Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » 13. Bandit sraz

pavel dolínek (Člen)
17.07.2007 21:53:25
Offline

13. Bandit sraz

chtel bych se zeptat,kdy bude,jestli bude


"una storia italiana"
PALOUS (Člen)
17.07.2007 21:58:13
Offline

Re: 13. Bandit sraz

pavel dolínek psal:

chtel bych se zeptat,kdy bude,jestli bude

Jasně že budegood


Jebat motorky :-)
Kelly01 (Člen)
17.07.2007 22:05:49
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Zintenzivňuji rehabilitacigood


God Save The Queen!
Karlos (Člen)
18.07.2007 00:51:22
Offline

Re: 13. Bandit sraz

A co trička, ty taky budou? Už dráždim bandasku druhej rok a nemám ani nášivku na bundě smile2smile2smile2 Jestli nebudou reklamní předměty, abych moh reprezentovat, tak nikam nejedu..................sakrafuck

bigsmilebigsmilebigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
SLUGI (Člen)
18.07.2007 07:18:21
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Karlos psal:

A co trička, ty taky budou? Už dráždim bandasku druhej rok a nemám ani nášivku na bundě smile2smile2smile2 Jestli nebudou reklamní předměty, abych moh reprezentovat, tak nikam nejedu..................sakrafuck

bigsmilebigsmilebigsmile

... během těch dvou let sis mohl na ňákej ten sraz udělat čas ne idontknowsmile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
misi (Člen)
18.07.2007 08:07:12
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Nao a kdy teda bude,?.,., bigsmile


Blu one.... old one
Goody (Člen)
18.07.2007 18:05:06
Offline

Re: 13. Bandit sraz

misi psal:

Nao a kdy teda bude,?.,., bigsmile

spravnej dotaz, taky by me zajimalo... snad uz budu doma


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
PALOUS (Člen)
18.07.2007 19:22:31
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Goody psal:
misi psal:

Nao a kdy teda bude,?.,., bigsmile

spravnej dotaz, taky by me zajimalo... snad uz budu doma

Ten gdo nebyl loni tak asi neví proč nic nenígoodprostě asi tak,lidi se staraj vo druhý aby jim bylo dobře a pak je ještě pomluvěj a melou kraviny vo cenáchsmile2takže jezděte na masofky páč tam každej válčí za sebegood


Jebat motorky :-)
Goody (Člen)
18.07.2007 19:24:11
Offline

Re: 13. Bandit sraz

škoda


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Zdenák (Člen)
18.07.2007 19:28:37
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Masofky jsou na pussy
Každej druhej ti tam rozřeže stan... smile1
To se určitě na pussy srazu nedělá.....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
maňas (Člen)
18.07.2007 20:46:44
Offline

Re: 13. Bandit sraz

ono uspořádat sraz není tak nejak prdel,ve finále to zabere minimálně tři týdny a místo to je taky trochu laborát,sehnat spaní nebo alespoň místo na stan pro tolik lidí,tak aby bylo v dosahu pitivo,no sem zjedav kdo se toho ujme,kempů je sice dost,ale sehnat něco ouplně prázdnýho o prázdninách je trochu nemožné a když tak za hroznou cenu a to se pak odvíjí na těch řečech o drahotě,samozřejmě pokud je někdo kdo by si to vzal pod patronát a bude to v rozumné dostupnosti od mého bydliště,sem ochoten pomoci,ale pořádat něco takového sám je skoro sebevražda


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
whats_my_name (Člen)
18.07.2007 20:52:09
Offline

Re: 13. Bandit sraz

maňas: na místo bych typ měla:) pár chatek, hafo místa pro stany..jen nevim kolik chtěj za nájem..a hospoda taky vedle:) beer

Goody (Člen)
18.07.2007 20:53:51
Offline

Re: 13. Bandit sraz

pak jeste nejaky kapely, souteze a te to...


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
maňas (Člen)
18.07.2007 21:09:43
Offline

Re: 13. Bandit sraz

whats_my_name psal:

maňas: na místo bych typ měla:) pár chatek, hafo místa pro stany..jen nevim kolik chtěj za nájem..a hospoda taky vedle:) beer

no místo je první předpokladgood,zkus pozisti cenu,pak to bude trochu záležet na místních banditpussyách kdo se ujme toho orginizátorství


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
maňas (Člen)
18.07.2007 21:11:58
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Goody psal:

pak jeste nejaky kapely, souteze a te to...

ha organizátor bigsmile
už i soutěže no když to vidíš takhle se toho zhostigood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
whats_my_name (Člen)
18.07.2007 21:13:39
Offline

Re: 13. Bandit sraz

maňas: no žádného místího neznám:) znám vlastně zatím jen 2 celkově:) klidně bych s tím pomohla, ale sama si to na hlavu nevezmu..dřív se tu srazy konaly..je to motokárová dráha..fajn místo na kraji města..:)good

Goody (Člen)
18.07.2007 21:14:40
Offline

Re: 13. Bandit sraz

sam do toho teda nejdu, ale pomuzu radgood


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
maňas (Člen)
18.07.2007 21:35:08
Offline

Re: 13. Bandit sraz

whats_my_name psal:

maňas: no žádného místího neznám:) znám vlastně zatím jen 2 celkově:) klidně bych s tím pomohla, ale sama si to na hlavu nevezmu..dřív se tu srazy konaly..je to motokárová dráha..fajn místo na kraji města..:)good

no teď to jedině nech chvilku bejt a třeba se někdo k tomu ozve z jihočeský sekce
ono u nás by taky pár kempů bylo kde by se dala pořádat podobná akce,ale ceny teda zatím nevímsmile2


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
whats_my_name (Člen)
18.07.2007 21:37:35
Offline

Re: 13. Bandit sraz

maňas: cenu taky netušim..ptala jsem se kamaráda..taky neví..a na stránkách nic nemaj..ale mam to kousek od baráku:) tak třeba se tam zajdu poptat..jen na sebe nehodlám brát zodpovědnost..na to mam moc rozumu a špatných zkušeností s podobnýma věcma:)
idontknow

levap (Člen)
19.07.2007 00:06:22
Offline

Re: 13. Bandit sraz

PALOUS psal:
Goody psal:
misi psal:

Nao a kdy teda bude,?.,., bigsmile

spravnej dotaz, taky by me zajimalo... snad uz budu doma

Ten gdo nebyl loni tak asi neví proč nic nenígoodprostě asi tak,lidi se staraj vo druhý aby jim bylo dobře a pak je ještě pomluvěj a melou kraviny vo cenáchsmile2takže jezděte na masofky páč tam každej válčí za sebegood

Loni jsem byl ale pokud nekdo mlel neco o cenach tak to pak nechapu kolik by jako chteli za takovej viken dat ! copak to bylo drahe ??? pro mne naopak lacine hlavne to masicko na grilu smile1 za par kacek a jeste se to pomalu nesnedlo ! a nocleh .... jinde te za to neubytujou ani na WC smile1


"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
Mour (Člen)
19.07.2007 08:02:41
Offline

Re: 13. Bandit sraz

levap psal:
PALOUS psal:
Goody psal:


spravnej dotaz, taky by me zajimalo... snad uz budu doma

Ten gdo nebyl loni tak asi neví proč nic nenígoodprostě asi tak,lidi se staraj vo druhý aby jim bylo dobře a pak je ještě pomluvěj a melou kraviny vo cenáchsmile2takže jezděte na masofky páč tam každej válčí za sebegood

Loni jsem byl ale pokud nekdo mlel neco o cenach tak to pak nechapu kolik by jako chteli za takovej viken dat ! copak to bylo drahe ??? pro mne naopak lacine hlavne to masicko na grilu smile1 za par kacek a jeste se to pomalu nesnedlo ! a nocleh .... jinde te za to neubytujou ani na WC smile1

...pro některá desítka za snad 17,- byla drahá surprised

misi (Člen)
19.07.2007 08:25:11
Offline

Re: 13. Bandit sraz

No já bych o něčem věděl... je tady ve Vendryni takový motorkářský areál 49°40'33.6"N,18°43'6.94"E... možná někdo znáte ze srazu .. black dragon mc ... jsem místní a s chlapama se znám, nedávno jsme se tam bavili o pronajímání toho areálu a no problém ... snad i nějakou amaterskou kapelku bych sehnal... možná i víc kapelek ... bigsmile piwko sice za 20smile1
pro někoho moc ? ... to nééé bigsmile

tak co měl by někdo zájem mám něco domlouvat bigsmile Viděl bych to někdy na konec 8mého


Blu one.... old one
osiris (Člen)
19.07.2007 08:25:20
Offline

Re: 13. Bandit sraz

...co se tady hysterčí surprisedsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
misi (Člen)
19.07.2007 08:37:00
Offline

Re: 13. Bandit sraz

jo a když píšu piwo myslím 12 -ctkugoodbeer


Blu one.... old one
Lihy (Člen)
19.07.2007 08:39:05
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Mour psal:

...pro některá desítka za snad 17,- byla drahá surprised

já vůbec netušim vo kerym sraze tady melete. Co vim tak měl keci jen jednou Kelly, ale to je normálkabigsmile a pak pár lidí který tam ani nebyly, tak o co jde?

Proč tady vymejšlíte nějaký konstrukce, když je většině jasný, že ty srazy se nějak přestávaj dělat proto, že už to není jen taková komorní akce s pár lidma který se znaj, ale už celkem masová záležitost kde převládaji "cizí" lidé.  Vono je těžký něco   zařizovat, když přislíbí účast 80 lidí a pak jich přijede polovina.....

Peka (Člen)
19.07.2007 08:46:52
Offline

Re: 13. Bandit sraz

tak si muzem v jednotlivych sekcich udelat komorni srazy bigsmilegood
je pravda ze ucast se zvedla driv tech 40-50 lidi bylo dost ted uz se to blizi te 80 a to je dost


B12 neni uz je autobus :)
Kelly01 (Člen)
19.07.2007 08:50:38
Offline

Re: 13. Bandit sraz

surprised

Míry se mají dodržovatfuck

A má se platit jen co člověk sní a ne paušálfuck

Samo že výběr na ceny,akce a ubytování je naprosto v pořádkusmile1good


God Save The Queen!
misi (Člen)
19.07.2007 08:55:13
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Peka psal:

tak si muzem v jednotlivych sekcich udelat komorni srazy bigsmilegood
je pravda ze ucast se zvedla driv tech 40-50 lidi bylo dost ted uz se to blizi te 80 a to je dost

45-50 nebo 80 to je jedno ne? ... bigsmile


Blu one.... old one
Bára (Člen)
19.07.2007 12:36:07
Offline

Re: 13. Bandit sraz

To Lihy: Muvíš mě a Kakinovi z duše. Přesně tak dopadl sraz v Jedasích........bad

Řízo (Člen)
19.07.2007 16:35:07
Offline

Re: 13. Bandit sraz

misi psal:

jo a když píšu piwo myslím 12 -ctkugoodbeer

supergoodbeer

kdo remcá, nemá jezditfuck


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
bobule (Člen)
19.07.2007 18:16:06
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Kelly01 psal:

surprised

Míry se mají dodržovatfuck

A má se platit jen co člověk sní a ne paušálfuck

Samo že výběr na ceny,akce a ubytování je naprosto v pořádkusmile1good

tak když tady někdo chce něco koupit z lídlu a nebo nemá klokana tak je socka ale to že se sereš ty, kvuli pár korunám za pivko a žrádlo který stejně vybleješ tak s toho je mě na blitífuck


to jebu
Goody (Člen)
19.07.2007 18:17:21
Offline

Re: 13. Bandit sraz

bigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
bobule (Člen)
19.07.2007 18:17:41
Offline

Re: 13. Bandit sraz

soutěží se nezúčastňuju ale pokecat a popít pojedu kamkolivgood


to jebu
Goody (Člen)
19.07.2007 18:19:19
Offline

Re: 13. Bandit sraz

taky prijedu kamkoli... mam to do vsech koutu CR stejne dalekosmile1


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Martin B12 (Člen)
19.07.2007 18:26:50
Offline

Re: 13. Bandit sraz

bobule psal:

tak když tady někdo chce něco koupit z lídlu a nebo nemá klokana tak je socka ale to že se sereš ty, kvuli pár korunám za pivko a žrádlo který stejně vybleješ tak s toho je mě na blitífuck

Bobule:jdi si dát 3 kolečka kolem paneláku at se zklidníš bigsmile


street triple picco
PALOUS (Člen)
19.07.2007 18:39:55
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Lihy psal:
Mour psal:

...pro některá desítka za snad 17,- byla drahá surprised

já vůbec netušim vo kerym sraze tady melete. Co vim tak měl keci jen jednou Kelly, ale to je normálkabigsmile a pak pár lidí který tam ani nebyly, tak o co jde?

Proč tady vymejšlíte nějaký konstrukce, když je většině jasný, že ty srazy se nějak přestávaj dělat proto, že už to není jen taková komorní akce s pár lidma který se znaj, ale už celkem masová záležitost kde převládaji "cizí" lidé.  Vono je těžký něco   zařizovat, když přislíbí účast 80 lidí a pak jich přijede polovina.....

Pravdu díš karamádebigsmilevon byl v Dřevíči taky tzv.tajnej závod do kterýho jsme daly svoje volno aj benál atd.a vybralo se něco na startovným a ve finále když se nakoupily ceny  a po spočítání to bylo ve výsledku za víc než se vybralobigsmileOsi třeba daroval lak na celou motorkugoodno a pak když mě ta doslova trubka z Brna napadla že to je podvod a že jsme na tom vyďály tak to byl teda šoksicktakže se na srazy vyhulte,udělejte si je se svejma nejblyžšíma páč sou lidi fakt hovadasicka ve finále je mela vo bydla a pak jich přijede polovina a některý kvůli takovejm bulíkům musej chrápat ve stanu páč nevěděj jestli se ty co to maj bloklý pelechy ukážou a nebo se zas vymluvěj na píčovinybad


Jebat motorky :-)
bobule (Člen)
19.07.2007 18:47:59
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Martin B12 psal:
bobule psal:

tak když tady někdo chce něco koupit z lídlu a nebo nemá klokana tak je socka ale to že se sereš ty, kvuli pár korunám za pivko a žrádlo který stejně vybleješ tak s toho je mě na blitífuck

Bobule:jdi si dát 3 kolečka kolem paneláku at se zklidníš bigsmile

Gumař: neserbigsmile


to jebu
SLUGI (Člen)
19.07.2007 18:59:07
Offline

Re: 13. Bandit sraz

... v něčem máte asi pravdu,v tom že už to není to "komorní" co ste někteří byli zvyklí ...
... přesto jsem byl rád,že jsem loni mohl přijet do Dřevíče a potkat  osobně lidi  který sem znal jen z netu ... good
... Jedasy u mě neklaply kvůli "osobním důvodům", ale stějně sem se tam loni i letos rád ukázal aspoň přes oba dny bez spaní a rád vás viděl ...
... a co bude dál je jen na vás ...  idontknowsmile2


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
19.07.2007 19:50:35
Offline

Re: 13. Bandit sraz

palousovi: naftu woe, benzin jsem do toho jednou nalil a bylo to spatne bigsmile jo a jeste mne jebali za to, ze jim nesedej nejaky metry nebo co v itinerari bigsmile
ps: mas pravdu good ale nic se neji tak horky jak se uvari, a ono to zas casem pujde dedku woe good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
19.07.2007 20:02:36
Offline

Re: 13. Bandit sraz

osiris psal:

palousovi: ..... jo a jeste mne jebali za to, ze jim nesedej nejaky metry nebo co v itinerari bigsmile

No jo, to je tak když pán masíruje s TDí na velkejch hlínáchbigsmilebigsmile

Jarken (Člen)
19.07.2007 20:32:41
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Klídek vogové, třeba něco s Vorlem vogo vymyslíme vogo nebo s Gapou vogo no né?No ano!bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
PALOUS (Člen)
19.07.2007 20:40:01
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Jarken psal:

Klídek vogové, třeba něco s Vorlem vogo vymyslíme vogo nebo s Gapou vogo no né?No ano!bigsmile

chci za tebousmile2za parťákemsmile2 za pšánemsmile2


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
19.07.2007 21:13:21
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Jarken psal:

Klídek vogové, třeba něco s Vorlem vogo vymyslíme vogo nebo s Gapou vogo no né?No ano!bigsmile

...viď, že nic není tak horký ..... smile1
...a navíc, jarkene, ty kluku, víš jak good voďáre bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
19.07.2007 22:28:57
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Krasomile jako že bys jim f těch končinách zase zvoral pole jo?? bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kelly01 (Člen)
19.07.2007 22:31:50
Offline

Re: 13. Bandit sraz

bobule

aby se neposrals....smile1


God Save The Queen!
PALOUS (Člen)
19.07.2007 22:42:31
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Borák psal:

Krasomile jako že bys jim f těch končinách zase zvoral pole jo?? bigsmile

woe na tebe nemámbigsmile ty se skácíš aj na chodníkubigsmile


Jebat motorky :-)
Borák (Člen)
19.07.2007 22:54:29
Offline

Re: 13. Bandit sraz

to byla kulturní fložka bigsmile
sem vyděl jak tam ty ksichti stojej u silnice tak sem je chtěl něčim zaujmout bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
19.07.2007 22:55:30
Offline

Re: 13. Bandit sraz

...voboje jsem videl, nekecaj bigsmilegood


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
19.07.2007 22:59:03
Offline

Re: 13. Bandit sraz

sem byl pajda a nedošách bobjema nohama na zem
to mě trošku vomlouvá bigsmile
ten přechod tejdem před tim se špatně rozbjěhával smile2
ale zas sem moch ulovit kamion se smrťákem na korbjě bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
19.07.2007 23:01:22
Offline

Re: 13. Bandit sraz

...jj, taky nekecá goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Peka (Člen)
20.07.2007 06:57:48
Offline

Re: 13. Bandit sraz

PALOUS psal:
Lihy psal:
Mour psal:

...pro některá desítka za snad 17,- byla drahá surprised

já vůbec netušim vo kerym sraze tady melete. Co vim tak měl keci jen jednou Kelly, ale to je normálkabigsmile a pak pár lidí který tam ani nebyly, tak o co jde?

Proč tady vymejšlíte nějaký konstrukce, když je většině jasný, že ty srazy se nějak přestávaj dělat proto, že už to není jen taková komorní akce s pár lidma který se znaj, ale už celkem masová záležitost kde převládaji "cizí" lidé.  Vono je těžký něco   zařizovat, když přislíbí účast 80 lidí a pak jich přijede polovina.....

Pravdu díš karamádebigsmilevon byl v Dřevíči taky tzv.tajnej závod do kterýho jsme daly svoje volno aj benál atd.a vybralo se něco na startovným a ve finále když se nakoupily ceny  a po spočítání to bylo ve výsledku za víc než se vybralobigsmileOsi třeba daroval lak na celou motorkugoodno a pak když mě ta doslova trubka z Brna napadla že to je podvod a že jsme na tom vyďály tak to byl teda šoksicktakže se na srazy vyhulte,udělejte si je se svejma nejblyžšíma páč sou lidi fakt hovadasicka ve finále je mela vo bydla a pak jich přijede polovina a některý kvůli takovejm bulíkům musej chrápat ve stanu páč nevěděj jestli se ty co to maj bloklý pelechy ukážou a nebo se zas vymluvěj na píčovinybad

ja jsem tam prijel jen na ten zavod a dobry spokojeny, zajezdili jsme, zasoutezili v pomalosti treba good no a jeste nez se navecer rozprselo byl jsem doma.
Co muzu rict tak ten kdo dostal napad udelat vyjizdky na srazu typu TBpussyZ tak to bylo nejlepsi, protoze se jezdi v mensich skupinkacha tedy nehrozi, ze treba na obed se do jedne hospody sjede 50 lidi, no a kazdy si jede tu svoji a cvici orientacni shopnosti, popripade se muze podivat i jinam mimo itinerar.

Diky PALOUSi. P.S. a nekteri jedinci jsou jedinci, myslim ze vice lidi bylo spokojeno nez naopak good


B12 neni uz je autobus :)
maňas (Člen)
20.07.2007 17:57:40
Offline

Re: 13. Bandit sraz

já byl spokojen na maximum v Jedasích good
není to sranda něco organizovat,ale když k tomu bude každej přistupovat jako někteří jedinci tak se asi budem vídat jen za provozu na silnici,je to trochu škoda nemyslíteidontknow
samozřejmě beru,že kdysi byla nějaká malá parta Banditpussy,ale v tom případě pokud chtěli mít setkání jen sami pro sebe tak můžou napsat soukromá akce pro vybrané členy a je to že
toto je moje stanovisko,samozřejmě každý má svůj názor smile1


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
hans (Člen)
20.07.2007 21:26:21
Offline

Re: 13. Bandit sraz

tak se sejdem na jawáči v jizbici a bude.....good

nejlepší sraz jakej znám.....good

říkaj to všichni, koho znám.....good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Goody (Člen)
20.07.2007 21:29:17
Offline

Re: 13. Bandit sraz

tak tam se nas sejde urcite dostgood


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
fido (Člen)
20.07.2007 23:01:56
Offline

Re: 13. Bandit sraz

maňas psal:

já byl spokojen na maximum v Jedasích good
není to sranda něco organizovat,ale když k tomu bude každej přistupovat jako někteří jedinci tak se asi budem vídat jen za provozu na silnici,je to trochu škoda nemyslíteidontknow
samozřejmě beru,že kdysi byla nějaká malá parta Banditpussy,ale v tom případě pokud chtěli mít setkání jen sami pro sebe tak můžou napsat soukromá akce pro vybrané členy a je to že
toto je moje stanovisko,samozřejmě každý má svůj názor smile1

celkem sem s banditpussytoho moc nezažil, ale kde sem zatím byl, bylo fajn a na tyto víkendofky sem si musel vzít dycky dovolenou, to je jedno...ale poznal sem fajn lidi, se kterýma je prdel a na nic si nehrajoubigsmile a s kterýma stojí za to strávit nějakou chvilku..srazy:určitě nejde vždycky vyhovět všem..různost názorů je aji v pablbarlamentubigsmile ... se najde vždycky šťoural nějakej.. vím že moc času nikdo nemá a pokud děla nevděčně něco pro celek, je z trapných reakcí ještě votrávenej..to je jasný a pochopitelný, ale co sem poznal.tak převážná většina lidi tady je good a to je důležitý.


bla...blabla...!
fido (Člen)
21.07.2007 09:30:20
Offline

Re: 13. Bandit sraz

abych si to moc neidealizovalbigsmileidontknow


bla...blabla...!
Mirek D (Člen)
23.07.2007 07:29:33
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Mám nadřeknutej prostor v okr. PE, na hranicích s okresem JH. Esli pán majitel kejvne, može neco byt. Třeba eště letos. Ale sám do teho nepudu. By mi z toho rupla cévka.
Jo, a vešli by se tam všichni tu registrovaní aj s baťohama a čoklama.

Jinak do odsouhlasení od majitele zůstávám tajemným... .


Autobus je taky Suzuki... .
PALOUS (Člen)
23.07.2007 08:01:27
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Mirek D psal:

Mám nadřeknutej prostor v okr. PE, na hranicích s okresem JH. Esli pán majitel kejvne, može neco byt. Třeba eště letos. Ale sám do teho nepudu. By mi z toho rupla cévka.
Jo, a vešli by se tam všichni tu registrovaní aj s baťohama a čoklama.

Jinak do odsouhlasení od majitele zůstávám tajemným... .

Di do téhogoodpůlku pak rovnou šoupnem do ŽelivabigsmileJá bych klidně něco spáchal aj v Orlickejch ale znáš to?sám na to dlabusmile2


Jebat motorky :-)
Loser (Administrator)
23.07.2007 09:16:57
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Co tady resite s nejakou organizaci a s tim spojenejma problemama. Ja jsem byl "donucen" usporadat sraz napodzim. Zvedl jsem telefon, zavolal do penzionu, na vikend ho celej zarezervoval a bylo to. Penale zadny nehrozilo, pze provozni je mamlas a vubec na nic se neptal (pak byl trosku vydesenej, kdyz mu tam prijelo 60 motorkaru). Kazdej si prijel, ubytoval se, zaplatil si nocleh, zradlo a piti a uz to jelo jak po masle.
Jakypak s tim srani, ne? Na podzim bych mu tam kdyztak zkusil znovu zavolat, treba si me nebude pamatovatbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
23.07.2007 09:25:41
Offline

Re: 13. Bandit sraz

...jestli ho zatím ta jeho už nezabila bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
23.07.2007 09:31:21
Offline

Re: 13. Bandit sraz

osiris psal:

...jestli ho zatím ta jeho už nezabila bigsmile

i to je mozny, ale zatim jsem o tom nic neslysel .... takze bych rekl, ze tam ziji "spokojene" az dodnesbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mirek D (Člen)
23.07.2007 10:17:42
Offline

Re: 13. Bandit sraz

PALOUS psal:
Mirek D psal:

Mám nadřeknutej prostor v okr. PE, na hranicích s okresem JH. Esli pán majitel kejvne, može neco byt. Třeba eště letos. Ale sám do teho nepudu. By mi z toho rupla cévka.
Jo, a vešli by se tam všichni tu registrovaní aj s baťohama a čoklama.

Jinak do odsouhlasení od majitele zůstávám tajemným... .

Di do téhogoodpůlku pak rovnou šoupnem do ŽelivabigsmileJá bych klidně něco spáchal aj v Orlickejch ale znáš to?sám na to dlabusmile2

Jsem dělal sraz Bpussy v 2003 tady kousek od nás, nikdo nic, a pak prej to bylo "jen" o exkurzi do elektrárny a na hrad Kámen.
Tak bych v tom taky nerad zůstal sám. Ať za to může víc lidí. help


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
23.07.2007 10:19:13
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Prachsprostá vožíračka to byla. sickfuckidontknow

Loser psal:

Co tady resite s nejakou organizaci a s tim spojenejma problemama. Ja jsem byl "donucen" usporadat sraz napodzim. Zvedl jsem telefon, zavolal do penzionu, na vikend ho celej zarezervoval a bylo to. Penale zadny nehrozilo, pze provozni je mamlas a vubec na nic se neptal (pak byl trosku vydesenej, kdyz mu tam prijelo 60 motorkaru). Kazdej si prijel, ubytoval se, zaplatil si nocleh, zradlo a piti a uz to jelo jak po masle.
Jakypak s tim srani, ne? Na podzim bych mu tam kdyztak zkusil znovu zavolat, treba si me nebude pamatovatbigsmilebigsmile


Autobus je taky Suzuki... .
Loser (Administrator)
23.07.2007 11:04:46
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Mirek: a vo to slo, ne? V sobotu si kazdej udelal projizdku po okoli dle sveho gusta. Nikdo nikoho do niceho nenutil. No proste idealne stravenej vikend s bandou motorkarskejch hovad (jak nas nazval pan provoznismile1)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mirek D (Člen)
23.07.2007 13:18:38
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Loser psal:

Mirek: a vo to slo, ne? V sobotu si kazdej udelal projizdku po okoli dle sveho gusta. Nikdo nikoho do niceho nenutil. No proste idealne stravenej vikend s bandou motorkarskejch hovad (jak nas nazval pan provoznismile1)

Jsem tam byl jen z PA na SO, tak dál nevím. Nestíhali - takovou partu žíznivců asi ještě nehostili.


Autobus je taky Suzuki... .
Jíra (Člen)
23.07.2007 15:13:41
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Tak domluví se něco? smile1
Pokud to bude na jihu, jsem ochotnej s tím nějak pomoct...
Souhlasím s Loserem, že se to přece dá dělat i jednodušším způsobem... ...klapnul Vám i Harmanec ne, tak proč se nedomluvit? idontknow


BMW Pičo! :-)
PALOUS (Člen)
23.07.2007 15:31:31
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Jíra psal:

Tak domluví se něco? smile1
Pokud to bude na jihu, jsem ochotnej s tím nějak pomoct...
Souhlasím s Loserem, že se to přece dá dělat i jednodušším způsobem... ...klapnul Vám i Harmanec ne, tak proč se nedomluvit? idontknow

Jééééé do jižních bych rááááááááátgood


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
23.07.2007 15:40:15
Offline

Re: 13. Bandit sraz

PALOUS psal:
Jíra psal:

Tak domluví se něco? smile1
Pokud to bude na jihu, jsem ochotnej s tím nějak pomoct...
Souhlasím s Loserem, že se to přece dá dělat i jednodušším způsobem... ...klapnul Vám i Harmanec ne, tak proč se nedomluvit? idontknow

Jééééé do jižních bych rááááááááátgood

...jóóóó dyš se ten Tááááááálinckej rýýýýýbnik nahááááánííííí...ááánébo...bjééééééži liškááá k Tááááborůůů néééése pýýýýýtel záááááázvorůůů...jó jižní Bohmen, tam je krásně goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jíra (Člen)
23.07.2007 15:50:01
Offline

Re: 13. Bandit sraz

a jééé, uš to začíná ;-)


BMW Pičo! :-)
PALOUS (Člen)
23.07.2007 15:50:19
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Bych byl pro to udělat jak s Lůzrembigsmileprostě bych řek Jíro sis to upek tak se vo to postarejbigsmilebjéééži Palous k Táboru drží si mrtvou nohu Filda zaním utíká že mu pytel rozpíchábigsmile


Jebat motorky :-)
Šárka (Člen)
23.07.2007 18:30:47
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Já co vim tak tady u nás v Benešove pokud někdo znáte U Rudolfa tak tady se delají akce tak bych se mohla na to zeptat ale .... a navíc je to střed republiky ne?bigsmilegood


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Bedřich (Člen)
23.07.2007 18:48:49
Offline

Re: 13. Bandit sraz

U rudolfa to znám, dělali se tam moto akce tak 5-6let zpátky. Nějaká kapelka a pak sprintík. Ubytování tuším jen ve stanech. Asi dvakrát jsem tam byl za barem a docela povedený. Ani nevim,  jak to tam funguje teď...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Šárka (Člen)
23.07.2007 18:54:44
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Bedřich psal:

U rudolfa to znám, dělali se tam moto akce tak 5-6let zpátky. Nějaká kapelka a pak sprintík. Ubytování tuším jen ve stanech. Asi dvakrát jsem tam byl za barem a docela povedený. Ani nevim,  jak to tam funguje teď...

a není to moc malí nevim kolik jezdí lidí


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Kelly01 (Člen)
23.07.2007 20:25:07
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Kde to bude tam to bude....

Dentistická hříčka z Prostějova mne tam zavedegood

Nebo snad cementový mozek z Hradišťasurprised


God Save The Queen!
osiris (Člen)
23.07.2007 20:39:28
Offline

Re: 13. Bandit sraz

...rouhal ses, do smrti budeš bloudit smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Goody (Člen)
23.07.2007 20:44:54
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Bedřich psal:

U rudolfa to znám, dělali se tam moto akce tak 5-6let zpátky. Nějaká kapelka a pak sprintík. Ubytování tuším jen ve stanech. Asi dvakrát jsem tam byl za barem a docela povedený. Ani nevim,  jak to tam funguje teď...

taky jsem tam parkrat byl, mam to skoro za barakem, a ted mysli ze z toho je bordel nebo neco takyho...


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
maňas (Člen)
23.07.2007 22:04:27
Offline

Re: 13. Bandit sraz

PALOUS psal:
Jíra psal:

Tak domluví se něco? smile1
Pokud to bude na jihu, jsem ochotnej s tím nějak pomoct...
Souhlasím s Loserem, že se to přece dá dělat i jednodušším způsobem... ...klapnul Vám i Harmanec ne, tak proč se nedomluvit? idontknow

Jééééé do jižních bych rááááááááátgood

někde z jihu je Pavla - whats_my_name ,shaněla někoho kdo by se toho zmocnil,prý i pomůže

jinak pokad to bude v mé dostupnosti sem ochoten taky vypomoct


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Borák (Člen)
23.07.2007 22:39:09
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Maňas jezdi a nešpekuluj kde bys co sežral bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
PALOUS (Člen)
23.07.2007 22:42:28
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Borák psal:

Maňas jezdi a nešpekuluj kde bys co sežral bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilejak slyším maňas tak ho vidím jak má f ruce křídlo z frasnybigsmile


Jebat motorky :-)
maňas (Člen)
23.07.2007 22:46:10
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Borák psal:

Maňas jezdi a nešpekuluj kde bys co sežral bigsmile

ale houno,jen sem družnej typbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Borák (Člen)
23.07.2007 23:01:36
Offline

Re: 13. Bandit sraz

bigsmilegood


...nikdo nevojebe Ježíše...
PALOUS (Člen)
23.07.2007 23:03:17
Offline

Re: 13. Bandit sraz

máňo a kdybys náhodou nefjeděl co je křídlo z frasny tak to je něco jako stehno z kapra jen to má míň kostígood


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
24.07.2007 07:54:59
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Goody psal:
Bedřich psal:

U rudolfa to znám, dělali se tam moto akce tak 5-6let zpátky. Nějaká kapelka a pak sprintík. Ubytování tuším jen ve stanech. Asi dvakrát jsem tam byl za barem a docela povedený. Ani nevim,  jak to tam funguje teď...

taky jsem tam parkrat byl, mam to skoro za barakem, a ted mysli ze z toho je bordel nebo neco takyho...

...no ale f bordelu sme sras eště neměli surprisedsurprisedsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pesulko (Člen)
24.07.2007 08:02:29
Offline

Re: 13. Bandit sraz

maňas psal:

ono uspořádat sraz není tak nejak prdel,ve finále to zabere minimálně tři týdny a místo to je taky trochu laborát,sehnat spaní nebo alespoň místo na stan pro tolik lidí,tak aby bylo v dosahu pitivo,no sem zjedav kdo se toho ujme,kempů je sice dost,ale sehnat něco ouplně prázdnýho o prázdninách je trochu nemožné a když tak za hroznou cenu a to se pak odvíjí na těch řečech o drahotě,samozřejmě pokud je někdo kdo by si to vzal pod patronát a bude to v rozumné dostupnosti od mého bydliště,sem ochoten pomoci,ale pořádat něco takového sám je skoro sebevražda

hele a co tak camp,,na orliku a jmenuje se to VELKY VIR,,je tam pekne levne hospoda vari se tam to by slo negood


Born to be wild....born to be BANDIT...
Póla (Člen)
24.07.2007 09:49:02
Offline

Re: 13. Bandit sraz

No já bych řekla že možností a tipů je spousta.

Chce to jen najít toho šílence-nadšence co se nebude ohlížet vpravo ani vlevo a půjde do toho jen pro radost z činnosti samé a potěchy ducha až nás uvidí pohromadě.

Takže to chce někoho kdo ještě není vyčerpaný těma kecama tady a je neustálý bigsmileOPTIMISTAbigsmile, poněvadž pesimismus je nakažlivý jako ta kocovina co nás nad ránem všechny čeká.

Nečekejte nikdo až někdo, tak já taky...
Kdo chce tak to udělá a vykašle se na řeči rýpalů.good

Loser (Administrator)
24.07.2007 10:06:58
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Presne tak. Pola ma opet pravdu.

Jestli nekoho neco napadne, tak at predlozi konkretni navrh a my ho bud poslem nekam nebo prijedembigsmilegood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Jíra (Člen)
24.07.2007 11:32:02
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Tak předbežně, co říkáte na kemp U Kučerů ve Zlaté Koruně u Č.Krumlova, někdy konec srpna, začátek září -spaní ovšem ve stanech, popř. penzionky v okolí pro fifleny smile1 - zato velká krytá terasa, dobrý pivko bez sifonu beer, kuchyně výborná wine smile1 , okolí na vyjížďky super... good
Teď jsem mluvil s majitelem, nebrání se ničemu, pokud mu to tam nezboříme... bigsmile
Jo a maj tam teď v srpnu sraz z Jawa klubu...
Zkusím o pár rad a trochu pomoci poprosit ještě někoho z jihu a dáme to do kupy idontknow
Tak co Bandit pussy???!!!


BMW Pičo! :-)
Póla (Člen)
24.07.2007 11:35:35
Offline

Re: 13. Bandit sraz

No super.
Neptej se co ostatní na to a jdi do toho.
Ono se určitě najdou lidičky co rádi přejedou.

A komu se to nelíbí ať zůstane doma, respektive uspořádá něco sám.

Dej to do sezanmu akcí a  uvidí se kolik lidí se chytí.
goodgoodgood

fido (Člen)
24.07.2007 11:37:04
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Jíra psal:

Tak předbežně, co říkáte na kemp U Kučerů ve Zlaté Koruně u Č.Krumlova, někdy konec srpna, začátek září -spaní ovšem ve stanech, popř. penzionky v okolí pro fifleny smile1 - zato velká krytá terasa, dobrý pivko bez sifonu beer, kuchyně výborná wine smile1 , okolí na vyjížďky super... good
Teď jsem mluvil s majitelem, nebrání se ničemu, pokud mu to tam nezboříme... bigsmile
Jo a maj tam teď v srpnu sraz z Jawa klubu...
Zkusím o pár rad a trochu pomoci poprosit ještě někoho z jihu a dáme to do kupy idontknow
Tak co Bandit pussy???!!!

pod stanem je to romantikasmile1a mám pocit, že jsem letos okolo jel na vodě, tak si to tak nějak vybavuju. Bohužel ti moc nepomůžu...z Vysočiny je daleko, ale je tam krásně, to máš tedy pravdu..good


bla...blabla...!
Jíra (Člen)
24.07.2007 11:41:59
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Dobrá, asi jsem ůplná pussy smile1, ale domluvím teda s Kučerákem datum - nějaký návrhy???good


BMW Pičo! :-)
fido (Člen)
24.07.2007 11:53:12
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Jíra psal:

Dobrá, asi jsem ůplná pussy smile1, ale domluvím teda s Kučerákem datum - nějaký návrhy???good

idontknowsnad jen aby to bylo 8-9.9.bigsmilegood


bla...blabla...!
Jíra (Člen)
24.07.2007 11:56:26
Offline

Re: 13. Bandit sraz

to bych taky viděl jako dobrý, zkusím se zeptat, jestli tam nemá nějakou akci - odpo za ním jedu good
Co na to ostatní??
...a co jádro? bigsmile


BMW Pičo! :-)
VikecB12 (Člen)
24.07.2007 11:59:06
Offline

Re: 13. Bandit sraz

good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jarken (Člen)
24.07.2007 12:01:27
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Sympatický nápad, teď jenom vhodný termín no né?No ano! good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Póla (Člen)
24.07.2007 12:02:54
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Tož místo je to pěkné.

Ale co si to tak pamatuju z vody, tak tam jsou kempy dva a maj to tak něják divně oplocené. Tím pádem i dvě různý hospody a sociální zařízení... a vím že se děsně vztekali když někdo chodil jinam něž byl ubytovaný...

...to bude zase mrtvých....

Goody (Člen)
24.07.2007 12:04:02
Offline

Re: 13. Bandit sraz

fido psal:
Jíra psal:

Dobrá, asi jsem ůplná pussy smile1, ale domluvím teda s Kučerákem datum - nějaký návrhy???good

idontknowsnad jen aby to bylo 8-9.9.bigsmilegood

hezky datum, me by se to taky hodilogood


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Jíra (Člen)
24.07.2007 12:08:25
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Vyvěsíme upozornění!! smile1
bigsmile


BMW Pičo! :-)
Pavel Bandita (Člen)
24.07.2007 13:50:04
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Ahoj Banditi jestli se budete pouštět do toho srazu tak by nebylo špatne ustanovit datum do předu abych si ostatní mohli zařídit volno v práci


Bandit Pičččččččččččččččooooooooo
Americkej (Člen)
24.07.2007 13:52:57
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Pavel Bandita psal:

Ahoj Banditi jestli se budete pouštět do toho srazu tak by nebylo špatne ustanovit datum do předu abych si ostatní mohli zařídit volno v práci

jó, ale teda jako fofrem, jó bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Goody (Člen)
24.07.2007 13:54:22
Offline

Re: 13. Bandit sraz

Pavel Bandita psal:

Ahoj Banditi jestli se budete pouštět do toho srazu tak by nebylo špatne ustanovit datum do předu abych si ostatní mohli zařídit volno v práci

jaky zarizovani, proste sefovi reknez ze jedes na Banditpussy sraz a von te pustibigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr