Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nera_kde si? aneb doprava na sraz

Lihy (Člen)
01.01.2007 17:39:09
Offline

Nera_kde si? aneb doprava na sraz

Nera: Vogo začínám mít cestovní horečku :) Tak jak je to s tebou a tou dopravou? Vejdu se a nebo bereš toho prcka Dolínka s famílijí, že bych ještě zkusil zda mně veme Bobule do Mňauciný klícky za zadní sklo u vozubigsmile Jedou asi jen dva...ale zase nechci Bobuleho rušit, víš jak... A taky jestli pojede jak pussy tak by se mi mohla Míca smát, že mi stojíbigsmile

bobule (Člen)
01.01.2007 17:40:46
Offline

Re: Nera_kde si? aneb doprava na sraz

Lihy psal:

Nera: Vogo začínám mít cestovní horečku :) Tak jak je to s tebou a tou dopravou? Vejdu se a nebo bereš toho prcka Dolínka s famílijí, že bych ještě zkusil zda mně veme Bobule do Mňauciný klícky za zadní sklo u vozubigsmile Jedou asi jen dva...ale zase nechci Bobuleho rušit, víš jak... A taky jestli pojede jak pussy tak by se mi mohla Míca smát, že mi stojíbigsmile

no problemo, jeden flek f autě je porád volnejgood


to jebu
Lihy (Člen)
01.01.2007 17:47:08
Offline

Re: Nera_kde si? aneb doprava na sraz

Bobule:good
Zatim neni nic jistý, s Nerou sem se domlouval už na starym fóru, tak aby nebyl chudák zklamanej, že s nim nejedu....von mě totiž milujesurprisedhelp, ale nějak dlouho se tu neukázal, tak doufám ty změny tady mu nepřivodily nějakej kolapssmile2
smile1

bobule (Člen)
01.01.2007 17:48:41
Offline

Re: Nera_kde si? aneb doprava na sraz

Lihy psal:

Bobule:good
Zatim neni nic jistý, s Nerou sem se domlouval už na starym fóru, tak aby nebyl chudák zklamanej, že s nim nejedu....von mě totiž milujesurprisedhelp, ale nějak dlouho se tu neukázal, tak doufám ty změny tady mu nepřivodily nějakej kolapssmile2
smile1

jo to je jedno, fon mam v profilu tak se kdyžtak ozvy, budem vyjíždět kolem druhý z proseka


to jebu
Lihy (Člen)
01.01.2007 17:49:28
Offline

Re: Nera_kde si? aneb doprava na sraz

Bobule: OK

osiris (Člen)
01.01.2007 17:55:18
Offline

Re: Nera_kde si? aneb doprava na sraz

Lihy psal:

Bobule:good
Zatim neni nic jistý, s Nerou sem se domlouval už na starym fóru, tak aby nebyl chudák zklamanej, že s nim nejedu....von mě totiž milujesurprisedhelp, ale nějak dlouho se tu neukázal, tak doufám ty změny tady mu nepřivodily nějakej kolapssmile2
smile1

...dve zizaly na cestach, ty woe surprised bigsmile

ps: za ruku chodi mrtvola se mnou fuck ale prochazka s tebou plati pussy neboj bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr