Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Spojka - plís radu

Bombarďák (Člen)
14.07.2007 23:06:58
Offline

Spojka - plís radu

čus, mám B12, najeto 30 000, olej po výměně, spojka by měla být taky měněná (podle předchozího majitele a podle znatelného těsnění na víku). Bohužel i po zmáčknutí páčky na doraz mi spojka stále trochu zabírá a těžko se mi vyřazuje na neutrál (z místa). Kapalina je měněná a zaručeně odvzdušněná. Spojka mi nikdy neproklouzla a ani teď neklouže, jen je prostě stále trochu v záběru. Ví někdo čím by to ještě mohlo být, když je vše vyměněný? Že by byly po smrti lamely a předchozí majitel kecal? Pomůžou podložky pod pružiny a nebo mám radši použít delší osičku u spojky. Dík za rady.


"Burn rubber, not your soul"
Bombarďák (Člen)
15.07.2007 11:42:20
Offline

Re: Spojka - plís radu

...... a nebo jinak když si nikdo neví rady, jak kdo odvzdušňuje? Já to mám totiž vždycky takový "komplikovaný". Mě se vždycky vytváří vzduchový bubliny pouze u pístku na konci hadice u nádobky na kapalinu (připomínám že jde o spojku). Tudíž vždycky napumpuju páčkou, zmáčknu, držím a povolím hadici u nádobky. Pak zase dotáhnu hadici, povolím páčku a jedu znovu dokud nezačne vytékat čistá kapalina bez bublin. Nikdy jsem ten odvzdušňovák dole nepoužil!!! Respektive když jsem ho povolil, tak vždy vytékala kapalina bez vzduchových bublin a mohl jsem to udělat 1000x a stejně žádný bubliny. Prostě byly jen u vrchu hadice tam kde je nádobka (což je celkem i logický, bubliny by měly vstoupat vzhůru). Tož budu rád, když mi někdo napíše svůj systém odvzdušnění. Díkas.


"Burn rubber, not your soul"
Fany (Člen)
15.07.2007 12:49:02
Offline

Re: Spojka - plís radu

To mně dělalo, když jsem vyměnil lamely.Pak jsem vyměnil i plechy a o.k.


Kdo nejezdí, nikdy to nepochopí...
Bombarďák (Člen)
15.07.2007 16:27:25
Offline

Re: Spojka - plís radu

Fany psal:

To mně dělalo, když jsem vyměnil lamely.Pak jsem vyměnil i plechy a o.k.

co myslíš těma plechama?


"Burn rubber, not your soul"
anton (Člen)
15.07.2007 18:52:30
Offline

Re: Spojka - plís radu

Plechy nejsou vsechny stejne,dva jsou tusim o tloustce 2mm a ostatni 1,8mm.
Ty tlusti jsou nekde uprostred,mrkni se manualu.
Dle popisu tve zavady je to spatnym poskladanim plechu.

Fany (Člen)
15.07.2007 21:13:19
Offline

Re: Spojka - plís radu

No ty kovové lamely mezi obložením.


Kdo nejezdí, nikdy to nepochopí...
Bombarďák (Člen)
16.07.2007 00:41:30
Offline

Re: Spojka - plís radu

Fany psal:

No ty kovové lamely mezi obložením.

na kolik tě vyšla celá spojka (lamely + ty plechy) a kde jsi ji kupoval - u dealera????


"Burn rubber, not your soul"
maňas (Člen)
16.07.2007 19:59:05
Offline

Re: Spojka - plís radu

a není to jenom tím olejem,pokud to předtím nedělalo,tak to možný je,co tam máš za olej ?


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Bombarďák (Člen)
17.07.2007 12:27:30
Offline

Re: Spojka - plís radu

maňas psal:

a není to jenom tím olejem,pokud to předtím nedělalo,tak to možný je,co tam máš za olej ?

pořád tam leju stejnej - Ester 5100

jinak jen tak pro info (v manuálu jsem to nenašel - asi blbě čtu), kolik km by ta spojka měla vydržet při klasickým zacházení (žádná divočina - stunt, nic takovýho), respektive při kolika měníte vy?


"Burn rubber, not your soul"
gsf (Člen)
17.07.2007 20:28:28
Offline

Re: Spojka - plís radu

MĚL SEM STEJNEJ PROBLEM PAK SME VYMĚNILI GUMIČKU VE SPOJKOVIM VÁLEČKU A PODSTATNĚ SE TO ZLEPŠILO TEĎ MI SPOJKA PŘI DOMÁČKNUTÍ NEZABÍRÁ ALE STEJNĚ ZAČÍNÁ ZABÍRAT BRZY CCA TAK 2Cm OD HEFTU JINAK FUNGUJE DOBŘE NEKLOUŽE


Na každou svini se najde řezník
KOVAL (Člen)
17.07.2007 21:33:36
Offline

Re: Spojka - plís radu

Prověř pumpu.Několikrát jsem s tím laboroval a zavzdušnovala se mi pumpa-jinou nebo nový střeva.

pavel dolínek (Člen)
17.07.2007 21:42:19
Offline

Re: Spojka - plís radu

ser na laborovani a predelej ji na lankogood


"una storia italiana"
ZERRY (Nový člen)
21.07.2007 16:50:49
Offline

Re: Spojka - plís radu

Děcka, nemůžete mě nekdo poradit? Mám GSF 1200N, 43tis. km, vyměnili mě spojkový lamely a plechy. Od té doby mě spojka klouže mezi 7 - 12tis. pouze když tomu dám, když zrychlu ju plynule tak je to v poho a někdy je to naprostpo bez problémů.
Nevíte někdo co s tím a v čem by mohl být problém??

Kelly01 (Člen)
21.07.2007 17:22:37
Offline

Re: Spojka - plís radu

Nemáš jezdit jak hovadosmile1

Mám 61500 a ještě neklouzlasurprised

A než nasadíš lamely tak jich všech deset najednou změř šuplerou a v případě že nepřekonají magickou hranici danou manuálem tak je rychle zahoďfuck

Talířové pružiny a plechy nemaj co zachraňovatidontknow

A u replik méně známých výrobců je pro bandit 1200 použitelná tak každá pátá sada...

Samo že jsou triky jak to zachránit..

Ale ty nesmíme prozrazovatsmile2


God Save The Queen!
ZERRY (Nový člen)
21.07.2007 22:30:20
Offline

Re: Spojka - plís radu

No je to přímo voriginál vod Suzuki tak nevím co to blbne.... se starýma lamelama to nedělalo...

Fany (Člen)
22.07.2007 08:10:33
Offline

Re: Spojka - plís radu

To Bombarďák: u dealera neee, bral jsem to pres net na motonetu.cz


Kdo nejezdí, nikdy to nepochopí...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr