Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...jak se vodbouchnout :))

osiris (Člen)
01.08.2007 21:19:45
Offline

...jak se vodbouchnout :))

Volím potřebnou ráži a druh střeliva - nepředimenzovávám, ale taky nejsem krkna - a vybírám si spolehlivou zbraň, kterou si vyzkouším. Ostatně je to naposledy v životě a dělám to pro sebe, tak můžu bejt trochu haur a nebudu přece sám na sobě šetřit. Volím trasu z ucha do ucha, nebo hubou směrem dozadu. Zásadně se nestřílím zpod brady nahoru, mozek rozcáknutej na stropě se blbě sloupává, prostřelenej prkennej strop a zastřelená bába o patro vejš taky nasere.


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
01.08.2007 21:23:36
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

surprised

Jarken budiž ti rádcemgood
Osobně preferuji hubou skrz palici-odzkoušeno již několikrát a fuguje to jak má!goodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Goody (Člen)
01.08.2007 21:24:29
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

copak se deje? z ucha do ucha bych to nedelal, mohl bys minout...


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Meloun (Člen)
01.08.2007 21:24:48
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

...nebo že bych to (tradičně) nepochopilidontknowbigsmile


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
01.08.2007 22:03:14
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

...to je pro vostatní, já na to teď seru ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Polo (Člen)
01.08.2007 22:03:31
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

doporučuju prak. odreaguješ se u toho a přijdeš na jiný myšlenky.
jestli u toho nutně potřebuješ vidět krev, dám ti pár tipů,kam se obrátit bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
fifa b 12 (Člen)
01.08.2007 22:07:29
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

život je kratkej tak nač ho kratit bigsmile di radši na pivkobigsmilebeerbeerbeerbeerbeerbeer nebo nekolikbigsmile


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
osiris (Člen)
01.08.2007 22:14:40
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

...co blbnete, já se nechci zabít, to je pro vostatní kua :))
...jinak ja nedoporučuju voběšení, škrtí to jak svině a blbě se dejchá ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fifa b 12 (Člen)
01.08.2007 22:17:55
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

to vobešeni mušiš z vejšky pak se neciti nic bigsmile udajne ja to nezkoušelbigsmile


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Lihy (Člen)
01.08.2007 22:18:12
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

osiris: hele povídal mi jednou Freš ža k nim přivezli borce co se chtěl picnout.....byl asi krkna a tak zvolil menší ráži (nepametám si co) i když měl k dispozici i nějakou 9mm. No prásknul se do spánku, ale nějak mu to nevyšlo a akorát mu to vyrazilo obě voči.....fakt pechbigsmile No a Freš mu pak ještě řek něco v tom smyslu že je debil, když se neumí ani zastřelitsurprisedbigsmile

Polo (Člen)
01.08.2007 22:19:23
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

Osi: čeče, ale co to sem píšeš za bláboly? má to nákej cíl todle téma? připojuju se k melounovi idontknowidontknow


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Lihy (Člen)
01.08.2007 22:23:29
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

Polo psal:

Osi: čeče, ale co to sem píšeš za bláboly? má to nákej cíl todle téma? připojuju se k melounovi idontknowidontknow

No von Osiris má asi depku, že už sme dlouho nebyli na zmrzlině....
Osi neboj jen co bude počasí tak razíme....chce to větší teplo, dyk víš, že když povolí tak je nejlepšíbigsmile

osiris (Člen)
01.08.2007 22:37:46
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

lihovi: nj, woe to mě taky vypravoval surprisedsmile1 no a jinak mě teď uďáls chuť, tak du aspoň do kotelny woe bigsmile

polovi: většina jich třeba pochopí, že je to sranda ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
01.08.2007 22:45:52
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

...já to pochopil jako prdel,jen jsem byl trochu mimo..bigsmile
Nechápu,jak mi mohli dát zbroják s mýma sebedestruktivníma sklonama a pohnutou myslí...idontknowsurprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Polo (Člen)
01.08.2007 22:48:25
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

tak takle je to tedy.. sranda to byla...už mi to je jasný...


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
osiris (Člen)
01.08.2007 22:52:24
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

fifa b 12 psal:

to vobešeni mušiš z vejšky pak se neciti nic bigsmile udajne ja to nezkoušelbigsmile

...ty woe, to bych si taky moh zlámat vaz surprised bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Řízo (Člen)
01.08.2007 23:20:22
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

Polo psal:

Osi: čeče, ale co to sem píšeš za bláboly? má to nákej cíl todle téma? připojuju se k melounovi idontknowidontknow

to chce dlúhý kúúř, anebo poskočit


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
Palino (Člen)
01.08.2007 23:39:12
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

osiris psal:

Volím potřebnou ráži a druh střeliva - nepředimenzovávám, ale taky nejsem krkna - a vybírám si spolehlivou zbraň, kterou si vyzkouším. Ostatně je to naposledy v životě a dělám to pro sebe, tak můžu bejt trochu haur a nebudu přece sám na sobě šetřit. Volím trasu z ucha do ucha, nebo hubou směrem dozadu. Zásadně se nestřílím zpod brady nahoru, mozek rozcáknutej na stropě se blbě sloupává, prostřelenej prkennej strop a zastřelená bába o patro vejš taky nasere.

Tři sedmičky vína, k tomu hromadu sýra a jsi vyléčený. Na bouchačku se vyser, dělá hluk a bordelgoodbigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Myšák (Člen)
02.08.2007 01:26:52
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

osi: nech si to projit hlavou surprised smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Filous (Člen)
02.08.2007 08:05:30
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

Lihy psal:

osiris: hele povídal mi jednou Freš ža k nim přivezli borce co se chtěl picnout.....byl asi krkna a tak zvolil menší ráži (nepametám si co) i když měl k dispozici i nějakou 9mm. No prásknul se do spánku, ale nějak mu to nevyšlo a akorát mu to vyrazilo obě voči.....fakt pechbigsmile No a Freš mu pak ještě řek něco v tom smyslu že je debil, když se neumí ani zastřelitsurprisedbigsmile

...no to mu asi zvednul náladu bigsmile ...ale co taky čekat vot Čerstvýho bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
02.08.2007 08:58:38
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

jojobigsmile a hent co se probral po tom zástřelu(eště u sebe doma nebo něgde f kanclu) a zjistil že ho jenom bolí palice a je slepej, tag vylez na balgón a řval asi 3h vo pomoc páč nemoch najít tel...no a pag mi ho přivezli.


Bandit pičo
Bouchal (Člen)
02.08.2007 09:08:52
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

Fresh Man psal:

jojobigsmile a hent co se probral po tom zástřelu(eště u sebe doma nebo něgde f kanclu) a zjistil že ho jenom bolí palice a je slepej, tag vylez na balgón a řval asi 3h vo pomoc páč nemoch najít tel...no a pag mi ho přivezli.

surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


SV 1000S
Filous (Člen)
02.08.2007 09:11:57
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

Fresh Man psal:

jojobigsmile a hent co se probral po tom zástřelu(eště u sebe doma nebo něgde f kanclu) a zjistil že ho jenom bolí palice a je slepej, tag vylez na balgón a řval asi 3h vo pomoc páč nemoch najít tel...no a pag mi ho přivezli.

...no to je fakt magor...teť uš ani nenajde kvér, aby se moch dorazit bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
02.08.2007 09:23:54
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

nedávno tu byl další fajne kousek, asi fanynka historickejch románů...votrava arsenikem.good první fáze : urputný zvracení,dávení good fáze 2:urputná sr.čka(velice urputná/neovladatelná)  fáze 3: šílenstvígood  no jo halt inženýrka chémije.idontknow snat rači zůstat na živubigsmile


Bandit pičo
Filous (Člen)
02.08.2007 09:29:10
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

...poblitá, posraná, pitomá, no prostě indžinýrka puňtikatá bigsmile

P.S. ...myslim, že zejtra bych se moch utrhnout a stavit se na kafo a pro tu pinzetu...budeš f továrně???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
02.08.2007 09:38:46
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

gooddneska pag přez nacht..a ráno asi zasejc, tag dej vědítgood

....jojo holka si to moc užilagood

ale aš nebudete mít na chlast, tag si dejte loka ale max!loka fridexu, super terapijegoodgood tři dni tě ve špitále na státní outraty držej v lihugood musíš mít 0,5-1 promíle 72hod f kusegood nic jinýho vošklivýho jen chlastášbigsmile


Bandit pičo
Filous (Člen)
02.08.2007 09:50:32
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

...doufam, že ordinujete Plzeň a Jacka Danielse good ...aby ste mě tam pag necpali ňákej syntetickej špiritus rovnou do žíly, to pag nemá to kouzlo léčby bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
02.08.2007 09:54:16
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

měký nátury co blijó to dostávaj do žíly...coš doufám nejni tvůj přípatgood


Bandit pičo
Filous (Člen)
02.08.2007 09:56:59
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

...uš s mě viděl blit??? surprised ...myslim že né, bo uš je to hodně let nazát, co sem blil naposlet...du hledat Frideks bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
02.08.2007 09:59:33
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

ty voe, to sem mel vedet driv ... ja kokot behem dovolenky prochlastal skoro celou vejplatu .... takhle sem si mohl dopravat u Cerstvyho v praci a jeste se mu smat, ze mi musi nalejvatgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fresh Man (Člen)
02.08.2007 10:04:58
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

ty nemusíš ani loka(škoda jater), tobě eném písnu dg. akutní fridexitýda a f tu ránu seš nalitej na metabolce, nebo rači řeknu že sme se to ho napili vobábigsmilegood


Bandit pičo
Loser (Administrator)
02.08.2007 10:17:07
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

vogo, to neni vubec spatnej napad ... jeste k sobe priberem zrzuli a mame krasne straveny tri dnygoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
canni (Člen)
02.08.2007 10:17:40
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

Nejlepší smrt neexistuje :D nikdo osirise neposlouchejte :D život je svině a přesto je hezkej :)good


Neper se, život ti dá do držky sám.
Filous (Člen)
02.08.2007 10:19:06
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

Fresh Man psal:

ty nemusíš ani loka(škoda jater), tobě eném písnu dg. akutní fridexitýda a f tu ránu seš nalitej na metabolce, nebo rači řeknu že sme se to ho napili vobábigsmilegood

...normálně to vidimsurprised...léžíme na dvojlůžáku, sestřičky nam na stříbrnym podnose servírujou Džeka, z repráků vyřvává Fanánek, hulíme balený a vo noční!!! ...vo noční by se určitě děli vjeci!!! surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
02.08.2007 10:38:00
Offline

Re: ...jak se vodbouchnout :))

vo noční...to samí co dycky,jen bych tě přibral do partybigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileale rátgood

jo mimochodem, mám nočníbigsmilegood


Bandit pičo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr