Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » nahradni dily na b12n rok 01

Milan B12 (Člen)
31.07.2007 11:21:18
Offline

nahradni dily na b12n rok 01

zdar, podarilo se me sice vyhnout srnce, ale zatacku jsem uz nevybral.Skoncil jsem asi 20m v poli v silenych kotrmelcich.Potreboval bych sehnat nahradni dily na B12N rok 01,nevite kde shanet?Masina je skoro na odpis.Potrebuju komplet predni vidle, predni svetlo,predni blatnik, budiky, ram s PP i bez PP(potrebuju totiz jen podsedlovou cast, takze muze byt borenej na predek), dale podsedovy plast komplet i se svetlem a sedlo.Za kazdou radu predem diky

Goody (Člen)
31.07.2007 12:30:25
Offline

Re: nahradni dily na b12n rok 01

vogo, si kup jinougood a budes to mit bez starosti a bez prace


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Billy (Člen)
31.07.2007 14:20:42
Offline

Re: nahradni dily na b12n rok 01

Minulej rok sem taky potkal srnku na silnici a brzdeno z 90 km/h supla mi tesne pred masinu. Nastesti u me dopadlo tehdy vsechno OK, jenom sem ji trefil ciste predni gumou zadek, nic prasklyho masina naprosto OK, vim uz jaky to je - je to nechutnej zazitek smile2

Lepsi by bylo asi poohlidnout po druhe B12 a toto met na nahradni dily asi..idontknow jak rika kolega vejš good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kelly01 (Člen)
31.07.2007 15:48:18
Offline

Re: nahradni dily na b12n rok 01

Hovno tomu je..

Zbytečná tragédieidontknow

Předek vydrží a rám se nehne..

A podsedlák jsou 4 trubky kerý každej zámečník udělá..

Ukaž fota a pak změním názorsmile1


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
31.07.2007 21:38:54
Offline

Re: nahradni dily na b12n rok 01

Milan: To co popisuješ by asi nestálo zato dávat dohromady.To by bylo lepší asi rozprodat na dílyidontknow Chce to fotku. Jinak,nejezdíš vobčas ráno přes Rajhrad,jezdí mě tady 2 banditi kolem baráku,jeden stříbrnej,druhej zelená metla,oba Nka.  ?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Milan B12 (Člen)
01.08.2007 10:50:57
Offline

Re: nahradni dily na b12n rok 01

VikecB12 psal:

Milan: To co popisuješ by asi nestálo zato dávat dohromady.To by bylo lepší asi rozprodat na dílyidontknow Chce to fotku. Jinak,nejezdíš vobčas ráno přes Rajhrad,jezdí mě tady 2 banditi kolem baráku,jeden stříbrnej,druhej zelená metla,oba Nka.  ?

ten stribrnej su ja...foto zatim nemam, masinu mam u kamose a diky neschopence nevytahnu paty z baraku.Kamos uz neco sehnal.Trubky do vidli koupime asi novy neorigo, brile by mel sehnat.Predni svetlo by se taky dalo sehnat.Ten podsedlovej ram snad pujde spravit.Pokud to nepude, tak to prodam nebo rozprodam.Cela motorka ma nalitany asi 15000km.Je tam super motor.Sestelovany karbece.Celej vyfukovej system neodrenej, nepromacklej.Nadrz pouzitelna(staci prekitovat).Obe kola bez defektu, maji dokonce novy pneumatiky(pirreli).Brzdice,kotouce, retezovka zadni kivka s tlumicen, cela elektrika je taky OK.
Kdybyste nahodou nekdo vedeli o nejakem ND nebo treba kdyby mel nekdo zadrenou masinu a chtel to prodat za slusnej peniz, tak me pisnete sem nebo na mail.

Milan

Kelly01 (Člen)
01.08.2007 19:50:12
Offline

Re: nahradni dily na b12n rok 01

Chci vidět jak sežene brejle na nový model za rozumnej penízbigsmile

Já je zháněl a nakonec raději koupil nový,co bylo k mání bylo rovnaný jak prase,s křivým krkem apodsick

Pokud dáš kotouče a blatník z modelu do 2000 tak jedny komplet brejle s krkem tu ve 100% stavu mám. od nového se liší pouze roztečí,vše ostatní je stejné,pouze kotouče musí být asi nižší..


God Save The Queen!
huskyb12 (Administrator)
01.08.2007 19:59:23
Offline

Re: nahradni dily na b12n rok 01

ááááá starej pavouk už zas chytá nezkušenou mušku :)))


ale di, Ty brepto ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr