Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tož už se blíží můj den.

Skubák (Člen)
24.07.2007 11:13:44
Offline

Tož už se blíží můj den.

Tož už se mi to pekelně krátí. Svatba je 23.8..... winewine
Takže bych tak nějak potřeboval vědět kdo by teda přijel...bigsmileudělat ten doprovod o kterým jsem tu již mluviligood a nějakej ten bordýýýlekgood
Holtttt plánování je plánováníbigsmile Banditpussy


... Kdo nevalí s námi, Valí proti nám!! ...
Loser (Administrator)
24.07.2007 16:13:17
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

radsi se vogo starej vo to, aby ses na te svadbe v nevhodnou chvili nejak neprerekbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Skubák (Člen)
24.07.2007 16:43:53
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

Díkbigsmilebudu to cvičit


... Kdo nevalí s námi, Valí proti nám!! ...
spidys (Člen)
24.07.2007 16:45:04
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

Ty se ženíš jo? surprised týýýý krááávooo bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
spidys (Člen)
24.07.2007 16:46:07
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

...sem chtěl teda napsat tak všechno NEJ!

Pokud by byl čas, tak bych ti přijel potřást pravicí good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
pesulko (Člen)
24.07.2007 16:48:55
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

Skubák psal:

Tož už se mi to pekelně krátí. Svatba je 23.8..... winewine
Takže bych tak nějak potřeboval vědět kdo by teda přijel...bigsmileudělat ten doprovod o kterým jsem tu již mluviligood a nějakej ten bordýýýlekgood
Holtttt plánování je plánováníbigsmile Banditpussy

ty blaho tak to budes mit vikendy v prdelisick


Born to be wild....born to be BANDIT...
Loser (Administrator)
24.07.2007 17:14:51
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

Skubak: a nechces se mnou nekdy zajit na pivko? Jaa bych te brzo presvedcil o tom, ze to s tou sirkou nedelas dobre, Jaromire. Jednou jsem takhle u piva zacal kecat s nejakou slapotou ktera si vedle me sedla s nejakym postarsim (a prachatym) typasem. Asi po hodine kecani se rozbrecela, sama za sebe zaplatila a sla domu za svoji malou dceroubigsmile Jsem do ni hucel, jaka je nezodpovedna matka a co asi tak z te jeji dcery muze vyrust. Taky jsem ji vysvetloval, ze ji nema tolik rada, jak si mysli a kdesi cosi.
Vogo typos tam zustal sedet jak voparenej a hazel na me vosklivy pohledy, tak jsem se radsi zdekoval a sel popijet jinamgoodgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Goody (Člen)
24.07.2007 17:36:16
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

jsem nevedel ze jsi rodinej poradcebigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Zdenák (Člen)
24.07.2007 17:38:57
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

Goody psal:

jsem nevedel ze jsi rodinej poradcebigsmile

Psychologická poradna Dr. Losera. good
uz podle názvu zaručenej úspěch.... smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Loser (Administrator)
24.07.2007 18:08:53
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

Vogo, ja jak si dam trosku do snupaku, tak je ze me poradce do kazde zivotni situace. Kazdymu vysvetluju, jak by se mel chovat nebo jak resit nejaky aktualni problem. Kua ja kdybych zil podle toho, co vzdycky nekde na kecam, tak jsem snad aji dokonalej chlap a zenska dohromadybigsmilebigsmilebigsmile

Na kolejich, kdyz jsem prisel striskanej jak puma, a jeden spolubydla jeste nespal, tak jsem ho zacal poucovat, co by mel v zivote zmenit, aby si nasel aspon nakou babu a podobne. A von vzdycky sedel, cumel na me a pozorne poslouchal. A rano mi jeste rekl, ze se teda zkusi chovat dle mych rad (kolikrat ani sam nevedel, ze jsem s nim v noci o necem mluvil). No ale nakonec si tu babu fakt nasel goodbigsmile (pac muselbigsmile)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Polo (Člen)
24.07.2007 19:25:01
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

to all: no tak se žení, a co? Já se loni toudle dobou taky ženil a pohoda. Každej tejden mezi 17-18hod si mohu chodit kam chci, k večeři taky mohu vařit co chci, a když v bytě něco předělám, tak se žena vůbec nezlobí bigsmile

to Skubák: rád bych přijel s mašinou, ale jsem na dovolené. dohodli jsme se s manželkou, že tentokrát zas pojedem k její mamince smile2

ba ne, teď vážně: vopravdu přeji ať vám to vyjde a jste spokojeni. K mamince manželky skutečně jedem, ale jedu rád. Manželka je z Ruska, ještě jsem tam nebyl, tak se tam rád podívám


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Pšán (Člen)
24.07.2007 19:35:59
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

Polo psal:

to all: no tak se žení, a co? Já se loni toudle dobou taky ženil a pohoda. Každej tejden mezi 17-18hod si mohu chodit kam chci, k večeři taky mohu vařit co chci, a když v bytě něco předělám, tak se žena vůbec nezlobí bigsmile

to Skubák: rád bych přijel s mašinou, ale jsem na dovolené. dohodli jsme se s manželkou, že tentokrát zas pojedem k její mamince smile2

ba ne, teď vážně: vopravdu přeji ať vám to vyjde a jste spokojeni. K mamince manželky skutečně jedem, ale jedu rád. Manželka je z Ruska, ještě jsem tam nebyl, tak se tam rád podívám

..pěkný výlet na motorce..goodsmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Polo (Člen)
24.07.2007 19:39:38
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

to Pšán: kéž by! Jedem autobusem a už teď máme výbavu, podle které soudím, že se manželka nechce vrátit. To bych na mašinu nenacpal, ani kdybych měl sajdu a za to vozík bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Pool (Člen)
24.07.2007 21:33:35
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

ty vole dyk ti je 3advacet co blbnes idontknow


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Skubák (Člen)
25.07.2007 12:01:24
Offline

Re: Tož už se blíží můj den.

spidys psal:

...sem chtěl teda napsat tak všechno NEJ!

Pokud by byl čas, tak bych ti přijel potřást pravicí good

Diky...nold jdu do toho huste...bigsmile


... Kdo nevalí s námi, Valí proti nám!! ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr