Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » už to nejde vydržet.......

ydom (Člen)
15.07.2007 18:54:06
Offline

už to nejde vydržet.......

před měsícem jsem pořídil b6 a díky jedný nezodpovědný slečně jsem dělal papíry měsíc a půl..když už je konečně mám,tak ty byrokrati po mě chtěj 500 a daj mi je za tejden,či bez něj za 3..už toho mám dost a hlavně mě nebaví už jezdit po místních šoustkách s věčně staženou řití,že mě chytí a dostanou ze mě i ten poslední halíř,kterej mi po koupi nezbyl.. co my poví když jim ukážu kopii tohohle. 

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ydom/IMG_0001.jpg

Editoval osiris (15.07.2007 21:14:53)


Když nejezdím,tak tvořím...
marcoo (Člen)
15.07.2007 19:08:45
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

ydom psal:

aha,tak to navyšlo.........

Jestli myslíš doklad že si zkoužku splnil tak ten nestačí.Hold si budeš muset počkat.Děláš jak kdybys měl za tejden umřít.mopžná se ti to povede při tvým spěchu.Tak opatrně.idontknow

Monty Jack (Člen)
15.07.2007 19:23:02
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

Tak tak, dokud nemáš řidičák v ruce tak si na tobě policemani s chutí smlsnou a bacha, není to prdel a pokuta, ale trestnej čin a když bude smůla (jako třeba podmínka za něco jinýho) tak půl roku natvrdo bad
A ještě majzla na jednu věc, těch 5 dní BLESK vydání je pracovních a počítáno od následujícího dne od podání. Takže tam šupej hned v pondělí a s trochou štěstí to budeš mít v pátek, ale když ti to daj až další pondělí, tak se nediv. Holt úřad. Vybav se trpelivostí a dobrou knihou, páč i když to jde všechno podle očekávání stejně je to zbytečně dlouhý smile2


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
ydom (Člen)
15.07.2007 19:35:54
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

2:marcoo:já nevim jak ty,ale já jsem na svou nu nu b6 jak na oko v hlavě,takže nepředpokládám,že se jí či mému oku něco stane...tfuj..jde o to,nebýt tý pipky co tu skolu vede mam papíry už před měsícem a pak je líto každýho pěknýho dne. a do toho ty zkurvený byrokrati....-no nic i tak thanks za rady


Když nejezdím,tak tvořím...
Fresh Man (Člen)
15.07.2007 20:04:03
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

jedině jezdit bes a dyš tě čapnou tak jim říc že sis pějpry zapomněl doma, páč dyš tě prolustrujou v kompu tag papíry uš mášgood ale i za zapomenutí papírů máš flastr,,,,tag jedině doufat že budou f poho a nechj tě bejtgood


Bandit pičo
Monty Jack (Člen)
15.07.2007 20:16:49
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

Fresh Man psal:

jedině jezdit bes a dyš tě čapnou tak jim říc že sis pějpry zapomněl doma, páč dyš tě prolustrujou v kompu tag papíry uš mášgood

Tak s takovejma radama bych byl opatrnej, leda bys dělal na magistrátu co to vydává a eviduje a věděl víc než já.
Páčto dle mě to do databáze hodí až ve chvíli, kdy ti to baba předá a ty za to vystavení zaplatíš. Zrovna číslo řidičáku tam podle mě sází tiskárna a magistrát to jen přebírá.


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
marcoo (Člen)
15.07.2007 21:21:45
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

No každopádně pokud nemáš řidičák tak je to v pussy
A to že budeš čekat 5 dnů je pohádka.Já čekal 3 tejdny.A to bez prdele.

ydom (Člen)
15.07.2007 21:37:37
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

jasně že to jde...za 500,vono i za prachy jsou byrokrati rychlý..jinak pořad tejdny 3,no na první řidičák (kdys na fichtla) jsem nečekal vůbec,prostě jsem si tam dojel počkal a jěště teplej vez domu..nechápu v dnešní pc době,jakej rozdíl je mezi tim,kdyz tecničak ti vytaví na ruku a s řidičakem to samý nesvedou..tahaj many s nedočkavců...a nejvíc mě sere,že je v tom podpořím...pussy..


Když nejezdím,tak tvořím...
Geograf (Člen)
16.07.2007 04:08:15
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

Já měl řidičák hotové za cca 12 dní a stálo mě to 50 kč bigsmile
Ony ty řidičáky sou hotový dřív než těch 21 dní. Sem si našel na netu tel. číslo na úřad a po těch 12 dnech si tam zavolal jestli už náhodou není hotový, ouřednice chvílu hledala a pak prohlásila že už ho mají. Za další hodinu už sem ho měl v ruce good


Kam nevidím, tam nepospíchám
Koldan (Člen)
16.07.2007 07:48:41
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

až ti daj pokutu a seberů body za to,žes řídil bez platného řidičského oprávnění,zistíš,že ses sice povozil,jenže potom i když budeš mít řidičák,tak pokud ti na něm bude chybět 5 nebo 6 bodů,či kolik za to dávaj,tak zistíš,že možeš nechat mašinu tak akorát v garáži,páč budeš furt předposranej,že přideš vo ten zbytek a jízdu s neustálým dozorem nad pravidly si neužiješ.Takže vydržaj pijaněrgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
maňas (Člen)
16.07.2007 19:55:27
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

ja bych to viděl tak,že když si to vydržel těch 6 tejdnů v tý autoškole,tak jeden tejden tě asi nerozhodí néidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ydom (Člen)
16.07.2007 20:45:34
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

sicksicksicksicksickserte už na tuhle debatu,šlo mi jen o ten papír ze zkoušek......a další pěknej den v řitisicksicksurprised fertig...


Když nejezdím,tak tvořím...
SLUGI (Člen)
16.07.2007 22:49:44
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

...kdo brzdí nevyhrává bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Lada.s (Člen)
17.07.2007 07:46:10
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

pokud vim tak ridicak vypada jinak než tento canc papíru idontknowidontknow
to mě nekdy fascinuje, lidi treba 20 let nemeli ridicak, a najedou uz by jeste ten jeden tyden cekani zabil pussyhelp

ale delej jak myslis smile1

Billy (Člen)
17.07.2007 10:39:32
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

Ja sem cekal pres i tech slibovanejch 21 dni taky, myslim ze to vyslo na 35 dni, byl sem nasranej az po 21 dnu smile1, pac cosi zmrvily tak znova atd. Jsou to zbytecny prutahy ne jak driv :), sem delal zkousku v pondeli a ve stredu sem si mohl jit pro ten horkej caar papiru  zalisovanej v plastu smile1, je to na pikaču

PS: Vydrž prťka vydrž


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
misi (Člen)
17.07.2007 10:45:39
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

ja po x letech ježdění jsem si taky dělal řidičák teprve nedávno... asi v 10/2006jsem zažádal ale prý už byla moc zima na to aby si pan inspektor sednul za mě... kurwy tak jsem čekal až do 6 /2007 a pak jsem se jim na to pětikilo vymrdal a počkal si těch udajných 20 dnů ... bylo to nakonec jen 14 takže o.k.   .... musíš počkat bad


Blu one.... old one
misi (Člen)
17.07.2007 10:47:30
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

no a jak čtu že v kompu je máš tak zto není pravda protožena to jsem se ptal.. dají to do kompu až si to vyzvedneš na uřadě... bigsmile

kurvy


Blu one.... old one
Řízo (Člen)
17.07.2007 13:29:06
Offline

Re: už to nejde vydržet.......

misi psal:

ja po x letech ježdění jsem si taky dělal řidičák teprve nedávno... asi v 10/2006jsem zažádal ale prý už byla moc zima na to aby si pan inspektor sednul za mě... kurwy tak jsem čekal až do 6 /2007 a pak jsem se jim na to pětikilo vymrdal a počkal si těch udajných 20 dnů ... bylo to nakonec jen 14 takže o.k.   .... musíš počkat bad

fuck
taky sem ho dělal teprve 05/06bigsmile

Těď je to hóódně tvrdé když tě chytí bezbigsmile

šak sezóna bude dlúúhágood


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr