Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Klic na olejovy filtr

Loser (Administrator)
07.08.2007 15:54:22
Offline

Klic na olejovy filtr

Cest bejci, potreboval bych dneska vod nekoho z Prahy pujcit klic na olejovy filtr (nejlepe paskovy).
Kdo ma a zapujci, co? Jdu menit olej, tak se muzete prijit mrknout a trochu se zasmat goodbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Tom (Člen)
07.08.2007 15:59:40
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Vem si kladivo a sroubovak - filtr proraz (ten starej!!!) a pouzi sroubovak jako paku. Pak novej dotahnes rukou a je togood

Loser (Administrator)
07.08.2007 16:05:59
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

idontknowidontknow woe, koukam, ze ses vetsi suvenyr nez jabigsmile
staci, kdyz se to dotahne jen rukou nebo se to musi festovne utahnout?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Tom (Člen)
07.08.2007 16:09:18
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

staci rukou,ale trosku to tesneni namaz olejem

Filous (Člen)
07.08.2007 16:09:27
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Loser psal:

idontknowidontknow woe, koukam, ze ses vetsi suvenyr nez jabigsmile
staci, kdyz se to dotahne jen rukou nebo se to musi festovne utahnout?

...vopravdu stačí pořádně rukou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tom (Člen)
07.08.2007 16:15:22
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

bigsmile začne pořádně rukou a k výměně oleje se ani nedostanebigsmilegood

Loser (Administrator)
07.08.2007 16:16:17
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

OK,diky za radu .... snad si nepohmozdim zapesti - vecer tu ruku budu jeste potrebovatbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
07.08.2007 16:18:20
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Loser psal:

OK,diky za radu .... snad si nepohmozdim zapesti - vecer tu ruku budu jeste potrebovatbigsmile

...tag to utahuj pravou, levá je na večír lepčí bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
07.08.2007 21:58:15
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

povolíš to i francůzákem,přitáhni ruků, namázni trošku tu těsnící gumu a montuj to tam s lásků,ať to nehodíš mimo závit nebo neshnreš tu těsnící gumugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Newada (Člen)
07.08.2007 22:05:42
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Vono taky Poraženeckej, néni klíč jako klíč. Origo Suzuki filtr je na větší rozměr a některý sou menší. Samo že nemyslim řetězovej ale ten jinej. bigsmile


jak dlouho ještě?
osiris (Člen)
07.08.2007 22:13:48
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Koldan psal:

povolíš to i francůzákem,přitáhni ruků, namázni trošku tu těsnící gumu a montuj to tam s lásků,ať to nehodíš mimo závit nebo neshnreš tu těsnící gumugood

...to uměj jenom asiati, vytírat volej z pod bandasky bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
killerrebel (Člen)
07.08.2007 22:16:09
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

A davej pozor při sundávání toho stareho at se nespálíš o svody :)

Myšák (Člen)
07.08.2007 22:20:19
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Sem myslel ze uz si olej menil...sem do toho sel vcera a rikal sem si ze je to v pohode, "to zvládnul i Lůzr" surprisedbigsmilebigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Loser (Administrator)
07.08.2007 22:57:03
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Mysak: naposled mi to menil svara ... takze jsem si myslel, ze teoreticky uz to zvladam ... ale (to az v dalsim prispevku)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
07.08.2007 23:14:54
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Tak uz to mam za sebou a malem jsem u toho prisel o rukubadbad
Asi 10 minut mi trvalo nez jsem nasel ten spravnej klic na ten zkurvenej sroub vod vany. Kdyz jsem ho konecne nasel, tak jsem zjistil, ze svara na to jakej je drobek (mas asi jen 120 kilo), ho naposled dotahl tak, ze to vypadalo, jako by tam byl privarenej. Toz sem sa poradne zapral a dal do teho vsechnu energiu (aj sem si u teho dvakrat prdnulbigsmile). No a jak jsem byl v tom vrcholu vypeti sil, tak ta svina necekane povolila a ja jsem odletel asi 2 metry vod motorky a pri tom airu sem si vykloubil levy rameno. Pac jsem rozkladaci a uz se mi to parkrat stalo, tak nebyl problem si ho nahodit zpatky a pokracovat ve vysroubovani te mrdky. Pockal sem az z teho vytece vsechen olej a jal jsem se odstranovani filtru. Ten byl asi taky prisroubovanej. Ale po vzoru svagra sem sundal s gati pasek a povolil to tim paskem. Kdyz vychrstala vsechne stava i vod tam, tak jsem zpatky nasroubil teho zmetka do vany a pak jsem tam namontoval aj ten filtr. Dle filousojc rad jen rukou a na fest, co to slo(predem jsem ho aj tim olejem promaznul). Dolil sem olej, vse vratil do puvodniho stavu a nastartoval sem. Super, motor si brucel sqele. Ale najednoucumim, ze mi vod teho filtr chvysta volej, jak kdybych nekomu profiknul tepnu. Takze hnedka chcipam, otiram filtr a zkousim ho opet utahnout - tento krat tim paskem. Ale nejak to neslo, takze motyku odtlacim do garaze, prohodim u toho par damskejch a panskejch prirozeni a jdu radsi na pivo, abych si zvednul naladu (pze jak vsici dobre vite, piti mi jde nejlip)badbad
Zitra du nekam koupit ten klic a asi radsi i jinej filtr - prijde mi, ze tebhle (uz ho tam davam podruhy) mi prijde, ze stoji za fuck. Toz mi poradte, jaky filtry tam davate vy. Ja tam mam Champion K301idontknowidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
07.08.2007 23:25:51
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

sorry za hrubky - uz mam fest v gebuligood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Martin B12 (Člen)
08.08.2007 07:24:19
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

CHAMPION K301 je naprosto v pohodě, dával jsem ho už 4krát-tím to nebude. smile1

Zkus ten filtr utáhnout rukou přes smirgl papír ,aby to neklouzalo. Jen doufej žes to nák nedomrdal třebas přes závit bigsmile

FANDIM TI ti to luzrovství překonášbigsmile


street triple picco
Koldan (Člen)
08.08.2007 07:36:56
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

no kamarýde,tag Osi trefil hřebíčkem na hlavičku,či jag se to píše.Něgde sem to tu psal,měl sem s tím problém při minulé výměně,se stejnů značků.Třikrát jsem ho montoval,třikrát mi začal chcat a nešlo s tím nic udělat.až dyž sem to začal studovat blíž,zistil sem,že přímo v tom filtru je blbě vyřezanej závit,prsotě zekša.Tagže než to tam budeš prat na silu,vem si baterku ať na to dobře vidíš,pak vytáhni z teho filtru tu těsnící gumu,trošku ji poprav,aby nebyla nigde zgrčená,nasaď ji tam znovu a pak začni montovat.Lehni pod mašinu,sviť si tou baterků a dávej bacha aby to nešlo přes závit.Jakmile filtr dosedne,nedotahuj a pořádně to shlídni,pokud bude blbě vyvrtanej,tag v jedné části bude sedět a v druhé ještě ne.No a to je pak ten problém.Pokud bude vše tak jak má,tak utahuj dál,stačí rukou.Pokud bude shrnutá guma,nebo bude blbej závit,tím,že to dorveš na silu si nepomožeš,to není řešení!
Jo a k tomu utahování vypušťáku,uraž švárovi pazůry,páč esi ti taghle dorval šrub na vaně,tag s velků pravděpodobností ťa brzo čeká vrtání nového závitu,páč bude nakouslej.Na to bacha,vono sa to nezdá,ale je to měkký,tagže tady platí na citofkugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Loser (Administrator)
08.08.2007 07:54:15
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

nojo kua, ale kdyz ted ten filtr vymontuju, tak mi z teho ten novej volej vychcije ven, ne?idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
08.08.2007 08:09:25
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

To Koldan:
No tys mu teda poradil!surprised
Prej-lehni si pod mašinu!idontknow To snad chceš,aby to Losera zavalilo a zranil se ještě víc než běžně při výměně filtru?!surprisedbigsmile

To Loser: Když šroub nejde,tak poťukat kladívkem do hlavičky v ose šroubu a musí povolit,i kdyby nechtěl...


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
08.08.2007 08:15:03
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Meloun, neboj, pod motorku lehat nebudu - by na me mohla spadnout (jak se znam). Seru na jebani se s pojebanym Championem. Du koupit K&N, kterej ma i matku na lepsi utahovani a povolovani a to by kua bylo, aby za ty prachy mel nekde pokrcenou gumicku nebo neco. To uz bych se fakt nasral a po znich by sla motyka k Turkovibigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
08.08.2007 09:22:19
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Loser psal:

Meloun, neboj, pod motorku lehat nebudu - by na me mohla spadnout (jak se znam). Seru na jebani se s pojebanym Championem. Du koupit K&N, kterej ma i matku na lepsi utahovani a povolovani a to by kua bylo, aby za ty prachy mel nekde pokrcenou gumicku nebo neco. To uz bych se fakt nasral a po znich by sla motyka k Turkovibigsmile

Si si měl udělat vejlet a stavět se u mě. Olej mi zatím problémy nedělal. Pokud na to budeš mít chuť (zastavit se u mě), tak ale kup HF 138. S tím mám dvojité zkušenosti (ale ne B12, nevím jak na té tvé 6ce).


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Martin B12 (Člen)
08.08.2007 09:48:08
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

je to to samý jak na b6,b650,B12

ale jak říkám s Champion filtrama je osobně nemám trablsmile1


street triple picco
mates (Člen)
08.08.2007 09:53:37
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Loser psal:

Seru na jebani se s pojebanym Championem. Du koupit K&N, kterej ma i matku na lepsi utahovani a povolovani

šmarja hlavně to neutahuj tím šroubem !  fakt jen namaž tu gumičku olejem a dotáhni rukou


… voranžová
Monty Jack (Člen)
08.08.2007 10:37:08
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Meloun psal:

To Koldan:
No tys mu teda poradil!surprised
Prej-lehni si pod mašinu!idontknow To snad chceš,aby to Losera zavalilo a zranil se ještě víc než běžně při výměně filtru?!surprisedbigsmile

To Loser: Když šroub nejde,tak poťukat kladívkem do hlavičky v ose šroubu a musí povolit,i kdyby nechtěl...

No a tys tomu dal korunu...dávat Loserovi do ruky kladivo a říct ať s tím ťuká do mašiny... idontknow bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Meloun (Člen)
08.08.2007 10:42:32
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

A kurva!surprisedidontknowbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
08.08.2007 10:46:53
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Meloun psal:

A kurva!surprisedidontknowbigsmile

Nerozumo.surprised Dát mu do ruky kladivo, tak se za půl hodiny bude ptát co dělat s proraženou vanou, dírou v nádrži a roseklou hlavou.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
08.08.2007 11:07:49
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Losere!Zapomeň ihned na to,co jsem napsal!!surprised
To byla jen legrace!!!surprised
Ani se na to kladivo nedívej!
Co když ho teď budu mít na svědomí?smile2helphelp


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
08.08.2007 11:15:49
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Meloun psal:

Losere!Zapomeň ihned na to,co jsem napsal!!surprised
To byla jen legrace!!!surprised
Ani se na to kladivo nedívej!
Co když ho teď budu mít na svědomí?smile2helphelp

Buď v klidu... I kdyby bylo mistrovství světa v losrovitosti, tak on bude druhej, protože je to takovej loser, že by to nedokázal vyhrát.bigsmile

Loser promine.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
08.08.2007 11:17:36
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

loser woe je jasý,ž eto budeš moset vypustit,jo a bacha litrová nádoba ti stačit nebude,estlis tam předtím nacpal 3,5 litru. a problém je f tom,že vony ty žampiony sů vopčas asi šmejdi,já měnil taky několikrát,dycyk žampiona a nebyl problém,až posledně,příště du káenka

TO kelly: oukej,tag možeš to říct (Já vám to říkal hned)bigsmilebigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Loser (Administrator)
08.08.2007 11:19:17
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Ondras: v poho. Dyk mas pravdubigsmilebigsmile
Vogo, ja radsi ani nelitam letadlem, pze by se mi urcite stalo, ze bych i se sedackou propadnul podlahou apristal nekomu v obejvaku. Nebo pri malinke turbulenci bych byl jedinej, koho letuska poleje kafembigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
08.08.2007 11:19:48
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Kolikrat se divim, jak jsem se vubec mohl dozit tak pozehnaneho vekubigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
08.08.2007 11:22:02
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Loser psal:

Ondras: v poho. Dyk mas pravdubigsmilebigsmile
Vogo, ja radsi ani nelitam letadlem, pze by se mi urcite stalo, ze bych i se sedackou propadnul podlahou apristal nekomu v obejvaku. Nebo pri malinke turbulenci bych byl jedinej, koho letuska poleje kafembigsmilebigsmile

Ono, když se s tím člověk srovná, tak se mu hned žije líp.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Radek (Člen)
08.08.2007 11:24:03
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Při kolika měníte.leju plnou syntezu a mam na ni najeto 6500km


Holka a motorka je nejhezčí nahá!!!
Ondráš (Člen)
08.08.2007 11:26:03
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Radek psal:

Při kolika měníte.leju plnou syntezu a mam na ni najeto 6500km

Tak tam dej polo a koukej měnit. Si 500 km přes.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
08.08.2007 11:29:19
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Ufff...
Žije!surprisedgoodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
08.08.2007 12:21:53
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Ondráš psal:
Radek psal:

Při kolika měníte.leju plnou syntezu a mam na ni najeto 6500km

Tak tam dej polo a koukej měnit. Si 500 km přes.

vogo, ja teda jako vim, ze se ma menit po sesti, ale tedkonc jaksi nebyl cas a stihnul sem na tom nalitat desetgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Her0des (Člen)
08.08.2007 15:31:24
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

vogo, ja teda jako vim, ze se ma menit po sesti, ale tedkonc jaksi nebyl cas a stihnul sem na tom nalitat desetgoodbigsmile


hm, ja mam taky ted najeto 10tkm. ale kdyz te vidim, tak s tim radsi zajedu do servisu bigsmile technicky sem na tom uplne stejne help apropo, odkud si z praglu, ze bych se na tebe prisel mrknout, jak to menis? bigsmile

Meloun (Člen)
08.08.2007 15:36:34
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Her0des psal:

vogo, ja teda jako vim, ze se ma menit po sesti, ale tedkonc jaksi nebyl cas a stihnul sem na tom nalitat desetgoodbigsmile


hm, ja mam taky ted najeto 10tkm. ale kdyz te vidim, tak s tim radsi zajedu do servisu bigsmile technicky sem na tom uplne stejne help apropo, odkud si z praglu, ze bych se na tebe prisel mrknout, jak to menis? bigsmile

...a ještě si začněte navzájem radit a hraná verze "A je to" je na světě!bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Her0des (Člen)
08.08.2007 15:39:40
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

ja radit nemuzu. sem levej, jak savle a vsechno davam do servisu bigsmilebigsmile

Loser (Administrator)
08.08.2007 16:32:13
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

bydlim v modranech, ale motyku parkuju a vetsinou i "opravuju" na Barrandove.
Ted jsem byl prave koupit ten novej K&N a vecer to jdu namontovat. Toz su zvedavej na ten Kellyho zazrakbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Skubák (Člen)
08.08.2007 16:41:45
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Loser psal:

bydlim v modranech, ale motyku parkuju a vetsinou i "opravuju" na Barrandove.
Ted jsem byl prave koupit ten novej K&N a vecer to jdu namontovat. Toz su zvedavej na ten Kellyho zazrakbigsmile

Je ten KN lepsi nez ten Šampion??????či cosurprised


... Kdo nevalí s námi, Valí proti nám!! ...
Her0des (Člen)
08.08.2007 16:46:10
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Kde v modranech? v modranech makam...

Loser psal:

bydlim v modranech, ale motyku parkuju a vetsinou i "opravuju" na Barrandove.
Ted jsem byl prave koupit ten novej K&N a vecer to jdu namontovat. Toz su zvedavej na ten Kellyho zazrakbigsmile

Loser (Administrator)
08.08.2007 16:52:30
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Az nahore na Pavelkove (zastavka busu).


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Her0des (Člen)
08.08.2007 17:17:33
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

jo, to je na kopci. ja tudy obcas jezdim za prahu. ja delam za orionkou u vody...

Loser (Administrator)
08.08.2007 23:09:31
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

toz chwapy, mam to za sebou. Ode dneska Champion leda tak fuckfuckfuck a at zije Kelly a K&N. Na tom zajebanym sampijonovi nebyla ani ta gumicka. Proto mi to lechce chcalo uz pred tim a tezce fcera(po dotahnuti jen rukou - naposled to svara dotahnul asi stejne jako ten bazmek vod vany).
Vysrouboval sem ten sampijonackej zmetek a hodil tam to uzasny kaenko(ktery bylo mimochodom uz predmazany od vyrobca).Tez sem ho utahnul jen lechce rukou, nastartoval, nikde nic nechcalo, toz sem sa zaradoval, dolil asi litr voleja, kterej mi fcera po nastartovan i vychrstl tim smejdackym filtrem ven a motorek si brucel hodne spokojene. Tak sem ho jeste protah dvakrat kolem garazi, abych videl, jestli to nahodou negde nechcije .... a hadejte co .... no nechcalogoodgoodgoodgood
toz sem se samou radostou musel jit hnedkajc vozratgood

K&N forever ... Kelly, mas recht a az se uvidime, volejzu ti kulkybigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Koldan (Člen)
09.08.2007 07:15:36
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

jak neměl gumku?to jsi to tam šrouboval bez té těsnící gumy?hele a nebylo to náhodu tak,že se ti ta guma něgde válí v garáži pod mašinůsurprisedbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Monty Jack (Člen)
09.08.2007 07:16:55
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Tak to gratulace.good
Doufám, že jsi ten servisní triumf náležitě oslavil wine wine


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Martin B12 (Člen)
09.08.2007 07:16:57
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

vogo Lůůzr dyt si psal že si před montáží ten filtr namazal tak to by sis snad všimnul že tam není těsnící gumičkaidontknowbigsmile

bigsmile


street triple picco
Loser (Administrator)
09.08.2007 07:40:56
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

vogo, sem mazal jen kos kovu ..... sem nevedel, ze tam ma byt gumka, kdyz i ten predeslej filtr vypadal stejne (teda bez gumky)idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
09.08.2007 07:45:31
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

..to nééé..si musí dělat prdel..mě jebne..bigsmilebigsmilebigsmile
..Loser,nemáš jednoduchý život sám se sebousmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Loser (Administrator)
09.08.2007 07:59:37
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Psanku, ty kluku zlatej, prdel si fakt nedelam, jsem holt lempl a mam nejak divne komplikovany zivot, ale jedno uz ted vim - Champion uz nikdy a uz vubec ne v yacomi. Co to tam muze byt asi za mantaky, kdyz mi dvakrat prodaj filtr bez gumky a blinkry se spatnejma konektoramafuckfuckfuck


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Martin B12 (Člen)
09.08.2007 08:12:35
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Lůzr: docela si tě dovedu představit jak mažeš místo těsnící gumy ten kov bigsmile

hele nezůstala ti náhodou ta gumička na tý dosedací ploše na motoru,onehdá to zapoměl učedník na autu a olej za 1000 v pussy bigsmile


street triple picco
Koldan (Člen)
09.08.2007 08:23:26
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

jak nebyl ani na předchozím?dyk to je nesmysl,to by ti teklo.kuwa že tys ju tam nechal přilepenů? nějak se ně to nezdá.hele bavíme se vo té gumce, co je zasazená v drážce.Prostě dyž dáš ten filtr dnem dolů (tzn. tou dírou nahoru) tak koukáš do díry a po obvodu toho filtru je zasazeno takové gumové těsnění,je tam nebo ne e?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
09.08.2007 08:41:00
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

...dyby tam nebylo těsnění, tag máš fšechen volej bjehem minuty na zemi a rosvícenou kontrolku mazání...no a hnet potom přidřenej motor...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
09.08.2007 09:06:17
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

ta gumka tam fakt nebyla - dival sem se i na to, jestli nahodou nezustala nalepena kolem toho zavitu na motoru, ale nebyla a v te drazce na filtru taky nic nebylo. A stejne to vypadalo i na tom predchozim filtru. Jak uz jsem rikal - svara se tomu posledne taky divil, ale pze tem motykam taky nijak extra nerozumi, tak sme to zas tak moc neresili. A pac ma ukrutnou silu, tak tam ten filtr nasrouboval opravdu festovne. A jak uz jsem rikal, tak to pres nej prochcavalobad Nevim, jak je to mozny, ze sem mel dvakrat po sobe filtr bez gumky - bud mam neuveritelnou smulu nebo jsou panove v yacomi pekni .... uracifuckfuckfuck Uz tam vickrat nic kupovat nejdufuckfuck


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mates (Člen)
09.08.2007 09:14:43
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

muhehehehe mě pojeb .... namazat kus kovu na filtru a pak to namontovat .. smile1smile1

ty voe Lůzr seš fakt krutor bigsmile


… voranžová
Loser (Administrator)
09.08.2007 09:24:40
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

asi vydam nejakou prirucku "Jak opravovat suzuki bandit - specialni edice pro mantaky"goodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Koldan (Člen)
09.08.2007 09:41:14
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Loser psal:

ta gumka tam fakt nebyla - dival sem se i na to, jestli nahodou nezustala nalepena kolem toho zavitu na motoru, ale nebyla a v te drazce na filtru taky nic nebylo. A stejne to vypadalo i na tom predchozim filtru. Jak uz jsem rikal - svara se tomu posledne taky divil, ale pze tem motykam taky nijak extra nerozumi, tak sme to zas tak moc neresili. A pac ma ukrutnou silu, tak tam ten filtr nasrouboval opravdu festovne. A jak uz jsem rikal, tak to pres nej prochcavalobad Nevim, jak je to mozny, ze sem mel dvakrat po sobe filtr bez gumky - bud mam neuveritelnou smulu nebo jsou panove v yacomi pekni .... uracifuckfuckfuck Uz tam vickrat nic kupovat nejdufuckfuck

povykládal bych to kámošom,ale nevěřili by ně,holt si tuto příhodu budu mušet nechat pro sebesmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
09.08.2007 09:46:01
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Mě osobně přijde teda yacomi jako solidní obchod...
Objednával jsem tam 3x a vždy to přišlo celkem rychle a bez komplikacígood
Navíc mi tam i namrskali mrtě různých samolepek a rámeček na SPZ grátis..good


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
09.08.2007 10:08:59
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Meloun: ja tam prave chodim osobne a voni asi vycejtili, ze su luzr a proto me takto vojebavajbadbad

Koldan: to pak muzes deckam vypravet jako pohadku na dobrou noc. Ti jedini ti to asi zbastejgoodgood (ale doufam, ze tam budu vystupovat jako kladna postavabigsmile)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
09.08.2007 11:51:23
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Tak to musí mít tvůj švára teda echtovní sílu, že ten filtr bez gumy dotáh tak, že to jen utíkalo a nikdy nevyteklo celý.surprised
Neměl si na té styčné ploše vydřené drážky od těch předchozích filtrů?surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
09.08.2007 12:02:15
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Ondráš psal:

Tak to musí mít tvůj švára teda echtovní sílu, že ten filtr bez gumy dotáh tak, že to jen utíkalo a nikdy nevyteklo celý.surprised
Neměl si na té styčné ploše vydřené drážky od těch předchozích filtrů?surprised

no, trochu joidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
09.08.2007 12:08:10
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Ty bys měl sepsat postup všech oprav které si dělal a pak to vydat jako knížku. Povídky od Šimka a Gorssmanna hadr.smile1 Bude to bestseler a věř tomu, že cena tvé motorky jako sběratelského kousku vzroste.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Jíra (Člen)
09.08.2007 13:45:48
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Pánové, já to čtu a uš mně bolí smíchy břicho! bigsmilehelpbigsmilehelp
Ty voe Lůzr, omlouvám se, ale ty seš fakt pussy, to není možný bigsmilebigsmile! To se jen tak nevidí, jak se něco takovýho mohlo narodit surprised
Klucííí, pote, postavíme mu pomník...! helpbigsmilebigsmile

...promiň loosere, to sem fakt muselidontknowbigsmile


BMW Pičo! :-)
Loser (Administrator)
09.08.2007 13:53:36
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Jíra psal:

Pánové, já to čtu a uš mně bolí smíchy břicho! bigsmilehelpbigsmilehelp
Ty voe Lůzr, omlouvám se, ale ty seš fakt pussy, to není možný bigsmilebigsmile! To se jen tak nevidí, jak se něco takovýho mohlo narodit surprised
Klucííí, pote, postavíme mu pomník...! helpbigsmilebigsmile

...promiň loosere, to sem fakt muselidontknowbigsmile

sak mne se ani na svet nechtelo. Jak me vytahli, posral sem doktorovy ruce, kopl ho do huby a dral jsem se zpatky do brucha. ALe ty sfine mi zablokovali cesty, tak jsem holt musel zustat v tehle pozemske pastibadbadbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Jíra (Člen)
09.08.2007 13:57:36
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

goodbigsmile Jak říkám - pussysmile1smile1smile1
Už se na tebe těším na srazu- úplně vidím, jak tě ve dvě ráno lovíme z řeky, protože ses netrefil na most... idontknowbigsmile


BMW Pičo! :-)
Loser (Administrator)
09.08.2007 14:00:42
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

idontknowidontknowto je u me klidne moznyidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Jíra (Člen)
09.08.2007 14:04:37
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

asi tě přivážem k pergole... smile1


BMW Pičo! :-)
Ondráš (Člen)
09.08.2007 14:21:44
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Jíra psal:

goodbigsmile Jak říkám - pussysmile1smile1smile1
Už se na tebe těším na srazu- úplně vidím, jak tě ve dvě ráno lovíme z řeky, protože ses netrefil na most... idontknowbigsmile

Von se hledá dobře. Ten chrápe, že vzbudí celej kemp. Pokud tam budou s Tajným, tak i zvěř začne utíkat do Rakouska.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
vorel (Člen)
09.08.2007 14:32:42
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

vogo, a to možná nevíte, že dyž zrouna napíše, tak se stará vo bezchybnej provoz servisu24helphelphelp


řikám si hurikán
Ondráš (Člen)
09.08.2007 15:56:11
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Ale jo... Hlava dobrý, ale ty ruce...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pšán (Člen)
09.08.2007 16:09:31
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

vorel psal:

vogo, a to možná nevíte, že dyž zrouna napíše, tak se stará vo bezchybnej provoz servisu24helphelphelp

.proto měl servis24 v týdnu výpadek..
.hned jsem si na panáčka vzpomněl..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Martin B12 (Člen)
09.08.2007 18:22:50
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Lůzr: docela se těším co budeš dělat dalšího good

bo smích prej prodlužuje život smile1smile1smile1


street triple picco
Bedřich (Člen)
09.08.2007 18:41:27
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

bigsmilebigsmilebigsmile

MOC HUSTÝ!!!!!

goodgoodgoodgoodgood

Lůzr, jsi hustej, máš u mě pivo!!!


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Loser (Administrator)
10.08.2007 03:27:35
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Bedřich psal:

bigsmilebigsmilebigsmile

MOC HUSTÝ!!!!!

goodgoodgoodgoodgood

Lůzr, jsi hustej, máš u mě pivo!!!

to woe, tak si snad aj zacnu vymejslet dalsi story z luzrova zivota, abych pak na srazech (nebo az se uvidime) chlemtal zadarmikagoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Monty Jack (Člen)
10.08.2007 09:22:59
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Pšán psal:
vorel psal:

vogo, a to možná nevíte, že dyž zrouna napíše, tak se stará vo bezchybnej provoz servisu24helphelphelp

.proto měl servis24 v týdnu výpadek..
.hned jsem si na panáčka vzpomněl..smile1

No je tu jistá, ne příliš nepravděpodobná možnost, že to nebyl výpadek, nýbrž Loseruv servisní zásah ...bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Loser (Administrator)
10.08.2007 09:26:31
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

vogove .... vypli proudbadbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Tomas600N (Člen)
10.08.2007 09:27:48
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

ty voe...bečim tu smichybigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgood

Loser (Administrator)
10.08.2007 09:28:52
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Tomas600N psal:

ty voe...bečim tu smichybigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgood

nebec ... bude hurbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
10.08.2007 11:02:45
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

Loser psal:

nebec ... bude hurbad

To jako že nám z těch účtů budeš krást prachy?surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
11.08.2007 11:21:32
Offline

Re: Klic na olejovy filtr

jak se říká KAŽDÝMU PÁNBŮH NADĚLIL,JAK UZNAL ZA VHODNÝ bigsmile

ale tlemím se fest good


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr