Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » za chvili jedem na harmanec

šmidaN (Člen)
26.07.2007 08:50:16
Offline

za chvili jedem na harmanec

takže kdybyjste tam potkali střibrneho horneta 9 a monstra S4 .tak se stavte pokecat ,bandit pussy.......

Jarken (Člen)
26.07.2007 09:58:27
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

Pojedu tam asi až v neděli - navíc jak se znám, bude tam v neděli pršet smile2


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
albert (Člen)
27.07.2007 21:38:24
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

tak aka bola cestu domov? dufam ze vsetko ok good

šmidaN (Člen)
27.07.2007 22:58:45
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

cesta byla uděsná !! doslova ,zajeli jsme na tu lipt.maru,tam si dali smažák za 150,- a pak jeli zpět na ružomberok ,tam jsme se oddělili a ja pokračoval na martin a žilinu , v protisměru se neudělalo misto ani na minutu ,a ja jel v koloně ,němělo cenu ani předjiždět ,ale i tak jsem předjel tak 1000 aut sickfakt šílený provoz ,to je tam tak vždycky ? nebo jen občas ...ale aby to nebyly jen negativa ,makov bez provozu ,a po dvoudenim rozježdění na harmanci sem ho proletěl jako nikdy..pak na bečvách kapučínnko ,,a šupem dom .......ale výlet perfekt !!!určitě si to tam letos ještě projedem ...tak snad sa zas potkame ,když pojedete na moravu ,klidně se ozvěte ,dame nekdě kafe ...čao goodgoodgood

šmidaN (Člen)
27.07.2007 23:02:12
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

to jarken : prosimtě řekni mi ,jak si dal H na stupačku ,ja gumy opalene až na kraj ,botama sem škrtal furt ,ale stupačka ani prd !!!  a s tou neděli maš pravdu ,měli jsme u chaty rodačku 85 letou babinu ,a ta řikala že bude pršet ,a že zima už se blíží ..takkk pozor všicibigsmile

albert (Člen)
28.07.2007 08:01:14
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

to šmidaN: ta cesta je otrasna, je to tam tak vzdy a ešte v piatok poobede sick...ja som dal Harmanec este 4krat aby si to ta zadna guma este uzila smile1...mozno o tyzden v sobotu dam Brno, tak sa ozvem.. ahoj

Póla (Člen)
28.07.2007 08:03:32
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

Takhle věštit umím taky....zítra ráno vyjde slunce.... po sobotě přijde nedělě a za rok bede zase léto....goodgoodgood

Jarken (Člen)
28.07.2007 09:31:05
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

šmidaN:

Na Hornetu 900 jsem dal stupnu poprvé na zatáčkách mezi Bruntálem a Opavou, pak ještě několikrát na Harmanci...prostě tak nějak naklopíš a je to no né?No ano!

P.S.Není třeba jezdit Žilina-Bytča sick staví tam dálnici od Bratislavy takže je to opruz, já z Bytče valím po staré cestě do Pov.Bystrice a pak na Rajec, stejně se i vracím...pokud bych už jel z Donovalů přes Ružomberok, vzal bych to v Žilině na Čadcu a pak odbočil z této cesty doleva na Turzovku a Makov abych se vyhnul pojebanému Jablunkovu sick !


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
šmidaN (Člen)
28.07.2007 11:21:56
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

no tak ted jsem byl hodit oko na zadni gumu ,zahřala mě u srdce ....bigsmile,a dokonce mam i jednu stupačku lizlou .ale kde sem nepostřeh ...jinak z žiliny na bytču ,to šlo ,vzal jsem to tou druhou(starou) cestou ...ale na tu čadcu bych to někdy zkusil ,,divam se do mapy ,nemusi to být zlé ..i když to vypadá jako jedná velká dědina ...

to albert : přiště budeme chytřejší bigsmile...a hlavně si na tu novou krasavici neobouvej michelin pilot road ...ta mě malem stala loni na vašem special klouzacím povrchu motorku ,a ne jednou ....chcem ještě letos dat ,cestu do vysokých tater z liptovskeho hrádku po 537 až pod lomnický štít ...takovou rychlovku ,od brzo rána a na noc se vrátit do kordiku na chatu u harmance ?? možná.....tak mužem dat sraz,zas na harmanci ,jestli ti to podnik dovolí bigsmile.....ale jinak slovensko super ....goodgoodgood

Robi (Nový člen)
28.07.2007 19:54:51
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

Tak jsem taky dorazil, so slovenskyma chalanama sa da dobre pokecat (zdravim Alberta a ostatnych)! Pri odjezdu sem si dal dneska Harmanec jeste 3x, akorat RoadAttack vzadu je po necelych 5tis. v riti jak na stredu, tak na okrajich (sak kvuli tech kraju sem tam jel bigsmile ) pri vyjezdech ze zatacek uz zacala ustrelovat idontknow dneska kveceru zacpy moc nebyly, doma sem byl rychle

albert (Člen)
28.07.2007 20:36:15
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

včera večer mi prišla Dunlop sportmax D220, tak som ju ráno vymenil a bol som ju hned vyskusat good...našiel som peknú trasu, kvalitny povrch, malo aut, samá zatáčka goodgood... tak ked budete na slovensku mozete prist aj sem..a smažák je u mna za necelú stovku bigsmile

Rendy (Člen)
29.07.2007 12:27:06
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

Robi : včera ve Frenu na pumpě , na Dukně ...idontknowgood


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
albert (Člen)
31.07.2007 17:45:05
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

tak som si dnes zase vymyslel nejaky dovod ist do B.Bystrice (samo že na bandaske bigsmile)...a keď už som tam bol, tak jasan že Harmanec musel byť smile1....pre istotu 6krát good bigsmile

šmidaN (Člen)
31.07.2007 21:03:12
Offline

Re: za chvili jedem na harmanec

zřejmě si měl něco neodkladného v banske bystrici ,to musi všici pochopit ne??do vyplaty daleko ,ale po ni jsme tam jako na koni .....bigsmilegood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr