Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » olej ve vidlich

pedro (Člen)
06.08.2007 00:53:07
Offline

olej ve vidlich

Zdar kluci mam v planu mnenit olej v prednich vidlich a asi sem to uz i kdysi delal ale nejak se nemuzu rozpomenout jak na to nejjednoduseji. Nemate to nahodou nekdo v cerstve pamneti ? at zbytecne nerozebiram kraviny kolem plsidontknow

Koldan (Člen)
06.08.2007 07:53:49
Offline

Re: olej ve vidlich

co na tom studuješ? vodmontuj vše co zavazí,povol zátku,povol brejle,vystč vidle,odmontuj zátku,vylej olej,nalej do každý 0,5 l, dolej plivanec z teho původního (má tam být dle r.v. a typu od 519 ml do 521 ml) a namontýruj vše zpět. hustotat buď origo 10W, nebo 15W v případě,že máš dokůpené  tužší pružiny možeš zkusit i 20W


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Radek (Člen)
06.08.2007 12:13:46
Offline

Re: olej ve vidlich

mam akorat rozebrany vidle.a abych je roztrh tak musim povolit ten sroub ze spodu ale ten se protaci.jakym sracem to uvnitr podrzet????help


Holka a motorka je nejhezčí nahá!!!
Pšán (Člen)
06.08.2007 14:47:32
Offline

Re: olej ve vidlich

Radek psal:

mam akorat rozebrany vidle.a abych je roztrh tak musim povolit ten sroub ze spodu ale ten se protaci.jakym sracem to uvnitr podrzet????help

..tím sis měl lupnout,když jsi měl vidle pohromadě..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Radek (Člen)
06.08.2007 23:27:51
Offline

Re: olej ve vidlich

Pšán psal:
Radek psal:

mam akorat rozebrany vidle.a abych je roztrh tak musim povolit ten sroub ze spodu ale ten se protaci.jakym sracem to uvnitr podrzet????help

..tím sis měl lupnout,když jsi měl vidle pohromadě..

uz to mam hotovy bratranek mel nastesti pripravek na gsx-r takze uz jsem zase pojizdnej.takze BANDIT pussysmile1


Holka a motorka je nejhezčí nahá!!!
pedro (Člen)
07.08.2007 23:30:33
Offline

Re: olej ve vidlich

jj ja sem to taky dotahl zdarne dokonce ztabralo to asi tak tričtvrte hodinky a zitra vyrazim do francie  a pak do cech kde uz budu zazimovavat motorku idontknowletos hodne brzy ale po dvou letech si to asi i zaslouzi smile2

hans (Člen)
12.08.2007 14:06:49
Offline

Re: olej ve vidlich

mám v plánu to měnit taky....
jen se chci zeptat: na každým hrbu nebo při prudším dobrždění předkem mi v těch vidlích bouchne, jak se vrátěj zpět.....jinak mi připadá, že to tlumí dobře (nemám ale možnost srovnání surprised). fotr mi poudal, že v těch vidlích nejspíš nebude žádnej ojl, což teda asi zjistim až když to vyndám....
mohlo by to bejt i něčím jiným??


Sapere Aude
www.gunlex.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr