Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Koupit či nekoupit ?? B600S

Geograf (Člen)
31.07.2007 19:45:43
Offline

Koupit či nekoupit ?? B600S

Potřeboval bych poradit jestli je podle vás na těch foto něco podezřelýho, a jestli se vyplatí do teho jít. Dík za každou (rozumnou) radu.
http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=161599


Kam nevidím, tam nepospíchám
Meloun (Člen)
31.07.2007 20:22:08
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Zdá se být v pořádkugood...alespoň co se fotek týče.


PURE NAKED BIKE!
Eremi (Člen)
31.07.2007 20:30:55
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

akorát se mi to zdá celkem drahý vzhledem k tomu, že o 15 dráž koupíš b12 stejnej rok


S úsměvem jde všechno líp :o)
Geograf (Člen)
31.07.2007 21:13:05
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

B12 necu, na tom bych vzhledem ke svém rozměrům a váze uletěl, a taky bych ten rozdíl ve výkonu nepoznal ;-)


Kam nevidím, tam nepospíchám
Eremi (Člen)
31.07.2007 21:30:11
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

to máš 40 kg nebo co? za rok ti bude malej a budeš chtít 12, jdi rovnou do dvanáctky


S úsměvem jde všechno líp :o)
PALOUS (Člen)
31.07.2007 21:37:50
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Eremi psal:

to máš 40 kg nebo co? za rok ti bude malej a budeš chtít 12, jdi rovnou do dvanáctky

plnotukgood


Jebat motorky :-)
Řízo (Člen)
31.07.2007 21:43:45
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Geograf psal:

B12 necu, na tom bych vzhledem ke svém rozměrům a váze uletěl, a taky bych ten rozdíl ve výkonu nepoznal ;-)

rači sa vyjezdi na 6cegood

plnotuk je divočinabigsmile


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
Geograf (Člen)
31.07.2007 21:45:39
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

40 kilo nemám ale výška 190 a váha 76


Kam nevidím, tam nepospíchám
Eremi (Člen)
31.07.2007 21:46:53
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Geograf psal:

40 kilo nemám ale výška 190 a váha 76

tak co šílíš prosím tě, kup rovnou dvanáctku


S úsměvem jde všechno líp :o)
Americkej (Člen)
31.07.2007 21:49:54
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Geograf psal:

40 kilo nemám ale výška 190 a váha 76

a copa ,jseš marodnej, nebo Ti nechutná ... idontknow


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Meloun (Člen)
31.07.2007 21:50:09
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Eremi dělá,jak kdyby mu snad nutil svou...surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Marián (Člen)
31.07.2007 21:51:49
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

me teda malej neni ani po jeden a pul sezone a na druhou stranu zvodpovedne rikam, ze z bandita 6 uz bych si bandit 12 nekoupil,dle myho nazoru to je krok nikam...


...sam mezi jebkarema...
PALOUS (Člen)
31.07.2007 21:54:27
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Marián psal:

me teda malej neni ani po jeden a pul sezone a na druhou stranu zvodpovedne rikam, ze z bandita 6 uz bych si bandit 12 nekoupil,dle myho nazoru to je krok nikam...

správně máš bludišťákagoodbandit a vůbec suzuki je paskvilsick


Jebat motorky :-)
Palino (Člen)
31.07.2007 23:01:29
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Marián psal:

me teda malej neni ani po jeden a pul sezone a na druhou stranu zvodpovedne rikam, ze z bandita 6 uz bych si bandit 12 nekoupil,dle myho nazoru to je krok nikam...

Až do smrti budeš hrát na 3/4 housle bigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
VikecB12 (Člen)
31.07.2007 23:39:16
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Marián psal:

me teda malej neni ani po jeden a pul sezone a na druhou stranu zvodpovedne rikam, ze z bandita 6 uz bych si bandit 12 nekoupil,dle myho nazoru to je krok nikam...

jels na B12?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Geograf (Člen)
01.08.2007 04:15:01
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

--> Americkej: chutnat to mě chutná, ale váhový přírůstky sou menší  smile2

a ste nějak všichni odbočili od tématu, což jak sem si už všiml se tu stává hooodně často smile1
nemáte hodnotit kdo co na čím jezdí nebo moje rozměry ale potřebuju zkouknout ty fotky


Kam nevidím, tam nepospíchám
Eremi (Člen)
01.08.2007 06:57:48
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Geograf psal:

--> Americkej: chutnat to mě chutná, ale váhový přírůstky sou menší  smile2

a ste nějak všichni odbočili od tématu, což jak sem si už všiml se tu stává hooodně často smile1
nemáte hodnotit kdo co na čím jezdí nebo moje rozměry ale potřebuju zkouknout ty fotky

na tvůj púvodní dotaz ti tu každej odpovídá. Nevyplatí se ti do toho jít. Je to drahý a o pár korun víc koupíš dvanáctku


S úsměvem jde všechno líp :o)
Koldan (Člen)
01.08.2007 07:57:15
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

odpověděl ti už eremi,za ty prachy je to drahý,přestrože je na první pohled v cajku.Dyk tuším Bert vodtadyma prodává B12 za 99 táců. A ohledně teho estli polo nebo plno,jak už bylo napsáno mockrát,dyž budeš mít rozum zvládneš to,ale výhoda je v tom,že B12 ti vystačí na hodně dlouho


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Americkej (Člen)
01.08.2007 08:03:22
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

ták, kup dvandu a fertik!
a teď se konečně dostáváme k temu žrádlu, ni?třeba takovej studenej bůček s hořčicí,ten udělá zázraky s Tvym chatrnym tělem...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Koldan (Člen)
01.08.2007 08:15:22
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

začal bych něčím lehčím,co taghle ovar,pivo,křen,čerstvý chlebasurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
01.08.2007 08:22:34
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Jehněčí žebírko na vinném listu a jako desert ústřice v jogurtu!surprisedsmile1


PURE NAKED BIKE!
canni (Člen)
01.08.2007 08:24:44
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Každej den k obědu prase taky neni nic těžkého ne ? :D:D já mám taky 190 ale zároven 100 Kg :) mírná nadváha a ty máš podváhu :D já budu žřát tem bůček a ty prase :) to dorovnáš ... sick


Neper se, život ti dá do držky sám.
Marián (Člen)
01.08.2007 10:01:33
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

to pavel a vikec:
abyste me pochopili, neni to vo tom, ze chci hrat na nadosmrti 3/4 housle,ale muj nazor je ze bandita sem si vyzkousel na 650 a dle myho 12 se bude chovat uplne stejne akorat ma silnejsi motor,proto az si budu kupovat novou a silnejsi, urcite to bandit nebude,protoze jak uz sem napsal,byl by to pro me krok nikam...z bandita na bandita, a chci vyzkouset taky jiny stroje jak se chovaj a jezdej.

navic nejsem z tech co po dvou mesicich ,,zjistujou" ze jejich ,,ridicskejm schopnostem" nedostacuje sestka a musej mit 12,tam se to da pochopit,ale ja si ho chci nechat trosku dyl...good


...sam mezi jebkarema...
pesulko (Člen)
01.08.2007 10:34:02
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Geograf psal:

Potřeboval bych poradit jestli je podle vás na těch foto něco podezřelýho, a jestli se vyplatí do teho jít. Dík za každou (rozumnou) radu.
http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=161599

dej bacha jestli je to dovoz a jestli je to mozny prihlasit zeptam se ti moji mlady dela na fizlarni co se tutech veci tyce dam ti vedet podminky kdy ti neprihlasi motorku a procgood


Born to be wild....born to be BANDIT...
Berry (Nový člen)
01.08.2007 10:43:21
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Podle fotek v pohodě, ale jdi spíše do B12. Bery

Eremi (Člen)
01.08.2007 12:21:19
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Marián psal:

to pavel a vikec:
abyste me pochopili, neni to vo tom, ze chci hrat na nadosmrti 3/4 housle,ale muj nazor je ze bandita sem si vyzkousel na 650 a dle myho 12 se bude chovat uplne stejne akorat ma silnejsi motor,proto az si budu kupovat novou a silnejsi, urcite to bandit nebude,protoze jak uz sem napsal,byl by to pro me krok nikam...z bandita na bandita, a chci vyzkouset taky jiny stroje jak se chovaj a jezdej.

navic nejsem z tech co po dvou mesicich ,,zjistujou" ze jejich ,,ridicskejm schopnostem" nedostacuje sestka a musej mit 12,tam se to da pochopit,ale ja si ho chci nechat trosku dyl...good

ono jako to "jenom má silnější motor" je hodně podstatný, taky má třeba silnější zadní kyvku a tolik se nekroutí, takže nemáš pravdu, že se chová úplně stejně, pořádně se svez a poznáš


S úsměvem jde všechno líp :o)
Bouchal (Člen)
01.08.2007 12:25:23
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

pesulko psal:
Geograf psal:

Potřeboval bych poradit jestli je podle vás na těch foto něco podezřelýho, a jestli se vyplatí do teho jít. Dík za každou (rozumnou) radu.
http://bazar.motorkari.cz/?cId=inzerat- … atu=161599

dej bacha jestli je to dovoz a jestli je to mozny prihlasit zeptam se ti moji mlady dela na fizlarni co se tutech veci tyce dam ti vedet podminky kdy ti neprihlasi motorku a procgood

surprisedPíše že má český techničáksurprised


SV 1000S
Marián (Člen)
01.08.2007 12:54:11
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Eremi psal:
Marián psal:

to pavel a vikec:
abyste me pochopili, neni to vo tom, ze chci hrat na nadosmrti 3/4 housle,ale muj nazor je ze bandita sem si vyzkousel na 650 a dle myho 12 se bude chovat uplne stejne akorat ma silnejsi motor,proto az si budu kupovat novou a silnejsi, urcite to bandit nebude,protoze jak uz sem napsal,byl by to pro me krok nikam...z bandita na bandita, a chci vyzkouset taky jiny stroje jak se chovaj a jezdej.

navic nejsem z tech co po dvou mesicich ,,zjistujou" ze jejich ,,ridicskejm schopnostem" nedostacuje sestka a musej mit 12,tam se to da pochopit,ale ja si ho chci nechat trosku dyl...good

ono jako to "jenom má silnější motor" je hodně podstatný, taky má třeba silnější zadní kyvku a tolik se nekroutí, takže nemáš pravdu, že se chová úplně stejně, pořádně se svez a poznáš

dyz me to nikdo nechce pucit...smile2
ne proste narovinu bych azaz nekdy rad vyzkousel neco sportovnejc zalozenyho a vzhledem k tomu ze chci novy moto,ne jety,tak bandit to nebude a nikdo mi to nevymluvi,i kdyz se mi na nem jezdi dobre a proto zatim nehledam nic jinyho a kdovi jestli dlouhej cas vubec budusmile1


...sam mezi jebkarema...
Eremi (Člen)
01.08.2007 13:52:25
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Marián psal:
Eremi psal:
Marián psal:

to pavel a vikec:
abyste me pochopili, neni to vo tom, ze chci hrat na nadosmrti 3/4 housle,ale muj nazor je ze bandita sem si vyzkousel na 650 a dle myho 12 se bude chovat uplne stejne akorat ma silnejsi motor,proto az si budu kupovat novou a silnejsi, urcite to bandit nebude,protoze jak uz sem napsal,byl by to pro me krok nikam...z bandita na bandita, a chci vyzkouset taky jiny stroje jak se chovaj a jezdej.

navic nejsem z tech co po dvou mesicich ,,zjistujou" ze jejich ,,ridicskejm schopnostem" nedostacuje sestka a musej mit 12,tam se to da pochopit,ale ja si ho chci nechat trosku dyl...good

ono jako to "jenom má silnější motor" je hodně podstatný, taky má třeba silnější zadní kyvku a tolik se nekroutí, takže nemáš pravdu, že se chová úplně stejně, pořádně se svez a poznáš

dyz me to nikdo nechce pucit...smile2
ne proste narovinu bych azaz nekdy rad vyzkousel neco sportovnejc zalozenyho a vzhledem k tomu ze chci novy moto,ne jety,tak bandit to nebude a nikdo mi to nevymluvi,i kdyz se mi na nem jezdi dobre a proto zatim nehledam nic jinyho a kdovi jestli dlouhej cas vubec budusmile1

nikdo ti nic nevymlouvá, ale nejdřív bys měl vyzkoušet a pak zhodnotit


S úsměvem jde všechno líp :o)
Marián (Člen)
01.08.2007 14:43:12
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

ti rikam,ze mi to nikdo nechce pucitbigsmile


...sam mezi jebkarema...
Eremi (Člen)
01.08.2007 16:20:55
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Marián psal:

ti rikam,ze mi to nikdo nechce pucitbigsmile

tak s tím ti fakt nepomůžubigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Geograf (Člen)
01.08.2007 16:57:51
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

tak sem teď přišel z práce, a dlooouho to pročítal až dule, a mám pocit že B6 mi bude stačit taky na hodně dlouho, a to mi nikdo nerozmluví bigsmile


Kam nevidím, tam nepospíchám
VikecB12 (Člen)
01.08.2007 17:57:21
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

aspon budou mít majitelé 6tek nějakej biznis,na prodej je jich dostgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Geograf (Člen)
01.08.2007 21:04:43
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

tož sem to viděl na vlasní oči a bezvadné stav, vypadá to že do teho pudu

jo a sem si myslel že majitelé B táhnou za jeden provaz ale jak tak vidím tak se to tu začíná rozdělovat na B6 a B12, admin bude muset asi založit druhý fórum aby si majitelé dvou kubatur nešli vzájemně po krku bigsmile bigsmile


Kam nevidím, tam nepospíchám
Koldan (Člen)
02.08.2007 07:39:55
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

nikdo po krku nikomu nejdebigsmile měl sem B6, mám B12 a řek bych,že nejsem jedinej gdo si tím prošel.Každopádně až na sfětlý vyjímky je jasný,že kapacitu B6 zme nigdo naplno nevyužili,ale je fakt,že ani ne po roce mi vadilo pomalejší předjíždění jak sólo,tak ve dvou,podvozek,kerej je na B12 znatelně lepší a hlavně sem chtěl mašinu do kerý trošku zainvestuju a pohraju si s ní a nechám si ju nějakej ten rok,což u B6 mi přišlo zbytečný.
idontknow
a jináč B12 na hranu nedostanu ani náhodou,ale je skvělej pocit dyž jedu za náklaďákem s návěsem a vemu za to a mašina vystartuje přestože mám i  baťůžek, a během okamžiku předjede,stejně tak při sportovnější jízdě do kopce a kurefsky je to poznat na výjezdech ze zatáčekgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Marián (Člen)
02.08.2007 08:06:54
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Koldan psal:

nikdo po krku nikomu nejdebigsmile měl sem B6, mám B12 a řek bych,že nejsem jedinej gdo si tím prošel.Každopádně až na sfětlý vyjímky je jasný,že kapacitu B6 zme nigdo naplno nevyužili,ale je fakt,že ani ne po roce mi vadilo pomalejší předjíždění jak sólo,tak ve dvou,podvozek,kerej je na B12 znatelně lepší a hlavně sem chtěl mašinu do kerý trošku zainvestuju a pohraju si s ní a nechám si ju nějakej ten rok,což u B6 mi přišlo zbytečný.
idontknow
a jináč B12 na hranu nedostanu ani náhodou,ale je skvělej pocit dyž jedu za náklaďákem s návěsem a vemu za to a mašina vystartuje přestože mám i  baťůžek, a během okamžiku předjede,stejně tak při sportovnější jízdě do kopce a kurefsky je to poznat na výjezdech ze zatáčekgood

surprisedsakra a osi mi povidal,ze to na vyjezdech ze zatacek nema vyznam,tak to su z toho jelen...surprisedsmile1


...sam mezi jebkarema...
Koldan (Člen)
02.08.2007 09:06:13
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

při nájezdu a průjezdu je to jedno,na výjezdu je výkon a točák dycky cítit


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Marián (Člen)
02.08.2007 10:10:03
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Koldan psal:

při nájezdu a průjezdu je to jedno,na výjezdu je výkon a točák dycky cítit

a o tom vyjezdu sem vzdy hovoril a nebyl jsem vyslysen...smile2smile1


...sam mezi jebkarema...
Mirek D (Člen)
02.08.2007 12:34:59
Offline

Re: Koupit či nekoupit ?? B600S

Geograf psal:

--> Americkej: chutnat to mě chutná, ale váhový přírůstky sou menší  smile2

a ste nějak všichni odbočili od tématu, což jak sem si už všiml se tu stává hooodně často smile1
nemáte hodnotit kdo co na čím jezdí nebo moje rozměry ale potřebuju zkouknout ty fotky

Vyžeň tasemnicu ... .
surprised


Autobus je taky Suzuki... .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr