Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dilema jak prase!

canni (Člen)
09.08.2007 19:31:56
Offline

Dilema jak prase!

Vím, že to už jednou bylo stou mojí motorkou, kterou bych si chtěl koupit :) Někdo tu řekl že ještě změnim názor než jí koupim, ale nedal jsem se. Dneska se však stalo něco so jsem nezamýšlel náhodou jsem se podíval na cenu nového SVčka a ejhle stojí stejně jako bandaska do toho přišla přítelkyně a řekla "jééé to je mnohem hezčí než bandit" a byl sem jak se řiká v hajzlu :-X Tak a teď bábo raď :) Vim, že to bude asi trochu divný se ptát na stránkách věnovaný banditu, ale nemáte někdo zkušenosti Bandaska vs SVčko ?help
Předem řikam poznámky jako "Je ti 19 co se na to sereš" nebo "dyť si to budeš kupovat až za pul roku tak co řešíš" nepište pls uvědomuju si to sám. :) DĚKUJU :D idontknowgood


Neper se, život ti dá do držky sám.
Koldan (Člen)
09.08.2007 19:39:19
Offline

Re: Dilema jak prase!

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

To Jelen:řek bych,že vedubigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
SLUGI (Člen)
09.08.2007 19:44:52
Offline

Re: Dilema jak prase!

... vyměň přítelkyni a kup B12  goodgoodbigsmilebigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Martin B12 (Člen)
09.08.2007 19:46:00
Offline

Re: Dilema jak prase!

a von ani ten Hornet není špatnej bigsmile


street triple picco
Eremi (Člen)
09.08.2007 19:49:42
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

Vím, že to už jednou bylo stou mojí motorkou, kterou bych si chtěl koupit :) Někdo tu řekl že ještě změnim názor než jí koupim, ale nedal jsem se. Dneska se však stalo něco so jsem nezamýšlel náhodou jsem se podíval na cenu nového SVčka a ejhle stojí stejně jako bandaska do toho přišla přítelkyně a řekla "jééé to je mnohem hezčí než bandit" a byl sem jak se řiká v hajzlu :-X Tak a teď bábo raď :) Vim, že to bude asi trochu divný se ptát na stránkách věnovaný banditu, ale nemáte někdo zkušenosti Bandaska vs SVčko ?help
Předem řikam poznámky jako "Je ti 19 co se na to sereš" nebo "dyť si to budeš kupovat až za pul roku tak co řešíš" nepište pls uvědomuju si to sám. :) DĚKUJU :D idontknowgood

když si to uvědomuješ, tak nechápu proč to tady řešíš, každej týden jiná motka, začni to řešit ve chvíli až to bude aktuální ne půl roku před tím, co na to možná budeš mítidontknowidontknowidontknow totiž takovejch jako ty tady už bylo...
do té doby prohlížej katalogy a srovnávací testy motorek. co si myslíš že ti tady k tomu lidi řeknou, sv je dvouhrnek, takže jde líp od spodu, má lepší podvozek atd, protože je to novější motka.


S úsměvem jde všechno líp :o)
ydom (Člen)
09.08.2007 20:03:46
Offline

Re: Dilema jak prase!

bratránek má sv 04 a když vyděl a svez se na mý borůvce, tak by vyměnil i tu přítelkyni....bigsmile


Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
09.08.2007 20:08:04
Offline

Re: Dilema jak prase!

by řek, že si koupíš šopra,mlaďasce to přijde pohodlnější a já tě stejně pozdravímbigsmilebigsmilegood


Když nejezdím,tak tvořím...
Datel (Člen)
09.08.2007 20:09:45
Offline

Re: Dilema jak prase!

Takové tele jsem byl taky. Dokonce jsem uvažoval i o ZR7. Naštěstí jsem měl dost přímluvců a kamarádů co mě usměrnili a jsem stejně postižený, jako Filousgood

Jak píše "Vysmátej" SV je moderně pojatá motorka a dvouvál tudíž jde odspodu a nekroutí se, ALE!......Bandit je prostě nádherná! a nadčasová s křifkama co se neokoukají.
A že se sem tam zakroutí? No a? Na to seru! My co jsme odkojení jawkama se tomu můžeme jen smátbigsmile

A za další........motorku si vybírej podle toho co se líbí TOBĚ a ne co přítelkyni. Tu možná na jaře vymeteš se starým smetím a pak ti zbudou oči pro pláčbigsmile

....to jsem se ale rozkecalsurprisedsmile1

Tomas600N (Člen)
09.08.2007 20:20:06
Offline

Re: Dilema jak prase!

Měl sem bandita 600 a teď mam SV 650. No rozdíly tam sou, 1. Bandit byl pohodlnější jak pro mě,tak pro přítulku vzadu,na SVčku je přec sportovnější posaz a přítulka musí na mě víc ležet. 2.Bandit letěl až ve vysokých otáčkách,ale zase měl plynulejší chod v nízkých otáčkách,třeba ve městě,nebo když sem jel vyhlídkovou jízdu s přítulkou.SV taha odspoda a trošku víc cuká když popojíždíme třeba v koloně,taky dost brzí motorem. Jinak to že je SV lehčí o nějakých 40kg je fakt znát,lépe se ovládá,lépe brzdí.Další věc je spotřeba,s Banditem sem jezdil kolem 6-7, s SVčkem jezdim kolem 5ti.
SV bych doporučil spíš na blbnutí a Banďoura i na klidnější vyjížďky (né že by nejel,ale má plynulejší chod).
Motorky sou jinak obě supergood good

canni (Člen)
09.08.2007 20:48:13
Offline

Re: Dilema jak prase!

To EREMI: Já nechci srovnávat motorky v testech jde mi to že ostatní šestky (nový) stojej přes 200 klacků a Bandour i SVčko stojí 174 900 což je sakra rozdíl. Proto vybírám mezi těma dvouma a rozhodně to není předčasné protože teď v zimě prodávam jebku a musim se rozhodnout kvůli úvěru a příslušenství atp.good


Neper se, život ti dá do držky sám.
ydom (Člen)
09.08.2007 20:51:44
Offline

Re: Dilema jak prase!

Tomas600N psal:

Měl sem bandita 600 a teď mam SV 650. No rozdíly tam sou, 1. Bandit byl pohodlnější jak pro mě,tak pro přítulku vzadu,na SVčku je přec sportovnější posaz a přítulka musí na mě víc ležet. 2.Bandit letěl až ve vysokých otáčkách,ale zase měl plynulejší chod v nízkých otáčkách,třeba ve městě,nebo když sem jel vyhlídkovou jízdu s přítulkou.SV taha odspoda a trošku víc cuká když popojíždíme třeba v koloně,taky dost brzí motorem. Jinak to že je SV lehčí o nějakých 40kg je fakt znát,lépe se ovládá,lépe brzdí.Další věc je spotřeba,s Banditem sem jezdil kolem 6-7, s SVčkem jezdim kolem 5ti.
SV bych doporučil spíš na blbnutí a Banďoura i na klidnější vyjížďky (né že by nejel,ale má plynulejší chod).
Motorky sou jinak obě supergood good

já jezdím dálku,turist tempo za 4.8.....ale to už tu bylosmile1


Když nejezdím,tak tvořím...
Meloun (Člen)
09.08.2007 21:10:48
Offline

Re: Dilema jak prase!

Ostatní šestky (nový) stojej přes 200 klacků???!surprised
GSR 600 K7 - 179 900,-
GSR 600 K6 - 145 000,-

idontknowidontknow


PURE NAKED BIKE!
vorel (Člen)
09.08.2007 21:15:47
Offline

Re: Dilema jak prase!

pokud na to nahlížíš tachle, bez emocí tak ti vyjde líp ten půlmotor

a dopussy už si změň to Y na I nebo se fakt naseru


řikám si hurikán
VikecB12 (Člen)
09.08.2007 21:16:04
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

To EREMI: Já nechci srovnávat motorky v testech jde mi to že ostatní šestky (nový) stojej přes 200 klacků a Bandour i SVčko stojí 174 900 což je sakra rozdíl. Proto vybírám mezi těma dvouma a rozhodně to není předčasné protože teď v zimě prodávam jebku a musim se rozhodnout kvůli úvěru a příslušenství atp.good

No vidiš to,ja sem k te ceně přidal 10 000 a koupil B12S a su spokojenej parchant. Ňáký esvéčko mě může vyhulit hůlkugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Eremi (Člen)
09.08.2007 21:18:48
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

To EREMI: Já nechci srovnávat motorky v testech jde mi to že ostatní šestky (nový) stojej přes 200 klacků a Bandour i SVčko stojí 174 900 což je sakra rozdíl. Proto vybírám mezi těma dvouma a rozhodně to není předčasné protože teď v zimě prodávam jebku a musim se rozhodnout kvůli úvěru a příslušenství atp.good

musíš se rozhodnout kvůli úvěru na na 174 tisíc na sv nebo 174 tisíc na bandita? tak to chápu, to dneska řešit je už vlastně pozdě


S úsměvem jde všechno líp :o)
Eremi (Člen)
09.08.2007 21:19:25
Offline

Re: Dilema jak prase!

jo a vůbec nejlepší je nakupovat příslušenství dokud nemáš motorku


S úsměvem jde všechno líp :o)
ydom (Člen)
09.08.2007 21:23:41
Offline

Re: Dilema jak prase!

vorel psal:

pokud na to nahlížíš tachle, bez emocí tak ti vyjde líp ten půlmotor

a dopussy už si změň to Y na I nebo se fakt naseru

ty voe,doufam že se nesereš mo mýho Ypsilon.....jináč by jsem se znovu emočně emancipovalsurprisedsmile1


Když nejezdím,tak tvořím...
Palino (Člen)
09.08.2007 21:24:00
Offline

Re: Dilema jak prase!

2 Datel

Ten obrat...na jaře vymeteš přítelkyni se starým smetímgoodgoodgood

Hodně dobrébigsmilebigsmilebigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
vorel (Člen)
09.08.2007 21:27:13
Offline

Re: Dilema jak prase!

ydom, ani ve snu


řikám si hurikán
Palino (Člen)
09.08.2007 21:35:18
Offline

Re: Dilema jak prase!

Meloun psal:

Ostatní šestky (nový) stojej přes 200 klacků???!surprised
GSR 600 K7 - 179 900,-
GSR 600 K6 - 145 000,-

idontknowidontknow

GSR600 K6 za 145? Myslíš jetou, že jo?


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
bazik (Člen)
09.08.2007 21:35:54
Offline

Re: Dilema jak prase!

Řešil jsem stejné dilema, SV nebo Bandit. Nakonec vyhrál Bandit a to jenom proto, že na tom SV něco chybí, jo je to ta půlka motoru. Prostě pro mě je Bandit hezčí. Jó a kté ceně Bandit 164900,- SV 174900,-.

bazik (Člen)
09.08.2007 21:37:21
Offline

Re: Dilema jak prase!

Pavel_B12 psal:
Meloun psal:

Ostatní šestky (nový) stojej přes 200 klacků???!surprised
GSR 600 K7 - 179 900,-
GSR 600 K6 - 145 000,-

idontknowidontknow

GSR600 K6 za 145? Myslíš jetou, že jo?

Myslím, že myslí bovoty, ale šedý dovozbad

Tomas600N (Člen)
09.08.2007 21:58:25
Offline

Re: Dilema jak prase!

ydom psal:
Tomas600N psal:

Měl sem bandita 600 a teď mam SV 650. No rozdíly tam sou, 1. Bandit byl pohodlnější jak pro mě,tak pro přítulku vzadu,na SVčku je přec sportovnější posaz a přítulka musí na mě víc ležet. 2.Bandit letěl až ve vysokých otáčkách,ale zase měl plynulejší chod v nízkých otáčkách,třeba ve městě,nebo když sem jel vyhlídkovou jízdu s přítulkou.SV taha odspoda a trošku víc cuká když popojíždíme třeba v koloně,taky dost brzí motorem. Jinak to že je SV lehčí o nějakých 40kg je fakt znát,lépe se ovládá,lépe brzdí.Další věc je spotřeba,s Banditem sem jezdil kolem 6-7, s SVčkem jezdim kolem 5ti.
SV bych doporučil spíš na blbnutí a Banďoura i na klidnější vyjížďky (né že by nejel,ale má plynulejší chod).
Motorky sou jinak obě supergood good

já jezdím dálku,turist tempo za 4.8.....ale to už tu bylosmile1

ten muj bandit byl nějaky žravýsmile2idontknow

ydom (Člen)
09.08.2007 22:02:00
Offline

Re: Dilema jak prase!

Tomas600N psal:
ydom psal:
Tomas600N psal:

Měl sem bandita 600 a teď mam SV 650. No rozdíly tam sou, 1. Bandit byl pohodlnější jak pro mě,tak pro přítulku vzadu,na SVčku je přec sportovnější posaz a přítulka musí na mě víc ležet. 2.Bandit letěl až ve vysokých otáčkách,ale zase měl plynulejší chod v nízkých otáčkách,třeba ve městě,nebo když sem jel vyhlídkovou jízdu s přítulkou.SV taha odspoda a trošku víc cuká když popojíždíme třeba v koloně,taky dost brzí motorem. Jinak to že je SV lehčí o nějakých 40kg je fakt znát,lépe se ovládá,lépe brzdí.Další věc je spotřeba,s Banditem sem jezdil kolem 6-7, s SVčkem jezdim kolem 5ti.
SV bych doporučil spíš na blbnutí a Banďoura i na klidnější vyjížďky (né že by nejel,ale má plynulejší chod).
Motorky sou jinak obě supergood good

já jezdím dálku,turist tempo za 4.8.....ale to už tu bylosmile1

ten muj bandit byl nějaky žravýsmile2idontknow

třeba jel lípgoodbeer


Když nejezdím,tak tvořím...
canni (Člen)
09.08.2007 22:02:48
Offline

Re: Dilema jak prase!

Bandit stojí 174 900 !!! K6 stojí 164 900! :) a pro EREMiho to příslušenství chci zahranout cenově do toho úvěru a ne ho kupovat předem jen teoretickou cenu. A kdybych si ten uver bral na sebe je mi to jedno ale táta to bude mít na firmu i stou motorkou tak proto se rozhodnout dřív. A GSR stojí 194 900 Kč !!! :)


Neper se, život ti dá do držky sám.
bazik (Člen)
09.08.2007 22:15:13
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

Bandit stojí 174 900 !!! K6 stojí 164 900! :) a pro EREMiho to příslušenství chci zahranout cenově do toho úvěru a ne ho kupovat předem jen teoretickou cenu. A kdybych si ten uver bral na sebe je mi to jedno ale táta to bude mít na firmu i stou motorkou tak proto se rozhodnout dřív. A GSR stojí 194 900 Kč !!! :)

Nepřesvědčuj mě, před měsícem jsem ho kupoval za 164900,- a navíc když se podíváš na web ofiko dovozce tak tam je doporučená cena 164900,-

canni (Člen)
09.08.2007 22:31:09
Offline

Re: Dilema jak prase!

no jako vubec www.suzuki-motor.cz !!! :o) nauč se počítat :D 194 900 Kč !!!good


Neper se, život ti dá do držky sám.
canni (Člen)
09.08.2007 22:32:07
Offline

Re: Dilema jak prase!

a s ABS dokonce 214 900 Kč !!! :) takže jsi měl asi jetou jebku :D nebo máš K6


Neper se, život ti dá do držky sám.
bazik (Člen)
09.08.2007 22:37:34
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

no jako vubec www.suzuki-motor.cz !!! :o) nauč se počítat :D 194 900 Kč !!!good

bigsmilebigsmile No já jsem myslel Nko, Sko je za těch 175to je fakt

Palino (Člen)
09.08.2007 22:42:21
Offline

Re: Dilema jak prase!

Canni

To Y platilo tobě. Lidé říkali a ne říkaly(hrubka jako prase).
Tak si to oprav ať nemaš pussyvinu na konci každého příspěvkubigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
canni (Člen)
09.08.2007 22:47:13
Offline

Re: Dilema jak prase!

Haha děláš si srandu od kdy dělaj GSR600 i v Skové řadě ?  Ty asi nevíš která bije co ? :D Pokud vim tak GSR je řada N (Naked) a řada A (integrované ABS) Nebo je to jinak !!!!
Co se týče toho I v mém popisu tak pardon :D


Neper se, život ti dá do držky sám.
bazik (Člen)
09.08.2007 22:49:43
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

Haha děláš si srandu od kdy dělaj GSR600 i v Skové řadě ?  Ty asi nevíš která bije co ? :D Pokud vim tak GSR je řada N (Naked) a řada A (integrované ABS) Nebo je to jinak !!!!
Co se týče toho I v mém popisu tak pardon :D

Já tu celou dobu píšu ceny Bandita ne GSRaidontknow

canni (Člen)
09.08.2007 22:57:11
Offline

Re: Dilema jak prase!

Tak meloun tu psal o GSR a ty jsi psal zase cenu K6tky :) Navíc kupovat to budu v Březnu tzn že to bude mod. řada 08 což bude asi zase jiná cena třeba i když nepujde o žádnou změnu.bigsmile


Neper se, život ti dá do držky sám.
bazik (Člen)
09.08.2007 23:00:01
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

Tak meloun tu psal o GSR a ty jsi psal zase cenu K6tky :) Navíc kupovat to budu v Březnu tzn že to bude mod. řada 08 což bude asi zase jiná cena třeba i když nepujde o žádnou změnu.bigsmile

Píšu tu ceny 07.  Bandit 650N 164900, Bandit 650S 174900

kufor (Člen)
09.08.2007 23:30:23
Offline

Re: Dilema jak prase!

tyvoe, canni, hod se do klidku
uz som sa v tom uplne stratil idontknow


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Kelly01 (Člen)
10.08.2007 00:08:06
Offline

Re: Dilema jak prase!

Vzhledem k věku a Kw bych doporučil NewPionýr a i ten bych nechal zaškrtit...


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
10.08.2007 03:18:41
Offline

Re: Dilema jak prase!

Kelly01 psal:

Vzhledem k věku a Kw bych doporučil NewPionýr a i ten bych nechal zaškrtit...

Plne souhlasim a podepisuju se pod to

tak sem kua smazal uz treti prispevek k tobe, pze byl moc sprostej. Radsi to reknu kratce a slusne .... kup si co chces, ale hlavne vybirej srdcem a ne podle toho, co ti k tomu kdo rekne (hlavne ne pritulka)

Bandit (a Bus) forevergoodgoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Eremi (Člen)
10.08.2007 08:02:40
Offline

Re: Dilema jak prase!

Kelly01 psal:

Vzhledem k věku a Kw bych doporučil NewPionýr a i ten bych nechal zaškrtit...

a zaškrcení smozřejmě provést metodou ala canni jak tady psal v jiné diskuzi - "zásek na plynové rukojeti"!surprised


S úsměvem jde všechno líp :o)
Pšán (Člen)
10.08.2007 08:07:38
Offline

Re: Dilema jak prase!

..hoši,nechte ho dýchat..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
huskyb12 (Administrator)
10.08.2007 10:08:49
Offline

Re: Dilema jak prase!

Koldan psal:

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

To Jelen:řek bych,že vedubigsmile

Máš recht, vedeš ! To je vůl jak lev !


ale di, Ty brepto ...
yello (Člen)
10.08.2007 10:11:07
Offline

Re: Dilema jak prase!

huskyb12 psal:
Koldan psal:

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

To Jelen:řek bych,že vedubigsmile

Máš recht, vedeš ! To je vůl jak lev !

...ale no taaaak,nebyli sme v 19 jini....i kdyz uznavam,ze se dobre bavim..bigsmile


...che palle !!!
Jíra (Člen)
10.08.2007 10:15:26
Offline

Re: Dilema jak prase!

Hoši, je to tak - v 19 tele...surprised
Těď řeším stejnej problém se svým skorošvárouidontknow, už je za dva měsíce z R6, Fazera, CBR, na Z 750...
...ale Suzuki nikdy woe!
a za 10 min. - půjč mi sjet, prosííííím!


BMW Pičo! :-)
canni (Člen)
10.08.2007 10:17:15
Offline

Re: Dilema jak prase!

GRRR já sem to nepsal pro smích ani pro zábavu :D Ale protože to myslim stou motorkou vážně nechci new pioneer pač na tom sem se nalítal dost vím že to asi nebude znít moc zajetě ale napíše su kolik tak mam naježděno třeba to někdo uzná :)
Mustang - 8000km (s papírama offic)
Jawa Chopper - 3000km (offic s papírama)
Suzuki DR 125 - 12000km (offic s papírama)
MZ ETZ 251 - 5000km (neoffic)
Yamaha Virago 535 - 3000km (officiálně)
Vím, že to asi neni moc ale už bych si zasloužil něco lepšího ne ? :( Suzuki DR mam furt a pořád na něm jedim, ale nudaaaaaaa.


Neper se, život ti dá do držky sám.
Meloun (Člen)
10.08.2007 10:20:30
Offline

Re: Dilema jak prase!

Věk nehraje roli...
Jsou lidi s rozumem i v tomto ranném věku a naopak tací,kteří ten rozum nebudou mít nikdybad
Má se někdo zabít ve 140 na třiapůle nebo na šestce-vždyť je to jednoidontknow
Navíc ten japonec má alespoň lepší brzdy,podvozek,přyže...někdy teda...


PURE NAKED BIKE!
canni (Člen)
10.08.2007 10:29:53
Offline

Re: Dilema jak prase!

No i když to možná nebylo myšlený specielně pro mě i tak dík Meloune :) Navíc si nechci koupit motorku pro blbosti ale na cestování :)


Neper se, život ti dá do držky sám.
yello (Člen)
10.08.2007 10:30:25
Offline

Re: Dilema jak prase!

Takovy trochu slabsi odvar z Kissmanse,ne...bigsmile


...che palle !!!
canni (Člen)
10.08.2007 10:37:23
Offline

Re: Dilema jak prase!

EREMI ty to asi nepochopil já jsem dal návrh já jsem neřekl účinnou metodu jak to zaškrtit NAvíc sem si nevšiml ádnýho rozumnýho přízpěvku od tebe nebo aspon že by jsi s něčím pomohl :) jen rejpáš!bad


Neper se, život ti dá do držky sám.
Koldan (Člen)
10.08.2007 11:02:45
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

EREMI ty to asi nepochopil já jsem dal návrh já jsem neřekl účinnou metodu jak to zaškrtit NAvíc sem si nevšiml ádnýho rozumnýho přízpěvku od tebe nebo aspon že by jsi s něčím pomohl :) jen rejpáš!bad

oukej,tag teda taghle: připomínáš mi mé synofce, keří se strašně těší na dárek,autíčko nebo něco podobnýho,pak si s ním chvilku pohrajou a za chvilku leží v koutě.Jenže ti maj 6 roků. Pokud máš vyježděno jak tvrdíš,tak už bys měl mít i nějaků tu představu co bys chtěl jako další mašinu.Pokud sem hodíš nejdřív nadšenej dotaz vo tom,že si budeš kupovat za třičtvrtě roku mašinu,která je pro tebe snem,do které jsi se strašně zamiloval od dětství a nikdy nic jiného nechceš a chceš aby to fšeci tady s tebou sdíleli,fajn,ale dyž potom začneš  ani ne po čtrnácti dnech tady házet dotazy,že bys měl zájem o SV,protože se líbí tvé polovičce,navíc je to naprosto jiná mašina jak vzhledově,tak z hlediska charakteristiky motoru a jízdy na ní,no tag už seš k pousmání.Osobně ještě očekávám dotaz jestli se to vyplatí dovézt to ze zahraničí,případně jestli je lepší kůže nebo textil apod.Na těch dotazech není nic špatného,jenže se tady prostě opakují co týden a navíc to tady budeš rozebírat toho třičtvrtě roku a nakonec si koupíš Fazera,páč je "lepčí". Prostě euforie je hezká,ale když je jí tolik moc,je to spíš naobtíž

a co se týče uškrcení,no tag holt pokud napíšeš blbost,tak holt sa nediv,že se tomu ostatní zasmějou,je jen na tobě jestli si to uvědomíš a zasměješ se tomu,nebo si to vemeš osobně


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
10.08.2007 11:14:34
Offline

Re: Dilema jak prase!

Souhlas s Koldanem.

Aby to neskončilo tak, že si pak za strašně výhodnejch podmínek koupíš nějký fakt hustě vytuněný auto na který náhodou narazíš. Protože za ty prachy je to fakt lepší koupě než motorka...surprisedidontknow

Takováhle debata je lepší na motorkáře. Založ tam téma: Mám si koupit bandita a nebo poslechnout mladou a koupit SV? Uvidíš, že se tam objeví spousta nádherných rad.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
canni (Člen)
10.08.2007 11:27:12
Offline

Re: Dilema jak prase!

Auto nechci z jednoho důvodu bydlím u rodičů a auta mámě dvě třetí by nebylo zatím kam dát a nemám knim žádný vztah kdyžto k motorkám ano :) Já jsem navíc ani neřekl že chci SV jen jsem se zmínil že stgojí stejně a líbí se to mojí polovičce no. Neříkám že je to ošklivá motorka vím že je to uplně něco jiného jen mě zajímaly názory někoho kdo měl to i to a nebo kdo o tom ví víc než jsem zjistil já proto jsem to psal :) Co se týká toho přikrcení pak dobře napsal sem volovinu směju se sám sobě :D Jinak od Bandita jsem neupustil a rozhodně si nekoupim Fazera protože je lepší -> je oproti banditovi hnusnej :) to že má 100 koní mě nijak nepřesvědčuje že bych si měl koupit zrovna to, možná je to zase novější než bandit lepší podvozek i brzdy ale prostě to neni bandit :) další věc je cena která u Fazera je přes 200 000. To už bych si radši koupil GSR ale já řikam NE :) K SVčku by mě přinutilo leda to kdyby mi někdo řekl ->
Je to lepší na cestování
Má to plynulejší nárůst výkonu
Nebudou tě bolet záda i když jsi přerostlé hovado :D
a MÁ TO LEPŚÍ ZVUK NEŽ BANDIT !!! což nemá to je jak traktor :Dgood


Neper se, život ti dá do držky sám.
Ondráš (Člen)
10.08.2007 11:37:56
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

K SVčku by mě přinutilo leda to kdyby mi někdo řekl ->
Je to lepší na cestování
Má to plynulejší nárůst výkonu
Nebudou tě bolet záda i když jsi přerostlé hovado :D
a MÁ TO LEPŚÍ ZVUK NEŽ BANDIT !!! což nemá to je jak traktor :Dgood

No člověče... Vlastní zkušenosti nemám (mimo jednoho svezení na SV650), ale ta charakteristika dvouválců je (zvláště oprati nižším objemům 4válců) pro cestování trochu lepší. Plynulejší nárůst výkonu... Co přesně si pod tím představuješ? Pokud čím víc to točím, tím líp to tahne, tak to asi zrovna ne, ale zatah to má markantní. O bolení zad nemám co říct. Nevím. A s tím zvukem... Když dáš dobrou koncovku...

Tak co, nerozmyslel sis to?surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bouchal (Člen)
10.08.2007 11:39:16
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

a MÁ TO LEPŚÍ ZVUK NEŽ BANDIT !!! což nemá to je jak traktor :Dgood

Neexistuje 4vál co by měl lepší zvuk než 2válfuckfuckfuckbigsmile


SV 1000S
Filous (Člen)
10.08.2007 11:48:14
Offline

Re: Dilema jak prase!

Bouchal psal:
canni psal:

a MÁ TO LEPŚÍ ZVUK NEŽ BANDIT !!! což nemá to je jak traktor :Dgood

Neexistuje 4vál co by měl lepší zvuk než 2válfuckfuckfuckbigsmile

...ale di ty brepto bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
10.08.2007 11:50:08
Offline

Re: Dilema jak prase!

Filous: no no no :)))


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
10.08.2007 11:52:52
Offline

Re: Dilema jak prase!

...vomlouvam se za porušení autorskejch práf, příští tejden ti naleju dodršky ňákou kořalku, dyš mě nebudeš žalovat surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
canni (Člen)
10.08.2007 11:54:14
Offline

Re: Dilema jak prase!

Haha :D těch je :) ale tak každej má svůj názor Bandit je blíž silnicím se zvukem a SVčko k traktorům.
TO ONDRÁŠ: Nerozmyslel protože je blbost aby byl dvouvál lepší na cestování a kor SVčko se sportovní pozicí. Jde mi i o pohdlí a ten plynulej nárust sem myslel jako že to pujde hezky od spoda až po maximální výkon a plynule jak tu někdo psal již že SVčko tohle nemá. good


Neper se, život ti dá do držky sám.
Filous (Člen)
10.08.2007 12:08:28
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

Haha :D těch je :) ale tak každej má svůj názor Bandit je blíž silnicím se zvukem a SVčko k traktorům.
TO ONDRÁŠ: Nerozmyslel protože je blbost aby byl dvouvál lepší na cestování a kor SVčko se sportovní pozicí. Jde mi i o pohdlí a ten plynulej nárust sem myslel jako že to pujde hezky od spoda až po maximální výkon a plynule jak tu někdo psal již že SVčko tohle nemá. good

...mno...vono i SV se dělá f Nkový varijantě s vysokejma vjetvema, ale pokut ti de vo "plynulej" provos, tag je štyrvál určitě lepčí volba, bo každej dvouvál má dost ouský pásmo použitelnejch votáček, coš je blbý třeba do města...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dodo (Člen)
10.08.2007 12:10:04
Offline

Re: Dilema jak prase!

No nevím co k tomu dodatsurprisedsurprisedsurprised
Snad jen že jesti chceš opravdu cestovat tzn. jezdit delší trasy, tak je dle mého 100x lepší BANDIT, neboť pozice řidiče na Bandasce je pro mé kosti daleko daleko příjemnější než na SV....
Takže ty si teď hlavně v klidu pořádně rozmysli k jakému účelu motorku chceš... idontknow
a pak již musíš mít JASNOgood

Pšán (Člen)
10.08.2007 12:11:07
Offline

Re: Dilema jak prase!

Filous psal:
Bouchal psal:
canni psal:

a MÁ TO LEPŚÍ ZVUK NEŽ BANDIT !!! což nemá to je jak traktor :Dgood

Neexistuje 4vál co by měl lepší zvuk než 2válfuckfuckfuckbigsmile

...ale di ty brepto bigsmile

..ehm..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Bouchal (Člen)
10.08.2007 12:11:33
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

Haha :D těch je :) ale tak každej má svůj názor Bandit je blíž silnicím se zvukem a SVčko k traktorům.
TO ONDRÁŠ: Nerozmyslel protože je blbost aby byl dvouvál lepší na cestování a kor SVčko se sportovní pozicí. Jde mi i o pohdlí a ten plynulej nárust sem myslel jako že to pujde hezky od spoda až po maximální výkon a plynule jak tu někdo psal již že SVčko tohle nemá. good

V dvouvál podobnej traktoruidontknowidontknowAle SV S nemá zas tak sportovní pozici, dal jsem na něm cca 600km a dobrý.Sice mě všechno bolelo, ale přikláním se k názorům ostatních, že když z ní slezu, musim bejt dobitej, unavenej, ale max šťastnej, že jsem jí řídil a dával za ušibigsmilebigsmileAle měl jsem SV 650S starej model.A na litru je to všechno ještě mnohem lepšígoodgoodbigsmilebigsmile


SV 1000S
Ondráš (Člen)
10.08.2007 12:12:35
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

TO ONDRÁŠ: Nerozmyslel protože je blbost aby byl dvouvál lepší na cestování a kor SVčko se sportovní pozicí. Jde mi i o pohdlí a ten plynulej nárust sem myslel jako že to pujde hezky od spoda až po maximální výkon a plynule jak tu někdo psal již že SVčko tohle nemá. good

Myslím, že dvouvály třeba od BMW jsou na cestování dost dobrý i oproti 4 válcům.
Mě přišlo, že odspoda jde dobře (možná subjektivní dojem). Jen to nahoře nemělo ty koule jako 4 válce.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
canni (Člen)
10.08.2007 12:17:33
Offline

Re: Dilema jak prase!

Dodo psal:

No nevím co k tomu dodatsurprisedsurprisedsurprised
Snad jen že jesti chceš opravdu cestovat tzn. jezdit delší trasy, tak je dle mého 100x lepší BANDIT, neboť pozice řidiče na Bandasce je pro mé kosti daleko daleko příjemnější než na SV....
Takže ty si teď hlavně v klidu pořádně rozmysli k jakému účelu motorku chceš... idontknow
a pak již musíš mít JASNOgood

Já vim k jakýmu účelu jí chci na cestování a to pohodlné :) Taky myslim že jsem se díval a Bandit je delší ale co mi vadí je teda váha která je s plnou nádrží u bandita 238 Kg a u SVčka 189Kg.


Neper se, život ti dá do držky sám.
Pšán (Člen)
10.08.2007 12:22:17
Offline

Re: Dilema jak prase!

Too Ondráš:
..asi tak..sv má lepší spodek a ten vrch je slabší..
..takže pokud mám motorku na zábavu a blbnutí,tak sv..proto ji mám..smile1
..pokud něco na cestování,tak bandit..
..nejde ani tak o posez(mám sv v enku a pohoda),ale právě kvůli těm rozdílným motorům..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Eremi (Člen)
10.08.2007 12:24:46
Offline

Re: Dilema jak prase!

Koldan psal:
canni psal:

EREMI ty to asi nepochopil já jsem dal návrh já jsem neřekl účinnou metodu jak to zaškrtit NAvíc sem si nevšiml ádnýho rozumnýho přízpěvku od tebe nebo aspon že by jsi s něčím pomohl :) jen rejpáš!bad

oukej,tag teda taghle: připomínáš mi mé synofce, keří se strašně těší na dárek,autíčko nebo něco podobnýho,pak si s ním chvilku pohrajou a za chvilku leží v koutě.Jenže ti maj 6 roků. Pokud máš vyježděno jak tvrdíš,tak už bys měl mít i nějaků tu představu co bys chtěl jako další mašinu.Pokud sem hodíš nejdřív nadšenej dotaz vo tom,že si budeš kupovat za třičtvrtě roku mašinu,která je pro tebe snem,do které jsi se strašně zamiloval od dětství a nikdy nic jiného nechceš a chceš aby to fšeci tady s tebou sdíleli,fajn,ale dyž potom začneš  ani ne po čtrnácti dnech tady házet dotazy,že bys měl zájem o SV,protože se líbí tvé polovičce,navíc je to naprosto jiná mašina jak vzhledově,tak z hlediska charakteristiky motoru a jízdy na ní,no tag už seš k pousmání.Osobně ještě očekávám dotaz jestli se to vyplatí dovézt to ze zahraničí,případně jestli je lepší kůže nebo textil apod.Na těch dotazech není nic špatného,jenže se tady prostě opakují co týden a navíc to tady budeš rozebírat toho třičtvrtě roku a nakonec si koupíš Fazera,páč je "lepčí". Prostě euforie je hezká,ale když je jí tolik moc,je to spíš naobtíž

a co se týče uškrcení,no tag holt pokud napíšeš blbost,tak holt sa nediv,že se tomu ostatní zasmějou,je jen na tobě jestli si to uvědomíš a zasměješ se tomu,nebo si to vemeš osobně

Hezky jsi to napsal koldíku!bigsmilegood
Jestli sis ode mě nevšiml žádnýho rozumnýho přiZpěvku, to je mi fakt hrozně líto, i když já si to stejný myslím o tvých příspěvcích (nebo příZpěvcích?)bigsmilebigsmilebigsmile
Ale ať furt jenom nepičuju, pokud chceš cestovat a ještě i třeba ve dvou se starou (kterou stejně ještě do té doby třeba vyměníš)bigsmile tak výrazně lepší volba je bandit - pohodnlnější posez, plynulý nárust výkonu a příjmený chod motoru ve všech otáčkách, oproti tomu SV je taková hravá motorka, která má lepší podvozek, líp se s ní vyřádíš v zatáčkách, ale je to dvouvál a proto nemá tak plynulej chod a hlavně ve městě to není úplně to pravý ořechový.
Jo a stejně si nakonec určo koupíš úplně něco jinýho, nedej bože, aby přítelkyně uviděla třeba R6 a začne si představovat jakej bys na tom byl frajer a jak by jí kámošky závidělybigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
sonyk (Člen)
10.08.2007 12:25:08
Offline

Re: Dilema jak prase!

kurna kdyz uz bych si mel brat novou motyku za takovy prachy byl by to urcite bandou nebo GSX 1400 a neresil bych 20000 sem 20000 tam. nova moto je nova moto.Jinak SV65OSA BANDIT 650 SA a GSR600 stojej klem 195 000 tak neni co resit B650 SA a je to


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
10.08.2007 12:26:36
Offline

Re: Dilema jak prase!

...nejsem žádný anabolický hovado, ale váha mi nigdy neďála problém...a aš s tym praštíš vo zem a počitej že praštíš, tag dyš budeš živej, zvedneš jí jag prt bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dodo (Člen)
10.08.2007 12:32:04
Offline

Re: Dilema jak prase!

No ta váha je u Bandita vyšší...to jo...zprvu jsem s tím taky celkem "bojoval" (jsem celkem střevo), ale časem jsem si zvykl a ted už úplná pohoda...žádný problém nehledě o to, že když jedu delší trasu já tak se vyhýbám městům a hustšímu provozu a když už Bandasku rozjedu tak vyšší hmotnost mi vůůůbec nevadismile1smile1smile1smile1

Takže Bandit S na cestovaní je goodgoodgoodgood
toť můj názor

yello (Člen)
10.08.2007 12:32:10
Offline

Re: Dilema jak prase!

Pšán psal:

Too Ondráš:
..asi tak..sv má lepší spodek a ten vrch je slabší..
..takže pokud mám motorku na zábavu a blbnutí,tak sv..proto ji mám..smile1
..pokud něco na cestování,tak bandit..
..nejde ani tak o posez(mám sv v enku a pohoda),ale právě kvůli těm rozdílným motorům..

Pane,aktualizujte si profil ! Na foto mate uuuuuuuplne jinou motorku nez ve skutecnosti...bigsmile


...che palle !!!
Pšán (Člen)
10.08.2007 12:43:42
Offline

Re: Dilema jak prase!

yello psal:
Pšán psal:

Too Ondráš:
..asi tak..sv má lepší spodek a ten vrch je slabší..
..takže pokud mám motorku na zábavu a blbnutí,tak sv..proto ji mám..smile1
..pokud něco na cestování,tak bandit..
..nejde ani tak o posez(mám sv v enku a pohoda),ale právě kvůli těm rozdílným motorům..

Pane,aktualizujte si profil ! Na foto mate uuuuuuuplne jinou motorku nez ve skutecnosti...bigsmile

..Pane kolego,Vy mi teda dáváte..smile1..pokusím se..idontknowsmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
10.08.2007 12:43:58
Offline

Re: Dilema jak prase!

2 Pšán:
Jasný. Já jen nechtěl, aby se některé výroky (...je blbost aby byl dvouvál lepší na cestování...) braly jako něco neotřesitelného.good
Když sem někdo s něčím takovým přišel, tak se vždycky našel dostatek důkazů, že to není úplně 100% pravda.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
canni (Člen)
10.08.2007 12:48:55
Offline

Re: Dilema jak prase!

A spotřeba ? Bandit vs SV ?


Neper se, život ti dá do držky sám.
Ondráš (Člen)
10.08.2007 12:52:51
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

A spotřeba ? Bandit vs SV ?

A už je to tady...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
10.08.2007 12:56:57
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

A spotřeba ? Bandit vs SV ?

...no totok je snat jasný, né???surprised ...SV má enem dva válce, tag bude spotřeba kurva nišší, né??? surprised ...uživit dvje děti je taky snašší neš štyry surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Eremi (Člen)
10.08.2007 13:05:46
Offline

Re: Dilema jak prase!

Filous psal:
canni psal:

A spotřeba ? Bandit vs SV ?

...no totok je snat jasný, né???surprised ...SV má enem dva válce, tag bude spotřeba kurva nišší, né??? surprised ...uživit dvje děti je taky snašší neš štyry surprised

vogo fildo ty jsi oselgoodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
canni (Člen)
10.08.2007 13:07:21
Offline

Re: Dilema jak prase!

Ondráš psal:
canni psal:

A spotřeba ? Bandit vs SV ?

A už je to tady...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Máš zácpu ? :) Jen se ptam píšu si klady a zápory na papír :) Bandit má 5kladů a 2 zápory SV 3 klady a 4zápory :D


Neper se, život ti dá do držky sám.
Filous (Člen)
10.08.2007 13:09:01
Offline

Re: Dilema jak prase!

Eremi psal:
Filous psal:
canni psal:

A spotřeba ? Bandit vs SV ?

...no totok je snat jasný, né???surprised ...SV má enem dva válce, tag bude spotřeba kurva nišší, né??? surprised ...uživit dvje děti je taky snašší neš štyry surprised

vogo fildo ty jsi oselgoodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile

...neřikej mi vosle nebo ti rostrhnu hubu bigsmilebigsmilebigsmile ...ale to uš vlastně něgdo uďál, tag nic bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
10.08.2007 13:09:21
Offline

Re: Dilema jak prase!

Canni: ...a nejseš Ty na vojenckym gymplu?

demlis (Člen)
10.08.2007 13:10:22
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

A spotřeba ? Bandit vs SV ?

heh sem zvedav jak to s tebou chlapče dopadnebigsmile zatím se bavímbigsmilegood A myslím že koldan mel pravdu, beztak zkounčíš u Fazerabigsmile Bo normalní člověk spotřebu u motorky nějak zavratně neřeší zvlášť když jde o rozdíl půl litru...;)


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Pšán (Člen)
10.08.2007 13:10:49
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:
Ondráš psal:
canni psal:

A spotřeba ? Bandit vs SV ?

A už je to tady...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Máš zácpu ? :) Jen se ptam píšu si klady a zápory na papír :) Bandit má 5kladů a 2 zápory SV 3 klady a 4zápory :D

..jenom nedejbóže,aby ti nevyšla plichta..bigsmile
..co pak?idontknow


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
10.08.2007 13:12:23
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:
Ondráš psal:
canni psal:

A spotřeba ? Bandit vs SV ?

A už je to tady...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Máš zácpu ? :) Jen se ptam píšu si klady a zápory na papír :) Bandit má 5kladů a 2 zápory SV 3 klady a 4zápory :D

...namaluj si graf barevnejma pastelkam ať to máš přehlednější surprisedbigsmile ...hele, a takle vjedecky přemejšlíš i přet šukánim??? surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
10.08.2007 13:16:01
Offline

Re: Dilema jak prase!

Taky mám dilema jak prase..

Napsat tvýmu otci ať ti dá na holou a o vánocích kdy si ji chceš kupovat to místo peněz na ni zopakuje...

A mohl by u toho přetáhnout i tu slavnou přítelkyni které tipuji kolem šestnácti..

A nebo to mám nechat být a ještě chvíli se tu smíchy válet po zemisurprised


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
10.08.2007 13:18:05
Offline

Re: Dilema jak prase!

Kelly01 psal:

Taky mám dilema jak prase..

Napsat tvýmu otci ať ti dá na holou a o vánocích kdy si ji chceš kupovat to místo peněz na ni zopakuje...

A mohl by u toho přetáhnout i tu slavnou přítelkyni které tipuji kolem šestnácti..

A nebo to mám nechat být a ještě chvíli se tu smíchy válet po zemisurprised

Slyšeli jste slovo Boží.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pšán (Člen)
10.08.2007 13:19:04
Offline

Re: Dilema jak prase!

Filous psal:
canni psal:
Ondráš psal:

A už je to tady...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Máš zácpu ? :) Jen se ptam píšu si klady a zápory na papír :) Bandit má 5kladů a 2 zápory SV 3 klady a 4zápory :D

...namaluj si graf barevnejma pastelkam ať to máš přehlednější surprisedbigsmile ...hele, a takle vjedecky přemejšlíš i přet šukánim??? surprisedbigsmile

..ty seš vůůůl..bigsmilebigsmilebigsmilepromiň..
..jen jsem si ho představil s těma pastelkama a pravítkem jak to tam před tím aktem má nalajnované..(s kótama i s úhly)


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Pšán (Člen)
10.08.2007 13:23:30
Offline

Re: Dilema jak prase!

To Yello:
..Pane kolego,bylo učiněno zadost?smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Jíra (Člen)
10.08.2007 13:23:46
Offline

Re: Dilema jak prase!

woe já bych tomu věřil - to je Jelito! helpbigsmileidontknow


BMW Pičo! :-)
Ondráš (Člen)
10.08.2007 13:24:18
Offline

Re: Dilema jak prase!

2 canni: Doufám, že tě tohle rejpání neodradí od toho si koupit bandita a občas se zde zastavit. Neber všechno úplně vážně, ale takovéhle obveselení tu není zas až tak často.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Eremi (Člen)
10.08.2007 13:25:27
Offline

Re: Dilema jak prase!

Filous psal:
canni psal:
Ondráš psal:


A už je to tady...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Máš zácpu ? :) Jen se ptam píšu si klady a zápory na papír :) Bandit má 5kladů a 2 zápory SV 3 klady a 4zápory :D

...namaluj si graf barevnejma pastelkam ať to máš přehlednější surprisedbigsmile ...hele, a takle vjedecky přemejšlíš i přet šukánim??? surprisedbigsmile

vogo neznáš síťovej graf? ten je i na šukání, i když podle toho jak to vidím, tak tam drží opratě někdo jinejbigsmilebigsmilebigsmile
pšán: hele nestraš!bigsmile
kelly: užívej si to, tommy tady momentálně není, tak by jsme měli být rádi!goodbigsmile
canni:hele tak jak je to s tím vojenským gymplem? a neuvažoval jsi ještě při tom psaní na papír a počítání kladů a záporů třeba nad tím, že by jsi dal někomu, kdo ti tady nejlíp poradil (fakt mě nenapadá, kdo by to byl) nějakýho jokera, kterej by byl třeba za 5 bodů? Ještě to zvaž chlape!surprised


S úsměvem jde všechno líp :o)
fifa b 12 (Člen)
10.08.2007 13:25:53
Offline

Re: Dilema jak prase!

hlavne si nejdriv rozmysli co vlastne chces myslim tu motku a pak uvazuj kde ji koupis ale zaklad je na začatku surprisedidontknow


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
sonyk (Člen)
10.08.2007 13:26:14
Offline

Re: Dilema jak prase!

malda zas hroti tak aspon tady se clovek rozveseli


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
canni (Člen)
10.08.2007 13:27:49
Offline

Re: Dilema jak prase!

jn mít motorku kterou bych chtěl jsem taky borec! Tak dík že radíte fakt idioti vymaštěný. Hlavně že jste spolkli šutr mudrců co ?fucksickbadpussypussypussypussy


Neper se, život ti dá do držky sám.
Jíra (Člen)
10.08.2007 13:29:00
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

jn mít motorku kterou bych chtěl jsem taky borec! Tak dík že radíte fakt idioti vymaštěný. Hlavně že jste spolkli šutr mudrců co ?fucksickbadpussypussypussypussy

no no no surprised


BMW Pičo! :-)
canni (Člen)
10.08.2007 13:30:01
Offline

Re: Dilema jak prase!

Tohle nebylo určený těm co chtěli poradit ! Nebo se aspoň snažili. Myslim že jste nic špatnýho neudělal bo se jen ptam ne ?


Neper se, život ti dá do držky sám.
Pšán (Člen)
10.08.2007 13:32:02
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

jn mít motorku kterou bych chtěl jsem taky borec! Tak dík že radíte fakt idioti vymaštěný. Hlavně že jste spolkli šutr mudrců co ?fucksickbadpussypussypussypussy

To Canni:
..klííííííd..zatím se nic neděje..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
10.08.2007 13:35:42
Offline

Re: Dilema jak prase!

canni psal:

Tohle nebylo určený těm co chtěli poradit ! Nebo se aspoň snažili. Myslim že jste nic špatnýho neudělal bo se jen ptam ne ?

Až budeš tyhle stránky navštěvovat nějaký čas, tak pochopíš i nyní nepochopitelné reakce a rád se jim zasměješ. Věř mi.good

Nic špatnýho si neudělal. Buď v klidu.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Jíra (Člen)
10.08.2007 13:36:20
Offline

Re: Dilema jak prase!

Bože cannipussy, je to tu několikrát...
vezmi bicykl, šlápni do pedálů, vyjeď z dětskýho hřiště, objeď všechny dealery o kterých ve tvým okolí víš, podívej se, poptej se, sedni si, popř se svez a vybírej rozumem a srdcem!!
howg idontknow
smile1


BMW Pičo! :-)
sonyk (Člen)
10.08.2007 13:36:34
Offline

Re: Dilema jak prase!

tak ja ti poradim teda vem B650 SA a mas to na SV se vykasli je to hnusny

a hlavne BANDIT PICO

sem to chtel zarvat na tribune c na SBK kolik lidi by se pridalo ale nejak sem nesebral odvahu


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Eremi (Člen)
10.08.2007 13:38:46
Offline

Re: Dilema jak prase!

už se nám to začíná pěkně rozjíždětbigsmile
připomíná mi to kolegu terrorka, kterej to taky trošku psychicky neunesl...bigsmile
jo canni a o té vymaštěnosti bych, být tebou, pomlčel vzhledem k tomu jak jsi na štíru s pravopisem...bigsmile
ale jinak musím uznat, že terror byl větší labil...


S úsměvem jde všechno líp :o)
Jíra (Člen)
10.08.2007 13:38:53
Offline

Re: Dilema jak prase!

sonyk psal:

tak ja ti poradim teda vem B650 SA a mas to na SV se vykasli je to hnusny

a hlavne BANDIT PICO

sem to chtel zarvat na tribune c na SBK kolik lidi by se pridalo ale nejak sem nesebral odvahu

BANDIT PIČO!!
smile1


BMW Pičo! :-)
Pšán (Člen)
10.08.2007 13:45:00
Offline

Re: Dilema jak prase!

sonyk psal:

tak ja ti poradim teda vem B650 SA a mas to na SV se vykasli je to hnusny

a hlavne BANDIT PICO

sem to chtel zarvat na tribune c na SBK kolik lidi by se pridalo ale nejak sem nesebral odvahu

..máš tam překlep..idontknowsmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
yello (Člen)
10.08.2007 13:46:08
Offline

Re: Dilema jak prase!

Dyt to rikam.Takhle rychle tady pribejvaj prispefky jen dyz napise :
1.zenska
2.kissmans
3.Tommy
4.canni

Ted se este zepta co to sou kosti,a je vymalovano...bigsmile


...che palle !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr