Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Livorno či Viareggio

ydom (Člen)
09.08.2007 21:17:58
Offline

Livorno či Viareggio

zdravím,za 14 dní chystám s batůžkem it. do Livorna či Viareggia..nevíte někdo nějaký kempy za solidní many...vlastně jde mi jen o to, aby mi nevyčorovali borůvku(b6)...hlídaný parkoviště stačísmile1good


Když nejezdím,tak tvořím...
vorel (Člen)
09.08.2007 21:30:04
Offline

Re: Livorno či Viareggio

Livorno je humáč jak sviň, připlatˇa vodjeď na korsiku
vijardžijo neznám


řikám si hurikán
yello (Člen)
09.08.2007 21:44:45
Offline

Re: Livorno či Viareggio

ydom psal:

zdravím,za 14 dní chystám s batůžkem it. do Livorna či Viareggia..nevíte někdo nějaký kempy za solidní many...vlastně jde mi jen o to, aby mi nevyčorovali borůvku(b6)...hlídaný parkoviště stačísmile1good

surprisedsurprisedsurprised..a co se chystas jako delat v pristavnim meste s motorkou? to jed teda radsi za janov.Tam i pojezdis,i rivieru mas na dohled.Livorno= bad


...che palle !!!
inkvizitorr (Administrator)
09.08.2007 21:57:12
Offline

Re: Livorno či Viareggio

surprised co tam???


doba je temná...
ydom (Člen)
09.08.2007 21:58:37
Offline

Re: Livorno či Viareggio

vorel psal:

Livorno je humáč jak sviň, připlatˇa vodjeď na korsiku
vijardžijo neznám

rád bych a měl bych i příbuzenskou tlupu, ale nemám many..tudíž je chci jen doprovodit a někde ve vokolí tam přebejt pár dní...


Když nejezdím,tak tvořím...
Jarken (Člen)
09.08.2007 22:01:00
Offline

Re: Livorno či Viareggio

Jsem si slíbil, že v Itálii mne už nikdo nedostane níže než je úroveň Rivy del Garda (s výjimkou návštěvy Yella, či ev.trajektu na ostrovy) Všechno níž je mimo dálnice opruz sick


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
inkvizitorr (Administrator)
09.08.2007 22:04:22
Offline

Re: Livorno či Viareggio

ydom psal:

rád bych a měl bych i příbuzenskou tlupu, ale nemám many..tudíž je chci jen doprovodit a někde ve vokolí tam přebejt pár dní...

vyser se na doprovázení do těhle končin, budeš akorát nasranej bo věčí humáč těžko najdeš... poslechni tady komisaře moulinagood


doba je temná...
Eremi (Člen)
09.08.2007 22:12:05
Offline

Re: Livorno či Viareggio

za prachy co utratíš za jízdu do livorna pojezdi radši v alpách


S úsměvem jde všechno líp :o)
ydom (Člen)
09.08.2007 22:12:09
Offline

Re: Livorno či Viareggio

inkvizitorr psal:
ydom psal:

rád bych a měl bych i příbuzenskou tlupu, ale nemám many..tudíž je chci jen doprovodit a někde ve vokolí tam přebejt pár dní...

vyser se na doprovázení do těhle končin, budeš akorát nasranej bo věčí humáč těžko najdeš... poslechni tady komisaře moulinagood

a já se tak těšilsmile2...tak kam a za kolik????helpjen nechci už více jadran,rad bych už moře...no aspoň, že jsou bandit stránkygood


Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
09.08.2007 22:24:35
Offline

Re: Livorno či Viareggio

Eremi psal:

za prachy co utratíš za jízdu do livorna pojezdi radši v alpách

batůžek............"nestačí jezdit,ale dojet"......snažím se být bezkonfliktní a při tom dojíždění si zajezditgood


Když nejezdím,tak tvořím...
vorel (Člen)
10.08.2007 21:12:35
Offline

Re: Livorno či Viareggio

moře na severu je humáč, najděte si nějaký pěkný jezero v Dolomitech, kup si dobrou mapu, esli nemás many tak ti jí okopíruju a pošlu v pdf., hlavně aby v ní byly vyznačený kempy. My spali v dolomitech v kempu letos ve třech se stanem a autem za 23e. To je tak cena na jednoho v penzionu.


řikám si hurikán
Tomy (Člen)
10.08.2007 21:51:39
Offline

Re: Livorno či Viareggio

Pojeďte s námi z Livorna na Sardinii.Z Livorna vyplouváme 6 září...

ydom (Člen)
11.08.2007 16:06:09
Offline

Re: Livorno či Viareggio

vorel psal:

moře na severu je humáč, najděte si nějaký pěkný jezero v Dolomitech, kup si dobrou mapu, esli nemás many tak ti jí okopíruju a pošlu v pdf., hlavně aby v ní byly vyznačený kempy. My spali v dolomitech v kempu letos ve třech se stanem a autem za 23e. To je tak cena na jednoho v penzionu.

to je v poho,takovouhle nějakou cennu jsem si představoval...právě, že many nejsou vůbec, ale řekli jsme si s mladaskou, že se zpravíme přes zimu a že na to serem...když mi tzo zkopíruješ moc mi pomůžeš...dík....nevím jak to bude velký, ale myslím, že bys to mohl hodit na FTP,páč itálii tady řešilo a určitě ještě řešit bude spousta lidí....


Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
11.08.2007 16:07:48
Offline

Re: Livorno či Viareggio

Tomy psal:

Pojeďte s námi z Livorna na Sardinii.Z Livorna vyplouváme 6 září...

rádi bychomgoodmany nejsou bad


Když nejezdím,tak tvořím...
B 12 (Člen)
11.08.2007 18:53:52
Offline

Re: Livorno či Viareggio

Kempili jsme 4 noci pokaždé v jiném kempu v Dolomitech a na Gardě 3 os + 2 motky + 1 stan nikdy to nebylo víc než 30E.

vorel (Člen)
11.08.2007 21:46:33
Offline

Re: Livorno či Viareggio

v pondělí, esli nezapomenu


řikám si hurikán
ydom (Člen)
12.08.2007 11:03:51
Offline

Re: Livorno či Viareggio

vorel psal:

v pondělí, esli nezapomenu

díkgood


Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
13.08.2007 19:30:35
Offline

Re: Livorno či Viareggio

vorel psal:

moře na severu je humáč, najděte si nějaký pěkný jezero v Dolomitech, kup si dobrou mapu, esli nemás many tak ti jí okopíruju a pošlu v pdf., hlavně aby v ní byly vyznačený kempy. My spali v dolomitech v kempu letos ve třech se stanem a autem za 23e. To je tak cena na jednoho v penzionu.

mapa dorazila,tímto ti veřejně díkgood


Když nejezdím,tak tvořím...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr