Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » svičky b6

svistouka (Člen)
13.08.2007 14:02:18
Offline

svičky b6

zdarec dybyste negdo menil svice na b6,misto ngk za 300,lepci a10s od brisku za polovic,soride


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
666killer (Člen)
13.08.2007 14:09:55
Offline

Re: svičky b6

brisk?sickdaj tam to co tomu patri


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
svistouka (Člen)
13.08.2007 14:16:21
Offline

Re: svičky b6

nalozej to a vyzkosej,jeste blejes z brutalfestufuck


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
maňas (Člen)
14.08.2007 18:36:42
Offline

Re: svičky b6

666killer psal:

brisk?sickdaj tam to co tomu patri

náhodou makaj výborně brisky teda,jezdíme je v miniklubu všici a 1A goodgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Makropul (Člen)
14.08.2007 20:02:56
Offline

Re: svičky b6

A zkoušel někdo svíčky Splitfire? Možná by to nemuselo být zlé.


... Jsem tam, kde mne potřebují ...
mr.BSE (Člen)
15.08.2007 07:20:47
Offline

Re: svičky b6

NGK CR9EK a neni si na co stezovat...
Proc laborovatidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
martin.vomy (Člen)
23.10.2007 12:21:27
Offline

Re: svičky b6

To svistouka: nenašel bys nějakej odkaz ne ten Brisk A10S? Nějak to v jejich ceníku nemůžu najít. idontknow

sonyk (Člen)
23.10.2007 12:49:23
Offline

Re: svičky b6

NGK jinak nic ta cena se vyplati


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
martin.vomy (Člen)
23.10.2007 12:58:25
Offline

Re: svičky b6

Já sem zatim proti brisku neslyšel. Jen v dobrým. Ty jo?

Ondráš (Člen)
23.10.2007 13:05:55
Offline

Re: svičky b6

Jen ne DENSO. Mi je tam dali v servise, že prej je to lepší než NGK a neřekl bych.

Potvrzeno z B12 a Aprillie Paegaso. Na rozdíl od něj jsem to ale nastartoval.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
martin.vomy (Člen)
23.10.2007 13:10:21
Offline

Re: svičky b6

Já věřím, že NGK jsou dobý. Taky je tam mám. Já jen chci slyšet něco negativního na brisk. Protože jinak je asi zkusim už kvůli ceně.

sonyk (Člen)
23.10.2007 13:11:38
Offline

Re: svičky b6

vydrezj rozhodne min a muze se stat ze se snadno upali kousek a spadne dovnitr a to se pak poseres


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
23.10.2007 13:13:32
Offline

Re: svičky b6

no proti brisku me odradili hend. nevim koli stoji ngk? 200? nebo 400? kazdopadne vydrzi 12000km na B6 a to se vyplati. kluk co mi delal servis povidal ze mam dat ngk a ne brisk ze se  pak poseru verim mu delal driv servis moto zavodich takze tomu rozumi.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
martin.vomy (Člen)
23.10.2007 13:21:10
Offline

Re: svičky b6

Fakt? Já sem slyšel, že svíčky brisk z výroby montuje Lamborghini. Ty by si do aut snad nedali nějakej šmejd, ne? Každopadně dík za názor. Ještě někdo další?

sonyk (Člen)
23.10.2007 13:33:31
Offline

Re: svičky b6

heh no ty do auta asi nebudou stat ty jako ty co chces dat do bandasky. to sou totiz lacine vobycejne svice.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
23.10.2007 13:34:04
Offline

Re: svičky b6

Když to spňuje parametry,tak proč ne...
Ale abych nad tím nějak koumal...na to jsem moc línej a beru NGK...prošustroval jsem v životě už dost prachů za všelijaký pussyviny,takže mě nějaký svíčky asi nevytrhnou...


PURE NAKED BIKE!
martin.vomy (Člen)
23.10.2007 13:45:05
Offline

Re: svičky b6

Vim jak to myslíš. Jenže já toho teď potřebuju koupit víc(olej+filtr, helma atd.). Jako student toho moc nevydělam (každá ušetřená koruna dobrá) a navíc chci vyzkoušet českej výrobek. Kde a zakolik berete ty NGK-čka?

Meloun (Člen)
23.10.2007 13:58:21
Offline

Re: svičky b6

Zkoušet můžeš co chceš..ono to s největší pravděpodobností i pojede..otázkou je,jak dlouho,jak to bude chytat,jak to bude pálit a jak dlouho to vydrží...idontknow
Horrorový varianty o ukápnutí na píst raději nepočítám,ale stát se může při kurevský smůle všechno...
NGK jsem ondynoj sehnal,pokud se nemýlím na aukru,nové,zabalené po 180 ,-/ksgood
Jinak běžně po krámech,e-shopech atd se pohybujou v rozmezí 270-290,-/ks...
Ušetříš tak leda plnou nádrž benálu a to si myslim za nějaký šaškování nestojí...idontknow


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
23.10.2007 14:01:21
Offline

Re: svičky b6

Meloun psal:

Zkoušet můžeš co chceš..ono to s největší pravděpodobností i pojede..otázkou je,jak dlouho,jak to bude chytat,jak to bude pálit a jak dlouho to vydrží...idontknow
Horrorový varianty o ukápnutí na píst raději nepočítám,ale stát se může při kurevský smůle všechno...
NGK jsem ondynoj sehnal,pokud se nemýlím na aukru,nové,zabalené po 180 ,-/ksgood
Jinak běžně po krámech,e-shopech atd se pohybujou v rozmezí 270-290,-/ks...
Ušetříš tak leda plnou nádrž benálu a to si myslim za nějaký šaškování nestojí...idontknow

idealne napsane


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
martin.vomy (Člen)
23.10.2007 14:17:08
Offline

Re: svičky b6

Nevěřím, že brisk je nekvalitní, a taky nevěřím, že NGK je všemohoucí a dokonalá svíčka. Ale máte pravdu, že je to léty prověřená kvalita. Byl sem zvyklej koupit jednou za čas do jawky dvě svíčky po 40ti korunách. Teď se mi zdá o čertech, když za to mám dát 1100. Holt motorka není levná záležitost. Na druho stranu, když sem koupil jawku, byly v tom NGK a pořád mi vynechával jeden válec. Vyměnil sem je za brisk a jezdil sem jak fík.

Meloun (Člen)
23.10.2007 14:28:54
Offline

Re: svičky b6

Kvalitní svíčka s nekvalitním motorem a naopak holt koliduje...bigsmile


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
23.10.2007 14:31:01
Offline

Re: svičky b6

1100 kc na 12000km si to spocitej das si dene o pivko min a mas to smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
martin.vomy (Člen)
23.10.2007 14:43:30
Offline

Re: svičky b6

Jenže já kvuli tomu už přestal pít pivo úplně.smile2

Meloun (Člen)
23.10.2007 14:46:21
Offline

Re: svičky b6

idontknow...a co budeš lejt do nádrže??surprised


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
23.10.2007 14:48:26
Offline

Re: svičky b6

motorka je nakladna vec sam sem si to nemyslel mam ji od unora a uz me stala benzin plus desticky, a servis po 6000km. brzo prijdou na radu gumy a to bude tak cca 5500 kc pres zimu musim retez 2800kc a padaky 2800kc mazec,ale stoji to za to. pokud na to nemas rdsi si ji neporizj pac aby ti pak stalav garazi to je skoda


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
martin.vomy (Člen)
23.10.2007 15:06:34
Offline

Re: svičky b6

Na pivu sice šetřim, ale radši si najdu nějakej přivýdělek. Já mám naštěstí řetězovku a gumy nový, ale padáky by to chtělo.idontknow

Tom (Člen)
23.10.2007 15:44:01
Offline

Re: svičky b6

Nejvíc nakonec ušetříš na tom, že koupíš hned NGK CR9EK
Sem si tim taky prošelbigsmile

A pokud chceš machrovat, že ti to jezdí s levnejma svícema, tak kup B12good

VikecB12 (Člen)
23.10.2007 21:29:18
Offline

Re: svičky b6

Do fšech motorek sem dával NGK,ale už se mě stalo asi třikrát že nová svíčka nefachčilasurprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
sipmart (Člen)
23.10.2007 21:54:47
Offline

Re: svičky b6

chlapy důležité je dobře koupit moto a dobře prodat....nějaký dobrý kus. :) jinak mě čeká taky výměna oleje 1200,-, seřízení 1000,-, nová přední pneu asi nějaká Dunlopka 2500,- a nějaké blbosti, stříknutí a tak v řádu asi 1000,- a mám pokud se něco nevysere na příští sezonu vystaráno....řetězovka, svíčky, zadní pneu vše nové a koupené s Banďourem...jo ještě možná teda vzduchový filtr. chtěl jsem ještě nechávat celé moto i s rámem (mám červenou-pastelovou) celé přestříkat, ale to ještě promyslím, mám tam drobné oděrky, ale zanedbatelné...akorát jednu podsedlovku musím bezpodmínečně...

roman.v (Člen)
23.10.2007 22:57:58
Offline

Re: svičky b6

Meloun psal:

Zkoušet můžeš co chceš..ono to s největší pravděpodobností i pojede..otázkou je,jak dlouho,jak to bude chytat,jak to bude pálit a jak dlouho to vydrží...idontknow
Horrorový varianty o ukápnutí na píst raději nepočítám,ale stát se může při kurevský smůle všechno...
NGK jsem ondynoj sehnal,pokud se nemýlím na aukru,nové,zabalené po 180 ,-/ksgood
Jinak běžně po krámech,e-shopech atd se pohybujou v rozmezí 270-290,-/ks...
Ušetříš tak leda plnou nádrž benálu a to si myslim za nějaký šaškování nestojí...idontknow

Na amazon.com stojí tahle svíce 6,5 dolaru, čili kolem 130 Kč kus...polovic co tady...v lepším případě...Kdyby se někdo odhodlal a šel do objednávky, tak beru 4 kusy...Jen nevím, kolik by stálo poštovný


Don´t worry, be Bandit!
Koldan (Člen)
24.10.2007 07:29:30
Offline

Re: svičky b6

sipmart psal:

chlapy důležité je dobře koupit moto a dobře prodat....nějaký dobrý kus. :) jinak mě čeká taky výměna oleje 1200,-, seřízení 1000,-, nová přední pneu asi nějaká Dunlopka 2500,- a nějaké blbosti, stříknutí a tak v řádu asi 1000,- a mám pokud se něco nevysere na příští sezonu vystaráno....řetězovka, svíčky, zadní pneu vše nové a koupené s Banďourem...jo ještě možná teda vzduchový filtr. chtěl jsem ještě nechávat celé moto i s rámem (mám červenou-pastelovou) celé přestříkat, ale to ještě promyslím, mám tam drobné oděrky, ale zanedbatelné...akorát jednu podsedlovku musím bezpodmínečně...

naivobigsmile pokud nechceš nic utratit, zruš net a nechoď do motokvelbů. Za loňskej rok sem dal dobrejch lováčů za věci keré vlastně na mašinu nutně nepotřebujubigsmile ale nekupto za ty prachybigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sipmart (Člen)
24.10.2007 11:57:40
Offline

Re: svičky b6

Koldan psal:
sipmart psal:

chlapy důležité je dobře koupit moto a dobře prodat....nějaký dobrý kus. :) jinak mě čeká taky výměna oleje 1200,-, seřízení 1000,-, nová přední pneu asi nějaká Dunlopka 2500,- a nějaké blbosti, stříknutí a tak v řádu asi 1000,- a mám pokud se něco nevysere na příští sezonu vystaráno....řetězovka, svíčky, zadní pneu vše nové a koupené s Banďourem...jo ještě možná teda vzduchový filtr. chtěl jsem ještě nechávat celé moto i s rámem (mám červenou-pastelovou) celé přestříkat, ale to ještě promyslím, mám tam drobné oděrky, ale zanedbatelné...akorát jednu podsedlovku musím bezpodmínečně...

naivobigsmile pokud nechceš nic utratit, zruš net a nechoď do motokvelbů. Za loňskej rok sem dal dobrejch lováčů za věci keré vlastně na mašinu nutně nepotřebujubigsmile ale nekupto za ty prachybigsmile

jj tak to je jasný, pokud chceš druhé zrcátka, blinkry, nějaký ten laďáček, padáky, plexi, batohy, kufr a další podobné vymoženosti, tak za to se platí...to už je na zvážení každého jezdce...:)

sonyk (Člen)
24.10.2007 13:03:29
Offline

Re: svičky b6

jj pokud chces atd tak to je pak pomalu drazsi nez auto smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
maňas (Člen)
24.10.2007 20:03:31
Offline

Re: svičky b6

no tak negativní zkušenosti s briskem,teda nepřidám,ale kvalitní jo,vím že se vám to třeba nebude líbit,ale ngk jsou svíce dosti náchylné na ulití motoru,což se brisku vytknout nedá vyzkoušno na vlastní oči a ruce,jinak pořizovací cena do b6 je asi 70-80 kč do b12 dokonce nějakejch 55,tak je kupujem my,výrobce uvádí že by měli vydržet 30000km,to netvrdím,ale že si nechaj líbit uchlastání desetkrát deně to je fakt a těžko mě někdo přesvědčí že to tak není,bo OKO NENÍ pussy


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
martin.vomy (Člen)
24.10.2007 20:07:05
Offline

Re: svičky b6

A odkud je bereš?help

maňas (Člen)
24.10.2007 20:15:26
Offline

Re: svičky b6

berem je  z LUKE ELEKTRIC DĚTMAROVICE,taková je adresa na faktuře,nevím jestli je to překupník,nebo autorizovanej dealer,ale to mi je při té ceně fuk,je fakt že jich berem najednou třeba osumdesát,doufám že ti to pomůže


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
martin.vomy (Člen)
24.10.2007 20:26:49
Offline

Re: svičky b6

To je ten obchod www.luke.cz ? Tam mi řekli cenu 159 Kč za A10S.

maňas (Člen)
24.10.2007 20:41:21
Offline

Re: svičky b6

martin.vomy psal:

To je ten obchod www.luke.cz ? Tam mi řekli cenu 159 Kč za A10S.

to já nevim,objednává to kámoš z klubu,jinak bych ti i nějaký poskytnul,ale tyhle u nás nikdo nejezdí od těch co jezdíme většinou tak mám v šupleti dvacet kouskůgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
martin.vomy (Člen)
24.10.2007 20:54:15
Offline

Re: svičky b6

Je to ten LUKE ELEKTRIC DĚTMAROVICE. Stejně nechápu, jek může bejt takovej rozdíl v ceně. I když to berete ve velkým. idontknow

maňas (Člen)
24.10.2007 20:58:16
Offline

Re: svičky b6

oni a10s do 600 bandasky sou dražší,ale o tolik,no je fakt že už od nich bereme asi 5 roků


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
martin.vomy (Člen)
24.10.2007 21:03:00
Offline

Re: svičky b6

Asi to nevyřešíme. Každopadně dík za názor na briskygood

losmiros (Člen)
24.10.2007 21:05:24
Offline

Re: svičky b6

kua a já zas nechápu proč tady melete o nějakým ukápnutí na píst nebo upadení elektrody?? stalo se to někdy někomu?? je nás tady dost na slušnej průzkum. a klidně do toho zahrňte i auta, zatím se o něčem takovým neslyšel.

jezdím NGK, ale zastávat se jich nebudu, příště zkusím Brisky.
na NGK najeto 2x po 20tisicách a zatím mi nic neukáplo, jsem moc velkej žid na to abych to měnil po 12tis


on the road
KOVAL (Člen)
24.10.2007 21:16:54
Offline

Re: svičky b6

vim že svíčky BRISK vozej do celýho světa..
i němci si je kupujou a dávaj do tuningovejch aut..
i já jsem si je koupil..
první sada byla ok,tak jsem asi po 20 000 preventivně koupil druhou sadu a namontoval..
3tí den po aplikaci mi ve 160 u Filousova města cestou do Práglu po dálnici upadla středová elektroda do spalovacího prostoru..
samože chápu že se mi to mohlo stát i s jinou značkou,ale s jinou se mi to nikdy nestalo..
tu svíčku mám na památku dodnes v dílně a motor sem si koupil novej..
ať si klidně kupuje ty svíce celej svět,ale já to už nebudu,už nikdysmile1
Brisk Premium Super Tuning Lgs..

VikecB12 (Člen)
24.10.2007 21:33:18
Offline

Re: svičky b6

jak ten motor dopadl? Jednou nám na sprinteru upadl kousek žhavící svíčky,motorem prošel bez problému,zastavil se až f turbu....good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
24.10.2007 21:42:04
Offline

Re: svičky b6

VikecB12 psal:

jak ten motor dopadl? Jednou nám na sprinteru upadl kousek žhavící svíčky,motorem prošel bez problému,zastavil se až f turbu....good

...tipuju, že měl krapítek děravej píst, bo ten motor, co sem viděl já tag dopat surprised ...znova se vopakuju, svíce měnim po 12ti t a používam to co je vosvědčený a funguje, tzn. NGK...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
losmiros (Člen)
24.10.2007 21:46:36
Offline

Re: svičky b6

mnooo konečně nějakej příklad krom pindání...

tož dík chlapi


on the road
Newada (Člen)
24.10.2007 21:59:52
Offline

Re: svičky b6

Filous psal:
VikecB12 psal:

jak ten motor dopadl? Jednou nám na sprinteru upadl kousek žhavící svíčky,motorem prošel bez problému,zastavil se až f turbu....good

...tipuju, že měl krapítek děravej píst, bo ten motor, co sem viděl já tag dopat surprised ...znova se vopakuju, svíce měnim po 12ti t a používam to co je vosvědčený a funguje, tzn. NGK...

jak jako děravej píst surprised to mi trochu neštimuje surprised dyť pod píst by se nemělo nic dostat ne surprised žs by to vcuclo sací nebo výfukový potrubí surprised Pomoc  smile2 chci se něco dovědět.  goodbigsmile


jak dlouho ještě?
KOVAL (Člen)
24.10.2007 22:00:38
Offline

Re: svičky b6

ale jako dobrý,na 3 hrnky sem dojel ještě do práglu a to nekecám,akorát tomu 4týmu hrnku chyběla tak asi třetina pístu,se jakože utavila jak se tam zašprcla ta elektroda..
A jinak momentálně kupuju svíce origo DENSO-japan,cena tak nějak stejná jako Ngk.good

osiris (Člen)
24.10.2007 22:10:17
Offline

Re: svičky b6

..."zaklepanejch" konců trysek, žhavících svíček, sedel ventilů, kusů kroužků a alektrod od zapalovacích už jsem viděl a měl v ruce mraky (dokonce i zaťukání bez rozborky někdy zafungovalo), ale když není řidič hluchej, tak to píst nepropálí


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
martin.vomy (Člen)
24.10.2007 22:35:55
Offline

Re: svičky b6

Když s tím máš zkušenosti, dá se nějak říct, že třeba NGK jsou bezpečnější, nebo je to kus od kusu bez ohledu na značku?

KOVAL (Člen)
24.10.2007 22:45:35
Offline

Re: svičky b6

Onasisu: prostě dyk mně znáš že si to z prstu nevycucám,prostě v kilušedesát na dálnici to udělalo akorát DRNNNNNN a než sem zastavil šlo to na tři,nic se nazaklepalo,prostě ta super tuning svíčka nemá středovou elektrodu,jo jako byla to taková ta svíce co jiskří kolem dokola,že jako nemá ten kontakt klasickej co na něm ladíš mezeru.smile1
Samože neexistuje statistika u jaký se to může stát a u jaký nééé,akorát že já si to už nekoupim,mně moje zkušenost stačila.smile1
Zejtra vám ji vyfotim.smile1

osiris (Člen)
24.10.2007 23:39:58
Offline

Re: svičky b6

...né, to byla spíš vysvětlivka pro newadu smile1, myslel jsem to tak, že to slyšíš, zmáčkneš spojku, zastavíš a tím pádem už se ti to nepropálí, jasně že když to budeš rvát přes moc dál, tak pak jó bigsmile
...a s tím zaklepáním (jasně že malejch kousků), někdy to vyšlo, někdy se tomu muselo pomoct tak, že šla dolů hlava a usek se ten zaraženej zbytek a pak už se jen začistí píst (pokud to teda není kroužek, to už je pak na sundání válců nebo rozdělání spodku a píst ven)
...ty zkušenosti s tím mám z éry kdy nebyly ještě digi foťáky, takže už jen jeden z posledních obrázků - pro představu kolik se tam do toho pístu může vejít materiálu
...jinak taky tvrdím, rozbít se může všechno, ať je to levný nebo drahý smile2

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/osiris_gsx/pist.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Radek-Ban (Člen)
25.10.2007 05:36:36
Offline

Re: svičky b6

...surprisedsvíce patřej zrovna k nejlevnějším věcem na motku tak proč je neměnit v 12tis jak se masmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Billy (Člen)
25.10.2007 07:08:06
Offline

Re: svičky b6

Osi tedka myslim uz nikdo polemizovat nebude jestli menit podle intervalu 12 tis a nebo varianta dokud to jede tak je to OK smile1good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2007 07:46:27
Offline

Re: svičky b6

co pokud to jede spíš pokud to startuje.Mám je tam lehce přes 20 a zatim to startuje.Na jaře když nenatočim tak je vyměním.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
25.10.2007 07:56:15
Offline

Re: svičky b6

billymu: ale to zas není tak nutný, ono všechno vydrží v pohodě víc než je předepsanej interval ...to je na každým jestli vymění nebo ne ...a znova říkám svoji domněnku, že rozbít se může všechno (i před intervalem) takže to tou striktní výměnou neeliminuješ nikdy, pocit z včasný výměny můžeš mít dobrej, ale posrat se to může i tak bad


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
martin.vomy (Člen)
25.10.2007 08:09:32
Offline

Re: svičky b6

KOVAL psal, že se mu to stalo 3 dny po aplikaci. Ja to řešim proto, že sem bandasku teď koupil a nevim, kdy byly svíčky naposled měněný. Tak nevim ,jestli bych je měl preventivně vyměnit. Pozná se, jestli má svíčka 5000km nebo 20000km?idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2007 08:35:10
Offline

Re: svičky b6

martin.vomy psal:

KOVAL psal, že se mu to stalo 3 dny po aplikaci. Ja to řešim proto, že sem bandasku teď koupil a nevim, kdy byly svíčky naposled měněný. Tak nevim ,jestli bych je měl preventivně vyměnit. Pozná se, jestli má svíčka 5000km nebo 20000km?idontknow

z vlastní zkušenosti ti řeknu,že ne pokud je jinak motor fcajku.Maximálně to bude hůř startovat když bude hodně zima.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
martin.vomy (Člen)
25.10.2007 09:02:31
Offline

Re: svičky b6

Ono to chytá dobře. Běží na všechny, ale zdá se mi, že nejde úplne pravidelně. Jě to normální nebo to chce seřídit? Nebo to můžou být i ty svíčky?help

K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2007 09:38:38
Offline

Re: svičky b6

martin.vomy psal:

Ono to chytá dobře. Běží na všechny, ale zdá se mi, že nejde úplne pravidelně. Jě to normální nebo to chce seřídit? Nebo to můžou být i ty svíčky?help

Asi to moc posloucháš.nech svézt nebo poslechnout někoho kdo na tom už jezdil a má víc zkušeností.Bandit je šroták na zvuk s tím nic nenaděláš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
martin.vomy (Člen)
25.10.2007 09:43:28
Offline

Re: svičky b6

To je právě to, že konkrétně s banditem zkušenosti nemám. Jenže nikoho s banditem neznám. Tak možná až příští sezónu na nějakým srázku.

K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2007 09:58:59
Offline

Re: svičky b6

martin.vomy psal:

To je právě to, že konkrétně s banditem zkušenosti nemám. Jenže nikoho s banditem neznám. Tak možná až příští sezónu na nějakým srázku.

pokud to šlape v poho.startuje v poho.tak to neřeš.taková věc jako se stala Koldanovi je hodně velká vyjímka.Letos toho už stejně moc nenajedeš tak to neřeš a přístí rok budeš moudřejšísmile1smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
KOVAL (Člen)
25.10.2007 19:41:30
Offline

Re: svičky b6

Betonářůůů,si tu ani nebyl a už tě někdo bere do huby.bigsmile
martin: kdyby ty svíčky nikdo dlouho neměnil tak bys to na nich i viděl,když tu svíčku vyndáš a podiváš se na tu středovou elektrodu,tak kdyby tam byla fakt joooo dlouho tak bys na ní viděl že třeba ta středová elektroda nemá jakoby vostrý hrany jak je placatá zvrchu,mněla by hrany jakoby vohořelý,jako tim myslim kdyby na nich někdo najel třeba 40 000km,jinak jako není žádnej důvod proto aby ta svíčka i po třeba těch 40 000 nefungovala,jako principielně myslim
Ten interval 12 000km je na jednu stranu dost jasnej jako ostatní běžný servisní věci,výrobce počítá s tím,že na tom bude jezdit to největší hovado,který to bude točit do bezvědomí,lejt do toho špatnej benzin a chovat se k tomu jako hovado+ to že NA NĚČEM PŘECE VYDĚLÁVAT MUSEJ,takže 12 000km musi splňovat všechny tyhle požadavky.Takže abych tady jenom nekecal pussyviny tak já teda svíčky po 12 u motorky neměnim...,u stříkačkovýho nízkootáčkovýho gsx sem je tam nechal v klídku s tim že je vymněnim na 24...

osiris (Člen)
25.10.2007 19:44:45
Offline

Re: svičky b6

...jj u toho stříkadla jsou po 12ti ne jak, ale uplně nový good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
25.10.2007 19:58:43
Offline

Re: svičky b6

no však dyť to píšusmile1
na něčem přece vydělávat musej a to je přece servissmile1

Salam (Člen)
25.10.2007 22:56:40
Offline

Re: svičky b6

maňas: co ten cernej dym z laufu???

K.a.s.y.m. (Člen)
26.10.2007 07:50:41
Offline

Re: svičky b6

Salam psal:

maňas: co ten cernej dym z laufu???

vzduchovej filtridontknowidontknowidontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenek (Člen)
26.10.2007 21:37:29
Offline

Re: svičky b6

To Martin,,až pojedu vokolo tak se na to kouknem,jezdím do Jedlové,dej kdyžtak telefon.Zdenek.good

martin.vomy (Člen)
28.10.2007 00:42:23
Offline

Re: svičky b6

Dneska sem se na ty svíčky chtěl podívat, ale zjistil sem, že tam normální svíčák nedostanu. Máte na to nějakej spešl klíč nebo nějakej trubkovej?idontknow Zkrátka jak ty svíčky dostáváte ven?help

Radek-Ban (Člen)
28.10.2007 01:13:49
Offline

Re: svičky b6

surprisednemáš origo nářadí tam by měl bejt na to trubkáč


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
martin.vomy (Člen)
28.10.2007 10:05:24
Offline

Re: svičky b6

Nějaký nářadí tam je, ale ten trubkáč tam chybí.

Koldan (Člen)
29.10.2007 07:32:12
Offline

Re: svičky b6

KOVAL psal:

Betonářůůů,si tu ani nebyl a už tě někdo bere do huby.bigsmile
...

Koukám,že to je jag u nás na zábavě,dyž sa zhasne ani nevíš zkama ti přiletísmile2

Osi, hlídáš to?surprised páč jag sa to začne liskat, zavírám oči a jen mávu kolem sebebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
maňas (Člen)
29.10.2007 20:29:40
Offline

Re: svičky b6

Salam psal:

maňas: co ten cernej dym z laufu???

teď nějak nechápu o čem je řeč idontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Salam (Člen)
29.10.2007 20:45:22
Offline

Re: svičky b6

maňas psal:
Salam psal:

maňas: co ten cernej dym z laufu???

teď nějak nechápu o čem je řeč idontknow

no ses to ty na ty fotce v profilu, ne?

maňas (Člen)
29.10.2007 21:12:09
Offline

Re: svičky b6

Salam psal:
maňas psal:
Salam psal:

maňas: co ten cernej dym z laufu???

teď nějak nechápu o čem je řeč idontknow

no ses to ty na ty fotce v profilu, ne?

to jo,ale to není černej kouř idontknowto bys vidět mohl a jinak se podívej na datumsurprised je tam naschvál,aby si věděl proč ten opargoodpro tvoje info 3 stupně nad nulou


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Salam (Člen)
29.10.2007 21:25:45
Offline

Re: svičky b6

nemuzu si pomoct, ale me to prijde jako cernej kouridontknow ale jestli je to bilej tak to je vporadku...good

roman.v (Člen)
19.12.2007 21:16:43
Offline

Re: svičky b6

Zdarec, tak dneska jsem koupil origo svíčky NGK CR9EK za 133 Kč/kus vč.daně. Super cena, nemusím řešit, jestli Brisk nebo NGK (teda nic proti Brisku)good

svistouka psal:

zdarec dybyste negdo menil svice na b6,misto ngk za 300,lepci a10s od brisku za polovic,soride


Don´t worry, be Bandit!
Shaft (Člen)
19.12.2007 21:20:08
Offline

Re: svičky b6

surprised napiš prosím kde, jestli to není tajné.....kujubigsmile


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
Salam (Člen)
19.12.2007 21:23:55
Offline

Re: svičky b6

roman.v psal:

Zdarec, tak dneska jsem koupil origo svíčky NGK CR9EK za 133 Kč/kus vč.daně. Super cena, nemusím řešit, jestli Brisk nebo NGK (teda nic proti Brisku)good

svistouka psal:

zdarec dybyste negdo menil svice na b6,misto ngk za 300,lepci a10s od brisku za polovic,soride

a kdepak?idontknow

roman.v (Člen)
20.12.2007 09:00:25
Offline

Re: svičky b6

Objednal jsem to přes novedily@seznam.cz, jinak roh Jarníkovy a Roztylské u obch.centra Chodov.Bývalá kotelna,ve dvoře vlevo vedle prodejny do bílých vrat.
příp.dotazy na tel.724257789.
Asi je to normální prodejna autodílů, mě to přišlo poštou.
smile1


Don´t worry, be Bandit!
Shaft (Člen)
21.12.2007 18:33:17
Offline

Re: svičky b6

Paráda, už je mam objednaný bigsmile, sice jsou o 10 kč dražší, ale čert to vem...oproti 270 Kč za kussurprised. Díkas za tipgood


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
sonyk (Člen)
21.12.2007 23:27:26
Offline

Re: svičky b6

preju vam at vam ty brisky vydrzi. nekdy se vyplati zainvestovat kort do svicek u motorky co toci 12000 otacek .
snad vam nic neupadne smile1
idontknow


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Banditatom (Člen)
22.12.2007 11:52:27
Offline

Re: svičky b6

briskysick můj názor!!! Do fichtla jo do 350 jawky jo do Bandasky ani za tu pussy!!! Kámoš měl kdysi aprilii futuru ( 2t motor) používal brisky, do té doby než mu uhořela a zbytky mu napadali do válce. Píst, válec klika všechno v pussy. Něco podobnýho, ale né tak tragiského se mi stalo na třipade.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Shaft (Člen)
22.12.2007 12:31:48
Offline

Re: svičky b6

co blázníte, dobře si to přečtěte! Jsou to NGK a ne Briskyidontknow


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
Salam (Člen)
22.12.2007 12:35:07
Offline

Re: svičky b6

Shaft psal:

co blázníte, dobře si to přečtěte! Jsou to NGK a ne Briskyidontknow

vsak odpovidaj na uvodni otazkuidontknowbigsmile

Shaft (Člen)
22.12.2007 12:48:27
Offline

Re: svičky b6

ahááá, v tom případě blázním jásurprised, omlouvám sebigsmile


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
Banditatom (Člen)
22.12.2007 14:40:55
Offline

Re: svičky b6

Shaft psal:

ahááá, v tom případě blázním jásurprised, omlouvám sebigsmile

už nepíbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Dajda (Člen)
22.12.2007 17:23:20
Offline
Shaft (Člen)
22.12.2007 21:24:00
Offline

Re: svičky b6

Banditatom psal:
Shaft psal:

ahááá, v tom případě blázním jásurprised, omlouvám sebigsmile

už nepíbigsmilebigsmilebigsmile

ještě na Silvestra a kašlu na tobigsmile


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
Banditatom (Člen)
23.12.2007 17:03:29
Offline

Re: svičky b6

Shaft psal:
Banditatom psal:
Shaft psal:

ahááá, v tom případě blázním jásurprised, omlouvám sebigsmile

už nepíbigsmilebigsmilebigsmile

ještě na Silvestra a kašlu na tobigsmile

to ti tak sežerubigsmilebigsmilebigsmile ještě bys umřel na vystřizlivěníbigsmilebigsmilebigsmilewinebeergood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
svistouka (Člen)
23.12.2007 21:47:44
Offline

Re: svičky b6

NECHCI NIKOMU NIC VNUCOVAT JEN ME NAPADLO ZA USETRENY PENIS KOUPIT SOBJE NAKY VINOwineMISTO KNIHY,JINAK KVALITA JE DOBRA,NEKDYCKY,MERYKRYSMAS


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
svistouka (Člen)
23.12.2007 21:48:56
Offline

Re: svičky b6

bigsmilewinesurprisedwinesurprisedwinesurprisedsmokin


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
tokioman (Člen)
19.02.2008 08:06:21
Offline

Re: svičky b6

roman.v psal:

Zdarec, tak dneska jsem koupil origo svíčky NGK CR9EK za 133 Kč/kus vč.daně. Super cena, nemusím řešit, jestli Brisk nebo NGK (teda nic proti Brisku)good

svistouka psal:

zdarec dybyste negdo menil svice na b6,misto ngk za 300,lepci a10s od brisku za polovic,soride

Jsou ty svíčky v pohodě? Ta cena je zajímavá, ale aby v tom něco nebylo idontknow Nemohla by to být nějaká 2.jakost , že si může dovolit dát takovou cenu? Díky za odpověď good


B600S -> Z750S -> VFR 800 Vtec -> B1200S
roman.v (Člen)
20.02.2008 20:14:21
Offline

Re: svičky b6

tokioman psal:
roman.v psal:

Zdarec, tak dneska jsem koupil origo svíčky NGK CR9EK za 133 Kč/kus vč.daně. Super cena, nemusím řešit, jestli Brisk nebo NGK (teda nic proti Brisku)good

svistouka psal:

zdarec dybyste negdo menil svice na b6,misto ngk za 300,lepci a10s od brisku za polovic,soride

Jsou ty svíčky v pohodě? Ta cena je zajímavá, ale aby v tom něco nebylo idontknow Nemohla by to být nějaká 2.jakost , že si může dovolit dát takovou cenu? Díky za odpověď good

Tak jsi mě donutil vstát a jít se na ně podívatbigsmile Na dvojku to nevypadá, aspoň to není nikde napsaný. Poslal bych fotku, ale nějak ještě nezvládám je vkládat..Na svíčce nic napsanýho není, kromě made in japan a CR9EK. Jestli v tom něco není, to ti řeknu tak za měsíc, až je budu měnit. Snad negoodgood Jinak co se týká ceny, tak na eshopech v US se nechá sehnat za 5-6 dolarů...


Don´t worry, be Bandit!
Shaft (Člen)
20.02.2008 21:42:59
Offline

Re: svičky b6

tokioman psal:
roman.v psal:

Zdarec, tak dneska jsem koupil origo svíčky NGK CR9EK za 133 Kč/kus vč.daně. Super cena, nemusím řešit, jestli Brisk nebo NGK (teda nic proti Brisku)good

svistouka psal:

zdarec dybyste negdo menil svice na b6,misto ngk za 300,lepci a10s od brisku za polovic,soride

Jsou ty svíčky v pohodě? Ta cena je zajímavá, ale aby v tom něco nebylo idontknow Nemohla by to být nějaká 2.jakost , že si může dovolit dát takovou cenu? Díky za odpověď good

já je taky koupil...sice už je zdražil na nějakejch 155 Kč ,ale jsou to klasický CR9EK a už mi to na ně bručí....jediný co mě trochu naštvalo, že jsem na ně čekal měsíc. smokin


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
roman.v (Člen)
20.02.2008 21:53:06
Offline

Re: svičky b6

Shaft psal:
tokioman psal:
roman.v psal:

Zdarec, tak dneska jsem koupil origo svíčky NGK CR9EK za 133 Kč/kus vč.daně. Super cena, nemusím řešit, jestli Brisk nebo NGK (teda nic proti Brisku)good


Jsou ty svíčky v pohodě? Ta cena je zajímavá, ale aby v tom něco nebylo idontknow Nemohla by to být nějaká 2.jakost , že si může dovolit dát takovou cenu? Díky za odpověď good

Ten chlapík bude nějakej týpek, ale co, využil poptávky..Jsem rád, že je to funkční..že sem nešířil bludy..tak snad budou fungovat i měgood
já je taky koupil...sice už je zdražil na nějakejch 155 Kč ,ale jsou to klasický CR9EK a už mi to na ně bručí....jediný co mě trochu naštvalo, že jsem na ně čekal měsíc. smokin


Don´t worry, be Bandit!
Hoki (Nový člen)
20.02.2008 22:28:17
Offline

Re: svičky b6

Neřešte vykoumaný.Výrobce testoval na homologoval na nějaký typ a značku svíček!!!!Jiná značka někdy funguje a jindy ne.Ověřený letama praxe.

tokioman (Člen)
21.02.2008 07:29:16
Offline

Re: svičky b6

Už jsem je taky objednal, dneska maj dorazit good tak uvidím co to bude za šmelinu bigsmile
no ale za 150,- kus, no nekupto, když je to tak levný


B600S -> Z750S -> VFR 800 Vtec -> B1200S
Shaft (Člen)
22.02.2008 10:37:42
Offline

Re: svičky b6

tokioman psal:

Už jsem je taky objednal, dneska maj dorazit good tak uvidím co to bude za šmelinu bigsmile
no ale za 150,- kus, no nekupto, když je to tak levný

přesně takgoodbigsmile


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
Ton@l (Člen)
13.02.2009 14:28:07
Offline

Re: svičky b6

chci jen upozornit ze jsem tez koupil brisk A10S ale nemuzu je tam dat, protoze nelze sundat takova ta cepicka ze svicky je tam nalisovna a tudiz jsem v prdeli do mych kabelu ji nedamsmile2


Vzdy muze byt hur :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr