Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » 13. Bandit sraz - bydlení

Jíra (Člen)
10.08.2007 10:34:52
Offline

13. Bandit sraz - bydlení

Nazdar všichni! smile1
Jedna malá info...
Kapacitu ubytovny jsme uš naplnili, takže každý další přihlášený od MartinaB12 stan nebo aspoň karimatku ssebou!!bigsmile
To Osi - pro tebe a Moníka je pokoj zajištěnej, ne že se vymluvíš na nějaký naražený ramínko...bigsmile
To Šárka - smile1
13. Banditpussysrazu zdar!!!
beerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeer


BMW Pičo! :-)
Meloun (Člen)
10.08.2007 11:02:38
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

good
...;-)


PURE NAKED BIKE!
Bedřich (Člen)
10.08.2007 11:03:53
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Tak to jsem v pussy , dostanu od batohu pohlavě stanemsmile2

bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
spidys (Člen)
10.08.2007 11:16:07
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

To Jíra: Takže spim na pokojíčku? Bude 2 lůžkouvej nebo XX lůžkovej (tzn. s bandou ožralejch kamarádů bigsmile ) ?


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
sonyk (Člen)
10.08.2007 12:15:42
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Bedřich psal:

Tak to jsem v pussy , dostanu od batohu pohlavě stanemsmile2

bigsmile

no hele u me to vypada ze mozna pojedu do prdele takze bych se stavil jen na sobotu popit limonadu a par vas poznat takze ti pak dam vedet odhlasim se a dve mista sou tvoje


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sten (Člen)
10.08.2007 12:36:29
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Bedřich psal:

Tak to jsem v pussy , dostanu od batohu pohlavě stanemsmile2

bigsmile

jestli dostanes od batohu i pohlavně, tak budes opravdu v pussy

  good dobrou zabavu vsem beerbeerbeer


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Ondráš (Člen)
10.08.2007 12:46:12
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

sten psal:
Bedřich psal:

Tak to jsem v pussy , dostanu od batohu pohlavě stanemsmile2

bigsmile

jestli dostanes od batohu i pohlavně, tak budes opravdu v pussy

  good dobrou zabavu vsem beerbeerbeer

Od batohu je to v klidu. Horší je to od nějaké pochybné existence. Pak by se taky mohlo stát, že nastoupí muňky a následně ředidlo.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Jíra (Člen)
10.08.2007 13:03:52
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

spidys psal:

To Jíra: Takže spim na pokojíčku? Bude 2 lůžkouvej nebo XX lůžkovej (tzn. s bandou ožralejch kamarádů bigsmile ) ?

4 lůžáky - všechno ;-)!!


BMW Pičo! :-)
fifa b 12 (Člen)
10.08.2007 13:17:37
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

/to jiro/ semnou si hlavu nelamej ja spim zasadne ve stanu tak esi sem nahodou mel postel tak ji nekomu prenachamgood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Jíra (Člen)
10.08.2007 13:21:22
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

fifa b 12 psal:

/to jiro/ semnou si hlavu nelamej ja spim zasadne ve stanu tak esi sem nahodou mel postel tak ji nekomu prenachamgood

neboj nelámu smile1
a přihlaš se o pivko za ty boty ;-)


BMW Pičo! :-)
fifa b 12 (Člen)
10.08.2007 13:28:19
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

to nestalo ani za reč natoz o pivko bigsmile


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Jíra (Člen)
10.08.2007 13:30:02
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

fifa b 12 psal:

to nestalo ani za reč natoz o pivko bigsmile

no nevím, tak winegood


BMW Pičo! :-)
fifa b 12 (Člen)
10.08.2007 13:33:40
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

neboj naky tam  v korune vymlasknem kdyz uz se to nezdarilo jak sem tam byl  minulej vykend uz se tesim   good


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Martin B12 (Člen)
10.08.2007 18:18:44
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Myslím že nebude tak zle s těma postelema , stejnek dorazej tak třičtvrtiny lidí co se přihlasilisurprised

ale jinak dík za poslední postel good


street triple picco
Monty Jack (Člen)
10.08.2007 19:01:17
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Pro ty, kterým hrozí inzultace od batohu a taky ty, co maj obavu o svý  revma, doporučuji navštívit stránky www.kempkoruna.cz
Je to přímo uprostřed areálu kempu u Kučerů, a mají k pronájmu chatky za velice rozumný peníz.good


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Zdenák (Člen)
10.08.2007 19:17:59
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Vezmu stan a pak uvidím jak to tam dopadne....
Budu muset překonat fobii ze zlodějů a nožů.... good


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
fido (Člen)
11.08.2007 07:46:10
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Martin B12 psal:

Myslím že nebude tak zle s těma postelema , stejnek dorazej tak třičtvrtiny lidí co se přihlasilisurprised

ale jinak dík za poslední postel good

no možná nedorazej, ale některý zase přijedou navíc...ale něco mě říká, že to bude velká sešlost.. přátelé a kamarádigood hlavně ať nechčije...idontknow


bla...blabla...!
goco (Člen)
11.08.2007 13:06:01
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

zdarec,

no mne spacak abo stan nehrozi, pac zo slovace to nebudem tahat taku dialku. Ale skusim tie chatky, mohli by ste mi to tam niekto skusit zajednat jednu chatku na vikend?? Prosiiim, budem velmo vdacny beergood

Libor nx (Člen)
11.08.2007 15:02:18
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

S tím počasím to vypadá nadějně good http://www.novinky.cz/domaci/konec-leta … k92f7.html

Žirafa (Člen)
11.08.2007 17:24:16
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Libor nx psal:

S tím počasím to vypadá nadějně good http://www.novinky.cz/domaci/konec-leta … k92f7.html

Super takže stačí jen spacák a někde už si ustelu...good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
maňas (Člen)
12.08.2007 08:52:30
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

stejně si každej lehne tam kde ho to zkolí,ale prostě připravenost není marná takže pro sichr spacák a karitaťku sebou beru,stan dlabu ,vždycky se najde místo kam neprší smile1


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
12.08.2007 09:49:04
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

maňas psal:

stejně si každej lehne tam kde ho to zkolí,ale prostě připravenost není marná takže pro sichr spacák a karitaťku sebou beru,stan dlabu ,vždycky se najde místo kam neprší smile1

Jen aby tam tak velkej přístřešek měli. Moje Peťa to má dobrý, stačí, když se někde bude válet 2 metry půlcoulové trubky a může se v klidu vyspat v suchubigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
13.08.2007 10:35:36
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

hele no ja se odhlasim z ubytovani ponevads malada ma zkousky a zrejme nepojede a kdyz tak pojedem na jeden den. takze kdyz tak ty mista podrzte bedrichovi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Jíra (Člen)
13.08.2007 10:53:24
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

goco psal:

zdarec,

no mne spacak abo stan nehrozi, pac zo slovace to nebudem tahat taku dialku. Ale skusim tie chatky, mohli by ste mi to tam niekto skusit zajednat jednu chatku na vikend?? Prosiiim, budem velmo vdacny beergood

Neboj se, někam tě upíchnu smile1good


BMW Pičo! :-)
goco (Člen)
13.08.2007 11:53:57
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Jíra psal:
goco psal:

zdarec,

no mne spacak abo stan nehrozi, pac zo slovace to nebudem tahat taku dialku. Ale skusim tie chatky, mohli by ste mi to tam niekto skusit zajednat jednu chatku na vikend?? Prosiiim, budem velmo vdacny beergood

Neboj se, někam tě upíchnu smile1good

ok, dik,
len my pojdeme dvaja (aj s batohom smile1 na zadnom sedadle), s killerovcami sa budeme santit. Dufam ze je to v poho, ak nie, tak ak sa da, tu chatku mozes zajednat, potom ta pozvem na pivco goodbeer

Monty Jack (Člen)
13.08.2007 12:01:26
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

goco psal:

zdarec,

no mne spacak abo stan nehrozi, pac zo slovace to nebudem tahat taku dialku. Ale skusim tie chatky, mohli by ste mi to tam niekto skusit zajednat jednu chatku na vikend?? Prosiiim, budem velmo vdacny beergood

Jestli vás pojede víc, pošli jim maila na stavebna@quick.cz, dáš jim jméno, telefon a info na kdy to chceš. Chatku ti zarezervujou a máš klid. Jsou to 4 postele a za chatku chtěj za noc 500,- Kč. Tak asi tak.good


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
goco (Člen)
13.08.2007 12:11:22
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Monty Jack psal:
goco psal:

zdarec,

no mne spacak abo stan nehrozi, pac zo slovace to nebudem tahat taku dialku. Ale skusim tie chatky, mohli by ste mi to tam niekto skusit zajednat jednu chatku na vikend?? Prosiiim, budem velmo vdacny beergood

Jestli vás pojede víc, pošli jim maila na stavebna@quick.cz, dáš jim jméno, telefon a info na kdy to chceš. Chatku ti zarezervujou a máš klid. Jsou to 4 postele a za chatku chtěj za noc 500,- Kč. Tak asi tak.good

jo, dik, skusil som, uvidime.

radomatas (Nový člen)
16.08.2007 21:10:02
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Goco - ak budem mať konečne hotovú moto, tak by sme sa mohli k Vám po ceste pridať. Som z okr. Kežmarok. Kedy plánujete vyraziť?


V aute sa vezie Tvoje telo, na motorke Tvoja duša.
Progear 650 (Člen)
16.08.2007 21:25:05
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

tak tak... stan asi nepojede.. hlavni je, aby mela strechu motka, kde budu chrapat já, je vedlejsi...bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
goco (Člen)
17.08.2007 12:26:04
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

radomatas psal:

Goco - ak budem mať konečne hotovú moto, tak by sme sa mohli k Vám po ceste pridať. Som z okr. Kežmarok. Kedy plánujete vyraziť?

Zdarec,
jasne ze mozes, hlavne si to poskladaj, aby si mal na com ist,
neviem kedy vyrazime, myslim ze nas caka dlha cesta, takze asi v piatok rano, neviem, dohodneme sa s Killerom a dame ti vediet.

maňas (Člen)
19.08.2007 08:27:25
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

no tak asi mám o jednu malou starost míň,spát budu totiž doma a nikam asi nepojedu viz téma  jako hruška smile2


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
mehari (Člen)
20.08.2007 15:38:09
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

helpmůžu se k někomu připojit jedu z Praglusmile2


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel
LukinB6 (Člen)
20.08.2007 15:41:49
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Vážení, jsem na seznamu těch s pokojíčkem 2 lůžka a nevyužiji toho, budeme s baťůžkem bydlet jinde. Z toho vyplývá že je to volné - perte se a žerte se. Banditpussy


GSX1250FA
Loser (Administrator)
20.08.2007 15:50:57
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

mehari psal:

helpmůžu se k někomu připojit jedu z Praglusmile2

neboj, pojede nas dost z praglu. Nejak to poresime az v tydnu pred odjezdem. Kazdej pojede v jinou dobu a jinej den. Nekteri musej do prace a jini, ne. Toz tak


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mehari (Člen)
20.08.2007 17:33:10
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Loser psal:
mehari psal:

helpmůžu se k někomu připojit jedu z Praglusmile2

neboj, pojede nas dost z praglu. Nejak to poresime az v tydnu pred odjezdem. Kazdej pojede v jinou dobu a jinej den. Nekteri musej do prace a jini, ne. Toz tak

ok díkygoodbigsmile


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel
Řízo (Člen)
21.08.2007 15:34:17
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

tož už sem sa odhlásil...

nějak sem fté eufórii pozapoměl, že máme z ženú výročí
idontknow


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
goco (Člen)
21.08.2007 18:07:49
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Kto zabezpecuje byvanie? Jiro ty?
ja mam rezervo chatku ale velmi rad by som sa hodil na dvojlozko a tu chatrc zrusil ked sa bude dat. Mozem vyuzit tie dve volne??? Rezervujete mi to?

Jíra (Člen)
22.08.2007 12:32:06
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

goco psal:

Kto zabezpecuje byvanie? Jiro ty?
ja mam rezervo chatku ale velmi rad by som sa hodil na dvojlozko a tu chatrc zrusil ked sa bude dat. Mozem vyuzit tie dve volne??? Rezervujete mi to?

já teda nevím, jestli sis toho všimnul, ale jsou to 4 lůžáky ;-), počítám s tebou, neboj ty se vlka nic! bigsmilegood


BMW Pičo! :-)
Jíra (Člen)
22.08.2007 13:23:29
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

To Osi - ten jedinej dvoulůžák je tvůj, marode! smile1
jak to s tebou vypadá? ...a co bus?


BMW Pičo! :-)
osiris (Člen)
22.08.2007 13:26:46
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

...to vím, kdyžs mi ho slíbil ;)
...snažím se i s busem :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
goco (Člen)
22.08.2007 13:39:41
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Jíra psal:
goco psal:

Kto zabezpecuje byvanie? Jiro ty?
ja mam rezervo chatku ale velmi rad by som sa hodil na dvojlozko a tu chatrc zrusil ked sa bude dat. Mozem vyuzit tie dve volne??? Rezervujete mi to?

já teda nevím, jestli sis toho všimnul, ale jsou to 4 lůžáky ;-), počítám s tebou, neboj ty se vlka nic! bigsmilegood

no ja neviem, ja som tam videl ze dve lozka smile1 ale neviem, to je jedno, a je to cele pre mna alebo tam uz pol izby je obsadena, bo idem s polovickou

Jíra (Člen)
22.08.2007 14:58:37
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

odkaz na to bydlení - http://www.sweb.cz/zlatakoruna/cz/ubyt.htm
ubytovna Jehlan...
je tam jeden 2 a jeden 3 a oba už jsou slíbený od začátku...
No nějak to budeme muset vymysletidontknow, ale nebojbigsmile, vše řešíme operativně good


BMW Pičo! :-)
goco (Člen)
22.08.2007 18:18:44
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Jíra psal:

odkaz na to bydlení - http://www.sweb.cz/zlatakoruna/cz/ubyt.htm
ubytovna Jehlan...
je tam jeden 2 a jeden 3 a oba už jsou slíbený od začátku...
No nějak to budeme muset vymysletidontknow, ale nebojbigsmile, vše řešíme operativně good

no ja viem, tak takto, pytal som sa aj polovicky, mozes nam to podrzat, ak by sa ti dalo, s Killerovcami do jedneho v pohode ak maju aj oni taku 4ku, teda ze su zmixovany, aj tak prideme spolu. A ja si tu chatrc zrusim, moze byt?

Jíra (Člen)
23.08.2007 10:32:32
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

goco psal:
Jíra psal:

odkaz na to bydlení - http://www.sweb.cz/zlatakoruna/cz/ubyt.htm
ubytovna Jehlan...
je tam jeden 2 a jeden 3 a oba už jsou slíbený od začátku...
No nějak to budeme muset vymysletidontknow, ale nebojbigsmile, vše řešíme operativně good

no ja viem, tak takto, pytal som sa aj polovicky, mozes nam to podrzat, ak by sa ti dalo, s Killerovcami do jedneho v pohode ak maju aj oni taku 4ku, teda ze su zmixovany, aj tak prideme spolu. A ja si tu chatrc zrusim, moze byt?

Jasné, hotové, urobené good
Stejně vlastní obsazení pokojů budeme řešit až na místě, takže jsme domluvený smile1


BMW Pičo! :-)
goco (Člen)
23.08.2007 13:06:07
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Jira: Jo, dik moc, tak sa tesim, dufam ze aj pocasie vyjde.

Mirek D (Člen)
27.08.2007 16:44:49
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

No jo, vogové... . Ale na stránkách kempu píšou tohle:

CO VÁM MŮŽEME U NÁS NABÍDNOUT?

V areálu se nachází velké množství různých druhů a typů občerstvení, které se snaží uspokojit každého návštěvníka. Pod velkou krytou pergolou je až 200 míst k sezení. Součástí objektu je sociální a hygienické zařízení. Jsou zde umístěny umývárny se studenou vodou, 25 splachovacích WC, 7 sprch s teplou vodou opatřených automaty na 20Kč a prostor na umývání nádobí. Pitná voda je samozřejmostí v celém areálu. V naší kuchyni najdete denně čerstvá, hotová, teplá jídla, minutky a polévky. V noci je areál osvětlen a dodržuje se noční klid.


Autobus je taky Suzuki... .
Loser (Administrator)
27.08.2007 17:00:07
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

neplas se, to tam jeden vejkend prezijou, ne? A navic ... bude nas vic, nebudeme se bat ostrahy nicgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Jíra (Člen)
27.08.2007 18:03:34
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Ježíši, neplašte se!!
Je to dohodnutý, pokud nebudem vyvádět jako zvěř a motorky zůstanou v klidu tak můžeme pít třeba do rána!! good


BMW Pičo! :-)
maňas (Člen)
27.08.2007 18:20:57
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Jíra psal:

Ježíši, neplašte se!!
Je to dohodnutý, pokud nebudem vyvádět jako zvěř a motorky zůstanou v klidu tak můžeme pít třeba do rána!! good

no o té zvěři bych tak přesvědčen nebyl,ono když jde o chlas tak je kde kdo olympionikbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Mirek D (Člen)
27.08.2007 21:57:18
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Jíra psal:

Ježíši, neplašte se!!
Je to dohodnutý, pokud nebudem vyvádět jako zvěř a motorky zůstanou v klidu tak můžeme pít třeba do rána!! good

Eštěs nezažils....idontknowsurprisedbigsmilebigsmilegood


Autobus je taky Suzuki... .
Loser (Administrator)
27.08.2007 22:11:03
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

kdyztak muzu nahodit cislo na pana provozniho z hotelu Otakar ... ten vam muze poreferovat, jak sme byli hodni. Uz mi dvakrat volal, kdy zase dorazimebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
maňas (Člen)
28.08.2007 20:47:21
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Loser psal:

kdyztak muzu nahodit cislo na pana provozniho z hotelu Otakar ... ten vam muze poreferovat, jak sme byli hodni. Uz mi dvakrat volal, kdy zase dorazimebigsmile

jo když jde o kšeft tak leckdo lec co překousne,záleží na každém soudruhovi bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
fifa b 12 (Člen)
28.08.2007 21:55:47
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

Mirek D psal:

No jo, vogové... . Ale na stránkách kempu píšou tohle:

CO VÁM MŮŽEME U NÁS NABÍDNOUT?

V areálu se nachází velké množství různých druhů a typů občerstvení, které se snaží uspokojit každého návštěvníka. Pod velkou krytou pergolou je až 200 míst k sezení. Součástí objektu je sociální a hygienické zařízení. Jsou zde umístěny umývárny se studenou vodou, 25 splachovacích WC, 7 sprch s teplou vodou opatřených automaty na 20Kč a prostor na umývání nádobí. Pitná voda je samozřejmostí v celém areálu. V naší kuchyni najdete denně čerstvá, hotová, teplá jídla, minutky a polévky. V noci je areál osvětlen a dodržuje se noční klid.

nekolikkrat sem tam byl a moc se pilo a nevsim sem si že by se dodržoval nočni klid bigsmilebigsmilebigsmile


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
maňas (Člen)
28.08.2007 22:10:09
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

no já sem třeba zůstal civět v kempu albeř - osika ,padla desátá zavřeli stánky s pitivem a zdarec takže jak kde,ale pokud provozovatel přislíbyl tak proč se něčeho strachovatgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
levap (Člen)
28.08.2007 23:47:12
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

maňas psal:

no já sem třeba zůstal civět v kempu albeř - osika ,padla desátá zavřeli stánky s pitivem a zdarec takže jak kde,ale pokud provozovatel přislíbyl tak proč se něčeho strachovatgood

Manas: proboha co jsi delal tady u nas ? smile1 Kdyz by jsi se mne zeptal tak osiku bych ti hned rozmluvil !!! majitel je hrozny pako ! Je to tam jak na pionyrskem tabore smile1 No proste hruza !


"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
maňas (Člen)
30.08.2007 17:55:42
Offline

Re: 13. Bandit sraz - bydlení

levap psal:
maňas psal:

no já sem třeba zůstal civět v kempu albeř - osika ,padla desátá zavřeli stánky s pitivem a zdarec takže jak kde,ale pokud provozovatel přislíbyl tak proč se něčeho strachovatgood

Manas: proboha co jsi delal tady u nas ? smile1 Kdyz by jsi se mne zeptal tak osiku bych ti hned rozmluvil !!! majitel je hrozny pako ! Je to tam jak na pionyrskem tabore smile1 No proste hruza !

já to nevybral to ostatní,ale jim to bylo jedno,no prostě sem přesvědčen,že tam mě už nikdo neuvidíbad


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr