Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » engear

bubák (Člen)
11.07.2007 20:46:12
Offline

engear

Zdravím Vás pánové a prosím o radu. Mám B6N 2003 a koupil jsem si engear, jako skoro elektrikář jsem si říkal brnkačka a ono hovno, potřebuju poradit se zapojením nebo s nastavením. nevím na kterou barvu mám připojit otáčkoměr, ostatní mám snad dobře ale jak píšou v návodu nastavení svět. indikátoru otáček tak to prostě nic nedělá a bez toho nebude fungovat nic. Buď jsem pussy a dělám něco blbě nebo furt nemám ten správnej drát, jestli to někdo máte na B6 prosím moc o radu, díky bubákhelphelp


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
bubák (Člen)
11.07.2007 21:35:31
Offline

Re: engear

ještě malá technická, už jsem na to možná přišel - co hejbe s ručičkou elektronickýho otáčkoměru ? dává tomu povel řídící jednotka? pokud ano tak jsem asi našel ten správnej drát a už nebudu otravovat.idontknow


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
inkvizitorr (Administrator)
11.07.2007 22:50:03
Offline

Re: engear

čéče nechci tě nějak odrazovat, ale na B12 2001 to nebyli schopni rozchodit ani u dealera tohodle werku, nicméně jestli se ti to povede, tak napiš....surprisedgood


doba je temná...
mr.BSE (Člen)
12.07.2007 07:08:45
Offline

Re: engear

mam takovej dojem,za na starym modelu to rozjel ten nemec.ne? Co ma to bandit germany forumgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
roman.v (Člen)
07.08.2007 14:37:47
Offline

Re: engear

mr.BSE psal:

mam takovej dojem,za na starym modelu to rozjel ten nemec.ne? Co ma to bandit germany forumgood

Neměl bys přímej link? Nějak to nemůžu dohledat, am Arschsmile2


Don´t worry, be Bandit!
inkvizitorr (Administrator)
07.08.2007 15:38:33
Offline

Re: engear


doba je temná...
bubák (Člen)
07.08.2007 17:00:32
Offline

Re: engear

Zdar, takže pro všechny kteří si chtějí koupit tuhle hračku na Bandasku: trápil jsem se s tím dost dlouho a výsledek nula, myslel jsem si jen že to neumím naprogramovat ale omyl. byl jsem s tím i v suzuki servise v Pardubicích kde se dušovali že umí zapojit všechno, po třech hodinách jsem zaplatil 1500 a odjel s tím že engear je nejspíš vadný. Jel jsem k prodejci a ten mi ho bez problému vyměnil, jsem tak trochu elektrikář a moje dedukce byla, že možná nejspíš nějaké čidlo na Bandasce dává menší impulz než engear potřebuje tak jsem zajel za známým na osciloskop aby mi je změřil. S těmahle informacema včetně grafu z osciloskopu jsem poprosil pře Osiho Yella, aby se mi přeptal přímo ve Starlanu jak to teda vlastně je, a jaké ten engear potřebuje data. info přímo od výrobce je, že Bandaska teď nevím z ktérého čidla dává laicky řečeno elektrický signál ale engear potřebuje elektronický, tudíž je na bandasku nekompatibilní. Vrátil jsem ho tedy prodejci. Tímto děkuju za ochotu a vstřícnost firmě Motostar, a Osimu a Yellovi za nezištnou pomoc bez které bych se v tom vrtal dodnes. Aspoň umím rozborku a sborku světla nazpaměť. Máte u mě beerbeerbeer až se potkáme, díky good


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Jiřina (Člen)
07.08.2007 17:04:58
Offline

Re: engear

bubák psal:

Zdar, takže pro všechny kteří si chtějí koupit tuhle hračku na Bandasku: trápil jsem se s tím dost dlouho a výsledek nula, myslel jsem si jen že to neumím naprogramovat ale omyl. byl jsem s tím i v suzuki servise v Pardubicích kde se dušovali že umí zapojit všechno, po třech hodinách jsem zaplatil 1500 a odjel s tím že engear je nejspíš vadný. Jel jsem k prodejci a ten mi ho bez problému vyměnil, jsem tak trochu elektrikář a moje dedukce byla, že možná nejspíš nějaké čidlo na Bandasce dává menší impulz než engear potřebuje tak jsem zajel za známým na osciloskop aby mi je změřil. S těmahle informacema včetně grafu z osciloskopu jsem poprosil pře Osiho Yella, aby se mi přeptal přímo ve Starlanu jak to teda vlastně je, a jaké ten engear potřebuje data. info přímo od výrobce je, že Bandaska teď nevím z ktérého čidla dává laicky řečeno elektrický signál ale engear potřebuje elektronický, tudíž je na bandasku nekompatibilní. Vrátil jsem ho tedy prodejci. Tímto děkuju za ochotu a vstřícnost firmě Motostar, a Osimu a Yellovi za nezištnou pomoc bez které bych se v tom vrtal dodnes. Aspoň umím rozborku a sborku světla nazpaměť. Máte u mě beerbeerbeer až se potkáme, díky good

Kurva a to jsem si ho do pussy chtěl taky pořídit. Tak koukám že nic nebude smile2 CHJO CHJO


Tož tak:-D
Lobo (Člen)
07.08.2007 17:51:09
Offline

Re: engear

ukate vo co de.. ja jen jestli to nedela nekdo jinejidontknow

osiris (Člen)
07.08.2007 17:52:01
Offline

Re: engear

...nejdřív si musíš pořídit motorku, třeba autobus bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bubák (Člen)
07.08.2007 18:13:15
Offline

Re: engear

osiris psal:

...nejdřív si musíš pořídit motorku, třeba autobus bigsmile

njn, když takovej co umí vorat brambory máš jen tybigsmilebigsmilebigsmile koukej se dát dokupy ať do tebe na srazu můžu nalejt tobeerbeerbeergood


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
osiris (Člen)
07.08.2007 18:21:18
Offline

Re: engear

lobovi: http://www.suzukibandit.cz/download.php?sekce=5 je to ten poslední odkaz

bubákovi: wole bigsmile bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fik-B6S (Člen)
07.08.2007 20:04:25
Offline

Re: engear

osiris psal:

lobovi: http://www.suzukibandit.cz/download.php?sekce=5 je to ten poslední odkaz

bubákovi: wole bigsmile bigsmile

a na tom videu je to na karose?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
osiris (Člen)
07.08.2007 20:26:31
Offline

Re: engear

fikovi: jo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
07.08.2007 20:42:09
Offline

Re: engear

bubák psal:

Zdar, takže pro všechny kteří si chtějí koupit tuhle hračku na Bandasku: trápil jsem se s tím dost dlouho a výsledek nula, myslel jsem si jen že to neumím naprogramovat ale omyl. byl jsem s tím i v suzuki servise v Pardubicích kde se dušovali že umí zapojit všechno, po třech hodinách jsem zaplatil 1500 a odjel s tím že engear je nejspíš vadný. Jel jsem k prodejci a ten mi ho bez problému vyměnil, jsem tak trochu elektrikář a moje dedukce byla, že možná nejspíš nějaké čidlo na Bandasce dává menší impulz než engear potřebuje tak jsem zajel za známým na osciloskop aby mi je změřil. S těmahle informacema včetně grafu z osciloskopu jsem poprosil pře Osiho Yella, aby se mi přeptal přímo ve Starlanu jak to teda vlastně je, a jaké ten engear potřebuje data. info přímo od výrobce je, že Bandaska teď nevím z ktérého čidla dává laicky řečeno elektrický signál ale engear potřebuje elektronický, tudíž je na bandasku nekompatibilní. Vrátil jsem ho tedy prodejci. Tímto děkuju za ochotu a vstřícnost firmě Motostar, a Osimu a Yellovi za nezištnou pomoc bez které bych se v tom vrtal dodnes. Aspoň umím rozborku a sborku světla nazpaměť. Máte u mě beerbeerbeer až se potkáme, díky good

sem ti to už psal, je to asi rok a půl co sme se s tim pachtili taky celý dopoledne na vencově banďáku u halbicha, kerej to tady dealuje a montuje toho kvanta... výsledek stejnejbad


doba je temná...
Lobo (Člen)
07.08.2007 20:50:46
Offline

Re: engear

osi dik, co to kostuje?good

inkvizitorr (Administrator)
07.08.2007 20:58:05
Offline

Re: engear

Lobo psal:

osi dik, co to kostuje?good

www.halbich.cz sekce "racing doplňky"


doba je temná...
Lobo (Člen)
07.08.2007 21:26:52
Offline

Re: engear

inkvizitorr psal:
Lobo psal:

osi dik, co to kostuje?good

www.halbich.cz sekce "racing doplňky"

dik...
co sem tak koukal po jinejch tak cena vetsinou vyssi a nektery i bez shiftlight bad

Lobo (Člen)
07.08.2007 21:39:25
Offline

Re: engear

tohle nevypada zas tak zle.. a ta cena taky ujdegoodgood

http://www.biketronix.info/index.php?pa … p;vmcchk=1 good

Zdenda (Člen)
07.08.2007 23:20:21
Offline

Re: engear

Takže to nejde na žádnou Bandasku? Co na B 650 K5???


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
07.08.2007 23:29:22
Offline

Re: engear

...na tu už vůbec ne, kór na černou smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
07.08.2007 23:53:10
Offline

Re: engear

fuckfuckfuck

Ale ty jsi určitě pod vlivem drog (sedativ)bigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Martin B12 (Člen)
08.08.2007 07:26:36
Offline

Re: engear

Osi a na tu nejhezčí ze všech BAnditů na modrou 98 smile1


street triple picco
roman.v (Člen)
08.08.2007 13:13:45
Offline

Re: engear

Zdenda psal:

Takže to nejde na žádnou Bandasku? Co na B 650 K5???

Zkus tohle http://cgi.ebay.co.uk/LEDgear-Suzuki-Ba … dZViewItem


Don´t worry, be Bandit!
KOVAL (Člen)
08.08.2007 20:55:39
Offline

Re: engear

Fešáci já znám jednoho co má na starý gsxr1100-90 kompletně digitální budíky z R1,ba co víc všechno mu funguje včetně všech displejů atd,takže osobně nevidim problém v tom rozchodit podělanej engear na bandasce a dokonce už i vim jak,ale neřeknu. A to ani nejsem elektrikář,ale blbej kameník. Ale proč bych se tim zabejval když 11-12ka má jen 5 kvaltů,tak na co engear. A vy s těma polovičníma si holt musíte koupit plnotučnej vobsah,pak nebudete potřebovat engear.smile1

bubák (Člen)
09.08.2007 07:58:31
Offline

Re: engear

KOVAL psal:

Fešáci já znám jednoho co má na starý gsxr1100-90 kompletně digitální budíky z R1,ba co víc všechno mu funguje včetně všech displejů atd,takže osobně nevidim problém v tom rozchodit podělanej engear na bandasce a dokonce už i vim jak,ale neřeknu. A to ani nejsem elektrikář,ale blbej kameník. Ale proč bych se tim zabejval když 11-12ka má jen 5 kvaltů,tak na co engear. A vy s těma polovičníma si holt musíte koupit plnotučnej vobsah,pak nebudete potřebovat engear.smile1

Budíky z R1 bych tam fakt nechtěl, ale jak rozchodit Engear by mě teda fakt zajímaloidontknowhelp Zesílit slabý signál zas takovej problém není ale pokud tam jde z čidla ouplně jinej signá, to už trabl je. Tak prozraď tajemstvíhelp


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Peka (Člen)
09.08.2007 08:00:03
Offline

Re: engear

co je to engear???

signaly se daji zesilovat zeslabovat tvarovat deformovat a jine picoviny s nima


B12 neni uz je autobus :)
Martin B12 (Člen)
09.08.2007 08:14:19
Offline

Re: engear

Peka psal:

co je to engear???

signaly se daji zesilovat zeslabovat tvarovat deformovat a jine picoviny s nima

že by ukazatel zař. rychlosti smile1


street triple picco
yello (Člen)
09.08.2007 09:22:20
Offline

Re: engear

KOVAL psal:

Fešáci já znám jednoho co má na starý gsxr1100-90 kompletně digitální budíky z R1,ba co víc všechno mu funguje včetně všech displejů atd,takže osobně nevidim problém v tom rozchodit podělanej engear na bandasce a dokonce už i vim jak,ale neřeknu. A to ani nejsem elektrikář,ale blbej kameník. Ale proč bych se tim zabejval když 11-12ka má jen 5 kvaltů,tak na co engear. A vy s těma polovičníma si holt musíte koupit plnotučnej vobsah,pak nebudete potřebovat engear.smile1

surprisedsurprised...zeby Ostromersti byli dale nez Italsti soudruzi v Stalaneu?!surprisedsurprised

Ty brdo,jim to nabidni,a a za vejdelek to vytahnes vo dalsi stok vejs...bigsmile


...che palle !!!
jirin (Člen)
16.08.2007 21:51:17
Offline

Re: engear

Ahoj, chtel bych poprosit jestli by autor videa o ENGEARu ( http://www.suzukibandit.cz/download.php?sekce=5 ) nemohl vyfotit a popsat drzak na riditka na kterym ten engear ma? Chtel bych u sebe uchyceni vyresit stejnym zpusobem good.

Diky, Jirin


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
osiris (Člen)
16.08.2007 23:15:38
Offline

Re: engear

...vyrobil jsem si objimku - fotka je starsi, vic ti nevyfotim, ja jsem marod, motorka je marod

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/engr.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
17.08.2007 09:55:43
Offline

Re: engear

...tag hesky to vypadalo surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
17.08.2007 10:04:12
Offline

Re: engear

osiris psal:

...vyrobil jsem si objimku - fotka je starsi, vic ti nevyfotim, ja jsem marod, motorka je marod
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … e/engr.jpg

surprised Starship ENTERPRISE...surprised  bigsmile


...che palle !!!
Tom (Člen)
17.08.2007 10:54:12
Offline

Re: engear

... a sonar to má kde???bigsmilebigsmile

osiris (Člen)
17.08.2007 12:48:59
Offline

Re: engear

Tom psal:

... a sonar to má kde???bigsmilebigsmile

...ten máš koukám ty :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jirin (Člen)
17.08.2007 16:17:12
Offline

Re: engear

osiris psal:

...vyrobil jsem si objimku - fotka je starsi, vic ti nevyfotim, ja jsem marod, motorka je marod

Diky, a at se date oba doporadku good

Jirin


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
gsf (Člen)
01.04.2008 00:14:04
Offline

Re: engear

ahoj všici mám problem a prosím o rady jestli máte někdo podobnou zkušenost
mám b12ku 1999  začal mi běžet na tři posléze na dva válce zkoušel jsem jinou civku  zkoušel jsem kabely ke svícím vyměnil jsem i snímač škrtící klapky nakonec jsem vyměnil i řídící jednotku  chvilku to jelo v pohodě cca 7000 km a teď najednou na počátku sezony je tu ten samej problém motor běží na dva hrnce a jiskra si jde jak na ruský filmy poradíte někdo předem dík


Na každou svini se najde řezník
mr.BSE (Člen)
01.04.2008 10:14:09
Offline

Re: engear

gsf psal:

ahoj všici mám problem a prosím o rady jestli máte někdo podobnou zkušenost
mám b12ku 1999  začal mi běžet na tři posléze na dva válce zkoušel jsem jinou civku  zkoušel jsem kabely ke svícím vyměnil jsem i snímač škrtící klapky nakonec jsem vyměnil i řídící jednotku  chvilku to jelo v pohodě cca 7000 km a teď najednou na počátku sezony je tu ten samej problém motor běží na dva hrnce a jiskra si jde jak na ruský filmy poradíte někdo předem dík

Smes-karburace-podtlaky.

Nech synchronizovat podtlakygood


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr