Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » chrom na řiť

ydom (Člen)
18.07.2007 16:54:47
Offline

chrom na řiť

před chvílí ke mě přišel floutek zrovna když jsem čistil svody...říká mi počkej počkej mám na to něco spešl,za chvíli byl nazpátek měl v ruce nějakej zdrsněnej hadřík namočenej v ovčí vlněidontknow(prej) a hned mi tím začal patlat vejfuk a zase zmizel.v důvěřivosti nad jeho zkušenejma řečma jsem si to dopatlal celý a smyl....najednou šok že jsem si myslel že si ho uškubnu..celej lauf pokrytej jemnýma škrábanečkam,tak z metru a půl to viďet není,ale celkově je to matnější....bych ick:...dá se to vyleštit něčím do původního stavu...jediný co mě drží,abych mu nenakopal řiť,je značnej věkovej rozdíl  a jeho původně dobrej ůmysl,páč má brýle a věřím že to na svej mašině nevidí....radu please


Když nejezdím,tak tvořím...
Lobo (Člen)
18.07.2007 17:26:18
Offline

Re: chrom na řiť

jestli to je jemny tak zkus silichromgood

osiris (Člen)
18.07.2007 17:28:21
Offline

Re: chrom na řiť

...chrom od škrábanců jde těžko


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ydom (Člen)
18.07.2007 17:31:04
Offline

Re: chrom na řiť

dík za tip,je to jemný poškrábaní,ale tím jak to bral a ja po něm pečlivě tak je jedna rejha vedle druhý takže to z dálky ani nevypadá poškrábaně ale spíš matně....silichrom zkusím


Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
20.07.2007 21:05:02
Offline

Re: chrom na řiť

stará klasika,lěštíš kliky a na tohle si nevzpomenešsmile1...dík ti Lobo,silichrom zabral skoro na všechno,hlubší rejhy zůstaly ale i tak to vypadá o 2třídy líp,než po tej jeho ovčí vlně......už jsem vymyslel odplatu,až zas ke mě dorazí s chytrejma radama,tak vemu silichrom a vyleštím mu na tom jeho vejfucku,(s který se sral prý půl dne a jelikož má rejhu vedle rejhy myslí si((díky svém špatnému zraku))že ho má vyleštěnej),malý kolečko který ho praští do očí,a nezbyde mu nic jinnýho,než další půl den leštit silichromem ty jeho rejhy.......smile1škodolibost né,odplata vedoucí k uvědomění anobeer


Když nejezdím,tak tvořím...
Lobo (Člen)
21.07.2007 00:35:27
Offline

Re: chrom na řiť

good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr