Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » okolo Jicina

Myšák (Člen)
13.08.2007 23:27:09
Offline

okolo Jicina

Je tu nekdo z okoli Jicina kdo rozumi autum a udelal by si zejtra odpoledne chvilku cas? Vezu zejtra kamarada nekam k Jicinu, chce si tam koupit auto z bazaru. Tak sem mu vysvetlil ze potrebuje nekoho kdo se vyzna aby mu to skouknul bo jinak muze zaplakat nad vejdelkem. Se mnou to ale moc nevyhral :) tady je ten inzerat:
http://auto-hof.cz/?p=productsMore&iProduct=52
Tak se chci zeptat jesi by se tu nekdo nenasel za drobnej uplatecek....treba naka dobra flasa nebo uplatek v tvrdy mene :)


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
KOVAL (Člen)
13.08.2007 23:34:03
Offline

Re: okolo Jicina

Nazdar fešáku,čoveče jezdim tam kolem,dneska sem tama jel taky. je to takovej malej čistej plácek s autama,myslim že ani né tak jako bazar,jakože spíš to má auta místní vobchodník co vozí auta a prodává si tam myslim víceméně ty svoje co doveze. Jo,jen pár kousků povětšinou pěknej aut,žádný kaše. Jako to auto vypadá podle fotek slušně,má servisku,co víc řešit,jen vomrknout jestli nebylo nějak extra moc vopravovaný,tim jako myslim jestli je lakovaný a kde. Třeba nebylo a pak je Ok. Zejtra čoveče asi kolem zrovna nepojedu.

Myšák (Člen)
13.08.2007 23:44:37
Offline

Re: okolo Jicina

Prave kdyz to je poradne striknuty tak kulovy poznam :) Asi by to chtelo mrknout zespoda jesi nebyly tahany plechy nebo to nebylo na kolibce nebo jak je to v tom vasem svete zrucnej lidi :) Urco nepojedes okolo? smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Lobo (Člen)
14.08.2007 01:06:32
Offline

Re: okolo Jicina

nevim jestli to stihnu, ale teoreticky bych se tam moh vodpoledne pohybovat...

jinak serviska nic neznamena, umim sehnat na jakykoliv auto a muzes si sam nadiktovat co tam chcessmile1

Zdenek (Člen)
14.08.2007 07:53:43
Offline

Re: okolo Jicina

To Myšák,,zdá se mě dost málo kiláků na ten rok,chce to prohlídnout pořádně.Zdenek.

misi (Člen)
14.08.2007 09:10:10
Offline

Re: okolo Jicina

No mě osobně se kompakty nelíbí ale auto je to diktát... má rozvodový řetěz .. koroze hrozí nejvíc na kufru a na prahách, zase 1,6 ... to je horší motor 2.5 je kua 6tiválec a žere 7,7 l ... a má 200 ps ... KUA ale jinak o.k. ale za ti cenu no .. nevím dají se sehnat lepší good


Blu one.... old one
Salam (Člen)
14.08.2007 11:41:06
Offline

Re: okolo Jicina

vypada celkem slusne, je cistej, ale dat za 12roku stary auto 90k to by se mi nechtelo

misi (Člen)
14.08.2007 13:25:09
Offline

Re: okolo Jicina

Salam psal:

vypada celkem slusne, je cistej, ale dat za 12roku stary auto 90k to by se mi nechtelo

¨

jestli má skutečně tolik najeto tak tu cenu má ..ů. ale řekněme si 12 let a najel 90 ?.... bla bla blapussy


Blu one.... old one

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr