Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » nosič na kufr...

ydom (Člen)
12.08.2007 11:17:42
Offline

nosič na kufr...

Zdravím, némáte někdo doma výkresy na tento nosič..

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ydom/nosic-na-kufr.jpg



nechce se mi vyhazovat nehorázný prachy za 4krát vohlej kus plechu...


Když nejezdím,tak tvořím...
bubák (Člen)
12.08.2007 11:46:03
Offline

Re: nosič na kufr...

No kdybys ho sehnal tak dej prosím vědět. Kámoš dělá na lejzru a bez problému by to vypálil klidně z nerezu, ohejbačku tam mají taky.


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
ydom (Člen)
12.08.2007 12:27:49
Offline

Re: nosič na kufr...

stačilo by mi, kdyby mi někdo doma odměřil apoň tyhle tři míry,zbytek nějak dotvořím a dopočtu.... dík   

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ydom/nosic-na-kufr-koty.JPG

Když nejezdím,tak tvořím...
Filous (Člen)
12.08.2007 12:45:27
Offline

Re: nosič na kufr...

...myslim, že jednodušší by bylo ho koupit, né? surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pučmeloun400 (Člen)
12.08.2007 13:05:29
Offline

Re: nosič na kufr...

Právě ho vyrábím arozměry jsem si zvolil takové, a-260mm, b-200mm, c-200mm

ydom (Člen)
12.08.2007 13:07:07
Offline

Re: nosič na kufr...

Filous psal:

...myslim, že jednodušší by bylo ho koupit, né? surprised

nevím kolik stojí,ale myslím že cenna pod1500nepujde a to je rozhodně jednoduší 4 krát ohnout plech vyvtrtat 5 děr...hlavně když v tomhle oboru zatím dělám....


Když nejezdím,tak tvořím...
osiris (Člen)
12.08.2007 13:54:20
Offline

Re: nosič na kufr...

...surprised ještě že ty co dělaj ve slévarně nechtěj vodlejvat ráfky smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ydom (Člen)
12.08.2007 14:04:46
Offline

Re: nosič na kufr...

pučmeloun400 psal:

Právě ho vyrábím arozměry jsem si zvolil takové, a-260mm, b-200mm, c-200mm

zatím nemám kufr,tudíž ani plotnu.. budu kupovat až na jaře,ale to už budu od plechu pryč..volil jsi to podle nějaký plotny,či jsi jen tak trefil míry od oka???....kdyby jsi měl chvíly času a čmárnul třeba od ruky výkres pomoh by jsi mi s pozdějšíma laboracema...nebo by stačilo dokreslit to do toho obrázku co je vejš v diskuzi...dík.


Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
12.08.2007 14:11:50
Offline

Re: nosič na kufr...

osiris psal:

...surprised ještě že ty co dělaj ve slévarně nechtěj vodlejvat ráfky smile1

pracuju ve výrobě gumárenskej strojů a rozety,držáky,padáky,závažíčka...či jinný kokotinky bych rozhodně nekupoval...badty ceny jsou fuck o ničem zvláš když vím, že si fabrika bere 900 za mou hodinu práce...


Když nejezdím,tak tvořím...
pučmeloun400 (Člen)
12.08.2007 20:05:52
Offline

Re: nosič na kufr...

Plotnu ještě nemám, proto jsem to dělal vod oka.Mám to ve stádiu hrubé konstrukce a pokračovat na tom budu až po dovolené, jestli mi zbyde na kufrsmile2

Koldan (Člen)
13.08.2007 07:26:42
Offline

Re: nosič na kufr...

Filous psal:

...myslim, že jednodušší by bylo ho koupit, né? surprised

vono je fakt,že todlencto při troše šikovnosti de zbastlit celkem rychle a dávat za to 2,5idontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
13.08.2007 10:14:36
Offline

Re: nosič na kufr...

asi bych dělal sám, pouze když by se to nevyrábělo.....

já bohužel musím....bad....

ydom (Člen)
13.08.2007 19:23:31
Offline

Re: nosič na kufr...

je to v poho, akorát nebudu ohybat, ale svařovat(nemám ohybačku na 4 nerez), už mám půlku hotovou...pak jsem dám výkresy jak pro svár, tak pro ohyb...jen bych potřeboval a někoho tímto prosím, aby mi změřil plotnu pod kufr-dýlku,šířku výšku a hlavně rozteče těch třech šroubů... předem dík.


Když nejezdím,tak tvořím...
Cvrček (Člen)
13.08.2007 21:45:40
Offline

Re: nosič na kufr...

na které tipy Banditek to jde?Jde to i na starší???idontknow

Eguák (Člen)
13.08.2007 22:32:28
Offline

Re: nosič na kufr...

uchopil jsem meter a ten mi ukázal toto a=160, b=100, c=145 [mm] takže asi tak

ydom (Člen)
14.08.2007 15:58:39
Offline

Re: nosič na kufr...

Cvrček psal:

na které tipy Banditek to jde?Jde to i na starší???idontknow

vůbec nemám ponětí,hlavně nemám originální předlohu,tudíž to dělám od oka ato na 04


Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
14.08.2007 16:01:13
Offline

Re: nosič na kufr...

Eguák psal:

uchopil jsem meter a ten mi ukázal toto a=160, b=100, c=145 [mm] takže asi tak

thanxgoodgood


Když nejezdím,tak tvořím...
Salam (Člen)
14.08.2007 16:36:11
Offline

Re: nosič na kufr...

ydom nechces to udelat 2xgood

maňas (Člen)
14.08.2007 18:15:39
Offline

Re: nosič na kufr...

no nevím co kdo měří ,ale pokud by tam měl přijít velký kufr na dva škopky,tak ten rozměr by musel být a = 300  b =  250  c´= 250 mm  no ale asi máte na mysli ten menší surprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ydom (Člen)
14.08.2007 18:24:20
Offline

Re: nosič na kufr...

maňas to jsi měřil nosič nebo plotnu??


Když nejezdím,tak tvořím...
maňas (Člen)
14.08.2007 19:09:26
Offline

Re: nosič na kufr...

ydom psal:

maňas to jsi měřil nosič nebo plotnu??

no asi sem to zvoral,tohle sou vzdálenosti uchýtů kufru,takže tím pádem plotna o cca 5 čísel navíc teoreticky nosič bude o dost usčí
používám totiž wingrack 2 a tam je jen takovej profil a na něm přímo plotna


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ydom (Člen)
14.08.2007 20:12:00
Offline

Re: nosič na kufr...

Salam psal:

ydom nechces to udelat 2xgood

stopro sem hodím výkresy..ale teď pořád bádám..nejdřív urobím, hodím sem foto, výkresy a když si pak nikoho  neseženeš tak uvidímegood


Když nejezdím,tak tvořím...
Sirdman (Člen)
28.08.2007 18:00:52
Offline

Re: nosič na kufr...

Jen oživuju toto tema,protože čekam jestli sem nějakej dobrodruh hodi nejakej nakres.Ať mam podle čeho bastlit.

ydom (Člen)
28.08.2007 23:15:00
Offline

Re: nosič na kufr...

joj včír jsem se vrátil z dovolený a to už s novým nosičem,sloužil dobře,jen nebyl používán jako nosič kufru,ale držák na stan,spacáky a karimatky...bohužel jsem ho dělal na dvakrát(poprvý jsem špatně spočítal rozvinutej tvar v závislosti na úhlu ohybu)poprvý jsem si vedl veškerou technickou dokumentaci a tu mám,jen je potřeba tam vyříznout takovej korekční výřez,kterej mužu dokreslit a překreslit to...no prostě, pozejtří sem dám foto a když bude mít pár lidu zájem, tak možná po letech nainstaluju CAD a ty čmáranice překreslím....


Když nejezdím,tak tvořím...
LosBanditos (Člen)
29.08.2007 13:07:07
Offline

Re: nosič na kufr...

pučmeloun400 psal:

Právě ho vyrábím arozměry jsem si zvolil takové, a-260mm, b-200mm, c-200mm

Prdel na B12 a B6 je stejná?


LosBanditos adios !
ydom (Člen)
30.08.2007 19:07:58
Offline

Re: nosič na kufr...

tak foto bude až v sobotu...není digitál..doufám, že se vám nebude líbit,jináč se s těch svejch čmáranic při překreslování poseru....


Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
02.09.2007 20:11:18
Offline

Re: nosič na kufr...

tak tady to je...lepší pozadí nebylo.bigsmile zejtra sem dám ještě foto na motorce, jo je to jen základovkou..když jsem s ním jel před tejdnem do itálie tak ještě ani nebyl stříklej,původně jsem myslel že ten nerez vyleštím,ale ....moc práce tak na to seru....


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ydom/nosic_1.jpg





http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ydom/nosic_2.jpg

Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
04.09.2007 19:42:12
Offline

Re: nosič na kufr...

tak je to komplet....ydomdisajnsmile1měl být původně jinný....ale ne všichni umělci se drží původní můzybigsmile..

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ydom/nosic-montaz.jpg




http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ydom/nosic-montaz2.jpg

Když nejezdím,tak tvořím...
osiris (Člen)
04.09.2007 19:55:17
Offline

Re: nosič na kufr...

...já bych řek, žes ho měl koupit smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
04.09.2007 20:02:04
Offline

Re: nosič na kufr...

asi rači jobigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
04.09.2007 20:18:23
Offline

Re: nosič na kufr...

je sem dělal trubkáče.Asi přes zimu spíchnu aji na bandasku,protože u Paola mě dodávají nosič už 6 týdnůpussyfucksmile2
Malá ukázka:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/VikecB12/100_0233.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/VikecB12/100_0229.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ydom (Člen)
04.09.2007 21:23:15
Offline

Re: nosič na kufr...

osiris psal:

...já bych řek, žes ho měl koupit smile1

smile1záleží jakým úhlem pohledu na to koukášsmile1 málo z těch nejlepších bylo ve své době pochopenosmile1


Když nejezdím,tak tvořím...
osiris (Člen)
04.09.2007 21:24:15
Offline

Re: nosič na kufr...

...tak to máš ale pravdu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ydom (Člen)
04.09.2007 21:25:40
Offline

Re: nosič na kufr...

aspoň odpadá moření se AutoCADemsmile1


Když nejezdím,tak tvořím...
Zdenda (Člen)
04.09.2007 23:36:59
Offline

Re: nosič na kufr...

ydom psal:
osiris psal:

...já bych řek, žes ho měl koupit smile1

smile1záleží jakým úhlem pohledu na to koukášsmile1 málo z těch nejlepších bylo ve své době pochopenosmile1

Obdivuji tvůj um, sám bych nic podobnýho neudělal, nicméně ti upřímě říkám, že je to hrůzasmile1 a radši bych koupil origo alu rack.good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
05.09.2007 08:02:55
Offline

Re: nosič na kufr...

...musim souhlasit s kovbojem s Teplic, páč dyš sem na začátku řikal kup ho, bál sem se, že to dopadne takle smile2...navopag Vikecovo trupkáče se mi vopravdu líbjej good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Vidle (Člen)
05.09.2007 12:48:52
Offline

Re: nosič na kufr...

bigsmilebigsmile  ....kujewa.. dyby ste viděli můj nosič, tak by ste mi prokopli chladič ...bigsmilebigsmile ... technický detaily neřeším , krásu nehledám ...Takže pochvala za provedené dílo ....good  o nic jinýho nejde ...jezdit , jezdit a ještě jednou jezdit ...bigsmilegood

Cvrček (Člen)
05.09.2007 13:45:12
Offline

Re: nosič na kufr...

Vidle psal:

bigsmilebigsmile  ....kujewa.. dyby ste viděli můj nosič, tak by ste mi prokopli chladič ...bigsmilebigsmile ... technický detaily neřeším , krásu nehledám ...Takže pochvala za provedené dílo ....good  o nic jinýho nejde ...jezdit , jezdit a ještě jednou jezdit ...bigsmilegood

A hlavně ten dobrý pocit z vlastnoručně provedené práce....teoreticky pro tebe za hubičku.good
A taky myslím že lidi jsou schopní na motorce vytvořit i zrůdnější věci.Takže csnahu cením:)

ydom (Člen)
05.09.2007 15:03:09
Offline

Re: nosič na kufr...

Cvrček psal:
Vidle psal:

bigsmilebigsmile  ....kujewa.. dyby ste viděli můj nosič, tak by ste mi prokopli chladič ...bigsmilebigsmile ... technický detaily neřeším , krásu nehledám ...Takže pochvala za provedené dílo ....good  o nic jinýho nejde ...jezdit , jezdit a ještě jednou jezdit ...bigsmilegood

A hlavně ten dobrý pocit z vlastnoručně provedené práce....teoreticky pro tebe za hubičku.good
A taky myslím že lidi jsou schopní na motorce vytvořit i zrůdnější věci.Takže csnahu cením:)

jo joj náklady nula,vyrobeno v pracovní době,takže čas nula..

no jo nósmile1, neměl jsem z čeho (rozměrově)vycházet,každopádně funkci(držák všeho možnýho kromě kufrusmile1) plní na 1.. ukurtoval jsem tam stan,(7kilový hovado) spacáky a karimatky...mlaďaska si cestou do itálie libovala, že se má o co opřít a v deutschlandu se to ani ve 210km/h nehlo...a na ydomdisajnsmile1se dá časem-časem zvyknoutbigsmile


Když nejezdím,tak tvořím...
Meloun (Člen)
05.09.2007 15:09:19
Offline

Re: nosič na kufr...

Ydom:

Pěkný to máš!good

Neposlouchej je remcaly...koupit si to umí kdekdo...

A přinejhorším by to mohlo i sloužit jako rampa při stuntridingu!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
KOVAL (Člen)
05.09.2007 19:59:08
Offline

Re: nosič na kufr...

Jako já sem radši koupil ten origo Motech než abych to tesal z pískovce v práci teda.
A jako je jasný že jestli to máš z nerezu tak to ani nic dělat nemůže páč origo je  to jen z aluminia a vydrží to taky,to ti dřív praskne podsedadlák jako našemu řezníkoj,ale von teda v kufru vobčas rozvážel i maso...,

Koldan (Člen)
06.09.2007 07:55:06
Offline

Re: nosič na kufr...

Ty trubkáče sů fajnové,hezká práce.To co má ydom sice nejni bůhvíco,ale trošku práce s flexou a zlatou barvoubigsmile a bylo by to taky fajne.A v konečným důsledku,dyk vono je to jedno co tam je,pokud je to celý schovaný pod báglama a jináč to čowěk sundá a nejezdí s tím,ne?To já pokud pojedu ve dvou,nasadím kufr (díky Germánckejgood )kerej se mi sice nelíbí,ale dyž vono je to fuck praktickýsmile2 no a dyž pojedu sám,tak na držák kufru namašlím věci a je klítgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ydom (Člen)
06.09.2007 19:50:03
Offline

Re: nosič na kufr...

smile1Jak říkám stačí si zvyknoutbigsmile


Když nejezdím,tak tvořím...
Americkej (Člen)
07.09.2007 16:55:29
Offline

Re: nosič na kufr...

Koldan psal:

Ty trubkáče sů fajnové,hezká práce.To co má ydom sice nejni bůhvíco,ale trošku práce s flexou a zlatou barvoubigsmile a bylo by to taky fajne.A v konečným důsledku,dyk vono je to jedno co tam je,pokud je to celý schovaný pod báglama a jináč to čowěk sundá a nejezdí s tím,ne?To já pokud pojedu ve dvou,nasadím kufr (díky Germánckejgood )kerej se mi sice nelíbí,ale dyž vono je to fuck praktickýsmile2 no a dyž pojedu sám,tak na držák kufru namašlím věci a je klítgood

jááák nelíbí-betonářu? dyk je echt polepenej!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Koldan (Člen)
10.09.2007 07:34:13
Offline

Re: nosič na kufr...

Americkej psal:
Koldan psal:

Ty trubkáče sů fajnové,hezká práce.To co má ydom sice nejni bůhvíco,ale trošku práce s flexou a zlatou barvoubigsmile a bylo by to taky fajne.A v konečným důsledku,dyk vono je to jedno co tam je,pokud je to celý schovaný pod báglama a jináč to čowěk sundá a nejezdí s tím,ne?To já pokud pojedu ve dvou,nasadím kufr (díky Germánckejgood )kerej se mi sice nelíbí,ale dyž vono je to fuck praktickýsmile2 no a dyž pojedu sám,tak na držák kufru namašlím věci a je klítgood

jááák nelíbí-betonářu? dyk je echt polepenej!

no kufr je fajne,i nosič,jak to mám tak hezky složený v pokojíku,ale dyž sa to dá namašinu,tag to prostě neji vono,pasuje mi to víc na esko nebo na nějaký endura a ne na superpákistánský stroj.Ale zas je fakt,že je to prostě praktický,posledně dyž sem byl na Slovákách v aquaparku,tak se ně nevlezli přilby do skřínky,takto bych je zamknul do kufru a šel si čachtat čochtanagood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr