Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Bandit Vs Hornet

Sandman (Člen)
22.07.2007 22:40:33
Offline

Bandit Vs Hornet

Zdarec,potřeboval bych helfnouthelp.Plánuju koupi naháče a stále se rozmýšlím mezi B6 a Hornym 6kou.B je fakt supr,ale Horn má zas lepší výkon.Hodilo by se nějaké aspoň trochu nestranné zhodnocení.Děkan za jakékoli odpovědi.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Lihy (Člen)
22.07.2007 22:41:53
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

na banditích stránkách čekáš nestranostidontknowbigsmile

Filous (Člen)
22.07.2007 22:45:09
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

...kup Sršně, Bandaska je děsná mrdka co nejede, kroutí se f zatáčkách a má mňekej předek sick ...a navíc je nás uš moc surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
22.07.2007 22:48:05
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Filous psal:

...kup Sršně, Bandaska je děsná mrdka co nejede, kroutí se f zatáčkách a má mňekej předek sick ...a navíc je nás uš moc surprised

tak s tim sem nepočítalsurprisedbigsmile

ale má recht předsedosmile1

mape33 (Člen)
22.07.2007 23:25:42
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

hornet je ale zase osklivej a nepohodlnej
bad


modra je dobra
osiris (Člen)
22.07.2007 23:30:51
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

...tak jestli má šestka malej výkon a dojedeš ji až na hranu, tak seš pan pilot good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Goody (Člen)
23.07.2007 00:01:16
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

ti nestrane poradim, jedine Banditpussygoodbigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Nosorozec (Člen)
23.07.2007 00:18:20
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Co jsem slyšel od kluků co maj H6 tak prej nic moc na pussy rám stačí málo a je hned zkroucenej, na pussy plasty prej to ani pořádně nedrží pohromadě tak snad aspoň ten motor je snad k něčemu. Takže podle mě jedině Banditpussygoodgood


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
tomasNJ (Člen)
23.07.2007 02:47:23
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

hoši, hoši, vy mě bavíte... bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile ha ha ha


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
23.07.2007 03:54:00
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

tomasNJ psal:

hoši, hoši, vy mě bavíte... bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile ha ha ha

hlavně teda nosorožec...bigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Jarken (Člen)
23.07.2007 06:53:54
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Se musím H6 (nikoliv žárovky bigsmile) zastat, souhlasím s Fiatem good no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
ydom (Člen)
23.07.2007 06:58:33
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

osobně jsem na sršni nestřílel,ale co jsem měl možnost číst nebo slyšet názory lidí,který se mezi b a h rozhodovali,  a který obě nakedky porovnaly,tak ve většině případů se rozhodly pro banditku...nezatajovali,že hornet jede rychlejc ani že líp dřepí,ale bandaska je povětšinou učarovala disajnem a pocitem opravdový motorky..a hlavně....ono to s ní taky pálí velmi dobře...jestli seš típek kterýmu jde jen o čísla...pak máš jasnou volbu...jesli dáš na pocit a čísla hodíš do řiti...uvidíš sám....


Když nejezdím,tak tvořím...
Billy (Člen)
23.07.2007 07:28:03
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Ja sem byl na tym samim miste jako ty, za skoro stejny prachy sem mohl met horneta ale me se ta motorka libila jenom kvuli tem vlastnostem co vsichni psali ze je ovladatnejsi a lehci lepsi brzdy atd..ale kdyz sem ji videl ve skutecnosti tak sem nepremyslel a volil bandita v Sku pac se me liby vic polokapota nez nahac. Hornet me svym vzhledem vubec neoslovil. Jedinej kousek co se me libil na hornetovi je ta jeho spicata prdel ale jinak nakonec sem byl rad ze mam bandita pac vypada jako uz jeho vetsi bracha smile1. Motor je proste kusanec a takovej krasnej motor nekde u horneta nenajdes, sel sem vic po vzhledu a myslim ze sem s banditem neprohloupil i kdyz uz bych bral po 2 letech B12 nebo neco silnejsiho co ma 2 kola v jedne stope smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Petr J. (Člen)
23.07.2007 08:59:00
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

jsi-li turista, kup B6.....jestli za to umíš vzít, kup H6.....

Koldan (Člen)
23.07.2007 09:15:02
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

H6 je ve všem lepší,B6 ber jen pokud sa ti líbí víc než H6, jestli začínáš,rozdíl až tak nepoznáš a půjde stejně hlavně o imidžgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Zdenák (Člen)
23.07.2007 16:23:56
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Mě přišlo že B6 jde víc od spoda a H6 se začal hýbat až kolem 5 tis ot. ale jen čistě muj subjektivní pocit....
Zvítězil B6 neb byl prostě krááásnej.... smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Kelly01 (Člen)
23.07.2007 16:29:31
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Hondy a Yamahy jsou bezpohlavní jako jejich majitelé...

Bohužel i takoví jsou mezi námismile1


God Save The Queen!
Šárka (Člen)
23.07.2007 18:20:56
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Kelly01 psal:

Hondy a Yamahy jsou bezpohlavní jako jejich majitelé...

Bohužel i takoví jsou mezi námismile1

bacha co říkáš jednou se ti to může vymstítbigsmilebigsmilebigsmile


Obtížné neznamená nepřekonatelné
yello (Člen)
23.07.2007 18:28:03
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Kelly01 psal:

Hondy a Yamahy jsou bezpohlavní jako jejich majitelé...

Bohužel i takoví jsou mezi námismile1

Stejne tak italske jebky !!!  Hlavne Corsaro!!! bigsmile


...che palle !!!
Pool (Člen)
23.07.2007 20:12:17
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Sandman psal:

Zdarec,potřeboval bych helfnouthelp.Plánuju koupi naháče a stále se rozmýšlím mezi B6 a Hornym 6kou.B je fakt supr,ale Horn má zas lepší výkon.Hodilo by se nějaké aspoň trochu nestranné zhodnocení.Děkan za jakékoli odpovědi.

kurva Jardo co resis ... po fichtloj to bude zmena tak i tak ... kazdopadne jestli chces parkovat u koleje vedle me tak ani nezkousej prijet na Hornetoj bigsmile Bpussy


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Kelly01 (Člen)
23.07.2007 20:26:32
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Výkon je pussyvina..

Sednout,projet,mozek rozhodne sám....


God Save The Queen!
Sandman (Člen)
23.07.2007 23:39:33
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Lihy psal:

na banditích stránkách čekáš nestranostidontknowbigsmile

No,myslim,že tu jsou nejen B bikerz,ale i jiníbigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Sandman (Člen)
23.07.2007 23:47:39
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Pool psal:
Sandman psal:

Zdarec,potřeboval bych helfnouthelp.Plánuju koupi naháče a stále se rozmýšlím mezi B6 a Hornym 6kou.B je fakt supr,ale Horn má zas lepší výkon.Hodilo by se nějaké aspoň trochu nestranné zhodnocení.Děkan za jakékoli odpovědi.

kurva Jardo co resis ... po fichtloj to bude zmena tak i tak ... kazdopadne jestli chces parkovat u koleje vedle me tak ani nezkousej prijet na Hornetoj bigsmile Bpussy

Neboj,neplánuju.Však stejně jedeš střílet žirafy a turisty,nébigsmile??

Těžká volba Horn má sice tah,ale Béčko je béčko.good

pussykdybys viděl,co jsem udělal s tím chcípákem,co mám doma,tak sesick
Asi takhle: 1 krabice,2.krabice + rámsmile2smile1bigsmilesurprised


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Sandman (Člen)
23.07.2007 23:52:35
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Filous psal:

...kup Sršně, Bandaska je děsná mrdka co nejede, kroutí se f zatáčkách a má mňekej předek sick ...a navíc je nás uš moc surprised

smile1O měkkém předku sem slyšel,o tom kroucení též.Ale platí to i u Bandy 12?idontknow


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
škardík (Člen)
24.07.2007 00:15:13
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Nejvíc se kroutí B1000. Nepřejte si vidět ten mazec, když ve 250 v zatáčce vezmete nějakou nerovnostbigsmilegood A navíc to nejede. Nikdy bych si tu mr*ku nekoupil. Ale koukám po Hondě CB250. To je prej mazec wogo


viz avatar:)
Jarken (Člen)
24.07.2007 07:06:47
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Kelly fuck :
Se mi tak nějak zdá, že tady bude brzo o jednoho bezpohlavního (a to doslova bigsmile) více no né?No ano!bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
24.07.2007 08:17:33
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Sandman psal:
Filous psal:

...kup Sršně, Bandaska je děsná mrdka co nejede, kroutí se f zatáčkách a má mňekej předek sick ...a navíc je nás uš moc surprised

smile1O měkkém předku sem slyšel,o tom kroucení též.Ale platí to i u Bandy 12?idontknow

...u B12 to je eště horší...já dyby to vode mě něgdo koupil, tag se toho krámu hnet zbavim, bo je to děsnej šit...uš mi to začíná i reznout, no krám to je sick ...vem Horneta nebo Fázera, kvalita, výkon, spracování, prostě jiná liga good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
24.07.2007 08:37:34
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Filous psal:
Sandman psal:
Filous psal:

...kup Sršně, Bandaska je děsná mrdka co nejede, kroutí se f zatáčkách a má mňekej předek sick ...a navíc je nás uš moc surprised

smile1O měkkém předku sem slyšel,o tom kroucení též.Ale platí to i u Bandy 12?idontknow

...u B12 to je eště horší...já dyby to vode mě něgdo koupil, tag se toho krámu hnet zbavim, bo je to děsnej šit...uš mi to začíná i reznout, no krám to je sick ...vem Horneta nebo Fázera, kvalita, výkon, spracování, prostě jiná liga good

ty máš strach,že by nás bylo moc,že jobigsmile

TO Sandman: jasný vogu,je to mrdkafuck

TO filous: pšt woe,jag mi to de?surprisedbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
24.07.2007 08:43:55
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Koldan:
good ...ale pšššt bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
svatej (Člen)
24.07.2007 09:25:40
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

surprised ty wogo,Filousi a Koldane,kapnete bozskou!
Ja bych ten tvuj strep vzal Fildo.goodgoodbigsmile.


Amen. . .
Filous (Člen)
24.07.2007 10:41:28
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

svatej psal:

surprised ty wogo,Filousi a Koldane,kapnete bozskou!
Ja bych ten tvuj strep vzal Fildo.goodgoodbigsmile.

...vole neblbni, přečti si muj potpis a musíš mít jasno goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
svatej (Člen)
24.07.2007 20:03:14
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Filous psal:
svatej psal:

surprised ty wogo,Filousi a Koldane,kapnete bozskou!
Ja bych ten tvuj strep vzal Fildo.goodgoodbigsmile.

...vole neblbni, přečti si muj potpis a musíš mít jasno goodbigsmile

ci fix,asi si budu muset promluvit s Ajou a vona Ti vysvetli,ze se Ti chce.bigsmile


Amen. . .
SLUGI (Člen)
24.07.2007 20:57:25
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

... Hornet 600 nebo Bandit 600 idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/B-P.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/sd6.jpg



...  bigsmilegood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Pool (Člen)
24.07.2007 21:31:45
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

škardík psal:

Nejvíc se kroutí B1000. Nepřejte si vidět ten mazec, když ve 250 v zatáčce vezmete nějakou nerovnostbigsmilegood A navíc to nejede. Nikdy bych si tu mr*ku nekoupil. Ale koukám po Hondě CB250. To je prej mazec wogo

... asi tak nejak ... paraganska dvestepadina je jasna volba ... nehlede na to ,ze kdyz se neco stane tak to wodpruziiis bigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
žakýno (Člen)
24.07.2007 23:55:20
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Tak tomu se říká objektiní rada...bigsmilegood


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
škardík (Člen)
25.07.2007 10:18:18
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Pool psal:
škardík psal:

Nejvíc se kroutí B1000. Nepřejte si vidět ten mazec, když ve 250 v zatáčce vezmete nějakou nerovnostbigsmilegood A navíc to nejede. Nikdy bych si tu mr*ku nekoupil. Ale koukám po Hondě CB250. To je prej mazec wogo

... asi tak nejak ... paraganska dvestepadina je jasna volba ... nehlede na to ,ze kdyz se neco stane tak to wodpruziiis bigsmile

Dyš já na ty terény moc nejsem. Bych hned musel dělat ty bekflipy a to se mi zas nechce kuchtovi fušovat do řemeslabigsmilebigsmilebigsmile


viz avatar:)
tomasNJ (Člen)
25.07.2007 18:04:22
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

SLUGI:
  wogo, ale dívej se jak na tom visí...bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Pool (Člen)
25.07.2007 19:33:03
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

... Jardo ku*va uplne sem zapomel ... v ramci objektivnich rad ... jestli hledas nahace s dobrym ,,zatahem,, od spodu v lepsim vykonem nez bandit[a skoro vsecko wostatni] volba je jasna ---> B-KING good ... jakmile mi vydaj na urade zivnostat na podnikani v oboru ,,uhlobaron a snatkovy podvodnik ,, jdu pro nej taky smile1


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Sandman (Člen)
26.07.2007 22:00:52
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Filous psal:
Sandman psal:
Filous psal:

...kup Sršně, Bandaska je děsná mrdka co nejede, kroutí se f zatáčkách a má mňekej předek sick ...a navíc je nás uš moc surprised

smile1O měkkém předku sem slyšel,o tom kroucení též.Ale platí to i u Bandy 12?idontknow

...u B12 to je eště horší...já dyby to vode mě něgdo koupil, tag se toho krámu hnet zbavim, bo je to děsnej šit...uš mi to začíná i reznout, no krám to je sick ...vem Horneta nebo Fázera, kvalita, výkon, spracování, prostě jiná liga good

O hornym sem kdesi četl,že ohledně přídavných zavazadel je na pussy a že spolujezdec bez pořádných bot s nohama u výfuku zažívá opravdu hoorké chvilky.Jinak samou chváluidontknow


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Sandman (Člen)
26.07.2007 22:06:41
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Pool psal:

... Jardo ku*va uplne sem zapomel ... v ramci objektivnich rad ... jestli hledas nahace s dobrym ,,zatahem,, od spodu v lepsim vykonem nez bandit[a skoro vsecko wostatni] volba je jasna ---> B-KING good ... jakmile mi vydaj na urade zivnostat na podnikani v oboru ,,uhlobaron a snatkovy podvodnik ,, jdu pro nej taky smile1

Kuwa,tak to je mazec.Našel jsem si Kingovo foto a topím se v jezeru slin.Hned zítra du za strejdou Krejčířem,ať mi převede nějaký ten bakšišbigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Koldan (Člen)
27.07.2007 07:08:28
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

jak to vůbec je,bude se vyrábět,nebude se vyrábět,jsou už známy nějaké ceny nebo testy?idontknow to bych monžná prodal i Pákistáncebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pool (Člen)
31.07.2007 21:46:07
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

co sem cetl tak se vyrabet doufejme bude ... a panove tech 182 nebo kolik koniii ... to se budou ty paka na zelenejch zmrzlinach divit ... jen bych chtel videt jestli k tomu budou davat permici do posilky abys to vubec udrzel ... bo prej jak jedes na nahaci vic jak 300 tak uz prej zacina trosku foukat bigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Sandman (Člen)
01.08.2007 19:16:58
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

Pool psal:

co sem cetl tak se vyrabet doufejme bude ... a panove tech 182 nebo kolik koniii ... to se budou ty paka na zelenejch zmrzlinach divit ... jen bych chtel videt jestli k tomu budou davat permici do posilky abys to vubec udrzel ... bo prej jak jedes na nahaci vic jak 300 tak uz prej zacina trosku foukat bigsmile

Ve Zlíně maj chlupatí skútry,tak 125 a nejlepším strojem je Cagiva-250ccm.O autoparku zlínské policie decentně pomlčím...Tohle mohou chytat tak možná s vrtulníkem.Permici možná.Navíc se prý má fasovat rodinné balení testosteronu a pozvánka na poslední grilování do Pelhřimova...


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Pool (Člen)
01.08.2007 21:28:43
Offline

Re: Bandit Vs Hornet

... bigsmilebigsmilebigsmile ty vole jardo ja myslel NINJISTY ... ne policajty bigsmilebigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr