba striktně dodržovat?

Co za kufr? Uvažuju o Givi V46, E 450 nebo E52 Maxia???

Je nějaký rozdíl mezi Givi a Kappa?

Dík...good

Přidělání plotny je otázkou 5 sekund. Ale musíš mít plotnu přímo od SW-Motech, je v katalogu jako příslušenství k danému nosiči. Tvarově zapadne do té díry co je na nosiči a přichyceno to je takoým no jak to popsat idontknow 3 pseudo šrouby, mají pérovou podložku pod hlavou a na konci je skrz osička která při pootočení šroubem zapadne do západky na nosiči. Mají to vychytané. Odpoledne ti udělám fotky a hodím ti to tady pro představu.

Kufry mám Kappa V46, Maxiu bych tam asi nedával, svádělo by tě to k tomu že tam je místa habaděj ale potom nejsi schopen dodržet zatížení. Ještě k té V46 - je tam uváděno že dáš do ní 2 helmy, integrálky možná jo, mám vyklápěčky a ty tam nenarveš ani za pussy

Ohledně zatížení - co jsem zkoušel tak horní max do 10 kg a do bočních po 15 lahváčů do každého + nějaké serepetky. udrží to v pohodě, ale ta váha je znát jak sviňa, při předjíždění bylo třeba podřadit bigsmile

Zdenda (Člen)
11.07.2007 12:53:36
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Tom: ok za fotky ti budu velice vděčen!good Chci tam mít jen ten nosič a podle situace nacvaknout plotnu a kufr takže těch 5 sekund mě těší. Jo a neodírá se to když se to furt nandavá nahoru a dolu? Kámoš má V 46 a vejdou se mu tam dvě vyklápěčky Nolan.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mape33 (Člen)
11.07.2007 13:58:56
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

ja mam normalne kappu neni to vzhledove tak hrozny a o prakticnosti ani nemluve. a to jsem to leseni pod to spichnul doma za dve hodky i s lakem .Plotnu na tom mem porad pripevnenou. Uz jsm tam vezl i balik dlazdicek a okgoodtak je otestovanej. A batuzky jsou stastne ze se sem tam muzou i opritgoodgood


modra je dobra
tomB12 (Člen)
11.07.2007 14:43:53
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Zdenda psal:

Tom: ok za fotky ti budu velice vděčen!good Chci tam mít jen ten nosič a podle situace nacvaknout plotnu a kufr takže těch 5 sekund mě těší. Jo a neodírá se to když se to furt nandavá nahoru a dolu? Kámoš má V 46 a vejdou se mu tam dvě vyklápěčky Nolan.

Nic se neodírá. Mám Caberg Justissimo a vleze se mi tam jenom jedna ležmo. V návodu je obrázek, kde je jedna ležmo a druhá stojmo. Když to tam dám stojmo, třeba i jednu a doprostřed, tak to nezavřu.

tomB12 (Člen)
12.07.2007 09:03:56
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

fotky jsou sick, je to z mobilu ale snad pro ilustraci stačí. foťák byl "out of range"

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/TomB12/DSC07459.JPG


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/TomB12/DSC07461.JPG


plotna drží třema kolíkama

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/TomB12/DSC07462.JPG


otočíš šroubovákem o 90° a kolík zapadne do drážky

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/TomB12/DSC07464.JP


bez plotny

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/TomB12/DSC07465.JPG


detail kolíku (spodní strana plotny)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/TomB12/DSC07466.JPG


detail západky (spodní strana nosiče)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/TomB12/DSC07468.JPG




Kolíky a západky jsou součástí balení plotny, na nosiči jsou předlisované díry do kterých západky přišroubuješ samořezama. Pokud koupíš jinou plotnu tak se asi zbavíš výhody takhle rychlé montáže a demontáže

Editoval osiris (30.11.2009 00:29:30)

Zdenda (Člen)
12.07.2007 12:36:05
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Díky mocgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
fido (Člen)
13.07.2007 08:38:05
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Zdenda psal:

http://www.evron.cz/eshop/produkt_detail.php?jazyk=1&idecko=43415&domena=hzmoto&id_vyrobek=817&zpet=vypisvyrobku.php&id_kategorie=31&id_podkategorie=115&id_podkategorie2=0&od=0

Má toto někdo na mašině? Po zkušenostech s cestováním s pytlem z Pola na klasickém nosiči a jeho upevňováním bad jdu do kufru a je mi naprosto jedno jestli se to vzhledově hodí nebo ne (ten kufr).

Mimochodem jakej je rozdíl mezi Monokey a Monolock he? surprised

Díky, díky, díkygood

To jako bude pasovat z XJR na bandasku jo?


bla...blabla...!
tomB12 (Člen)
13.07.2007 08:53:02
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

fido psal:
Zdenda psal:

http://www.evron.cz/eshop/produkt_detail.php?jazyk=1&idecko=43415&domena=hzmoto&id_vyrobek=817&zpet=vypisvyrobku.php&id_kategorie=31&id_podkategorie=115&id_podkategorie2=0&od=0

Má toto někdo na mašině? Po zkušenostech s cestováním s pytlem z Pola na klasickém nosiči a jeho upevňováním bad jdu do kufru a je mi naprosto jedno jestli se to vzhledově hodí nebo ne (ten kufr).

Mimochodem jakej je rozdíl mezi Monokey a Monolock he? surprised

Díky, díky, díkygood

To jako bude pasovat z XJR na bandasku jo?

Ale cypa, jestli má bandasku tak si vybere ten na bandasku neee??? idontknow

Zdenda (Člen)
13.07.2007 14:10:56
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Ufff idontknowidontknowidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
fido (Člen)
13.07.2007 16:15:49
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Zdenda psal:

Ufff idontknowidontknowidontknow

hele, to ber jako pokus o vtipbigsmile, tak padlej na lebku zase nebudu...smile1


bla...blabla...!
Zdenda (Člen)
13.07.2007 23:14:28
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

volegood

smile1smile1smile1
jen abybigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
redik27 (Člen)
15.06.2010 16:47:23
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Budu kupovat nosič Hepco & Decker. Má uchycení jako Motech. Kolik kg mu můžu naložit. Nikde jsem to nenašel.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Bedřich (Člen)
15.06.2010 18:08:48
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

když najdeš, tak to bude tak cca 2-3kg

já na SW dal kufr co měl asi 10kg a projezdil s tim Slovensko...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
mazo (Člen)
16.06.2010 12:21:25
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

redik27 psal:

Budu kupovat nosič Hepco & Decker. Má uchycení jako Motech. Kolik kg mu můžu naložit. Nikde jsem to nenašel.

myslim, ze na ALURACK-u mam nalepku s udajom max 10kg


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
K.a.s.y.m. (Člen)
16.06.2010 12:27:40
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Kufry uvezou podstatně víc viz. třeba Vikec kterej mi tvrdil ,že v tom vez 30kg pytel lepidla na dlaždičky nebo co to bylobigsmilebigsmile.Ty váhy uváděný na plotnách a kufrech jsou kvůli zkouškám a atestací.Je to kolik by ty držáky měli udržet v případě vážné nehody aby se nestali zbraní a nesestřelili zezadu osádku motorky.help


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
16.06.2010 12:40:25
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

pětadvacet mrazuvzdornýhobigsmilebigsmile Ale nedokážu si to přectavit na tom aluraku co je jenom na madle a aby se nezvohl to drží jenom ty M6 šroubkysick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
16.06.2010 13:17:23
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

VikecB12 psal:

pětadvacet mrazuvzdornýhobigsmilebigsmile Ale nedokážu si to přectavit na tom aluraku co je jenom na madle a aby se nezvohl to drží jenom ty M6 šroubkysick

Jak rika Vikec ten Alurack toho podle me moc nevydrzi co se tyce vahy a vymlati se bud srouby na madle nebo se vymlati ten drzak. roztec tech sroubu na madle je tam tak mala a srouby malej prumer a pokud na to nalozim jeste vahu takto bude pekna paka. Resil sem podobny dilema minulej jahr a zvolil sem monokey drzak na 10 kg co pisou a mam tam maxii 52 kdyz nekam jedu s batozinou tak se nebojim tam teho nalozit good.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
16.06.2010 13:28:09
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Billy psal:
VikecB12 psal:

pětadvacet mrazuvzdornýhobigsmilebigsmile Ale nedokážu si to přectavit na tom aluraku co je jenom na madle a aby se nezvohl to drží jenom ty M6 šroubkysick

Jak rika Vikec ten Alurack toho podle me moc nevydrzi co se tyce vahy a vymlati se bud srouby na madle nebo se vymlati ten drzak. roztec tech sroubu na madle je tam tak mala a srouby malej prumer a pokud na to nalozim jeste vahu takto bude pekna paka. Resil sem podobny dilema minulej jahr a zvolil sem monokey drzak na 10 kg co pisou a mam tam maxii 52 kdyz nekam jedu s batozinou tak se nebojim tam teho nalozit good.

Tak sem myslel SW motech, alurack je asi jinak resenej.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
redik27 (Člen)
16.06.2010 18:14:06
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

právě nějak louskám německej montážní návod. Píšou max zatížení 5 kg jinak prej praská. To asi bude co dám do kufru. Jen kufr má 5 kg

http://neu.hepco-becker.de/Montageanlei … 1.0101.pdf


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Bedřich (Člen)
16.06.2010 21:01:32
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

2 Billy: alu-rack=SW motech
2 redik27: to vypadá ještě hůř, než ten SW a to jak po designu tak po konstrukční stánceidontknow

Líbí se mi, jak na to nadávaj lidi co to ani neviděli a neměliv ruce. Drží to na dvou šroubech, není to ideální, ale dostačující. Mohlo by to bý udělané lepé, ale pak je to zase moc monstrózní(třeba origo Suza). Kufr mám i s opěrkou a Baťůžek se opírá. Opírá se už víc jak rok a v poho.
Každej dle svého, za mě OK.good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
redik27 (Člen)
16.06.2010 21:47:21
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Bedřich psal:

2 Billy: alu-rack=SW motech
2 redik27: to vypadá ještě hůř, než ten SW a to jak po designu tak po konstrukční stánceidontknow

Líbí se mi, jak na to nadávaj lidi co to ani neviděli a neměliv ruce. Drží to na dvou šroubech, není to ideální, ale dostačující. Mohlo by to bý udělané lepé, ale pak je to zase moc monstrózní(třeba origo Suza). Kufr mám i s opěrkou a Baťůžek se opírá. Opírá se už víc jak rok a v poho.
Každej dle svého, za mě OK.good

samozřejmě je to hezčí bez nosiče, ale kufr byl dobrou cenu a uchycení má přesně na nosič. Plotna není třeba.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Honza.P (Člen)
16.06.2010 21:56:56
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Zdenda psal:

Na sicnu za sebe těžko něco dám, když tam mám mladou, nehledě na to, že se nehodlám prát neustále s popruhy, řešit jestli to drží tvar, jestli to tam je dobře naskládaný atd. Vak mám teď a už to nechci ani vidět.

Za jak dlouho je k tmu A-Rycku přidělaná ta plotna? Výrobce skutečně píše, že jen 7,5kg včetně kufru a plotny. Dáváte tam o něco víc, nebo je to fakt třeba striktně dodržovat?

Co za kufr? Uvažuju o Givi V46, E 450 nebo E52 Maxia???

Je nějaký rozdíl mezi Givi a Kappa?

Dík...good

Já mám boční Kappa K961N a horní Kappa K53.Ten mi přišel dnes a max. spokojenost.Kvalita dobrá a levnější než Givi.Koukni na www.motorkar.net.Tam jsem teď kupoval tu K53.Mají tam nyní velké slevy.good

redik27 (Člen)
16.06.2010 23:44:47
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

redik27 psal:
Bedřich psal:

2 Billy: alu-rack=SW motech
2 redik27: to vypadá ještě hůř, než ten SW a to jak po designu tak po konstrukční stánceidontknow

Líbí se mi, jak na to nadávaj lidi co to ani neviděli a neměliv ruce. Drží to na dvou šroubech, není to ideální, ale dostačující. Mohlo by to bý udělané lepé, ale pak je to zase moc monstrózní(třeba origo Suza). Kufr mám i s opěrkou a Baťůžek se opírá. Opírá se už víc jak rok a v poho.
Každej dle svého, za mě OK.good

samozřejmě je to hezčí bez nosiče, ale kufr byl dobrou cenu a uchycení má přesně na nosič. Plotna není třeba.

jestli chápu, máš motech


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Luk (Člen)
17.06.2010 07:34:29
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Bedřich psal:

2 Billy: alu-rack=SW motech
2 redik27: to vypadá ještě hůř, než ten SW a to jak po designu tak po konstrukční stánceidontknow

Líbí se mi, jak na to nadávaj lidi co to ani neviděli a neměliv ruce. Drží to na dvou šroubech, není to ideální, ale dostačující. Mohlo by to bý udělané lepé, ale pak je to zase moc monstrózní(třeba origo Suza). Kufr mám i s opěrkou a Baťůžek se opírá. Opírá se už víc jak rok a v poho.
Každej dle svého, za mě OK.good

mam uplne stejnej nazorgood
uz sem to tu i parkrat psal, ale je to marny, je to marny...je to marnybigsmile
mam s tim odjety dve dovoleny, kdy tam bylo narvano nakejch 15kg, batuzek se o to taky sem tam oprel...a drziiigood

verim, ze givi je festovnejsi, je to i logicky... ale me tenhle staci a vypada lipsmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
pepa (Člen)
28.06.2010 12:56:43
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

tomB12 psal:

fotky jsou sick, je to z mobilu ale snad pro ilustraci stačí. foťák byl "out of range"
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … C07459.JPG
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … C07461.JPG
plotna drží třema kolíkama
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … C07462.JPG
otočíš šroubovákem o 90° a kolík zapadne do drážky
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … SC07464.JP
bez plotny
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … C07465.JPG
detail kolíku (spodní strana plotny)
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … C07466.JPG
detail západky (spodní strana nosiče)
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … C07468.JPG


Kolíky a západky jsou součástí balení plotny, na nosiči jsou předlisované díry do kterých západky přišroubuješ samořezama. Pokud koupíš jinou plotnu tak se asi zbavíš výhody takhle rychlé montáže a demontáže

tak už to mám taky - problém je, že ty šroubky co drží ty západky ze spodní části plotny nejdou dotáhnout, tak nevím, jestli je mám uříznout nebo tam udělat díru + závit naskrz. chybí mě tam tak 1,5mm

tak nevím co s tím idontknow


GSX 1400 K7
Bedřich (Člen)
29.06.2010 00:02:16
Offline

Re: Kufr + nosič Alu Rack na Bandasku

Doplním nové zkušenosti, teď nově odjeto něco přes 2tis se 3kuframa -  a to kurevsky narvenejma kuframa, ve dvou a naprosto v pohode.

asi takhle...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_p10405577.jpg

... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr